Tsubasa RC

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Most nézem...
5. résznél tartok...
Egyelőre semmi bajom vele , mondjuk Syaoran -t annyira nem bírom...
És egy kicsit magical girl es feelingem lett...
Na de ezen kivül jó...
Fye lett a kedvencem , de a kicsi "állat" ahogy Fye mondja is kúúl...
Kurogane t is bírom , csak nem tetszik az "én akarok lenni a legtáposabb te hüje bi*ch" hozzáállás...
Másképp semmi bajom vele...
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

matsuo-chan írta:MIKOR LESZ MÁR 3IK SZEZON??????
Ugyan én elakadtam a 2. szezon felénél, de úgy tudom nem lesz 3. szezon. Viszont egy 3(?) részes OVA fog kijönni limitált példányszámban jövőre, ami azokat a részeket dolgozza majd fel, ahol az X karakterei tűnnek fel. Erre azért kíváncsi lennék. ^^
Kate írta:szerintem a TRC egy nagyon jó anime ... bár eza véleményem szinte minden CLAMP műről
Én inkább azt mondanám, hogy minden CLAMP manga nagyon jó, de az anime verziók valahogy nem adják vissza ugyanazt. :neutral:
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én ugy tom h lesz 3ik szezon.. asszem vmi weboldalon láttam.. de már nem tom h hol. nah de lehet az is h tévedek. minden esetre sztem ez még távolról sincs befejezve... hisz még csomo tollat össze kell gyűjtsenek ... szal sztem még lesz folytatás... legalábbis remélem ::taka::

amugy a neve is azt mondja h kronika, vagyis nem lehet ilyen rövid.. szal nagy a valószínűsége h lesz folyt :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Az valóban igaz, hogy még távolról sincs befejezve a történet és szerintem egy jó darabig nem is lesz. Túl sok ebből a bevétel CLAMP-nek hogy abbahagyja. :dirr: Mindenesetre ha érdekel a folytatás, én azt ajánlom hogy olvasd a mangát.
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

jó tudni h az is van : )) habár nem tom min lepődök meg, hiszen szinte minden animének van mangája.. nah ok... akkor lehet h a manga olvasásba is bele kéne kezdjek ::japtoun::
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Ryou
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2006.07.15. 10:10
Tartózkodási hely: Unknown
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ryou »

Nekem ebben a sorozatban a legjobban a grafika tetszik...
Az egyszerűen gyönyörű...
De a sztori -t is naon bírom , főleg mert romantika...
És a karakterek is kedvelhetőek...
Főleg Fay , olyan nyugalmas h az már nyomasztó eggyeseknek , de nekem nem , sőt...kedvenc a sorozatból...
De nagyon nehezen tudta ezen a téren elkerülni Mokona t :)
Annyira ari... ^^ *_*
-Shirogane Anime Fórum-
"Dad, is Heaven near China?
It might be closer to Africa."
"Can you see in the darkness of heart?I want to keep it Dark. Remember: I'm inside of you!"
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Amúgy a sorozat jó nagyon, de nem az a tipikus izgalmas anime...
Mind a két season-t megnéztem, kb a történet ugyanaz. Tetszett, de ha lesz harmadik évad, tuti hogy csak akkor nézem meg, hogy ha nem ugyanaz lesz benne mint az első kettőbe.

Ami a kedvenceimet illeti, Shaoran (néha csodálkozok, hogy miért Syaoran-nak írják a feliratban, meg Fai is náluk Fye) nekem kicsit nyálas, Sakura aranyos, de unalmas, Kurogane pedig sztem kicsit bunkó mindenkivel. Viszont Fai-t és Mokona-t imádom!!! ::neko::
Eskü azok ketten a legjobbak az egészben. Teljesen összeillenek ::hehe::
Szinte csak Mokona miatt kezdtem el nézni az xxxHolic-ot, amiben a kis kuroi manjuu van (aki megjegyzem kissé alkoholista Yuuko-val egyetemben) .
Ami viszont nagyon tetszett, hogy jöttek a más más CLAMP-ekben lévő szereplők.

Akiket én felismertem: X, Clamp School Detectives , Chobits meg CCSakura. Én csak ezeket tom. volt még benne valami más?
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

:taps: most néztem meg a tsubasa tokyo revelations promo-t. szörnyen rövid :(( de már nagyon várom az OVA-t megnéztem v 5x egymás után a promo-t és nem tudok betelni. mikor lesz már TC ?????

nekem ez az egyik kedvenc animém és ha még sokáig huzzák a folytatást akkor beleőrülok..

amugy itt egy link azoknak akiket érdekel a promo:

http://www.shonenmagazine.com/tsubasa_t ... sec_pv.wmv


és vééééégreeeee :D kijött az elsö része a Tokyo Revelations-nek. yaaaaaay!!!! nekem nagyon tetszett. már annyira hiányzott a hangulata az animének. a zenéje, a szereplők, minden nagyon szupi
Kép

life is pain, get over it
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

bocsi h 2x postolok 1más után, nem azért mert szabálytalankodni akarok, hanem mert azt akaro h vegyétek észre h van ien topic :D és h emlékeztesselek titeket h megjelent a Tokyo Revelations ova 1 része :D
Kép

life is pain, get over it
Válasz küldése