Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

196 nekem tetszett, bár most sem történt sok minden. MAyuri hogyan néz már ki ezzel az aranyozott fejjel meg kék sörénnyel? :D Úgy néz ki leosztották a fightokat.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Minek kellett Mayuri-t újradesign-olni?! Mintha eddig nem lett volna kellőképpen randa.
A harcoknak viszont semmi kő-papír-olló jellege nincs, gyakorlatilag ugyanazok a karakterek küzdenek egymással, csak máshogy néznek ki... :( (tudom, blícsben már rég ne keressek kreativitást...)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Én vagyok akkor az egyetlen, akinek bejön ez a "Mindenkinek megvan a saját ellenfele/megfelelője" dolog? :3; Bár most a mangában ez az elmélet megcáfolni látszódik. ARGH!
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Nem tudjátok mikor jön ki a 3. movie?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Elvileg december 13-án lesz a bemutatója, de mi legfeljebb majd csak jövő ősszel élvezhetjük. :(
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az előzetes alapján ígéteresnek tűnik a mostani movie. :)

Zommari veresége elég gyors és meglepő volt, de mivel persze shounenfight-ról van szó, lehet sejteni, hogy még nincs vége ennek e mérkőzésnek, még úgyis elő fog rukkolni valamivel. Illik is, elvégre az Espada tagja. (Meghalni garantáltan nem fog...)

Ahogy láttam, 23-án még kapunk egy kis ajándékot is a 200. epizód "személyében". ::^_^::
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Igen a 200 rész címe nekem is tetszik :D

Lespoilereztem magamnak sajna, belenéztem a mangába Zommari nem hal meg a bankai-tól ahogy sejtettük :D
És még annyit a mangáról, hogy összehasonlítottam a manga elejét azzal ahol tart most: az elején még látszott, hogy a mangaka "dolgozott rajta", sokkal szebb volt az egész, részletesebb volt, a figurákat rendesen tónusozta, a karakterek rendes környezetben mozogtak, volt háttér. Most meg?? mint aki eltunyult teljesen, szépen begyakorolta a karaktereket, se tónus se háttér, se környezet, a figurák fehér háttér előtt...pár vonallal felskiccelve sablonszerűen..áhh.
A manga színvonala is ugyanúgy romlott mint ahogy az anime.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sajnos a legtöbb heti magazinba rajzoló mangaka így jár egy idő után, egyszerűsödik a stílusa a hajtás miatt. Ha megnézed nem csak a háttereket, de a karaktereket is kevesebb vonallal rajzolja egy ideje. Mondjuk nekem spec. nem jött be annyira Kubo korai stílusa se, túl szögletes volt minden. Valahol a 10. kötet környékén kezdettek csak tetszeni a rajzok, egészen addig amíg... hát olyan nem lett, mint amit ma is hétről hétre megcsodálhatunk. De hát Bleachet nem a szemet gyönyörködtető rajzok miatt olvasok. :D
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Goofy írta:És még annyit a mangáról, hogy összehasonlítottam a manga elejét azzal ahol tart most: az elején még látszott, hogy a mangaka "dolgozott rajta", sokkal szebb volt az egész, részletesebb volt, a figurákat rendesen tónusozta, a karakterek rendes környezetben mozogtak, volt háttér. Most meg?? mint aki eltunyult teljesen, szépen begyakorolta a karaktereket, se tónus se háttér, se környezet, a figurák fehér háttér előtt...pár vonallal felskiccelve sablonszerűen
Ok, akkor ez a rész most mehet copy/paste-el a Naruto topicba is. :D
Egy az egyben ez fogalmazódott meg bennem azzal kapcsolatban. A Bleach mangáját legalább nem olvasom, így nem gyötrődöm az itteni színvonal zuhanástól. (Persze az anime esetében nagyonis!)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Igen jól látod, a Narutónál is ugyanez a helyzet :( mindegy arról már lemondtam 1 éve :D
Kubó-nak meg be kéne fejeznie már a Bleach-et, aztán akkor nem romolhat tovább a minőség.
Egyébként néha szoktam nézni ezt az oldalt:

http://bleachhun.hu/news.php itt látható az egyik képen, hogy Zommari megúszta egy karcolás nélkül a bankait,,,a nyomorékja, de gagyi egy karakter. Most már értem, hogy miért irták anidb-n a Bleach-hez a Tagok közé, hogy "shitload of characters"
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Zommari egy csicska, a bankait ugyan túléli, de utána már semmire se képes, mert Bya-kun kidoval simán kivédi a képességét, és egy laza mozdulattal levágja. Azzal teszi fel a pontot az i-re, hogy az utolsó szava az, hogy éljen Aiznen-sama!
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Igen Zommari egy csicska, megmozdulni sem képes azzal a tök testével, meg még szánalmas is volt ezzel a banzájozással :P
198: egész jó lett volna a rész, persze leszámítva a visszaemlékezést az elején, ami kitette az epizód több mint egy negyedét, no de sebaj. Már csak azt nem értem, hogy Mayuri, hogyan helyettesítette a szerveit "bábokkal" ??? :O és miért kellett tettetnie, hogy fáj neki amit Aporro csinál.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sajnos egyre csak hízik a részek elején lévő visszaemlékezés, a mostaninál már csak 5és fél perc után tértek vissza történethez.

