Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Hány részes ez az anime-sorozat?
-bezzeg azt nemírják sehol- legalábbis ahol én néztem...
:-P
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

eddig 121 rész volt látható a Bleach-ből
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

foh :shock:
az sok..no de annyi baj legyen! :lol:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nah Bleach 122
Új opening egész jó, csak a zene nem tetszik.
Új ending WIN :D
Jah és végre beindult a sorozat. Hollow Hiyori Rulzzzzz :D
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

122 vége: Gyűlölöm a to be continue... feliratot. Utálom utolérni a sorozatot.
A rész vége ordít hogy most azonnal folytassatok.

OP/ending nem jön be, de nem is ez a lényeg. (Ami most telitalálatos OP/ending az a Death Note... Sokkolo :) )
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

122: A grafika néhol egy kissé kisértetiesen hasonlított szívonalban a 114es ep-re... v_v nem baj attól még jó rész volt...bár az új opening meg ending..hát volt már jobb is...
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Moonie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.04.22. 10:24
Tartózkodási hely: gép előtt:P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Moonie »

Az új opening nekem bejön, de az ending... borzalmasX__X láccik, h összecsapták az egészet...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Lusta vagyok fogalmazni, sz'al ide is ugyanazt... Sz'al, némi rugdosás eredményeképpen végigrágtam magam a mangán (az anime nem különösebben vonz, csak a zene és a hangok miatt... de azt meg elképzelem a fejemben :3). Fun meg minden, néhány reakció:

- ZOMG KENSHIN. :D A sztori felétől már nem annyira feltűnő, de az elején még nagyon látszott a Kenshin hatása a rajzstíluson. Utána is néztem, hogy a mangaka volt-e valamikor Watsuki asszisztense, de úgy tűnik nem, csak erős az influence. :D
- Ebben a cuccban mindenki a) pozőr, b) dork, c) mindkettő. :D Ishida és Byakuya a legsúlyosabbak. Byakuyának már a nevén kifeküdtem (más kanjival írják, de egyértelműen a fehér éjszakára (白夜) utal... ennél pozőrebb nevet perpill nem nagyon tudok elképzelni), aztán jött a kardja, ami a létező legpozőrebb fegyver, amit valaha láttam. xD Ishida meg csak simán súlyosan dork, aki nagyon kúlnak képzeli magát. xD (Még mázli, hogy néha tényleg az. :D) Aizent meg azóta nem tudom komolyan venni, mióta eldobta az SZTK-szemüvegét, és átvedlett kúlos szépfiúvá, hogy megfelelő főgonosz legyen. xD
- Annyi kúloscsávó art van ebben a cuccban, hogy már majdnem megkönnyebbültem, mikor megláttam a fürdőrucis képet a női szereplőkről. xD Mondjuk annak örülök, hogy relatíve kevés az ilyen jellegű fanservice.
- Orihime cool és cute. <3 *hugz*
- Rukiát viszont nem szeretem. :/ Pedig az elején nagyon bírtam, de aztán jött a Soul Society sztori, amiben átvedlett tipikus angsty damsel-in-distressé, aztán mióta visszajött az ereje, azóta valahogy idegesít. A szintén tipikus "nincs szükségem a védelmedre!" hiszti, ami után persze az első adandó alkalommal szétrúgták a hátsóját, nem sokat segített. Meg egyáltalán, nem tetszenek az IchigoxRukia hintek. (Jó, jó, tudom, de akkor is. Amúgyis Orihimének drukkolok, hiába tudom, hogy úgyse jön össze neki. :3 Rukia miatt meg szegény pálmafejűt is eszi a manly angst, ő se ezt érdemli.)
- Vhogy túl sok a szereplő... és sok érdekes, jobb sorsra érdemes szereplő azonnal ignore-ra kerül, mikor a shinigamik a színen vannak. (Ld. Ishida. :/ A mostani arc elején is úgy bírtam, ahogy Ichigóval dorkultak, mint régen, erre nem megjött pálmafej és Rukia, hogy elvonják a figyelmet? -_-) Viszont itt legalább a sidekickeknek fáj, hogy csak sidekickek (Chad, Orihime).
- Több Ishidát, dammit! Miért mindig a mellőzött szereplőket fogom ki kedvencnek? -_- Remélhetőleg most lett olyan erős, hogy végig a spotlightban maradjon. (Meg remélem, nem fog kúlosan elhalálozni a végén, vhogy látok rá lehetőséget. Pálmafejnél is.)

