Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

matsuo-chan írta:Blood Rayne - hát nem tom. én szeretem a vámpiros filmeket, de ez baromi unalmas volt.
:LOL:
Ezt pont a fentebb említett úr készítette. Eddig 230 ezer aláírás gyűlt össze, de igen kétséges, hogy meglesz-e a millió; 200 ezer fölött már alig növekszig, ráadásul volt egy válasza is az egész indítványra:
„Én nem egy olyan kib***** idióta vagyok, mint Michael Bay meg a többi fickó az iparban, vagy mint Eli Roth, akik ugyanazt a szar mozit forgatják le újra és újra. Ha tényleg megnézed a filmjeimet, megérted a valódi zsenialitásomat, és ha elmész május 23-án a Postal bemutatójára, meglátod, hogy olyan mozit csináltam, amilyet senki az elmúlt tíz évben, ami mérföldekkel jobb, mint az a társadalomkritikás George Clooney szarság, amit minden kib***** hétvégén megkapsz. Tényleg fel kell ébredned, és meglátnod, mi is vagyok. Én vagyok az egyetlen zseni az egész kib***** iparban. Viszlát!’”

:shock:
Érdekes egyén...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
playerbal
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.12.25. 08:07
Tartózkodási hely: a Pokol

Hozzászólás Szerző: playerbal »

Már megbocsáss de ez a pasas látta már valaha az Armaggedont, a Transformerset, Bad boys filmeket vagy a Hostelt. Lefogadom hogy SOHA!!!
Ha nem tetszik a zene amit hallgatok... baszdmeg magad.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

anubys írta:
matsuo-chan írta:Blood Rayne - hát nem tom. én szeretem a vámpiros filmeket, de ez baromi unalmas volt.
:LOL:
Ezt pont a fentebb említett úr készítette. Eddig 230 ezer aláírás gyűlt össze, de igen kétséges, hogy meglesz-e a millió; 200 ezer fölött már alig növekszig, ráadásul volt egy válasza is az egész indítványra:
„Én nem egy olyan kib***** idióta vagyok, mint Michael Bay meg a többi fickó az iparban, vagy mint Eli Roth, akik ugyanazt a szar mozit forgatják le újra és újra. Ha tényleg megnézed a filmjeimet, megérted a valódi zsenialitásomat, és ha elmész május 23-án a Postal bemutatójára, meglátod, hogy olyan mozit csináltam, amilyet senki az elmúlt tíz évben, ami mérföldekkel jobb, mint az a társadalomkritikás George Clooney szarság, amit minden kib***** hétvégén megkapsz. Tényleg fel kell ébredned, és meglátnod, mi is vagyok. Én vagyok az egyetlen zseni az egész kib***** iparban. Viszlát!’”

:shock:
Érdekes egyén...
hát ez egy hűűűűlye! a blood rayne-be semmi zsenialitást nem észleltem.. nem mintha annyira nagyon értenék a filmiparhoz, de asszem ez is csak egy töltelék film volt amin majdnem elaludtam
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Ugyan nem most láttam,de a Doom filmje nagyon a béka popsija alatt volt.Semmi köze nem volt az eredeti történethez,gyenge akciójelenetek,és a játék készítői a filmbeli tudósoknak adták a nevüket.Nekem ez valahogy nem jött be.Csak a vége volt jó a digitális harcjelenet,amit a játék grafikájával csináltak.Még a főgonoszt alakító The Rock sem lendített semmit a film minőségén.Még a dvd-t is kár volt erre elpazarolni.Pff :mad:
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Kesztyűcsere

Ma délután gondoltam, hogy mit veszítek ha most megnézek valamit ami a tv-ben megy... Sokat vesztettem. Például elvesztettem az eddig oly' türelmes személyiségemet a blőd amerikai tinivígjátékok iránt. Se cselekmény, se történet, semmi!!!! Egy és fél óra semmi....A sztori egy srácról szól aki szeret főzni, de baseballozni is, de a haverjai és az apja hülyének nézik a főzés miatt. Ő meg nem akarja elveszteni a rokonszenvüket.. De benevez egy főzőversenyre, és happy end. Ennyi kész. Egy nagy kupac melegített dinnyemag... :?
Gazerock is not dead!
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Monster House alias Rém Rom

@____@ Hihetetlen szar, már alapból az egész 3D világ, visszataszító, rossz volt ránézni a karakterekre. Aztán ott van az a gánya sztori. Már az elején teljesen világos, hogy nem az öreg bácsi a nagyongonosz. Meg az intelligens ház, ami csak akkor szippant be ha kell. Meg a végén a nagy eksön, ahogy a 10 éves kisgyerek elvezeti a darut, aztán a másik meggyújtása után fél perccel egy dinamitot dob a kéménybe, hát nagyon jó.
Rendben, értem én, hogy kisebbeknek van (vagy ponthogy nem?). De azért ilyen baromságokat már. Plusz ennyire rondát. Nagyon nem tetszett.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Mitsu írta:Kesztyűcsere
Hihetetlen h rajtam kivul ezt latta vki XD
Nem is tini raadasul, mert fiatalabbak, undorito, 14 evesek...>__< es az az affektalo tanarneni, jaj hanynom kellett ettol a filmtol...az egyetlen pozitivum (amellett h vege lett a filmnek) h nem nyeri meg a versenyt...
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Igen akkor egy picit én is megnyugodtam.. Egyébként az ilyen filmekben mindenki affektál és magas cében cincog. :?
Gazerock is not dead!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Amerikai Taxi

végre eljutottam oda, hogy meg is nézzem miután annyit meséltek és áradoztak róla.

Hát én nemfogok.

Parodizálni a paródiát már eleve nehéz dolog és ha rosszul sül el akkor egy nagy sz*r.

A filmben volt 2 jó színész (az aki Emilien megfelelője volt ill. a főszereplő csaj pasija) és ők jók voltak, meg az igazi orizsinál poénok benne (megjegyzem eztis meg tudom számolni egy kezemen..).

Plusz, a film végére szabályosan fájt a fülem a sok 'hangos kommunikáció' formáitól, tk jó amcsisan, jól kifejezve magukat mutogattak és ordibáltak.

Én maradok a franciáknál.

ja és, elfelejtettem megjegyezni azt az apró bakit, hogy aki a főszereplő pasas anyját játszotta, nos a színésznőnek ugyanaz volt a szinkronhangja aki a francia verzióban...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kesztyűcserét én is láttam, tavaly parciálisan. Asszem HBOn ment. És mi a retkes FUCK van, ha főz, egy férfi nem főzhet??? Nem mintha én tudnék. :lol:
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Szupervihar 2

Nem néztem, ment mögöttem, miközben a gépnél ültem, Zsuzsi nézte (ő se nézte...) miközben írta a diplomamunkáját.

A katasztrófafilmek mindig is a szívem csücskében voltak :D

Emellett imádom a "tudományos" filmeket:

Azért vannak ezek a viharok, mert "a mezoszféra darabjai leszakadnak"...
Mikor ezt meghallottam... :D

(bár az all-time-favourite az a tríciumkristály a pókemberben, de az most nem jön ide :D )

óóó, és a megoldás: lekapcsoljuk a város áramellátását, mert ettől seperc alatt 1,5 fokot hűl majd a levegő, és talán még a mezoszféra is rögtön bestoppolódik :D
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Gát
Tipikus katasztrófa film. Minden meg van ami kell. Szegény riporter nő, helyes srác (akivel persze összejön miután kimentette valahonnan), néger, terhes nő, gyerek és kutya. A film fele azzal ment el, hogy ankstoltak a gát miatt ami átszakad, de nem csináltak semmit. Na és akkor az utolsó negyedórába sűrítettek bele minden cselekményt. Borzalmas volt.
Gazerock is not dead!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Most jott ki DVDn egy koreai horror, Host, a gazdatest a cime...hat en a felen bealudtam, de a masik felen is szenvedtem...eleve lassu, es sokkal inkabb csaladi drama mintsemhogy szornyes horror..a foszereplo rettenetesen idegesitett, nincs semmi megmagyarazva es egy szem gazdatest szituacio nincsen benne :dirr: (nem igazan ertem mier mindenhol jo kritikat kapott :S. lehet h nekem van erdekes izlesem)
Jah, es a legdurvabb h meg a foszereplo kislany is meghal, akiert meg kb mindenki felaldozta magat.. az egyetlen pozitivum h nagyon jol nez ki, de sajnos ez nem menti meg attol, h hosszu es rossz....
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Dávincsikód

Szándékosan írom így a nagy művész igazi személye előtti tisztelgésem gyanánt.

