Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Láttátok a 166-ot? Mocskosul jó!:D Tökre feldobta a reggelt.:D
(Mondjuk Orihime itt-ott kicsit gótosra van rajzolva, de nem tudok ezért haragudni.)
Csak tartsák meg a színvonalat a fillerek előtt, és lehet, hogy kivárjuk a folytatást.;)
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jahjah, ez a rész meglepően jóra sikeredett. féltem hogy sok lesz az Orihime Angst, de pont elég volt, a végeslussz meg pont telibe lett találva, megérte rá 2 hetet várni, de azért nem feltétlenül szeretném h két hetente kapjuk ezt a minőséget, habár valamit valamiért :p
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Mayer írta:Jahjah, ez a rész meglepően jóra sikeredett. féltem hogy sok lesz az Orihime Angst, de pont elég volt, a végeslussz meg pont telibe lett találva, megérte rá 2 hetet várni, de azért nem feltétlenül szeretném h két hetente kapjuk ezt a minőséget, habár valamit valamiért :p
Inkább, mint az értelmetlen hülyülés... mert ez a rész most kifejezetten tetszett. Grimmjow mondjuk amúgyis jó fej, titkon reménykedtem, hogy ez a rész nem lesz idióta. Jó volt látni ilyen formában, leanimálva, ha nem cseszik el, ez komolyan hozzá tud tenni a mangához. Vége kicsit irreális, Orihime szókincse kicsit egyhangú, de ezt most simán elvitte az, hogy volt történés.
Még érdekel, megcsinálják-e, és hogyan, a Historia de Pantera y su Sombras című háttérinfót, az jópofa volt :) Aztán ha megint fillerbe futunk, én lelépek... (és, ó jaj, Szayel resurrección-ját is megnézném még előtte, olyan jó mansonos :drop:)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Tényleg jó rész volt, öröm volt nézni!

Szayel resurrección-ját tuti cenzúrázni fogják, már azt is cenzúrázták, amikor megette fracciónját.
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

ez biztos egy nagyon izgalmas anime. harcolnak is benne?!?!?!
Odin2 írta:ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
Láttátok a 166-ot? Mocskosul jó!:D Tökre feldobta a reggelt.:D
jaa, persze, az enyémet is!!!
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Mariko írta:...már azt is cenzúrázták, amikor megette fracciónját.
Pedig nála az a jellemábrázolás fontos része lenne, szerintem... jó, a tény megmaradt, de mennyivel kifejezőbb már naturálisan... na, ő kb. az egyetlen, akiről úgy el tudom képzelni, hogy egy igazi, tápos hollow értelmet nyert megtestesülése, a többi csak amolyan ronin, csirkefogó, esetleg meg nem értett búsképű lovag... Grimmjow meg egy egyenes, becsületes szamuráj... na jó, Arroniroban megvolt a potenciál, de... valahogy nem jött le olyan szépen, mint lehetne, szerintem. Pedig rám lehet hatni csoporttudatú lényekkel :shock:

Ja, gyűlnek a zenedarabok, amiket nem lelek OST-ken, pedig sokkal jobbak, mint amiket meg de :D

(szerk. és hogy rángatózhatott az anime producerének minden arcizma, mikor megtudta, hogy Grimmjow karvesztését nem söpörheti a szőnyeg alá, mert szerepe van a plotban :mrgreen:)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

rakjon már valaki egy linket a zabáló Szayelről. Mert akkor még nemolvastam a mangát : /

érdekel, hogy mit értetek itt cenzúra alatt.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

lehet, h erre gondoltak...
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Az nagyon beteg dolog, hogy annak ellenére, hogy olvastam a mangát, mégis lelkesen drukkoltam a mai részben a cicafiúnak? Mindegy is, költői kérdés volt, úgyse változtathatom meg, amit már leírtak... De nincs mit tenni, ki nem állhatom Ichigot...
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

166. nagyon jó rész :D
Úgy látom 168-tól valami filler arc következik, nem tudjátok ez hány rész lesz? Ha szerencsénk van akkor csak 26, mi? :P
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Arról nem szól a fáma, hogy hány epizódos lesz, de mivel az OP is tele van fillerkarikkal, ezért szerintem minimum 26 részes, ha pechünk van még több. :(
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Gyanítom, hogy több :(

De eddig őszintén szólva nem rossz. Kellemes, sőt a kinézet meg a zene is okésnak mondható. Hangsúlyozom... eddig :)

De a widescreen mode az welcome :)

és most a héten se chapter se epizód.... nyuffnyuff *sadface*
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most csekkoltam le és már 40 rész van megnézetlenül. :)
És ahogy elnézem, nem is fogok most nekiállni, mert úgy hallottam, jóformán teljesen elfogyott a manga, úgyhogy lehet, most vagy egy éven át fillerek jönnek. Szóval lehet, megvárom, had legyen 100 rész egybe, amit megnézhetek. :-P
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Most hogy félbehagyták a Hueco Mundo arcot úgy döntöttem megnézem a BOuntos részeket(mert ugye ezeket kihagytam), már le is jött, előre is félek.
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Ebben a fillerben lesz annyi pozitívum, hogy olyan dologról szól, ami akár meg is történhetett, mert ugye szimplán nem szól róla fáma, és nem csak egy kitalálvány. Az animáció és a karakterek is OP alapján bejöttek, remélem nem is lesz olyasmi mint a Blehányount arc...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Csak nehogy elkiabáljuk. Elsőre a Bountos fillerek se tűntek olyan rossznak, aztán mi lett belőlük...
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

22 részt megnéztem eddig a Bountos fillerekből. A 3 undorító plüssállatot és a pókszerű Doll dizájnját leszámítva eddig tök jó. Igaz kicsit olyan mintha nem Bleacht néznék, vámpír fíling meg digimon fíling, de eddig semmi olyan nem volt ami annyira rossz lett volna. (kivétel amikor a 2 plüsállat fúzionált, wtf?..)
Avatar
Kumiko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.10.08. 19:21
Nem:
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kumiko »

Én a filleres részeket úgy oldom meg, hogy letöltöm, de nem nézem meg... majd talán egyszer...talán :)

Különben az animaxos megjelenésnél már "alíg vártam" a címet, arra számítottam, hogy nem Bleach lesz hanem mondjuk: Fehérítő stb. XD (durva lett volna)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

az tényleg érdekes lett volna, de szerencsére nem így történt.

btw, azt nem tudja vki, h mr. noname hadnagynak (Yamamoto hadnagyának) mikor és hol derült ki a neve? :shock: (most nem jut eszembe mit is olvastam...)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Avatar
Shiro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.05.12. 12:53
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Fellegekben

Hozzászólás Szerző: Shiro »

outsyder írta:az tényleg érdekes lett volna, de szerencsére nem így történt.

btw, azt nem tudja vki, h mr. noname hadnagynak (Yamamoto hadnagyának) mikor és hol derült ki a neve? :shock: (most nem jut eszembe mit is olvastam...)
Endingek után van egy rész, ahol mindig bemutatnak egy shinigamit. Gondolom ott hangzott el a neve.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ha arra gondolsz, ami most megy az animaxon, akkor.... arra nem emlékszem pontosan, de azt hiszem ott nem. (most nincs kedvem utánanézni)

ha minden igaz, akkor Goofy erre linkelte a musicalt, de itt megkérdezném, h melyik részt kell nézni, mert nem hiszem, h bírnám idegekkel végignézni... :drop:
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Nem kell végignézni, csak belinkeltem, hogy van ilyen és, hogy tök poén :D
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

mit keres Kakashi a Bleach-ben? T_T tudom én hogy "kellettek" a fillerek- de így lezárni a harcot!!! a legjobb részek kimaradtak vazze! igazán megcsinálhatták volna még Kenpachiék közbeavatkozását és akkor lett volna egy értelmes befejezés- aztán mindenki szépen hazamehetett volna de neeem....sayonara anime ::argh::
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Egyetértek :(

Asszem ha így folytatják Pierroték akkor a Bleach hamarosan Naruto szintre fog süllyedni.
Válasz küldése