Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

matsuo-chan írta:ember... kit érdekel egy bolha menyasszonya? főleg hogy ő egy totál mellék szereplő..
pl engem :dirr: mert tetszik az a rész. kit érdekel hogy mellékszereplő vagy hogy filler vagy egyebek. jót szórakoztam rajta XD néha kellenek az ilyen részek is különben meg azért laposodna el... jön az ellen és fú de leverjük :-P
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

Vicces részek?

Nálam 4 ilyen rész viszi pálmát és nem is tudnék köztük különbséget tenni.

Első kettő a már sokat emlegetett kultúrfesztiválos, ill. Miroku mesteres.

A másik kettő pedig a három kismajmos (szegény Inuyasha :lol: :lol: ) ill. az abszolút röhejes mikor Inu meglátogatja Kagomét a modern korban.
Ott aztán tényleg minden van. Összetöri Kagome biciklijét, majdnem leszed egy Boeinget az égről XD na meg végre találkozik Kagome barátnőivel.
:D :D
Avatar
mokuczy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.06.03. 10:50
Tartózkodási hely: at home
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mokuczy »

valaki tud valamit sesshomaru anyjarol? mert en akarhanyszor megneztem a sorozatot, nem igazan hallottam felole. aki megtud valamit rola kerem szoljon.:D koszi
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

mokuczy írta: valaki tud valamit sesshomaru anyjarol? mert en akarhanyszor megneztem a sorozatot, nem igazan hallottam felole. aki megtud valamit rola kerem szoljon.:D koszi
Sessy anyuka csak a mangában van benne. Ott se sokáig.

Viszont az elég egyértelművé válik, hogy Sessy kitől örökölte a kinézetét :lol: :lol: :lol:
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

^^Emelett szvsz bitang szép és mocskosul gazdag /már mint Sesshomaru anyja/. Ném féltem Sesshomaru-t, hogy mit fog öreg korában a tejbe aprítani.

Ja és ez mellet adott egy két értékes infot erről arról.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Kép
íme... telleg tőle van a boa! beszarás XD csini hölgy
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nem semmi.. Sesshomaru tényleg hasonlít a mamijára. amugy vki meg tudná mondani h honnan lehetne esetleg letölteni a mangát?
Kép

life is pain, get over it
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

olvass vissza pár oldalt már leírták egy párszor :D
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

igen.. gondoltam :P de mivel lusta vok nem tettem meg. de ha már így mondod akkor valószínű az lesz belőle :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Yumika
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.04.24. 21:18
Tartózkodási hely: Szlovákia

Hozzászólás Szerző: Yumika »