Na szóval, hol is kezdjük. Gondoltam a tékában, hogy kiveszem a DVD-t mielőtt elolvasom a könyvet, így nem esek abba a csapdába, hogy hasonlítgatok, szóval szépen csak egy filmet értékelek, mindenféle előismeret nélkül.
Hihetetlen mód untam már háromnegyed óra múlva az egészet. Pedig lelkesen ültem le, mert műfajilag pont hozzám illik: történelmi rejtélyek, titkok, ereklyék, "kincseresés"-szerű kutatás...stb. De! Az Elveszett ereklyék fosztogatói című egyébként szintén jónak induló sorozat is beleesett ebbe a sablonos akármicsodába: van 1 dolog, ami után kutatunk, vannak rossz bácsik, akik vagy el akarnak titkolni valamit, vagy szimplán kincskeresők, vagy mindkettő jelen van. Általában történik egy gyilkosság, aminek köze van a történelmi rejtélyhez, aztán jönnek a jó bácsik, meg az 1 db néni hogy kiderítsék, hogy mi újság. Aztán mint az álomfejtők a nagy semmiben is kiolvassák a valamit, így haladnak előre, lesz segítőjük is, aki aztán a fináléban egy pisztolyt szegez a fejükhöz, és vagy simán kiderül, hogy féreg, vagy védekezik, hogy a jó ügyet szolgálja, biztos előjön egy összeesküvéses szervezet etc. etc.
Na, ezt nézni 2 és fél órán keresztül kiakasztó. A könyvtől is elment a kedvem.

Múltkor beszélgettem erről a témáról egy irodalomban igen jártas barátnőmmel, aki felhozott egy példát, mégpedig Umberto Eco: A Foucault inga című regényét, ami az összeesküvés-elméletek mai divat-hóbortját kritizálja. Ha jól emlékszem valami olyasmit magyarázott, hogy rendel az emberke az étteremben és a két étel kezdőbetűiből máris valami hihetetlen dolgot olvas ki. :-P Vizsgák után elolvasom, érdekel. Állítólag ez az író mondta Dan Brownra, hogy nem lenne rossz az alapötlet, csak ezzel a belelát mindenki mindent mindenbe dolog miatt szétesik az egész. Meg történelmi hitelessége is igen hiányos. De a lényeg, hogy hú, überkafa, most már mindenki Opus Deies :-P
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Kár, pedig a könyv tényleg igazán jó volt. Valahogy sokkal követhetőbb, és feleannyira kiszámítható. Az egyetlen gond az, hogy hogyha egy Dan Brown könyvet elolvasol, akkor a továbbiaknál már felesleges a tudományos részen kívül másra is figyelni. MIND arra alapoz, hogy "adott egy férfi + egy nő + egy felettébb okosnak és segítőkésznek tűnő karakter, aki a legvégén letámadja a párocskát, majd miután happy end a végén a párocska kufircol egyet" Semmi több. De a szájensz-rejtélyes nyomkövetéseket tényleg jól leírja :3 Angyalok és Démonokon majd összepisiltem magam olvasás közben Oo
Opp de ez már más téma, gomen :'3
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

egyetértek. Angyalok és démonok nagyon király ám. az sztem érdekesebb lenne filmben mint ez a dávincsikód. én is olvastam a könyvet és százszorjobb mint a film.. de hát mit vártok mégis egy hollywoodtol? már lég lejárt a jo filmek időszaka. már csak gyártják őket agyba főbe, just to satisfy the needs of the mob.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Én viszont azzal értek egyet, hogy Eco-tól a Focault ingát el kell olvasnia mindenkinek, akit érdekel az összeüggések/titkos társaságok témakör. 800 oldal, de megéri, mert tényleg brilliáns koponya az öreg. A davincsi-kód gyakorlatilag ennek a könyvnek a nagyon-light változata.
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

A sivatag átka (Sands of Oblivion). Épp most megy a TV2-n. Az már az előzetesből egyértelműen kiderült, hogy a Múmia utánzata, de nem gondoltam volna, hogy ennyire kritikán aluli lesz - pocsék színészi játék és bugyuta történet. Még csak egy reklám volt, nincs késő bekapcsolódni. :dirr:
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Freddy VS Jason - most már tudom h miért szoktam le a horror filmekről. azért mert mind tök 1forma és ez egy idő után már unalmas. eme film esetén pedig nem h nem féltem, de szinte végigröhögtem az egészet..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

matsuo-chan írta:Freddy VS Jason - most már tudom h miért szoktam le a horror filmekről. azért mert mind tök 1forma és ez egy idő után már unalmas. eme film esetén pedig nem h nem féltem, de szinte végigröhögtem az egészet..
Nem nagyon szeretem a hollolfilmeket én se, de mintha ez direkt ilyen fanszervíz film lenne, amin a "rajongók" is csak röhögnek, nem? Mintha Anime-ben csinálnának egy "Kira VS Alucard" filmet....
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

matsuo-chan írta:Freddy VS Jason - most már tudom h miért szoktam le a horror filmekről. azért mert mind tök 1forma és ez egy idő után már unalmas. eme film esetén pedig nem h nem féltem, de szinte végigröhögtem az egészet..
Na, én ugyanebből az okból kifolyólag szoktam rájuk... mármint ha kikapcsolódásra vágyok, beteszek egyet és hihetetlen szétröhögöm az agyam rajta annyira sz@r. Remek példa erre a Wrong Turn 2. Én életemben ennyire ROSSZ filmet nem láttam... mármint ennyire JÓT. Mit értek ez alatt? Pocsék történet (alaptörténetnek jó lenne; de komolyan ez a reality show...); pocsék játék (mondom közben ez most tényleg csak ilyen Big Brother???), pocsék jelenetek (ebben a filmben aztán MINDEN volt... szopás, öngyilkossági kísérlet, drog, szerelem, szakítás, gyilkolás, mutánsok, szerető, gondozó apa a mutánsokkal kapcsolatban, MEKGÁJVER!, vér, kannibalizmus...stb.). Szóval ha nem az lenne a műfaja - amit ellenőriztem utána - hogy horror, komolyan horrorparódiaként 10/10... eszméleten jót röhögtem, szerintem életemben ennyit filmen soha! :-P Mint horror 1,5/10. Azért értékelem a sok paradicsomot...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

The Water Horse: Legend of the Deep

Ha látván látszik, hogy a célközönség a kisgyermekek, minek erőltetni a primitív ilyesztegetős részeket? Színészi teljesítmény nem igazán fedzhető fel, a rendező látszólag nem tudta, mit is akar, úgy általában nem világos, miért is akarták ezt a filmet megcsinálni (a pénzen kívül). Pedig a témából többet is ki lehetett volna hozni, a "kis" szörnyecske is aranyosra sikerült, úgyhogy potenciál az lett volna, csak nem sikerült egy egységes filmet alkotni...

4/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Moon Child..hat ebben a filmben csak 2 dolog van: Gackt es Hyde..gondoltak akkor a masra nincs is szukseg ugyismint: rendezes, forgatokonyv, tortenet, egyediseg es normalis vagas...csapnivalo tomegfilm, semmi de abszolut semmi mondanivaloval, remes szineszekkel es kiszamithato lapos vegkifejlettel...de legalabb szereztek volna egy szep not omfg Gackt melle, de meg az is FAIL :knife:
Jah a Freddy vs Jason klasszikus tragya...de annyira h mar teljesen elvezheto...nem olyan jo mint a Jason X, de azert lol :3 btw ezek nem horrorfilmek, hanem sztem onparodiak...mint pl a Slither vagy a Silence of the Sheep. Humorerzek kell hozza es sok kaja 8D
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Mai termés: Machine Girl :knife: Noboru Iguchi, hm, remeke? :o_O:

Most biztos az én humorérzékemmel van a baj, de szerintem ez annyira szar, szemét, szar volt, hogy művészi és bármilyen más tekintetben negatív értéket képvisel. Igazából szerintem jobb lenne a világnak, ha le se forgatják. És ezt... izé... komolyan gondolta valaki. Mármint hogy vicces. Bár, van benne irónia, az, hogy itt ültem, és végignéztem. Most legalább mutogathatok ujjal magamra, hogy idióta, végigülte a machine girlt... hentelés gagyi effektekkel, rendben. Ezt láttam a trailerből, tudtam, hogy szar lesz. Azt is, hogy nagyon. Azért ültem neki megnézni. De... na mindegy. Azért a kínzós jelenetek (most nem a szerszámgép-márkára gondolok) betették a kaput.

Most ez tényleg, vagy csak sznob vagyok ehhez a világhoz? :wtf:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A furos-melltartos? Hol lattad? Mert engem ennek ellenere megis erdekel, lehet h pont olyan rossz h nekem jo...vege a vizsgaidoszaknak vmi ilyenre van szuksegem....bar a Host-nal is azt gondoltuk, h biztos olyan rossz h jo...es nocsak, tevedtunk ^^"
Válasz küldése