Egy-két (értsd 'sok') hülye kérdés...

Itt lehet kérdezni, ha nem megy, nem érted, elakadtál, vagy egyéb kérdésed van.

Szeretsz hülye kérdéseket feltenni?

Igen
67
41%
Nem
18
11%
Nemigen
22
14%
Hülye kérdés...
55
34%
 
Szavazatok száma: 162

Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Ayumie írta:...utánanézek a többinek is, mert qiuck time nálam eddig mindig befuccsolt... : /
Ha angol oldalakon keresel, akkor valószínű nagyon sok amr lejátszót ki fog dobni, de 99% egyenlő a szeméttel, érdemes magyar oldalakon utána olvasgatni először, h mások mit próbáltak, ajánlanak.

Tessék, nézd meg, mi mindent le nem játszható a K-Lite Mega Codec Pack-al. :) (Számodra ez a lényeges most: - RealMedia codecs [version 6.0.12.1741])
Let's begin, de gozaimasu!
Amy-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.11.28. 16:00
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Amy-chan »

Sziasztok!
Most szerintem egy tényleg hülye kérdést fogok feltenni,nos az Aoi animétől kaptam egy e-mailt hogy válasz érkezett a kérdésemre ,és rákattintok az ott lévő linkre,és be is jött az oldal,err nézem hogy hol a válasz él csak egy másik emberke kérését találtam!
Na most tényleg ennyire hülye vagyok hogy nem találom vag ymi van??
:?
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

:) Csak simán annyit jelent, h egy új üzenetet írtak a témába, nem feltétlen válasz a kérdésedre...
Let's begin, de gozaimasu!
Amy-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.11.28. 16:00
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Amy-chan »

Hát akkor ez egy eléggé tré rendszer akkor legalább irnák ki hogy nincs válasz, csak új hozzászólás vagy ne is küldjenek semmit :? :D
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Hát öööm :roll: , ha nem kérsz emailes értesítőt, akkor a profilod beállításai között keress egy olyat, h: Mindig értesítsen, ha válasz érkezik:, ott válaszd a nemet és nem akkor nem fogsz kapni ilyen félrevezető értesítőket. :D
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Múlt szombat reggel a gépem bekapcsoláskor egy ilyen hibaüzenettel fogadott:
NTLDR is missing.
Telepítőlemezről beboot-olva azt láttam, hogy a partíciót üresnek látja. Gugli szerint durva töredezettség miatt nem tudott bebootolni. Másik gépről megpróbáltam a defragmentet, de csak formatálni engedi.
Hogy tudnám visszaszerezni az adatokat ?! :whelp:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

valami forensic jellegű progival... de hogy konkrétan, hogy ahhoz nem értek. Pl itt van a Helix
http://www.tlm-project.org/public/distr ... so.torrent
kiírod CDnek és erről bútolsz. behoz egy linuxot mindenféle hasznos segédprogrammal... csak mondom, keress valakit aki értis hozzá
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

ak írta:
Ayumie írta:...utánanézek a többinek is, mert qiuck time nálam eddig mindig befuccsolt... : /
Ha angol oldalakon keresel, akkor valószínű nagyon sok amr lejátszót ki fog dobni, de 99% egyenlő a szeméttel, érdemes magyar oldalakon utána olvasgatni először, h mások mit próbáltak, ajánlanak.

Tessék, nézd meg, mi mindent le nem játszható a K-Lite Mega Codec Pack-al. :) (Számodra ez a lényeges most: - RealMedia codecs [version 6.0.12.1741])
Köszi szépen! Itt biztosan lelek megfelelőt =) Bocs a késői regálásért ^^'' hasznos cuccok vannak itt = P én lenni mostanában nagyon elfoglalt in real life
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

anubys írta:Múlt szombat reggel a gépem bekapcsoláskor egy ilyen hibaüzenettel fogadott:
NTLDR is missing.
Telepítőlemezről beboot-olva azt láttam, hogy a partíciót üresnek látja. Gugli szerint durva töredezettség miatt nem tudott bebootolni. Másik gépről megpróbáltam a defragmentet, de csak formatálni engedi.
Hogy tudnám visszaszerezni az adatokat ?! :whelp:
Ha esetleg windowsos lemezt akarsz akkor BartPE és pluginek Ez is amolyan előreinstalált cucc, pl be lehet építeni egy nero plugint és ki lehet írni ami kell.

De találtam vmi ilyesmit is, érdemes lehet megnézni:
"az "NTLDR is missing" -et igy lehet megcsinálni újrainstalálás nélkűl:
telepitő CD be, repear console,
MAP parancsal meg lehet nézni a cd meghajtó nevét
copy "CD meghajtó neve":\i386\ntldr c:\

copy "CD meghajtó neve":\i386\ntdetect.com c:\
és már megy is"
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Köszönöm. Amit tudok, megpróbálom.
Pl. odaadom egy hozzáértőnek. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
kaldvi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.11.30. 22:30