Na egyelőre ennyi. :3

A sztori olyan amilyen, és nagyjából annyira fantáziadús, mint bármelyik másik shounen fight cucc esetében... mindenki tápol mint állat, jönnek az egyre erősebb ellenfelek, és a power csak nő amíg már nevetséges nem lesz. De most őszintén, ki a fene olvas shounen fight cuccot a logikusan felépített, részletesen kidolgozott, komoly sztori miatt? :3 Ez egy nagyon jópofa kis manga, csak nem kell elvárni tőle, hogy több legyen annál, ami.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

OMG nezzetek 123-at, kuuuuuuurvajoooo :)
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

123: Jó volt, az openinget már kezdem megszokni, de a köv rész jobb lesz :-P

Mufurc: Sztem a legtöbben hasonlóan vunk vele, nem várjuk el a Bleachtől h mély filozófiai kérdéseket rágjon, v vmi hatalmas szívbemarkoló dráma kerekedjen ki belőle, shounen, shounen...néha nem árt ez a stílus se :lol: Amúgy Ishida az baromira idegesítő a Bounto Arcban :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

124: ehhhh sajna elkezdték húzni a harcot :P
Még mindig visszatekintget a siralmas Bounto filler. A végére viszont megint visszatértek a mangához. Remélem a köv részben már befejeződik Ichigo harca saját magával.
Avatar
Wagner
Profi
Profi
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2006.07.11. 10:32
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wagner »

ez a rész olyan pocsék volt, hogy még nem is bírtam végignézni :P most, hogy kerül ide ez a Karya, mit akar...?...minek vették elő? ááá... :roll: ki kiváncsi erre? Hagyják már ezeket a hülye fillereket :(
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Az a gond, hogy látom a koncepciót, hogy merre terelik az anime történetét és belül örülök, hogy végre az inner hollow-val kell küzdenie, mert ezt vártam már kb 60 rész óta és viszonylag jól ki is van találva a dolog, de amikor meglátom Kariya Jin fejét akkor elmegyek csendesen sírni a sarokba. Valakinek föl kéne világosítani a szerzőket, hogy mindenki sokkal boldogabb lenne, ha a bountokat elfelejthetné, és nembaj ha emiatt nem lesznek mondjuk logikusak a jellemfejlődések vagy akármi... Ishidával például annyi hülyeséget csináltattak, hogy bármit is cselekszik ezután már sehogy sem fog a jelleméből következni...
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Viszont a fehér hajú nagyonkúl Vaizard (Kensei...?) 'megkapta' Nova hangját,szal esetleg remélhető,hogy legalább a plüssöktől megszabadulnak végre (mióta Nova állandóan teknős...ehh,ennyire azért nem vagyok perv :oops: )
Hanatarou desu.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

haladok :D

28 as résznél egyenlőre.. :oops:
endingben eléggé nyomik a képek...
opening..elmegy.Jó az ötlet, mm a témája.
Jobbak voltak az előzőek.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Karasu írta:Viszont a fehér hajú nagyonkúl Vaizard (Kensei...?) 'megkapta' Nova hangját,szal esetleg remélhető,hogy legalább a plüssöktől megszabadulnak végre (mióta Nova állandóan teknős...ehh,ennyire azért nem vagyok perv :oops: )
Szerintem Nova volt az egyetlen tűrhető karakter fillerekbe :D A plüssállat formája odatesz, mindig elmosolyodok rajta :D
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Én is így vagyok vele,Nova miatt megbocsájtottam Cloud-ot meg Rirint is :-P A teknőc meg tényleg aranyos,de nekem humanoid kiadásban valahogy jobban bejött...de most már inkább koncentráljanak az Arrancarokra :)

Kariyát meg lője le végre valaki.Rajta kívül nem volt gondom a 124. résszel,elvagyok-mint-a-befőtt kategória.
Hanatarou desu.
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

No emberek, kezd megint izgalamassá válni a történet!
Bár sokak bánatára Shirosaki-t egy kicsit a függöny túlsó felébe ültették; még így is izgulva -gondolom ti is- várjuk a többi részt.
Real World Espada
Kép
Avatar
Sabroso
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.05.09. 07:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sabroso »

125. rész: nincs több Shinigami Cup :( Bár ez az új extra is biztosan sokak szívét megdobogtatja, ha Ichimaru-taicho mindig ilyen szépen mosolyog benne :-P
Végre visszatért az egyik kedvencem, és újra meglepő részletek derültek ki. Majd most jön a kibontakozás, izgatottan várjom.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Most tudatosul bennem lassan, hogy "öregszenek" a karakterek. Tetszik, hogy alapjellem komolydáson mentek át (a bohóckodáshegyeket most leszámítva), valahogy a rajzolásuk is megváltozott a karaktereknek, most nagyon tetszenek.