Húúú gyerekek ezt a forumot csak most láttam meg. A kedvenc animém.:DDDD Olllyan cukkkki benne a Sesshoumaru.:DDDD
Yumika
http://gportal.hu/portal/landoftherisingsun/ - Japan land of the rising sun!
http://anime-fanfiction.animehq.hu - Átjáró a fantázia birodalmába.
Ajánlom figyelmetekbe.:D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:*miyu vicces fillert akar!* ::japhaha::
vagymi: epizódszámot tudsz nekem mondani? csakhogy ne túrjam fel a fél világot (még mindíg lusta vagyok megnézni az animét végig ^^")
OK, akkor sorban. :)
75-76-77. rész: Ezek nem vicces részek, viszont jó példái annak, hogy nem muszáj egy fillernek dögunalmasnak lennie. Simán megállnák a helyüket mangafejezetként is, anno meg is lepődtem, hogy ezek only-anime részek, mert nagyon jók. :D Naraku persze nincs bennük, de a 4 macskadémon történetét mesélik el, és szerintem sokkal szórakoztatóbb gonoszok, mint a legtöbb 1-2 fejezetes random démon a mangában.
88. rész: A kismajmos. Amúgy erről speciel én is azt hittem, hogy filler, aztán később meglepődte tapasztaltam, hogy a mangában is benne van. (Pedig a történetet csak annyira viszi előre, hogy az öreg majomtól tudják meg, merre menekült Naraku.) Amúgy ebből a részből a kedvenc poénom: "Soul-Scattering Boulder Claw" :dirr: (aki megnézi, érteni fogja XD)
127-128. rész: A sokat emlegetett Kulturális Fesztivál. :D Lehet számolni, hogy hány egyéb anime szereplői tűnnek fel. :D
135. rész: Mushin-sama, avagy Miroku mesterének "utolsó napjai". XD
160. rész: IY, a bicikliszerelő. :)
Narumi írta:Ha kiadják az Inuyashát magyarul, szerintem beruházok rá. ^^
Arra természetesem én is, nagyon várom már, még úgy is, hogy "jó" Mangafanos szokás szerint valszeg "Inujasa", és "Kikjó" nevű főszereplőink lesznek. :dirr:
matsuo-chan írta:ember... kit érdekel egy bolha menyasszonya? főleg hogy ő egy totál mellék szereplő.. legalábbb sesshomaru vagy miroku v mittomen mien filler reszekrol lenne szo
Engem szintén érdekelt. :dirr: Myoga szerintem épp eléggé fontos szereplő ahhoz, hogy ha az egyik részben megnősítik, akkor a másikban ne csináljanak úgy, mintha az egész meg se' történt volna. Pláne, ha amúgy a legtöbb filler jól illeszkedik a sorozatba. Mellesleg volt olyan is, hogy "A nő, aki szerette Sesshoumarut", de ott gondoskodtak róla, hogy a rész végére elporladjon. XD
mokuczy írta: valaki tud valamit sesshomaru anyjarol? mert en akarhanyszor megneztem a sorozatot, nem igazan hallottam felole. aki megtud valamit rola kerem szoljon.:D koszi
A korábban linkelt kép nagyobb méretben. :) Sessh anyja a 466. fejezetben tűnik fel, és még úgy 5 fejezetet szerepel kb. (Mondjuk ha a korábbi fejezeteket nem olvastad, akkor nem nagyon fogod érteni, hogy miről beszélnek. ^^")
iskariotes írta:^^Emelett szvsz bitang szép és mocskosul gazdag /már mint Sesshomaru anyja/. Ném féltem Sesshomaru-t, hogy mit fog öreg korában a tejbe aprítani.
Na igen, mondjuk arról nem szólt a fáma, hogy mennyire lehet gazdag és hatalmas, de az a palota, és az egész felszerelése elég meggyőző volt. :D Sessh meg már most is a Western Land ura. :) (Ezért is remélem, hogy valami olyan befejezése lesz a mangának, hogy IY átmegy Kagome világába, Sessh pedig az apjuk nyomdokaiba lép. :))
matsuo-chan írta:igen.. gondoltam :P de mivel lusta vok nem tettem meg. de ha már így mondod akkor valószínű az lesz belőle :)
Megspóroltam a keresést. :wink: Itt, a korábbi postom végén van a link.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

köcönöm a segítséget. Kb a 104.epizódig láttam az animét úgyhogy az első kettőt amit írtál ismerem, de a többit megkeresem- csak az a baj hogy közvetlen letöltős oldalakon ahonnan 1-1 epizódot is lehet tölteni eddíg csak angol szinkronnal találtam, azt meg annyira nem szeretem - ha valakinek van valami jó ötlete hogy ne kelljen 50 részt egyszerre leszednem (már tárhelyem sincs annyi ^^") az írhatna egy privátot :D
és egy kérdés:
most akkor hogy volt ez a Tsubakis dolog? elvileg Sango nagyapja bízta a követ Kikyora- akkor meg Tsubaki mit hisztizett hogy a mestere nem őt választotta? lemaradtam valamiről vagy baki?
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Titkos írta: Mellesleg volt olyan is, hogy "A nő, aki szerette Sesshoumarut", de ott gondoskodtak róla, hogy a rész végére elporladjon. XD.
cuppantlak titkos :D megmondanád pls h meik rész is ez? csak a mangában van vagy az animében is megvan?
amugy koszi h megkerested a linket ::sugoi::

jah és elénézést kérek azoktól akik szeretik miyogat :) nem akartam megsérteni senkit.. csak én nem csípem a kis bolhát :P

edit: ma láttam azt a bolhás menyasszonyos részt... : ))))) nem rossz.. de akkor se szeretem miyogat.. bocsi :P de Inuyashanak sexy válla van : ))
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Ha jóra gondolok, akkor az animében benne van, valahol a vége felé... =/
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Az animében benne van, és Saranak hívják a szereplőt. Azt hiszem valami hime (hercegnőféle) lehet annak a tartománynak. És beleszeret Sesshoumaru-ba. Természetsen a férfi nem viszonozza..., és ebből leszneka problémák. Ráadásul Sesshoumarut meg is támadják. Végül Sara azt hiszem megbetegszik, és eladja lelkét a szellemeknek, végül maga Sersshoumaru pusztítja el, a lány kérésére..

Még nem néztem meg, én is meg akarom, de szerintem ennyi a lényege XD
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Tessék itt van a story remélem jól tettem, hogy így irtam be.Sara apjának a katonái találkoztak Sessel és mivel látták ,hogy nem ember így gondolták végeznek vele.Na ez nem jött be a nagyúr szétverte őket. De egypár fickó visszatudott menekülni a várba és elmesélték a nagyúrnak ,hogy mizujs.Ekkor ő még több katonát uszított Sessre hiába. Végül is Sess mindenkit megölt a palota is elégett. Sara a nagy kavarodásban Sess és Sara tekintette találkozot.A lány agyába ez nagyon megmaradt.Végül is "apácák "nevelték fela lányt.
Sara a kolostorbannmisztikus furulyajátékával segítetett a betegeknek.Amikór kit pillantmeg? Igen IY -t és a kis csapatot rögtön tudta,hogy IY ki és milyen kardja van ami ügye kelenne Sessnek.Ekkor a gyilkolási össztön lett rajta úrrá rajta.
Ekkor hirtelen tüzütött ki a kolostorban ami sikeresen leégett.Persze Sara is beadta a kulcsot,mindenki síratta megminden.
Váratlan fordulat.Sarát a gyülölet és a gyilkolás démonja kerítette hatalmába így feltámadhatott,de egy érzés benne maradt ez pedig a Sess iránt érzett időn át tartó szerelem/Vajon kire hasonlít a storyja?/
InuYasháék Sarát sikeresen megmentették 1 gonosz tengeristentől /asszem:Umineko/ ami persze egy olcsó kis trük volt a leány részétől.A lényeg a kiscsaj megszerezte a tetsaigát és a szerelmének akrta adni. Persze ,hogy kedvenc démonunk most bukan fel,ezen Sara is meglepödik.Szó-szó . Harcoltak egymással végül is Sess mint aki jól végezte dolgát elment.
IY persze bevolt zsongva attól,hogy vissza szerezze a kardját.Harcolt is Sarával kevés sikerrel.Mert,hogy a csaj 1 nyaklánccal visszaverte az 50% os démon támadását.Kagome 1 nyílveszővel kilőtte a nyakláncot csajszi kezéből.Sara erre 1 fekete gömböt lövelt főhösünkre majd illaberek-nádabeger elment.
Sara emlékezett:Sess és IY harca amikór Sess elveszítette a kezét.Majd amikór a kis Rinn ápolta annál a fánál.
A lány elindult és furulyázott.A hegyekben persze összefutt Sessel,Rinnel és Jakennel. A leány rögtön Sess lábaihoz vette magát.Persze Sess nézet ,hogy mivam!?Látta Sara ,hogy Sess semmire sem elékszik ezért elmesélt neki mindent.A zöld kis gnom persze rögtön elutálta,De Sess lecsendesítette.A lány elment Rinn persze mondta ,hogy milyen szép meg minden, Sess a szokásos taktikát választotta:nem szolt semmit.
A végső találkozás annál a fánaál volt ahol a nagy úr sérülten pihent.Sess elöszőr csak hallgatta a lány furulya játékát.A lány átvedte a harci ruháját és át akarta adni az IY-től zsákmánytól kardot.DE Sess monda neki,hogy neki az már nem kell.Ekkor Inu is megjelent és rátámadt a csajra ,de Sess megvédte a lányt.Sara mondta Sessnek ,hogy ölje meg INut ,de ő ezt nem akarta megtenni.Ekkor Sarán eluralkodott a démon lény.Sess nem akarta megölni a lányt ,de végül is kénytelen volt megtenni. Kezébe vedte a tetsaigát és az abbol elötőrö vilámok végeztek a lánnyal.IY visszakapta a kardját majd elvonultak.
SAra haldolva megköszönte Sessnek ,hogy megölte/átsegítette a túl világra(vajon miért mondom ezt Kikyou esetében is ezt?!)Sara végül is Sess kezébe lehelte ki a lekét.A démon a furulyát a földbe szúrta majd elment.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hum-hum.. intereszting... köszi az esti mesét iskariotes :)
Kép

life is pain, get over it
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

hm... hát igen. sesshomaru nem az a csajozós típus, de mivel bishinek alkották meg azért kellett minimum egy ilyen lány aki beleszeret- az meg hogy a csajnak annyi van- hát istenem, máshogy nem tudták volna lezárni, úgyse lett volna belőle semmi, jobb ha eleve kiiktatják egy szép és megható zárójelenettel XD
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

de ki tudja mÉg mit talál ki a mangaka.. lehet h Rin felnő és akkor... hmhmhmh :D
Kép

life is pain, get over it
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

na ez tuti nem történhet meg... ::jwar::
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

most mééééér ? ::jeye:: sztem meg tök jou lenne, mert ő az egyetlen emberi lény akit elvisel maga mellett... ebből kifolyólag csak Rin ismerheti meg őt a legjobban, ismeri a gyenge pontjait meg az erőseket stb és ő tudja majd legjobban megérteni és szeretni ... tehát, ha valaha is lesz Sess-nek párja akkor Rin legyen :D
Kép

life is pain, get over it
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

mert:
-Sesshomaru alaptermészetéből adódóan nem hinném, hogy démon egója eltűrné egy ember nő "olyan" értelmű közeledését
-Ő inkább afféle apafigura Rin szemében, és Sesshomaru is ilyen értelemben gondolhat a lányra- és mint tudjuk ha az apa kikezd a gyerekével az több mint beteg, és ő nem az a fajta :cool:
-Sesshomaru mint már mondtam erősen hűvös és kúlos karakter, aki ebből adódóan nem keveredik romantikus kapcsolatba senkivel mert ártana az "imidzsének" és a mangaka ezt még véletlenül sem akarja
-és már csak azért sem mert mivel Rin ugye ember, ő nem maradna sokáig a Sesshomaruhoz "passzoló" életkorban ami elég gáz lenne egy idő után ("gyere Rin kedvesem hagy segítsek betenni a műprotkódat" :dirr: ) el tudod képzelni?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

matsuo-chan írta:ő az egyetlen emberi lény akit elvisel maga mellett
Ez így is van csak hát ott van mellete Kohaku is.

Rin akkor inkább Kohakuval kellene tengetnie napjait persze csak akkor ha Kohaku túl él mindent. Én ebben pedig annyira nem bizok.

Sesshomaru nak pedig szerintem, ha Rin felnőne akkor sem lennea zsánere. Neki sookal inkább olyan Kagura tipus jönn be.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

iskariotes írta:
matsuo-chan írta:ő az egyetlen emberi lény akit elvisel maga mellett
Ez így is van

az egy dolog, de olvasd el mégegyszer az előző hozzászólásomat
iskariotes írta: csak akkor ha Kohaku túl él mindent.
szerintem nem fog (gomen)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miyume 2007.06.12. 11:39-kor.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Miyume: Honnan veszed, hogy ezt így kijelnted? Jó elismerem a legutlsó részt még nem olvastam, de valahogy nem hiszem, hogy abban a részben ilyen megtörtént volna. Tudtommal meg még él a kis ember szóval lehet reménykedni. De én se bízok benne. Mert hát ...

Sesshomaru persze Kohakura is úgy tekint mint akit meg kell védenie. Ha másért enm hát azért,hogy kerszetbe tegyen Narakunak. Amúgy mindenben egyetértek. Az apai gondolkodás meg minden. Ámbár Sesshomaru sama apja annak ellenére, hogy szellem volt még is ott hagyta Sess anyukáját InuYasha anyjáért cserébe. Bár kétlem, hogy a nagyúr valaha is ilyen dologra vetemedne. Már mint, hogy az ő tiszta vére egy halndóval.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése