Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ak írta:Rosario + Vampire
Miközben néztem jól elszórakoztam rajta, de így utólagosan nem is tudom. se nem volt nagyon vicces, se nem volt nagyon ecchi.
Ezt szinte mindenki temette, aki olvasta a mangát, ezért én is megnéztem kíváncsiságból, hogy mennyiben más, mint az anime, és azt kell mondjam, hogy a Yu-Gi-Oh! óta nem láttam ennyire "kiherélt" animés adaptációt. :? Az egy dolog, hogy pl. a vérszívós rész is közröhej a mangához képest, vagy hogy egy papírmasé denevér repked jobbra-balra, de már a manga megnézése előtt is ki voltam bukva az olyan megoldásoktól, hogy a srác megy a tök feelinges temetővel kevert "horrorerdőben", aztán az egész hangulatot hazavágják azzal, amikor mutatják a "varjakat", amik igazából egy mozdulatlan kép, és csak alá van vágva a károgó hang. Szánalom...
Ellenben ha az anime tetszett, egy belenézést a mangába szerintem neked is megérne. :wink:
ak írta:ToloveRu
Akartam vmi ecchi hülyeséget, de nem tom meddig fogom tudni ezt nézni, nem igazán komázom a Lala féle karaktereket, ez is buta stuffnak tűnik.
Ezzel viszont előre szólok, hogy elfogult vagyok. :D Ennél már valahogy az elején tudtam, hogy az anime nem fogja tudni visszaadni a manga lényegét, az ugyanis nem más, mint a töménytelen fanservice a legkülönbözőbb kategóriákban. XD Szóval én általában nem olvasok raw mangát, de itt az első 3 kötetet valami fél óra alatt nyomtam le, mert ez a mangaka vagy profi vagy csak az én ízlésemhez van igazítva tökéletesen a mű, de kb. a kedvenc fanservice vállfajaimat pakolta bele a mangába. XD Az egyszerű "hot spring" jelenetek, és a kínos "véletlenül pont a melleden landoltam" részek már a múlté. :D Mert itt a To Love Ru! XD Itt a semmiből öltöztetik be az egész osztály női tagjait nekomimi cuccba, hogy a következő fejezetben már tortát szolgáljanak fel a mellük közül, és még sorolhatnám... XDDD (Komolyan, sztori szinte nem is volt hozzá, csak ilyen "csapjunk bele" stílusban. XD) Most nem fogom itt mondani, hogy "szuper sztori, kidolgozott karakterek, mély érzelmek", mert minek hazudnék? :lol: Ez egy full-fanservice cucc, orrvérzésen kívül esetleg még röhögésre jó, de ennek a két dolognak maradéktalanul eleget tesz. XD (Csak azért, mert az átlag-fanservice cuccot én általában pár fejezet után dobom a francba, mert azért 10 köteteten át melleket nézegetni még nekem is unalmas, ellenben a To Love Ru olyan mesterien vonultatja fel a különböző fanservice-fajtákat, hogy már több kötet óta bírom olvasni, úgy, hogy szinte sztori sincs. XD) Ja, még egy fontos dolog: nem láttam lolit, egyet sem. :D OK, a főhős húga kiskorú, de azért vérfertőzés nincs a mangában (már ameddig én olvastam... XD), így elég érdekes lenne, ha vele kavarna. :)
Ja, hogy az anime? Nem rossz, első részt megnéztem. :) Sőt, a várakozásaimhoz képest még egész jól teljesített is (mindenképpen jobb lett, mint pl. a Rosario), viszont elég gáz, hogy a fanservice-t eléggé leredukálták. Olyan mangáknál, ahol van sztori is, meg ilyesmi, nem annyira lenne gond, de mivel a To Love Ru mondhatni ezzel adja el magát, nekem el is ment a kedvem, hogy animében nézzem tovább. (Meg amúgy is, manga rulez. :D) Ja, és igen, Lala fárasztó tud lenni, de szerencésre lesz vagy 4-5 lány minimum, ahogy halad előre az alig jelen lévő történet. :wink:
Most jól kiállítottam magamról a perverzségi bizonyítványt, pedig amúgy nem is az ilyen stílusú művek a kedvenceim, viszont ez az első olyan ecchi, amit hajlandó lennék akár eredetiben is megvenni. :) Nem bírom amikor egyes animékben/mangákban "megafanservice"-t ígérnek, és végül semmit nem adnak, itt viszont nem ígérték, csak megcsinálták. :D (Mármint a mangában mindenképp. :wink:) Mondjuk mivel ez is egy 100+ fejezetes manga, és ha jól tudom még mindig fut, nem tudom meddig tudja tartani ezt a színvonalat, de az eleje határozottan (férfi)fantáziadús. :D
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Két dolgot szedtem össze az Ureshii felhozatalából mostanság, amiről nem látok az utóbbi pár oldalon írva semmit. Az egyik a Mnemosyne, nekem eléggé felejthetőnek tűnik. Halhatatlan-nyomozónős, "angyalos", szex közben gyilkolós. A közepén járok a sorozatnak, de igazából sehova nem haladt az egész. Ahogy a párom jól összefoglalta, ha halhatatlanokról van szó, a japánok elég hamar eljutnak oda, hogy akkor jó sokat lehet kínozni, mielőtt feldobná a pacskert. Ezt tipikusan eljátsszák, kb. minden részben, de azért viszonylag lightosan csinálják az ábrázolást, szóval még rosszul se lehet tőle lenni. Igaz, akkor egy rész után dobtam volna...

A másik viszont igazi gyöngyszemnek tűnik 3 rész után: ez a Kaiba.
Amolyan negatív utópia, roppant eredeti grafikai tálalásban. A rajz egyszerű, mondhatni gyerekes, ezért is figyelmeztetnek mindenhol, hogy nem, nem gyerek kezébe való. Az első rész után a látványvilágról és a vonalvezetésről valamiért a Nekojiru-sou jutott eszembe róla, aztán a második valami agypusztító dolog volt egy erősen elborult hentai-szállal (érzésre a megnézése után: :knife:), a harmadik pedig valami igazán szomorú... többet nem láttam eddig, de miután az első kettőnél kedveltem az erős WTF érzést, most valahogy összeért a világ, értelmes, koherens története volt ennek a résznek, és egyáltalán.
A Kaiba világa olyan kor és világegyetem, ahol az emlékeket sikerült elválasztani a testtől, a gazdagok testből testbe menekülnek a halál elől, a szegények meg eladják a testüket (vagy lehetőleg másokét) és a jó emlékeiket, és a szerencsétlen hozzátartozóik "memóriachipjeit" elteszik jobb időkre, vagy talán örökre. A főhős mibenléte misztikum, mert Rakka módjára emlékek nélkül tér magához egyszer csak (testét tekintve leginkább hollow kissrác :mrgreen:), és aztán testből-testbe menekül ő is az üldözői elől... most akkor ki is ő? Egyetlen "biztos pont" egy medál, amin egy nő homályos képe látható. Róla is derült ki már egy-s-más mostanra, de a főhős még mindig teljes homály. De keresi a lányt, és nincs is ezzel egyedül...
Azért hozzátenném, elég nehéz volt lenyelni az első két részt :^_^:
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Megnéztem a Demonbane-t. Nem tudok róla véleményt mondani, egyszerűen olyan semmit nem hozott ki belőlem, illetve szerintem Demonbane nagyon bénán néz ki, ennyi :D
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Karin- erős közepes, egy borzalmas openingel- ennek mégis mi értelme volt? ha valaki ez alapján vág neki az nagyot fog pislogni... 5 részen vagyok túl- és kb majd ha nagyon sok szabadidőm lesz folytatom. nem rossz, de annyira nem is jó, hogy ne keressek valamit ami jobban leköt.

Love Hina- másodszori nekifutásra megint abbahagytam- nem tudom miért nem bírom már végre végignézni...
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Titkos írta:...az egész osztály női tagjait nekomimi cuccba, hogy a következő fejezetben már tortát szolgáljanak fel a mellük közül...
Lehet akkor még nézem egy kicsit. :lol: (de egyelőre semmi unikum nincs benne)

Nekomimiről jut eszembe Moon Phase és UFO Princess Waryukurie. :D

Ezeken kívül Claymore-t és Clannad-ot nézek.
Sok részt még nem láttam, de eddig mind a 4 sorozat szimpatikus.

(mármint a Kurenai-on és a Kanokon-on kívül :D )
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume írta:Karin- erős közepes, egy borzalmas openingel- ennek mégis mi értelme volt? ha valaki ez alapján vág neki az nagyot fog pislogni... 5 részen vagyok túl- és kb majd ha nagyon sok szabadidőm lesz folytatom. nem rossz, de annyira nem is jó, hogy ne keressek valamit ami jobban leköt.
Mármint a vámpíros Karin? Mi a gond az OP-jával? :D Én imádom. :)
miyume írta:Love Hina- másodszori nekifutásra megint abbahagytam- nem tudom miért nem bírom már végre végignézni...
Ugyanezt kérdezem magamtól minimum már vagy 5 éve. XD Pedig tényleg nem rossz, de felénél meguntam anno. ^^" (Mondjuk mióta megtudtam, hogy szintén befejezetlen a cucc animében, erősen hajlok a mangája felé.)
ak írta:Lehet akkor még nézem egy kicsit. :lol: (de egyelőre semmi unikum nincs benne)
Ne nézd, olvasd. :wink: Ez a jelenet a mangában volt, az animében nem biztos, hogy benne lesz, meg eleve nem tudom, hogy 26 rész alatt mennyit tudnak a mangából átadni, de mivel már az első két rész is "cenzúrázott" volt a mangához képest, így tényleg nincs benne semmi unikum. :( A manga meg EPIC, persze szvsz. :D
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Titkos írta:Mármint a vámpíros Karin? Mi a gond az OP-jával? :D Én imádom. :)
Hm, én nem is emlékszem az openingjére. Szegénynek kétszer álltam neki, sose jutottam tovább pár résznél, egyszerűen képtelen lekötni ::jblush::
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Titkos írta: Mármint a vámpíros Karin? Mi a gond az OP-jával? :D Én imádom. :)
spec az, hogy buta fanservice cucc az egész és semmi köze az animéhez... persze hím szemmel nyilván más a helyzet :dirr:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kreatívak voltak: ha már a sorozatban nincs ilyen jelenet, legalább az openinget telerakták vele. :dirr:
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Claymore

Nem tudnék leülni még egyszer végignézni, az eleje határozottan tetszett, de ahogy közeledett a vége annál unalmasabb lett, szvsz egyszer megnézhető, de ahhoz vmi szeretni kell eben a kategóriában.
spoiler írta: nem tetszett, h Teressa meghalt, persze nem azért, mert h Ő a jóért harcolt vagy ilyesmi, egyszerűen hülyén halt meg, innentől a klisék száma meg 3szorozódott. Kiderült, h mindenki mély sebet hordoz magában és h mindenkinek egy yoma 'ette' meg a hozzátartozóit és ezt min. 10 perces sírás követte. 1-2szer ok, de minden 2ik claymore eljátssza ezt.., főként azért is zavaró, mert az elején "ki ha én nem" a felétől meg "omg mér pont én". ha tudtam volna, ha half yoma - half human-t ennyiszer fogják ismételni, akkor elkezdtem volna számolni, de ilyen az unforgivable vagy az avenge is. és erre rá a jött egy ilyen ""befejezés"..
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

ak írta:Claymore

Nem tudnék leülni még egyszer végignézni, az eleje határozottan tetszett, de ahogy közeledett a vége annál unalmasabb lett, szvsz egyszer megnézhető, de ahhoz vmi szeretni kell eben a kategóriában.
Egyet kell értsek, sajnos a végét egetverően elcseszték :(
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Emlékeim szerint utoljára akkor írtam ide, amikor a Kagihime Eikyu Alice Rondo-t kezdtem nézni. Nagyon átlagos, vagy az alatti mahou shoujo, főleg az első fele meglehetősen unalmas. És nagyon idegesítő, hogy minden nőnemű szereplő (iskolás lányok!) dinnyényi mellekkel szaladgál.

Aztán néztem Aoki Densetsu Shoot!-ot, végre általam is érthető változatban! Nekem még mindig a kedvenc sportanimém (már akkor is az volt, amikor még nem értettem :-P ). Viszont a short movie-ja (mert nem tudták megállni, hogy ne csináljanak egy extrát) tiszta csalódás.

Végre hozájutottam, hogy megnézzem a Fruits Basket-et, az első fele totál magával ragadott, viszont a másodiknál főleg az iszony minőségen bosszankodtam. Vagy a képminőség, vagy a fansub hagy maga után erős kívánnivalót, vagy meg van vágva... Legalábbis 3 verzióba is belekukkantottam...lehet, én vagyok túl igényes. Viszont a mangáját el szándékozom olvasni (ha majd sok időm lesz :lol: ).

Legutóbb az Ichigo 100%-hoz volt szerencsém. Tipikus ecchi, annak minden kliséjével együtt. Engem ez nem tud lekötni.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

alvaro írta:Egyet kell értsek, sajnos a végét egetverően elcseszték
Sztem mindenképp lesz 2. sorozat, azért lett ENNYIRE befejezetlen.
Aqualuna írta:Legutóbb az Ichigo 100%-hoz volt szerencsém. Tipikus ecchi, annak minden kliséjével együtt. Engem ez nem tud lekötni.
Az anime tényleg nem nagy szám, a manga viszont nagyon tetszett, érdemes belenézni, különösen azoknak, akiknek tetszenek az I"s - Video Girl Ai-típusú MANGÁK (és nem az anime-verziók, mert szvsz azok nem sikerültek valami húdejól).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

TOTORO - a varázserdő titka nagyon nagyon tetszett :) a vándorol palota ota nem láttam ien szépet
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jaja, Ichigo 100%-ot ugyan nem olvastam oldalanként (az elejét igen, aztán már csak bele-bele néztem, majd a legvégét megint oldalanként olvastam), de kb. annyi negatívum volt vele kapcsolatban, hogy nem azzal jött össze a végén, akinek én szurkoltam. ^^" XD Aztán hallottam, hogy megint egy sokkötetes mangából csináltak egy 13 részes animét, és valahogy belenézni sem volt kedvem. (Kitalálom: az anime végén nem is választ, ugye? :dirr:)
Kép
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Nyertél, tényleg nem választ, de még az OVA-kban se. Én nem néztem még a mangát, de kinek szurkoltál? Aya-nak?

Mellesleg, matsuo-chan, a beírásod emlékeztetett, hogy hát én is végig néztem a Miyazaki animéket az M2-n, és az utolsó (Porco Rosso) kivételével mindegyik tetszett, de az abszolút luv az a Howl's Moving Castle!!! ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mi is most neztuk meg a Totoro, es csak egy kerdesem volt magamhoz: eddig miert NEM? Annyira csodalatos, h nem is talalok ra szavakat...en annyira sirtam mindentol, oromtol, meghatodottsagtol es attol h mennyire hijanyzott egy ilyen az eletembol! Es minden gyereknek kotelezove tennem, termeszetesen az Elfen Lied-del egyutt :dirr:
Amugy meg Zombie Loan-t nezek..a yuri jelenetek neha zavarba hoznak, es neha szakadok a rohogestol a foszereplo csaj fejen, de osszesegeben abszolut elvezheto atlag cucc...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Aqualuna írta:Nyertél, tényleg nem választ, de még az OVA-kban se. Én nem néztem még a mangát, de kinek szurkoltál? Aya-nak?
SPOILER: Bizony, Ayának szurkoltam, végig úgy is nézett ki, hogy vele jön majd össze, erre a manga végén a szőke csajt választotta, mondom: szuper... ^^" :?
Kép
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

Én Ichigo 100%ból csak az animét láttam, és a manga utolsó fejezetét olvastam.
Én elégedett vagyok a választásával. :D
Kép
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Titkos írta:SPOILER: Bizony, Ayának szurkoltam, végig úgy is nézett ki, hogy vele jön majd össze, erre a manga végén a szőke csajt választotta, mondom: szuper... ^^" :?
No logika. :(
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Befejeztem a Zombie Loan-t...cuki kis sorozat, csak egyvalami maradt le belole...a vege :dirr: ha jol lattam ANN-on meg ki van rakva 2 resz, nem tudom azok mikor jonnek ki, de vmi lezarasfele jo lenne ugy megiscsak... (jah es Renji hangu Soutetsu rulz <3 meg a chibi shinigami nagyon muki :3)
Jah, es sikerult nalam elerni a "legrosszabb Op es Ed" kategoriat, szamomra egyik csapnivalobb volt mint a masik...
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Majin Tantei Nougami Neuro végignézve :)

Tetszett, nagyon tetszett :D Bár a végefelé Sai történetének nagy része kitalálható volt szerintem, de azért nagyon tetszett :D Na és amilyen fejeket vágnak benne, imádtam :D

És az op felkeltette az érdeklődésem a Nightmare iránt.
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

A Majin Tantei Nougami Neuro-nak sokkal jobb a mangája, csak ott a rajz, khm, furább xD; (A pali maga is beismerte, hogy nem tud rajzolni mangás figurákat...) Az OP pedig tényleg jó, nagyon tetszik a változó ritmus =D (Bár a Nightmare énekese szerintem nem tud énekelni :dirr:)

Nemrég fejeztem be a Tengen Toppa Gurren Lagann-t, volt benne egy-két durva plot twist, de jót tett neki. Tényleg remek anime.

A Karakurizoushi Ayatsuri Sakon-t elkezdtem a manga után (amit mellesleg Obata Takeshi - Death Note, Hikaru no go - rajzolt). Kedvenc nem lesz, de ontja magából a japán feeling-et sztem, ami nagyon tetszik ^^
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Clannad

Érdekes stuff volt. Tomoya miatt szinte egy az egybe Haruhi feelingem lett már az első percben, bár, mint kiderült Kyon azért más személyiség, így vélhetőleg az anime szerkezete miatt volt a nagy Haruhis hatás, hisz itt is Tomoya szemszögéből van végigvezetve Nagisa sztorija, arról nem is beszélve, h alig akadt körülöttük 'normális' karakter, többségük ízig vérig weirdo, de ezen a nézetemen végül is sikerült a Clannadnak felülkerekednie (jó mondjuk a 2 plotnak tényleg nem sok köze van egymáshoz).
Bár egészében egy picit érzelgős, de emellett volt egy rakás poénja is amiken majdnem, h fetrengtem és újat is tudott mutatni, így azt kell, h mondjam: tetszett. :)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

ak írta:Claymore

Nem tudnék leülni még egyszer végignézni, az eleje határozottan tetszett, de ahogy közeledett a vége annál unalmasabb lett, szvsz egyszer megnézhető, de ahhoz vmi szeretni kell eben a kategóriában.
Spec nekem bejött. Amikor néztem, igazán jól jött egy kis agyatlan, effektíve történet nélküli kis gyilkolászás. Sőt, ha lesz második sorozata, azt is garantáltan végignézem.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése