Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Csendben felhívnám a fórumozók figyelmét, hogy ez itt még mindig a Mozi, TV témakör, nem az animéké. Ez a topic nem az anime sorozatoknak van, hanem a film sorozatoknak (az élőszereplőseknek). Maradjatok ennél.
Kép
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Tenshi, lehet hogy kicsit fáradt voltál már, mikor írtad ezt a commentet, itt jónéhány oldalra visszamenőleg meg sem lett említve még csak az anime szó sem. :) (bár lehet, hogy tényleg volt itt valami, csak pár napja nem jártam itt, és törölve lett? :? )

Na, visszatérve a témára, amit még csak el sem hagyott senki :) :

The Office (US-változat) a múlt héttel kezdődően új részekkel folytatódik, és elég ütősnek ígérkezik egyelőre az évad vége.
Rajtam kívül valaki még nézi, vagy csak én nem tudok már mit kezdeni magammal, hogy ilyen sorozatokat is nézek?

Kedvenc karakterek? beszólások? etc...

Nekem mondhatni Dwight az egyik nagy kedvencem (bár ő mindenkinek az) emellett pedig Kevin-t bírom nagyon, a hihetetlenül infantilis gondolkodásmódja miatt (kedvenc szám 69, hogy csak egy példát hozzak fel).
Beszólások?
THAT'S WHAT SHE SAID!!! :lol:
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Töröltem az illető postját, aki felsorolta a kedvenc animéit múltkor.
Kép
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

OH MY FUCKING GOD!!!

Valaki látta a legutóbbi Heroes-t?
FÉLELMETES durvulás kezd lenni az egész, leginkább Peter, aki meglehetősen ULTIMATE hőssé nőtte ki magát a jövőben. Tiszta Neo, csak JOBB.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Hát azért annyira nem meglepő, de tényleg kezd kavarogni a történet hála Hironak (vááá én is hajlítom az időt :D)
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Múltkor láttam a Heroes-ból egy részletet, érdekes sorozatnak tűnik. Egyébként más szerint is kísértetiesen hasonlít az X-Menre? :-P
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ja, hát főleg a legutóbbi rész után, ahol már szuperhősfájt is volt lángoló kezekkel meg robbanásokkal :D
Heroesba látszik hogy annyi pénzt nyomatnak bele, hogy már csak jó lehet, és tényleg az is!
Kép
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Nézi valaki a Lexx című sorozatot?? Kb. a sokadikx-ik rész megnézése után úgy érzem nyilatkoznom kell.... hogy ennél betegebbet már rég láttam, fogalmam sincs miért is nézem, de egy biztos hogy remek agytorna, mert egy-egy rész után először legalább negyedórán keresztül zsibbad tőle az agyam, utána még vagy 10 percig azon rágódok hogy mi is volt az értelme, aztán persze feladom, de legalább márcsak ezért is megérte... a tegnapi rész meg még a fantáziámat is megmozgatta....bár még ígysem értettem mindent belőle.... ajjajj... lehet ezt még fokozni.... :dirr:
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Narumi írta:Múltkor láttam a Heroes-ból egy részletet, érdekes sorozatnak tűnik. Egyébként más szerint is kísértetiesen hasonlít az X-Menre? :-P
Az, hogy kísértetiesen hasonlítana, talán túlzás, hangulatra szerintem pl. teljesen más, de tematikában meglehetősen hasonló.
Legfőképp az az érdekes, hogy nincs egyértelműen két frakció.
Van Sylar, és van a többi különleges képességgel rendelkező, de olyan szinten nem bomlanak két frakcióra, mint az X-men-ben
A jövőben lehet, hogy látszott ilyesmi, de az inkább csak egy "mi lehetne" vonal volt, még változhat. Ezt legfőképp az illusztrálja, hogy mielőtt future Hiro mondta volna Peternek, hogy "Save the Cheerleader, Save the World", azelőtt Sylarnak volt gyógyulóképessége a jövőben viszont a 22-es részben csak a jövőben szerzi meg Claire-től, végre-valahára, tehát meg sikerült változtatni a jövőt - ergo a sorsnak nics sok köze a jövő alakulásához. Mindenesetre szerintem Peter ettől függetlenül fel fog robbanni. Ha nem, az is jó, csak akkor kicsit csalódott leszek. :D
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

CSI - meguntam
Stargate Atlantis - kéne már 4ik évad
Stargate - meguntam
Dr.House - meguntam
ST:Ent - meguntam
Heroes, Losts, Szökés - sose érdekelt

Valaki ajánljon egy tuti sorozatot pleaseee! Lehetőleg valami mostani terméket, szóval minimum 2000 utáni legyen a drága. Előre is köszi a tippeket! ;)
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Meg kell hagyni, nem vagy valami kitartó a sorozatokkal szemben, ez a "meguntam" azt sugallja, hogy nem való neked a sorozatok világa...

Ha viszont továbbra is el akarod pazarolni az idődet arra, hogy újabb sorozatonak "unj meg", akkor Battlestar Galactica, 24, Dexter, Six Feet Under.
Egyébként meg ajánlott áttérned a filmnézésre, mert ha ilyen tempóban unod meg a sorozatokat, és csak 2000 utáni sorozat érdekel, akkor elég hamar MEG FOGOD UNNI az összes sorozatot. :lol:

Lost meg szökés meg tudom érteni miért nem érdekel, engem sem hoz lázba, de a Heroes az más téma. :)
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szökés nekem 2szorra sem unalmas, ugyanúgy végigizgulom a részeket, mint elsőre. Kár kihagyni, mert tényleg az egyik legjobb sorozat, nem lehet rajta unatkozni.

Többi ami megy nem nagy szám.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

nekem bejön a Lost, meg a Heroes is.. bár nekem a Lost vhogy jobban... mást nem nézek
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Állandó best of helyen persze a: Rém rendes család tanyázik.

Annyira nem vagyok sorozatós, de a Szökésbe belenéztem és megtetszet a story szóval így fél szemmel nézem.

Nem rég ment a Vagányok az is nagyon jó volt, ha másért nem hát Adam Laster minden pénzt meg ér.

Amásik most is futtó kedvenc az Esküdt Ellenségek. Aki még nem látta annak mondom, hogy szokás szerint gyilkosági csoport 2 tagjával van dolgunk. De ők nem ilyen bivaly erős tagok meg nem is helyszinelnek. Inkább a tetest lélektani oldalról közelitik meg.

Ha elkapom akkor olyan ős kövületekez is megnézek mint a: Poirot.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Renia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.03.19. 23:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Renia »

Nekem az Első Hullám c. sorozat is nagyon tetszik, és ma jöttem rá, hogy újból elkezdték (viszonylag) normális időpontban adni :) A port.hu-n van róla egy rövid kis ismerető.
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Na hamár mindenki a kedvenceit taglalja akkor én a Lexx mellett mindenféle furcsaságokat nézek :D Mint pl. az Angyal kontra Démon, Charlie Jade, Vizi zsaruk, Gyilkos nők :D De a Lost-ot is szeretem, bár zavar hogy egy héten csak egyszer van, így majd megvárom hátha remélhetőleg megint lesz maraton, mint tavaly is volt és egybe megnézem a harmadik szezont :D
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Valaki ajánljon egy tuti sorozatot pleaseee! Lehetőleg valami mostani terméket, szóval minimum 2000 utáni legyen a drága. Előre is köszi a tippeket! ;)
Hát én még mindig csak ezt tudom ajánlani: Firefly - 2000 utáni, hihetetlenjó, sajnos túl rövid, és meg kell nézni... Rövid ismertető - http://firefly.hu/mutat.php?cid=2
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Biiru Seijin írta:Hát én még mindig csak ezt tudom ajánlani: Firefly - 2000 utáni, hihetetlenjó, sajnos túl rövid, és meg kell nézni... Rövid ismertető - http://firefly.hu/mutat.php?cid=2
jah...leszedtem végre, erre semmi sem játsza le...T_T (nem tud vki egy oldalt ahol össze vannak gyüjtve a torrentek? sima kereséssel már befürödtem az SG:Atlantissal->sikerült spanyolul leszednem :? )

amúgy, sikerült megnéznem az Andromeda utolsó 8 részét, és...vannak kisebb-nagyobb sötét foltok (csak addig láttam amíg az m1-en ment :( ), de viszonylag sikerül összehoznom a sztori, de az a hajó...még mindig gyönyörű :D
Kép
Avatar
llsz
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006.02.02. 16:03
Tartózkodási hely: Csikszereda, Erdely, Romania

Hozzászólás Szerző: llsz »

Nem tudom hogy ide beillike az amit kerek... de megprobalom...

Valaki nem tudja, hogy honnan lehetne letolteni a LOST elso evadjat magyarul???

Tudom hulye kerdes.... :cry: ...de nagyon kellene!!! :)
llsz, ANImeTAL Ltd.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Tegnap fedeztem fel a Duna tv-n egy nagyon jó sorozatot igaz 18 -as karika figyeg rajta. A lényge az, hogy Drot a sorozat címe és egy drog terjesztő csapatott szeretnének elkapni. Eléggé realisztikus képet festenek a dolgokról kevés puderrel szóval aki kedveli az ilyen sorozatokat annak melegen ajánlom 50 részes és tegnep volt a 9. része.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

The Class - Az osztály "c" sorozat első évadját néztem végig, először kissé nyögvenyelős, aztán egyre jobb.
Aztán ami nagyon tetszett. Az elveszett szoba. AXN-en találtam rá, aztán leszedtem anyanyelven,felirattal mert úgy jobb de szinkronnal is nézhető. nagyon tetszett.

Most a Jericho-t és a Charlie Jade-et szedem, mert mindkettőre nagyon kíváncsi vagyok.

Drót nagyon jól indult, én a felénél abbahagytam számomra nagyon ellaposodott. De valóban elég ütős hangulatú darab.
Kép
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Ide még nem írtam...
Mostanában nem nagyon nézek sorozatokat, mert a koleszos szobánkban nincs TV... de régebben nagyon szerettem ezeket: Clarissa, Sabrina, Váratlan utazás, A farm ahol élünk, Első csók és Helene és a fiúkXD, most hirtelen ennyi jut eszembe...
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Biiru Seijin írta: Hát én még mindig csak ezt tudom ajánlani: Firefly - 2000 utáni, hihetetlenjó, sajnos túl rövid, és meg kell nézni... Rövid ismertető - http://firefly.hu/mutat.php?cid=2
Egyetértek, nagyon jó sorozat. Kár, hogy a Fox lelőtte...
Mindenesetre csináltak egy nagyfilmet is, ami majdnem ott folytatódik, ahol a sorozat befejeződött, és ROHADTJÓ film. Az a Reavers-csatajelenet pl. simán alázza a StarWars Ep. 3 elején levő csatát (ami jónéhány kívánnivalót hagy maga után egyébként, és megbocsáthatatlan hibák szúrják ki az ember szemét...)

Te meg remélem nézel Battlestar Galacticát, az még zúzósabb, mint a Firefly. :)
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

sztem ami naon jo sorozat es en barmikor meg tudnam nezni az a Jobaratok

emellett ami most ujdonsag az a Heroes. eleg utos kis sosozat. nah es ami meg sztem tok jo az a Dr House... :)) azt se tom megunni. elvezem azt a flegma dokit. :P
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Bocsi, tudom, hogy tegnap volt, de folytatódik a Berlin, Berlin (végre) ::jthrill:: Szerintem tök kedves és vicces európai sorozat :) Főleg a rajzfilmes részek benne a legjobbak :D
Kép
Válasz küldése