Orihime mindig idegesített, de valahogy most kezdi belopni magát a szívembe :) Ishida még mindig nem szimpatikus karakter. o_O

Amúgy 126-ban nem történt sok minden, mégis nagyon tetszett, és továbbra is iszonyatosan idegesít hogy 1 hetet kell várni következő részre. :arrow:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nemtom, szerintem csak a mangaka stílusa változik, nem a karakterek öregszenek. XD (Mármint, mennyi idő telt el a sztoriban a kezdet óta? Ha jól emlékszem, alig fél év talán. :D) Nekem mondjuk a mangában nagyon hiányzik a marhulás, ami az elején volt... most mindenki komoly, és ha neadj'isten mégsem, az se tart sokáig. >_> (A Hueco Mundo sztori elején Ichigo és Ishida olyan kellemesen húzták egymást, mint az eleje óta sose, erre mikor épp belejönnének a dorkulásba, hopp, megjön Rukia és Renji, Ishida Chaddal együtt ignore-ra kerül, és oda a hangulat. >___>)

Orihime meg cool és cuute~ <3 Ishida meg rulz. XD (Meg a másik Ishida is. XD Egyáltalán, a papák rulzanak.) Én Rukiából szerettem ki. Az elején nagyon bírtam, hogy nem a tipikus titokzatos, húdepretty leány... aztán puff, először lett belőle damsel-in-distress, aztán elkezdték nyomatni az IchigoxRukia dolgot, ami meg eeeehhhhh. >__> Most meg már átlag shounen manga "főhősnő" (= az első, akinek szétrúgják a hátsóját). Go Orihime, go! >o<)/
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

E rész ismét a régi poénos hangulatokat juttatják/juttatták az eszembe. Bár sokan lehettek, akik utálhatjátok e miatt a Vizardokat, én továbbra is szeretem őket.
Real World Espada
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

összehozhatnának végre pár szálat, h kicsit haladjon a sztori....
Hiyori rulz, bár Hachi-t és a kis zöldhajút nehezen tudom elképzelni maszkkal :D
Orihime szvsz most inkább cool, cute még a sorozat elején volt. viszont mintha egy kicsit összeszedettebb lenne, és ez jó :cool:
és ha már Orihime: vki spoilerezze EZT el nekem, plíííz!!!4 :eyes: (kivéve ha 2-3 héten belül megtörténik) ez az arrancar-ruhás fél mintha az OPben is benne lenne és túl sok sokszor látni Aizen-nel együtt/rögtön egymás után... :?
és amúgyis (L) spoilerz! :mrgreen:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

outsyder írta:összehozhatnának végre pár szálat, h kicsit haladjon a sztori....
Az animét nemt'om, de a manga IMO teljesen jól halad, egy shounen fight cucchoz képest, amiben egy harc minimum négy fejezetből áll. :3
outsyder írta:és ha már Orihime: vki spoilerezze EZT el nekem, plíííz!!!4 :
Nem tudom, hol tart az anime, de röviden:
Spoiler-chan írta:Orihime, mondjuk úgy, átáll Aizenék oldalára, és ennek örömére kap csini új rucit. :3
(Mmm, az a kép de pretty! *_* Waiwai~ Orihimeee~~)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

az anime ott tart, h Ukitake és Kyouraku rájött hogy mit akar Aizen, Hinamori magához tért (sajnálom szegényt :( ), Orihime megtalálta Ichigot a Vizardoknál. mellesleg alig várom azt a pillanatot, amikor Ichigo a többiek szeme láttára magárahúzza a maszkotXD (főleg ilyen überebb karaktereknél, mint pl Urahara, Yoruichi vagy Toushiro :cool:)
Spoiler-chan írta:Orihime, mondjuk úgy, átáll Aizenék oldalára, és ennek örömére kap csini új rucit. :3
köszi :D
mostmár csak az érdekel h mindez miért történik?
(ha vmi olyan okból, mint Tousen-nél, menten nemszeretem Orihimét :? ...)

EDIT: megolvastam a 274. fejezetet. nem kellett volna... kb a manga hanyadik fejezeténél tart az anime? lehet h mostmár komolyabban utána kéne olvasni a történéseknek... :?
Kép
Válasz küldése