Ahogy elnéztem, Karácsony után egy hét pihi, aztán Nnoitra "visszavág".

Amúgy a manga hogyan áll?
Érződik rajta olyasmi, mintha közelítene már a vége felé. (Én pl a Narutonál ilyet érzek.)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem, nincs semmi olyan érzés, hogy hamarosan vége lenne a mangának, ráadásul húzzák is rendesen, Kubo asszem valahol nyilatkozta is, hogy még jó sokáig szeretné folytatni a sorozatot.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

húzza, ráadásul elég unalmas is... nem hittem volna hogy valaha ezt fogom mondani, de a fillerek élvezhetőbbek mint most a manga... szebb a grafika és szórakoztatóbb a történet.. ez marha gáz
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Na igen, már hónapok óta azt olvashatjuk, hogy a huszadik senki leveri a huszadik senkit... Valami előrelépést akarok már a plotban!!
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

viszont ép most akadt a kezembe a 3. film trailere... ami igencsak jónak ígérkezik, már alig várom hogy kikerüljön.. ami sajna nem most lesz mivel tegnap volt a premier ^^"
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Na igen, már hónapok óta azt olvashatjuk, hogy a huszadik senki leveri a huszadik senkit... Valami előrelépést akarok már a plotban!!
Iiiiddddőőőőőhhhúúúzzzzáááássss. Erről szólt az elmúlt két hónap manga-eseménye. Mostmár biztos vagyok benne, hogy azért húzza Kubo papa ennyire az időt, hogy ebből a mostani war-ból is teljes értékű arc lehessen. Kiváló példa a tényleges időhúzásra a hadnagyok szenvedésfesztiválja, valamint Soi Fong harca, ami 3 képkockát vett volna igénybe, elvégre 0,4s alatt csapta le azt a gyökeret, de Kubo ezt is elhúzta 3 fejezetre (mondjuk ez speciell nem zavart, me' Soi actions = Insta WIN! :3).

Mondjuk azt azért remélem, hogyha végre ténylegesen belelendülünk a kapitány-espada fájtfestbe, akkor olyan emlékezetes harcokat hoz nekünk össze a sensei, hogy azokat nem felejtjük el egyhamar.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Reméljük igazad lesz és most, hogy Yama tata lenyomta az az izét (na erre is fölösleges volt egy egész fejezetet elpazarolni) végre beindulnak az események. Kyoraku vs. Stark harcot akarok! De azt sem bánnám, ha vére a főszereplő képét is megmutatnák (bár ez valszeg hiú ábránd marad). :(
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko: Minden kívánságod ilyen hamar teljesüljön. XD (Mostani fejezet végén ott figyel Ichigo és Emokid. XD)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Igen, örül is a fejem! Lehet, hogy hamarabb kellet volna elpanaszolnom. XD Bár most ezen a fronton is pont érdekessé váltak az események. Stark az egyes! :D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

végre talán lesz egy kis előrelépés a mangában :) itt van Ichigo és megint csúnyán néz
lassan a végére érek a fillereknek... egész jól sikerültek, olyan volt mintha egy hosszú feldarabolt movie-t néznék (és már megtanultam hogy nem akadunk fent olyasmin hogy a lelkek világában bele lehet halni a szülésbe), de csak sikerült belerondítani a végére: az hogy Amagai hol is áll tulajdonképpen az már több szempontból is biztos volt az elejétől kezdve. DE ez a "megölted az apám" téma annyira sablonos, hogy bekerülhetne a rekordok könyvébe mint a legtöbbet használt bosszú ürügy.. azért ettől kitalálhattak volna valami eredetibbet is ^^", lehet csak engem zavar picit, dehát én már csak ilyen kötözködős vagyok
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sztem még mindig jobbak voltak ezek a fillerek, mint a bountosak és nem mellékesen rövidebbek is voltak. :D
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Igen, a mostani filler arc lényegesen jobb volt, mint a bountos, csak sajnos az a szomorú, hogy így visszatérve a mangához nem érzékelek színvonalbeli emelkedést a fillerhez képest...

Megvolt az ünnepi 200. rész, de semmi emlékezetest nem hozott. (Na jó, Nnoitra lyukas feje kicsit meglepett) Most egy hét pihi.

Japánban már megy a harmadik movie, az első héten sikerült a harmadik helyen nyitnia.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

nem csoda hogy népszerű, én nem vagyok egy hatalmas fan, csak szimplán szeretem a sorozatot, de ezt a moviet nem győzőm kivárni mire nekünk is elérhető lesz....
Válasz küldése