Loveless

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Aoyagi Ritsuka
5
29%
Agatsuma Soubi
5
29%
Hawatari Yuiko
2
12%
Yayoi
1
6%
Kouya & Yamato
2
12%
Youji & Natsuo
2
12%
 
Szavazatok száma: 17

Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

:shock: thx az nfo-t, asszem akkor inkább kihagyom... :drop:
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Michiyo-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.27. 10:24
Tartózkodási hely: Ahol éppen vagyok....^^"

Hozzászólás Szerző: Michiyo-chan »

Cruel Angel! Elfelejteted említeni a cica farkincát! ::neko::
Zlay köszönöm szépen az infót! ::gome:: Loveless nézés!!!! ::hehe::
Megfigyelés alatt tartalak. Most olvasol. ^.^
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Nekem egy barátnőm ajánlotta, aki teljesen odavan érte, ez a kedvence. Nekem is nagyon tetszik, a hangulata az tényleg nagyon eltalálja az embert, és ugyanez igaz a karakterekre is. A toplistám felső részében landolt, bár eléggé határesetként, merthogy befejezetlen. Nekem is olyan érzésem volt, hogy egy anime felét láttam, és néhány dolgot pont a szűkre szabott keret (12 rész) miatt kicsit elsiettek/elnagyoltak benne.
Nagyon-nagyon szeretném, ha megcsinálnák a folytatását (csak el ne rontsák!)

Nemsokára nekikezdek a mangájának is... :wink:
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Érdekes így hosszú idővel a megnézése után visszagondolni a Loveless-re, most hogy belefutottam a topikjába.
Alig emlékszem a tényleges történtekre, hogy mi a fenéért harcolnak (valami tanári rivalizálás mintha lett volna), a vége elég homály, és fogalmam nem volt már akkor se, mi történt akkor, két éve, ami miatt Ritsuka így meg akarja őrizni a jelenjét. Arra még emlékszem, hogy Soubi bosszantó és megbízhatatlan tudott lenni, hogy voltak Zerók (aranyosak, de vajon melyikek? Na, erre se emlékszem...). A harcok kiestek, mondom, és valahogy nem is lényeg. Az egész furcsa volt, és roppant hangulatos, újra fogom nézni. És tán a mangát is látnom kéne ::neko::
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Zlay írta:A hangulata az, ami nagyon tetszik.
És szerintem a hangulatot teljesen lerombolják az ost-k. Nagyon rosszak O.o

Én is elég rég láttam már. Valaki elspoilerezné nekem, hogy "mi történt két éve", amitől Ritsuka anyja kicsit bedühödött? Vagy ez ki sem derült? Mert nekem őszintén szólva abszolút nem rémlik O.O

@alvaro: Soubi a fiú Zero csapatra mondta egyik fightjuk alkalmával, hogy "kawaii desu", és nem ölte meg őket. Vagy hasonló x'3
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Nem meglepő, hogy nem rémlik, nemigen fektettek sok hangsúlyt az ilyesmik megmagyarázására az animében.
Két éve Ritsuka személyisége hirtelen megváltozott és ezzel egyidőben elvesztek a korábbi emlékei. Az nekem se tiszta az anime alapján, hogy Seimei pontosan mikor "halt meg", bár elvileg nemrégen kellett történnie, mert korábban ő védte meg Ritsukát amikor az anyjukra rájött a dili. Szóval a mama attól csavarodott be, hogy elvesztette az Ő Ritsukáját, és van helyette egy "idegen", és azért (is) veri, mert hátha úgy visszakapja az igazi Ritsukát. De olyat is olvastam már egy honlapon, hogy a mama Seimei halála után csavarodott be teljesen, és hogy Ritsukát emiatt is veri, meg vissza akarja kepni Seimeit. És állítólag a mangában még arra is rá akarják venni, hogy ölje meg Ritsukát, és akkor visszakapja Seimeit. (Még nem olvastam a mangát, aki igen, az biztos jobban meg tudja világosítani ezeket a dolgokat.) :roll:
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Aqualuna írta:De olyat is olvastam már egy honlapon, hogy a mama Seimei halála után csavarodott be teljesen, és hogy Ritsukát emiatt is veri, meg vissza akarja kepni Seimeit.
Ez lehetelen, mert Ritsuka tényleg Seimeihez futott anyu elől. De mitől változott meg? O.o
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hanon írta:
Zlay írta:A hangulata az, ami nagyon tetszik.
És szerintem a hangulatot teljesen lerombolják az ost-k. Nagyon rosszak O.o
Pfff, miért is? O.o
Szerintem épp, hogy jól passzolnak a jelenetekhez és kellő hangulatot teremtenek (pl. amikor az elején fényképezgetnek, oda valami vidám trallalalla kellett volna, vagy mi? :dirr: )
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

A figthtok annyira gyönyörűek lettek volna, ha az az idióta zene ment volna alatta. Több is volt, de emlékszem a legelsőnél döntöttem el, hogy ezt az animét jobb némítva megnézni. Meg nem tudom miért próbáltak franciás hatást kelteni a zenékkel, de baromira nem lett jó >_<"
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hanon írta:A figthtok annyira gyönyörűek lettek volna, ha az az idióta zene ment volna alatta.
Mivan? :) Ennek így aligha van értelme XD
Hanon írta:Meg nem tudom miért próbáltak franciás hatást kelteni a zenékkel, de baromira nem lett jó >_<"
Attól, hogy két számban a nemtomhányból francia a szöveg, mitől lesz franciás? (Akkor a Wolf's Rain ost is franciás?) Most ilyen alapon ha valamiben angolul énekelnek, az meg angolos? Elég furcsa magyarázataid vannak. :roll:
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

*sóhaj*
No mégegyszer: a fightok szépek lettek volna, ha nem az/azok az ost(k) ment(ek) volna alatta/alattuk. Gondolom ezzel nem lett világosabb. A fightok alatt mindig szar volt a zene. Claro?

Franciás. Olyan. Most is csak ismételni tudom itt Szilveszterkor. Naszóval. Olyan franciás hangulat volt a harmonikától --> gondoltam a harmonika azért van, hogy franciás legyen. De miért akarták.

Phű, nehéz ilyenkor írni @_@
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

*sóhaj*
Értem én, hogy mit mondasz, de attól még nem értek veled egyet :-P :wink:

De nekem aztán 8, neked meg szerintem ugyanannyira, úgyhogy inkább csak annyit mondok, hogy B.Ú.É.K. :3
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Előbb még nem értetted. De oks ^_^
B.Ú.É.K. ide is.
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Hanon írta:
Aqualuna írta:De olyat is olvastam már egy honlapon, hogy a mama Seimei halála után csavarodott be teljesen, és hogy Ritsukát emiatt is veri, meg vissza akarja kepni Seimeit.
Ez lehetelen, mert Ritsuka tényleg Seimeihez futott anyu elől. De mitől változott meg? O.o
Na ez az, amit senki nem tud. Eddig. Nem tudom, az eddigi mangákból kiderült-e? (Láttátok? Már fent van a 9-es 1-2 chaptere angolul torrenten! :taps: )
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Az vicces, én eddig csak hét kötetről tudtam :lol: Legalábbis csak 7 kötetet lehet rendelni. De azok itt csücsülnek a polcomon, ojé ^.^ Egyszer csak a végére érek o.o
Válasz küldése