South Park

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
playerbal
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.12.25. 08:07
Tartózkodási hely: a Pokol

South Park

Hozzászólás Szerző: playerbal »

Kíváncsi vagyok ki nézi ezt a borzalmasan trágár és (néha) marha vicces "mesét".
Ha nem tetszik a zene amit hallgatok... baszdmeg magad.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

én nagyon bírom:) igaz csak az 5.sorozatig láttam kb., meg a moviet.
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

nem rossz:D bár nagyon ritkán nézem :?
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

csak néhány részt láttam belőle, de valahogy nem tud megnevettetni.. egyedül kenny-t birom az egészben :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Tehát van vmi ami neked is tetszik benne. :P :)

South Park alap, bár talán ha 1 évadot láttam végig.. :roll: de amit láttam az tetszett!
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
rudi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.06.21. 19:14

Hozzászólás Szerző: rudi »

én is nagyon bírom a south parkot eddig mind a 12-évadot láttam már :D
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nálam alapmű.

Ja, és hol trágár? WTF??
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Ha épp odakapcsolva megy a tvben, akkor megnézem, de különösebben nem vonz annyira hogy hajtsak utána. (és mivel gyakorlatilag kéthetente egyszer nézek tvt, South Parkot nagyon ritkán látok)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

megvan majdnem az összes évad. Nememlékszem mennyit néztem meg belőle + meg egy ideig összevissza láttam részeket.
Ritkán nézem mert úgy viccesebb meg ha túl sok south parkot néz az ember utána úgy látja a világot.... @_@
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Nagisa-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.22. 13:33
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Nagisa-chan »

Amikor nincs másnap suli, akkor megnézem, csak már szinte az összes részt láttam.^^"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

kár h ilyen későn van és kár h csak magyarul, feliratosan adhatná igazán a MúzsikTíví.

mondjuk trágár meg helyenként "morbid", de sztem lol, főleg azért mert sok igazság van benne :)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Trágár, trágár. Azért csináltak egy részt az öncélú káromkodás ellen?
Kép
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Nagyon jó, naggyon szeretem!!! Nálam is alapmű, az összes részt láttam legalább egyszer :cool: A régebbieket inkább többször.
Csípem az elborult világképüket, meg hogy mennyi hülyeséget ki tudnak találni, meg ez a "semmi se szent" feeling... és nagyon sokszor nagyon igazat mondanak, ami néha szöget üt az ember fejébe, vagy fáj még akkor is, ha úgy adják elő, hogy mindenki dől a röhögéstől. Olyan témáik is vannak, amikben nem értek egyet a véleményükkel, vagy túlzónak tartom, de azok meg ált annyira viccesek, hogy azért tetszenek. Néha becsúszik egy- egy gyengébb vagy épp sz** epizód, de ennyi évnyi jó termésben sztem ez elmegy. Azokat max nem nézem meg még egyszer.
Hja, és ajánlom mindenkinek az új Britney- s részt, megint sikerült nagyon elszállniuk... Az utolsó 10 percig kb folyamatosan azon agyaltam, hogy na ebből mi a frászt lehet kihozni, de persze minden elképzelésemet felülmúlta a vége... És ez megint olyan befejezés volt, hogy az ember szakad a röhögéstől, de az értelmesebbje azért talán el is gondolkozik egy picit... Mondjuk az értelmesebbje nem vesz Blikket meg nem néz sztárhíradót. De befejezem a filozofálást :-P , lényeg, hogy nézzétek, minél többet, annál jobb, és szabad rajta gondolkozni, akkor ér is valamit.
Hja, és faszán lehet belőle idézgetni, nekem kb minden szitura van egy SP-s beszólásom. Vagy egy Kevin Smithes. Vagy egy HP- s. :lol:
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Reggel kiderült, h megvan majdnem az egész 11ik évad, túl is estem rajta. :)
Trágár helyett meg sztem inkább azt lehetne mondani, h gátlástalan.
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ha valki nem bírja ki, hogy estig kell várni a TV előtt ülve, és inkább az eredeti szinkron felé hajlik:
http://www.southparkstudios.com/

első epizódtól a kb legfrissebbig minden elérhető :) Thx SP crew.
Kép
Avatar
playerbal
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.12.25. 08:07
Tartózkodási hely: a Pokol

Hozzászólás Szerző: playerbal »

Tegnapelőtt vetítették a Comedy Centralon Amerikában az új részt.
Arról hogy valamilyen kanadai muksó (a kanadai miniszterelnök vagy nemtom kicsoda, elfelejtettem) tüntetésbe kezd, mert úgy gondolja hogy nem tisztelik a kanadaiakat akat ellégé. Na és persze ebbe Kyle fogadott kisöcsse Ike is részt vessz. Vajon Ike És a többi kanadai állampolgár megmenekül attól, hogy belehaljon a fojtonos tüntetésbe? Nézzétek meg az új epizódot és meglátjátok.
Ha nem tetszik a zene amit hallgatok... baszdmeg magad.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nagyon a filmre hajaz elmondásod alapján, meg egyszer volt egy rész, mikor Ikeot vissza kellett volna adni. Folyton ez a Blame Canada. :)
Még csak első kettőt láttam tavaszról, Britney durva, AIDS LOL.
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Hát nem igazán hasonlít a filmre, végig szivatják a WGA sztrájkot, de a rész valódi lényege, hogy fölbukkannak a youtube legnagyobb sztárjai, amin azért elég sokat nevettem, de az előzőheti macskapisis rész szerintem jobb volt.
Kép
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Csak én érzem úgy, mintha az utóbbi pár évadban esett volna egy kicsit a színvonal? :? Kb a 8 évaddal bezárólag (attól a pár kivételtől eltekintve, ami nem tetszett) nálam jóformán minegyik rész a "legendás" kategóriába tartozott. 9-10-11- ben volt még egy- két nagyon erős rész, de az újaknál a max reakció, amit ki tudott váltani nézés közben, az egy mosoly vagy nagyritkán egy-egy rövid felröhögés volt, hogy ez megint milyen hülyeség... Nem tudom megmagyarázni, hogy miért érzem így, de ti is így érzitek? :dirr:
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Azt, hogy mennyire csökkent a színvonal, nem tudom, mert az az igazság, hogy folyton összevissza látom a részeket. Tudom, meg a Cool-on de kicsit későn, meg gyakran változtatják, hogy hány órakor. Bár a legnagyobb bajom vele, h nem tudom rendesen befogni... XD

De az SP-t nagyon szeretem. Tök egyszerű, a világ kérdéseit mutatja be gyerek szemmel. Kenny-ben csak az a jó, hogy folyton meghal... XD

Megölték Kennyt! Szemeteek!!!
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Lezárt