Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Oké, hogy létezik a mindig van erősebb kategória, de miért nem lehet a mindig erősebb:
1. Esetleg kreatív ötleten alapuló.
2. Esetleg nem mindig ellenség.
3. Esetleg nem univerzumot oda-és-vissza is kétszer megpusztító erejű (ami után már a hatványok jönnek, mert náluk is van erősebb)...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

1. Ez a cucc nem épp erről volt híres.... :dirr:
2. Biztos úgy túl könnyű dolguk lenne, pedig tényleg megnéznék egy ilyet. (Pl. Gaara harcát is azért bírtam mindig, mert amit a homokkal művelt, az kivételesen ötletes, übertáp, és cool is volt, de persze ő is csak addig számított ütőkártyának, amíg a gonosz oldalon állt.)
3. DB-koppintástól mit vársz? :dirr:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

DB koppintás? ezt kéremszépen megmagyarázni, mert én azt már eléggé elfelejtettem...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

A DB koppintással én eléggé vigyáznék. Ez _picit_ mélyebb annál...
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

What's the matter? Too DEEP for you?
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mostanra a sorozat simán eljutott oda, hogy: "Ha ez nem jön be, majd akkor talán EZ!...Franc, mégsem! Na de most EZ! Ez sem! Áh, egye fene! :D Elteleportálok valahová, és hívom a haverjaimat!" :D Mondjuk én valahogy az eleje óta éreztem, hogy egyértelműen a DB sikerét akarja a cucc meglovagolni, a japánoknál valahogy dívik, hogy amit 20 éve szerettek, annak egy "remake"-je manapság is sikeres lesz. (Off-példával élve: ott van az Inumimi, ami kb. az Urusei Yatsura alapötletének a lenyúlása, ehhez képest annyira sikeres lett, hogy már Movie-ja is van. Bár mostanában sok régi cuccot támasztanak fel valamilyen formában, pl. Slayers Revolution.) Visszatérve: Ez a "magányos gyerek a világ legerőssebbje akar lenni" is ismerős nekem valahonnan... Amúgy ha elolvastok egy interjút a mangakával, saját bevallása szerint is folyton nyúlásokkal próbálkozott, kezdetben az Akira stílusát akarta lemásolni. Aztán a DB-nyúlással pont bejött neki a biznisz. :dirr:
Amúgy én mindig azt hittem, hogy a sok emós gyerektől, csak emósabb lesz egy sorozat, nem DEEPEBB, de biztos igazatok van. :dirr: (Meg azt is, hogy a "DEEP" elnevezés úgy a Ghost in the Shell, vagy az Akira körül kezdődik, nem egy tucatshounennél. :dirr:)
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Vettem. Biztos csak én látok bele olyasmiket, amiket a DB-ben (megintcsak én) nem tudtam keresve se meglelni.

Ha már az angolnál tartunk:

Small problem: DEEP =/= DEEPER
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

attól, mert még ún. emósok vannak egy sorozatban (de nincsenek) az még nem lesz DEEP, hogy a ti kifejezésetkkel éljek.


legutóbbi fejezet:

HOGY FULLADNA MEG A SOK FLASHBACKBEN! kérdem én miért volt ez jó? azon az egy doolgon kívül, hogy megtudtuk, hogy Itachi bőgött. hm.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:attól, mert még ún. emósok vannak egy sorozatban (de nincsenek)...
:arrow:
Ayla írta:...azon az egy doolgon kívül, hogy megtudtuk, hogy Itachi bőgött.
Akkor tuti nincsenek? :dirr: :rozsaszintancoloelefant: (Jó, elnézést, leállok, csak ez annyira adta magát. XD)
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Te is szoktál néha, ergo te is emós vagy? (Ez is adta magát, de tényleg jobb leállni.)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

(Arra céloztam, hogy amikor már egy fejezetben az egyetlen új elem az, hogy XY éppen bőg, akkor ott valami nagyon félrecsúszott... Bár nekem a sokadik "yaoizás" is tetszett. XD "Sasuke, mi lehet most veled? Remélem semmi bajod." XDD)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nem tudom, mi a gond Itachi-val. Teljesen érthetőek az érzései. Tök nyugodtan kiirtja az egész klánját és a családját, de hogy a kisöccse egy kést dob utána, az nagyon érzékenyen érinti... :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ch 407.
Talán kicsit túl gyorsan törték fel a kódot. És úgy látszik, Pein is akcióba lendül. Talán mégis be akarja fejezni egy éven belül?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most mindenféle szemétkedés nélkül: csak engem zavar, hogy kb. már harmadjára mondják, hogy most aztán vége lesz Konohának, és gyakorlatilag még semmit nem csináltak?

Sasuke: WE WILL CRUSH KONOHA!
Későbbi fejezetben a megmaradt Akatsuki és Sasuke a haverjaival: "OK, akkor tárgyaljuk meg, hogyan pusztítsuk el Konohát".
Mostani fejezet végén Pain: "We're heading for Konoha."

Szóval a drámai hatásszünet meg feszültségkeltés szerintem kellően megvolt, csinálni is kéne valamit. :D
Kép
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sasukét most a 8 farkúhoz küldte Madara, amiatt még fog várni Konoha bombázásával. Habár Konoha megtámadása nála annyi, hogy a 2 idősebb emberkét, meg Danzout öli meg.
Pain meg a 9 farkúért megy, amiatt megy Konohába.
Örülök, hogy végre a mostani chapterekben nincs semmiféle Uchiha, mert már a hideg kerülgetett engem, mikor Sasuke angstelését, és megújúlt bosszúvágyát követhettük jó sok chapteren keresztül. Remélem Kishi most visszavesz Sasukéból, és a manga főhősére koncentrál.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Titkos írta:Most mindenféle szemétkedés nélkül: csak engem zavar, hogy kb. már harmadjára mondják, hogy most aztán vége lesz Konohának, és gyakorlatilag még semmit nem csináltak?
nem, nem csak téged :? reméljük, most már tényleg haladni fog valamerre a sztori...
Kép
Avatar
Evangelioner
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.06.16. 14:26
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Evangelioner »

Igen, Uchiából elég volt tavaly december óta XD..........

Amúgy érdekes volt az új fejezet, megtudtuk, hogy a hachibi, hogy néz ki, és Az őreg béka, elinvitálta edzésre Narutót......

Várom a magyar fordítást ^^
Kép
Ájánámi Rej deszü
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Így visszagondolva, a legutóbbi pár fejezet, ami tetszett, még akkor volt, mikor Sasuke-ék összecsaptak, és Itachi szét genjutsu-zta az agyát. Abban volt dinamizmus, stílus. Remélem, lesz hamarosan ilyenben ismét részünk...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

*fenti emós cucchoz, nemszól semmit, egyetért Khaosszal*

Igen, gyerekek, most jött el az a rész, hogy a rossznak szurkolunk :D Énis nagyon várom már hogy Konoha háztetői fölött Akatsuki köpönyegek suhanjanak el...... :D XD

És most úgyis megint Uchihás fejezetek jönnek, bííí. Narutó oktatását max. 3 fejezeten át lehet húzni, míg egy vérbishi pattogását kétszerennyi ideig is :D

szerintem, így a sok fordulat után most karácsony körülre várjuk valami érdemlegeset XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Az túlzás hogy a "rossz"nak szurkolnék, de nem bánnám ha ezegyszer szegény Sasuke és gyermeteg csapata jobban megizzadna a kelleténél.
És Sasuke mint vérbishi? Ez valami vicc? Vagy csak nekem annyira kifacsarodott az ízlésem hogy semmi ilyesmit se látok benne? :weh:
Amúgy meg, hajrá Naruto! Végre vele is elkezdtek foglalkozni... :cool:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Valószínűleg nincsen kicsavarodott ízlésed, Shinzo. Mindenkinek más tetszik = )

Új fejezet kezdődik és végződik akacuki múvolással, hogy aztán az egész Narutoról szóljon. Egy kedves deviantartos rajongó már képet is készített hozzá amin hinata a hercegkisasszony, naruto meg a békából átváltozott herceg. (nemlelem a linket, sajnálom, pedig szépmunka)


---

edit: http://ramachan.deviantart.com/art/The- ... e-93109328
és egy rövid dódzsinsi, ez is gyönyörű: http://cherrytomatoproject.deviantart.c ... 1-92849275
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Kicsit furcsa, hogy a nyocfarkú ilyen simán elintézte Sasuke-t. Rendben, hogy legyen végre egy erősebb ellenfél is, de ezzel az erővel megkérhették volna a nyolcfarkút, hogy intézze el az Akatsuki-t... :roll:
Viszont legalább beindulnak most a dolgok. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mentem volna a Naruto-kun honlapjára a heti rendes adagomért, de nem megy a honlap. Nem tudja valaki, mi van vele?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Valami olyasmit hallottam, hogy a túl sok látogató betett a tárhelyszolgáltatónak és törölték az oldalt. De azóta kreáltak egy egy ideigleneset itten. :D
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Csak én érzem így, vagy tényleg nevetséges dolog a szolgáltatónka felmondani a szerződést, arra hivatkozva, hogy túl népszerű az oldal...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése