Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem tetszett az eheti rész, a homokosok párbaja, szakadtam rajta! XD Coolhorn magical girl átváltozása nagyon LOL volt, meg úgy az egész fazon. :lol:
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Blícs gém röviden, még mindig készülgetve:

[javítás alatt]
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A mostani Animaxos részek tetszettek, leginkább a 6. ending volt az ami nagyon elnyeret a tetszésemet /babák benne nagyon jók :D/. Illetve van egykét kérdés is ami bennem maradt, mint pl, honnan tudták, Uraharáék, hogy Ichigoék mikor jönnek vissza?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Narumi »

iskariotes írta:A mostani Animaxos részek tetszettek, leginkább a 6. ending volt az ami nagyon elnyeret a tetszésemet /babák benne nagyon jók :D/.
Szerintem az eddigi legborzalmasabb ED volt. XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Kira vs Nagy Piros Madár, nem volt valami izgalmas fight, viszont a rajz még mindig tök jó, na és persze a csata lezárása valami nagyon kegyetlen és embertelen volt, Kira végre megmutatta, hogy igazából mire is jó a kampó alakú shikai :vigyor:
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Karakura Arc a legcsekmetebb arc eddig a Bleachben...Hisagi harca tetszett belőle meg Kira kivégzése meg Komamura bankaia. Sok a süket duma, a rengeteg gagyi karakter és a folyamatos fölösleges harc, nulla sztori...és nem hiszem el, hogy Aizenék nem tudnak kijönni abból a csekmet tűzből. Azt se hiszem el, hogy Soifon nem volt képes megütni azt a szerencsétlent egyszer sem a legutóbbi részben, Omaeda meg mit gyökérkedik egy hülye mamuttal??!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@Goofy: Minden szavaddal egyetértek.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Hááát ha nem csak én látom így a dolgokat, akkor tényleg valami probléma van ezzel a hülye Bleaccsel...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Akkor képzeljétek el, hogy ezek a részek a mangában több hónapig elhúzódtak! Na, akkor ment csak igazán az anyázás.

Amúgy arra, hogy Soi Fong miért szenved ennyire lesz majd logikus magyarázat, még ha kicsit erőltetett is. Mondjuk én spec. nem bántam, hogy ez a harc ennyire elhúzódik, mert Vega cuki. XD *fangirl mode on*
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Goofy írta:Karakura Arc a legcsekmetebb arc eddig a Bleachben...Hisagi harca tetszett belőle meg Kira kivégzése meg Komamura bankaia. Sok a süket duma, a rengeteg gagyi karakter és a folyamatos fölösleges harc, nulla sztori...és nem hiszem el, hogy Aizenék nem tudnak kijönni abból a csekmet tűzből. Azt se hiszem el, hogy Soifon nem volt képes megütni azt a szerencsétlent egyszer sem a legutóbbi részben, Omaeda meg mit gyökérkedik egy hülye mamuttal??!
Az említetteken kívül nem sok más volt idáig, a nulla sztori meg betudható annak, hogy ez az arc arról szól, hogy (dobpergés, meglepetés) Yama-jii kijött, hogy lepusztítsa Aizent, Aizen meg hagyta/így szervezte.
Az a tűz nem csekmet. Engedtessen már meg egy többezer éves Yama-jiinek olyan hatalom, amivel évszázadokkal (ezredekkel) később kezdett bármilyen erős sinigami sem tud mit kezdeni. Vaslogika, józan paraszti számolgatás, semmi több.
Soi Fon elemezte a harcot, erre nem is egy utalás volt, még az ellenfelétől is, de az elejétől látni lehetett (nekem leesett például), Omaeda meg egy balfék, és jól is áll neki, mert így nem kell túljátszania. Sosem fogják túl komolyan venni, és pont ettől olyan megcseszettül meglepő amikor letol egy két shumpot és a nyaknál a kard.

Nekem ezek a részek tetszenek, mint többnyire mindig, azért, mert itt legalább lehet látni kreatív karakterépítést. Ha a történet nem is top, ha túl van nyújtva és butácska is, azok a pillanatok, amikor a legmellékesebb szereplőből is megkedvelhető figura lesz megérik. Legutoljára például Omaeda kilépése az általános szerepéből tetszett. Belegondolva abba, hogy a Covert Ops egyik kapitányáról van szó, és hogy Soul Society szerte mennyire elhitték neki hogy csak egy kövér gazdag balfék, ő végzi egyik legjobbként a "munkáját"...
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Khaos írta:Legutoljára például Omaeda kilépése az általános szerepéből tetszett. Belegondolva abba, hogy a Covert Ops egyik kapitányáról van szó, és hogy Soul Society szerte mennyire elhitték neki hogy csak egy kövér gazdag balfék, ő végzi egyik legjobbként a "munkáját"...
Na meg ő lesz az egyetlen hadnagy, aki még Manga Spoiler: az espada harcok idején is talpon marad, szal... ^^ (jóó, Yama hadnagya is még megvan, de ő nem számít, mert nem létezik. Mondjuk továbbra is aszondom, hogy Aizen egyik újabb embere ^^).

Aaaami az animét illeti: Izé, lehet, hogy kissé weirdül fog hangzani, de szerintem az anime mostani részei péppé verik a manga idevágó fejezeteit. Fact. A magam részéről baromira untam az agyam a hadnagy-fracción harcokon in manga, de itt imo sokkal jobban vissza lett adva az, hogy miért is harcolnak és, hogy hogyan is befolyásolja ez a karakterfejlődéseiket, meg stuff. Arról nem is beszélve, hogy a technikai kivitelezés is messze jobb, mint mostanában akármikor, pedig ezek csak random csicskák random harcai, a már ismert abilitykkel. Mi lesz, ha majd beindulnak a captain - espada harcok? Ha a stúdió kellően megerőlteti magát, akkor nagyon RULZ lesz ez az anime, szal az erős alap (mert nekem tetszik mindhárom espada mangabeli küzdelme) már megvan, a többi innentől kezdve már csak a Pierrot-bandán múlik és valami azt súgja, hogy nem fogunk csalódni (maah, legalábbis remélem ^^).

Btw Manga-> Csak én gondolom úgy, vagy valóban nem halt meg sem Barry, sem Harry?
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

anidb-n szerintetek mit akar jelenteni a bleach 227. részének címe? Wonderful Error, mert olvastam olyanokat, hogy egyesek szerint filler lesz :shock:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát már elvileg beharangozták az új filler sagát, és a vice captain harcok után valószínűleg ki fognak fogyni a manga alapanyagból is, úgyhogy ha még a 227-es nem is lesz filler, de valamikor 230 körül sztem várható egy nagyobb filler adag.

Junchi: Én most már bármit kinézek Kubóból, azok után amilyen bankait adott Soi Fongnak :o_O:, de azért elég gáz lenne, ha ilyen imba képességekkel ilyen könnyen meghalnának, főleg a tata.
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Junchi írta:Aaaami az animét illeti: Izé, lehet, hogy kissé weirdül fog hangzani, de szerintem az anime mostani részei péppé verik a manga idevágó fejezeteit.
Nem weird, a csatákban a japánok profik, az animáció pedig vissza tud adni olyan dolgokat, amiket egy két leírt sor nem fog. A mostani részek, a fillereket leszámítva, már a pendulum óta nagyon oda%/=(nak.

Mariko: az ArranCats képed nagyon... cuki. Hát izé.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Alig várom már az új filler sagát, megint nem fogok nézni bleach-et fél vagy egy évig...kiváncsi vagyok milyen marhaságot fognak kitalálni megint, "megszakítjuk műsorunkat! most ichigót elküldjük egy másik bolygóra, hogy végre ő is szerepeljen."
Mariko cuki az Arrancats képed csak jó lenne ha már lecserélnéd :D
Na megyek nézem a 224-es részt.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az aláírásomban szereplő képet, csakis egy olyan yaois képre vagyok hajlandó cserélni, ahol a képen szereplő két cicafiú épp egymást ölelgeti! :-P Ugye, hogy máris sokkal szimpatikusabb a jelenlegi?

BTW: mivel nem szeretem a yaoit, ezért a fent említett kép sose fog bekerülni az aláírásomba, vagyis a cicák még maradnak egy darabig. :-P

Mentem 224-et nézni.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Az aláírásomban szereplő képet, csakis egy olyan yaois képre vagyok hajlandó cserélni, ahol a képen szereplő két cicafiú épp egymást ölelgeti! :-P Ugye, hogy máris sokkal szimpatikusabb a jelenlegi?
Hohóó, de még mennyire :3

Nah, én is mentem 224-et nézni.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Mariko írta:BTW: mivel nem szeretem a yaoit, ezért a fent említett kép sose fog bekerülni az aláírásomba, vagyis a cicák még maradnak egy darabig. :-P
Írtad ezt tegnap délután :vigyor:
Még jó, hogy elmentettem...
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

224:
Semmi nem történt megint, 3 csaj átváltozása nagyon bénán néz ki, tiszta röhej főleg a szarvas kinézetü csaj, de azért "jó" rész volt :D Ja és az a hülye kiméra vagymi remélem széttépi darabokra Matsumotót és szegény gyökér Hinamorit :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Goofy 2009.06.18. 17:15-kor.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

alvaro írta:Írtad ezt tegnap délután :vigyor:
Még jó, hogy elmentettem...
Jóvan, az csak szívatás volt. :vigyor: Én alapvetően konfliktuskerülő ember vagyok.

224: Egyedül Ukitake és Kyoraku voltak képesek megmenteni az epizódot a teljes dögunalomba fulladástól. A szarvascsaj tényleg gáz, és még csak nem is viccesen, csak simán gázos.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Maradjunk annyiban, hogy egyedül Kyoraku mentette meg az epizódot, Ukitake nem volt poén... amúgy meg Hitsugaya 2 mozdulata is jó volt, meg az elején is jó volt ahogy lobogott Matsumoto haja. Ennyit ért az egész rész komolyan mondom :) ennyi történt
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nana, Apachét nem bántjuk! Kedvenc fracciónom :3

Amúgy Goofy: Hmm, nem mondok semmit, de jövő héten szerintem nem fogsz csalódni... :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na, itt is sikeresen átálltam a mangára, de ahogy elnézem, a sorozat már annyira a nyakán van, hogy sürgősen kell érkeznie egy filler arc-nak.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

-Igazad volt Junchi, tényleg nem csalódtam, elég izgalmas kis epizódot kaptunk :D A Kiméra nagyon ütött, nagyon hard volt :D Hogy szétkapta már szegényeket! Örültem is, hogy le lett kapcsolva a két csaj, Kaze-shinit is eltépte lazán :D Már kezdtem aggódni a srácokért komolyan mondom, de szerencsére a végén feltűnt Yama-tata, ja és gondolom ennyivel nem intézte el a monsztát, mert az előzetesben igencsak harcol valakivel.
-Apache-t én is megkedveltem amúgy :oops: csak az átváltozása lehetett volna valamivel fantáziadúsabb is, a másik kettő meg hát valahogy nem az igazi :)
-Amúgy Ichigo vs. Ulqi fight mennyire van még messze? Mert remélem még belecsempészik az animébe a filler-arc előtt.
-anubys ne már hogy te is megtértél??? Csak én maradta megyedül :(
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>Goofy

Ez a rész még hagyján, na majd a jövő heti... imo 300-szor ekkorát szól majd, pláne úgy, hogy az az animátorcsapat fog a munkálatok mögé állni, akik a Pantherás részekért is feleltek. Eh, this episode will be SO FUCKIN' LEGENDARY!
Válasz küldése