Hozzászólás Szerző: kaldvi »

ha olyan mappát nyitok meg miben sok kép v videó van és a nézet miniatűrre van állítva, bezáródik az össz explorer meg mappaablak, a tálca és az asztali ikonok is eltűnnek, az eseménynapló azt írja h leállt a rendszerhéj :shock: segítsegek légyszi :oops:
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Format C: :dirr: Ezek olyan kis bosszantó hibák amikre én ritkán találok megoldást. Ha nem fontos a miniatűrnézet, akkor értelem szerűen off, ha fontos, de nem feltétlen ragaszodsz a sajátgépes 'böngészésre', akkor mind a Total Commanderben, minda pl az ACDSee is ad arra lehetőséget, h miniatűrben nézegesd a filokat, de ha ezek az ötletek nem fekszenek (és márpedig sokan szoktak ragaszkodni ahhoz amit megszoktak), akkor vedd kezelésbe a trendszert pl a TuneUp-al (speciel én ezt használom, de ez nem jelenti azt, h csak ez a jó) vagy vmilyen rendszerkarbantartó progival. Aztán jöhet minden amit csak lehet. Spyware és vírus keresés/lemeztöredezettségmentesítés/windows update/registry cleaner/disk cleaner/ a felesleges nem használt programok törlése stbstb, de szvsz felesleges időpazarlás lenne. Amit érdemes talán az az, h amennyire csak tudsz megszabadulsz minden kódekedtől, amjd újra telepíted azokat vagy jó lesz vagy nem. :)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Kagain »

Esetleg megpróbálhatod ezt:

Sajátgép / Eszközök / Mappa beállításai... / Nézet fül / "Ne gyorsítótárazza a miniatűrüket" jelölönégyzet BEkapcsolása / "Minden mappára érvényes" gomb / "OK" gomb
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

behalt a rajztáblám drivere! :cry: eddig mindig elindult, amikor felállt az xp, most nem teszi. leszedtem (még a registry-ből is kivettem), meg visszaraktam párszor, megnéztem, a fájljait beteszi ahova kell (system32), de akármit csinálok, nem indul el (a startup inspector-ban se látom). a legnagyobb wtf, h ugyanezt csinálja egy virtualpc-s, teljesen szűz xpnél is!! :shock:
van vkinek vmi ötlete? :eyes:
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Próbáld ki először, h a stratmenü/programok/indítópult (talán ez magyarul már nem tom :D ha english XP akkor startup) mappába húzd be az ikonját. Nem túl stílusos, de lehet, h így már indulni fog. de asszem azt csak akkor indítja mikor már betöltött a többi sartup cucc, tehát ez lesz az utolsó, ha nem müxik akkor mondok mást.. :)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

"Eszem-f***om megáll!!" bedugom másik usb-be, müxik, visszadugom az eredeti helyére, müxik... (pedig megnéztem a kábelt még az elején, és rendesen volt bedugva) :wtf: :knife: :computer: :computer: :computer: :computer:
@ak: kösz a tippet, ekkor kezdett gyanús lenni nekem a dolog... :drop:
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Ki milyen fájlkezelőt használ, ha használ? Én spec. TotalCommander-t (Ultima Prime), de kezd nagyon idegesíteni, h nem tud mit kezdeni a japán karakterekkel, vagyis mappa és a fájl műveletek többsége felejtős. Tudtok olyan magyar/angol nyelvű progit, aminek nem törik bele foga az ilyesmibe?
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

én is TC-zek (7.0rc4), de nálam -ha jól emlékszem- nem voltak ilyen gondok...mondjuk igen kevés japán karakter fordult meg nálam fájlnévként (sztem most nincs is).

hogy a p****** kell használni a téonlájnos tárhelyet? 10mega az egész, semmire se jó, gondoltam, legalább képtárnak használhatnám, de egyszerűen nem látom, amit felteszek (mondjuk olyat se találtam, h hogy kéne kinéznie a címnek... :? )
Kép
Avatar
kaldvi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.11.30. 22:30

Hozzászólás Szerző: kaldvi »

flashfxp-t használok, kevésbé nyavalyog mint tc, a tárhelyen meg lehet h nem a gyökérmappába hanem "www" nevűbe kell tenni az oldalt
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Valaki heelp! Nem tudja valaki mitől lehet az, hogy annak ellenére, hogy a gépemen minden letöltéskor jön rendesen a cucc, csak a torrent szarakodik? Semmi nincs lekorlátozva, mégis csak 6 Kb/s-mal jön az ami a rendes nagy gépen 120-szal. Leellenőriztük és nem értjük. Mi lehet a baja a torrenttel a gépemnek? oO
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Mivel a másik gépen megy rendesen, ezért nem valószínű, hogy router probléma, hacsak nem ahoz a géphez át lett engedve port a torrentnek.

Tűzfal esetleg? Azon kellene egy portot nyitni torrentnek.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Ha nincs router és offon van a tűzfal, akkor magától ki kéne mennie a portnak vagy akkor is be kell állítani vmit? Pesten chello-s net mellett elég volt az UPnP bekapcsolása a routeren, de amióta itthon vagyok, semmit sem tudtam kiengedni.. Any idea?
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

ak írta:Ha nincs router és offon van a tűzfal
Nálam ez a helyzet, ezért is nem értem mi a baj. oO
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Szétnéztem erre-arra, és bár nem tudtam tüzetesen utánna járni a dolognak, de azt olvastam valahol, h vannak szolgáltók amik eleve vmi routeren keresztül küldik a netet és az esetben nem lehet port forwardolni, de azt is isrták, h kevés ilyen van és főként wi-fi-s netnél... Szal még nincs minden veszve! :cool:

Azt tudja valaki h a 'coolier' mit takar? ([Moe](C73)[Coolier]​_Touhou​_Sengoku(img).rar)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

ak írta:Azt tudja valaki h a 'coolier' mit takar? ([Moe](C73)[Coolier]​_Touhou​_Sengoku(img).rar)
Tipp: egy doujinshi circle neve.
A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
Válasz küldése