Milyen mangát olvasol mostanában?

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Démonnapló IV.: Eddig ez a kötet tetszett a legjobban. Kevés volt a komolytalan rész, több a misztikum, vége felé izgalmakból sem volt hiány.

Ruróni Kensin 6.: Történet nem volt nagy szám, de ennek ellenére unalmas sem volt. Sajnos a történet mindig nem indult be, hiányolom az izgalmat és a fordulatokat.

Angyalok menedéke 4.: A jó 3. kötet után izgi folytatásra számítottam, de a 4. kötet sajnos megint túl zavaros volt, még a fejem is megfájdult amikor olvastam. A sok név, egyformára rajzolt szereplők miatt alig lehet nyomon követni a történetet.

A bárány panasza 1: Nem volt nagy szám. Történet a szenvedésen kívül nem szólt másról.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Kumiko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.10.08. 19:21
Nem:
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kumiko »

Én olvasnám a Nana 85. fejezetét ha bárhol fellelhető lenne :wwall:
Különben meg a Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu-t olvasom mindig amikor lefordítanak végre egy fejezetet... láttam már a végét (kínai szöveggel :drop: ), de angolul sokkal jobb - valamiért ::^_^:: .
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Arra sajnos még sokat kell várni.:(

Yazawa Ai betegség miatt megszakította a Nana mangát, még nem tudni mikor fog folytatódni.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szeretném megköszönni, hogy a Pénzéhes Jump Szerkesztőség és a Lúzer Otakuk Országos Szövetsége közös munkájának eredménye képpen egy újabb szórakoztató sorozattal lehetünk szegényebbek. A héten ugyanis véget ért a To Love Ru, és ennél kevés nyögvenyelősebb és elcseszettebb befejezést láttam eddig. Nem mondom, hogy tökéletes volt a cucc, és nem is túl eredeti, de ideális heti kikapcsolódás volt, és a legtöbb dögunalmas ecchi cuccal ellentétben itt vártam mindig az új fejezeteket, mert mesterfokon űzték a dolgot. Két ember dolgozott rajta, egy női író, akinek köszönhetően a történetbe még érzelmi töltet is szorult, valamint egy férfi rajzoló, aki azon kevés férfi mangakák közül való, akik gyönyörűen rajzolnak. Sajnos ez sem mentette meg a bukástól, talán a lolik visszafogott szerepeltetése (ahogy azt amúgy kellene, teszem hozzá...), vagy a főhős kezdődő GAR-sága tette be a kaput, ezt szokás szerint most sem tudtuk meg. Kezdem azt hinni, hogy kétféle manga létezik, a sz*rrányújtott 40 kötetes szenvedés, amit az ember már csak azért olvas, mert "végülis 10 percet rászánhatok egy héten", illetve a végig szórakoztató sorozatok, amiket azonban legtöbbször idő előtt kivégeznek.
Kép
Avatar
Gray
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.08.31. 07:10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Komló/Pécs/Szentlőrinc
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Gray »

Nahát istenem derég voltam ezen a forumon....
Na szeretném a figyelmetekbe ajánlani a mangámat(vagy inkább képregényemet) aminek nemrég sikerült befejezni az első kötetét(170 oldal)és inygen olvaható itt:http://graythetwilight.deviantart.com/a ... -111976467 a lapozáshoz a kép alatti commentben vannak a linkek bocs hogy egyenlőre csak angolul van de így töben el tudják olvasni és véleményt mondani, de ha nem emgy a nyelv a commentben magyarra le van fordítva, nem a legjobb megoldás de még dolgozom a magyar verzión amit valamien formában mindenképpen ki szeretnék adni. Témályát tekintve nehéz megmondani de amolyan kaland/akció/misztikus(inkább magánmitológia) ami talán nem tűnik fel több éves munka nyugszik a világban és a történet az első könyvben a leglassabb mert emeltett 4 másik kötet is lesz amik mind hosszabbak is :D jelenleg a második kötet elején tartok vele de beindul a suli jobban ráérek majd dolgozni rajta :D Szóval szeretném kikérni a véleményeket meg remélem öszefutok itt nagyon régi ismerőseimmel a forumon régen Jehuty néven futottam itt :) Jó olvasást inygen van :)
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Épp olvasom :D Az első benyomások :)
Nem mindenhol világos, hogy merre mennek a képek, csak a magyar fordítás alapján, van olyan oldal, ahol körbemennek :D (pl. így) Szerintem ez picit zavaró.
A rajzok szerintem szépek (bár néhol az arcok nem tetszenek :) )
Ami szerintem sokat von az értékéből, az a magyar fordítás. Szóval ha magyarul is szeretnéd megcsinálni igényesen, akkor mindenképp figyelj erre jobban, vagy kérd valaki segítségét, mert a helyesírása és a stílusa is rossz. Látszik, hogy nagyon sokat dolgoztál az egésszel és nem szabad, hogy ilyen javítható dolog, mint a nyelvtan nagyon sokat vegyen az értékéből (számomra legalábbis).

Eddig a 15. oldalig jutottam, és eddig ennyi a megállapítás :D

edit: már látom, hogy a fordítás stílusára vannak is önkritika jellegű megjegyzések elég gyakran a mondatok mögött :D
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Gray
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.08.31. 07:10
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Komló/Pécs/Szentlőrinc
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Gray »

Köszi szépen. A Magyar forditás még nem fordítás inkább csak azonnali átvágás magyarba a rendes forditáson most dolozom, és a nyelvtan helysírás(ami nekem katasztrofális) nem én csinálom a stílusban mg ugye sok helyen kell odafigyelni, szóval az csak amolyan gyors dolog amit feltöltésnél rakok oda a pár magyar olvasó kérésére.

A képek sorrendje már tisztázódott, és mivel javítom folyamatosan a lapokat jobb lessz illtve olyan 20-30 oldal felett már teljesen eggyértelmű

A fejek meg úgy minden egyéb rajz is javul, itt ott előfordul pár csunyaság még később de már sokkal jobb, és a rondább fejeket ki fogom cserélni(elvégre 3 perc ps-ben) mivel késsz az első könyv nagyon sokat tanultam belőle és most a másodiknál próbálom majd kamatoztatni, még nagyon sok van hátra a történetből tekintve hogy 5 könyv a főtörtént ami könyvenént csak hoszabb mint az első :S Szóval lényeg Köszönöm szépen a véleményt, nyugodtan mondhat bárki bármit elvégre cél hogy jobb legyen :) KÖSZÖNÖM :) ::jeye::
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: miyume »

Dengeki Daisy, Skip Beat- mindkettő erős shoujo a jobbik fajtából, viszont havi mangák, így egy hónapig kell vakarni magam az újabb fejezetekért- előbbiből a fordítás is le van maradva picit, de legalább jó csapat foglalkozik vele.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Liar Game
Extranaiv főhősnő belekeveredik egy piszkos játékba, ahol durva milliókkal dobálóznak, és a játékosok célja az, hogy bármilyen eszközt bevetve kicsalják az ellenfelük pénzét. A játék tétje nem kicsi, a nyertes komoly pénzt kaszálhat, a vesztesek ellenben milliós adósságokat vehetnek a nyakukba. Hősnőnk, naivitásából adódóan, már rögtön a játék legelején veszésre áll, ezért kétségbeesésében egy profi csalótól kér segítséget, aki a szép nyeremény reményében kötélnek is áll.
Az első kötet még nem volt nagy szám, elég kiszámítható volt, hogy milyen trükköt fognak bevetni, de később már nagyon csavaros módokon ejtették át egymást a szereplők. A kedvencem a 3. kör csempészős játéka volt, ott már tényleg kellet figyelnem, ha nem akartam elveszíteni a fonalat.
A manga egyetlen hibája, hogy sajnos még nem ért véget, így fennáll a veszélye, hogy idővel kifullad, vagy túlzásba viszi a csavarokat a mangaka, de reménykedjünk, hogy ez nem fog bekövetkezni.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Gravitation 2-3

Manga eddig sokkal jobban tetszik mint az anime. Logikusabban követik egymást az események. Történet, karakterek kidolgozottabbak. Animéhez képest sok az eltérés, emiatt a történet is kiszámíthatatlanabb, izgalmasabb. Már nagyon várom a köv kötetet.

Mindkét kötet megérdemli a 8 pontot.

Káosz kapui 3


Ahhoz képest, hogy fantasy, mégsem nőtt a szívemhez, történet sokszor túl zavaros . Szereplők átlagosak, semlegesek. Richter érdekes karakter, de így is kevés ahhoz, hogy kedvenc legyen. Azért fantasy, vagy goth loli kedvelőknek így is kellemes kikapcsolódást nyújt.

7 pont
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Befejeződött a kedvenc mangám, a Majin Tantei Nougami Neuro. A lezárás jól sikerült; féltem, hogy becsúszik valami hangulatromboló NeuroxYako jelenet, de a mangaka nem lépte át a határt. A legvége pedig pont olyan wtf, mint az egész manga =) Imádom és imádni fogom, olyan kellemesen és szórakoztatóan elmebeteg.

Nemrég bukkantam az Ao no Exorcist c. érdekességre. Hasonlít a D.Gray-manre, de nekem jobban tetszik a feelingje. Egy ütős kezdés után viszont nem igazán látom, merre halad a story, de reménykedem.

Kimi no iru machi. Szolid love story egy fiú nézőpontjából. A mangaka szülőfaluja a helyszín, amit remekül ábrázol, teljesen át tudom érezni, milyen lehet ott lakni. Minden benne van, amit szeretek a "slice of life"-mangákban =)
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sikerült végre beszereznem az Árnybíró 3.kötetét is, így most megvan egészek a 10. kötetig. Neki is álltam alaposan, tegnap értem a 8. végére, és szerintem csak egyre jobb az egész. Viszont így hamar beérem, ahol tart a magyar kiadás, és nem leszek képes kivárni, míg nálunk is megjelentetik, és át fogok állni az online verzióra. :?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én még egyenlőre kitartok a magyar kiadás mellett, de ilyen tempóval nem tudom meddig bírom. ^^
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én úgy össze-vissza sokat. ::hehe::

- Jigoku Shoujo
- 07 Ghost
- Loveless
- Junjou Romantica
- Vampire Knight
- Alive ~ Reincarnation
- Lair Game ( a dorama után, aminek jön a második szezonja, muszáj volt belekezdenem XD)

Magyarul kiadottat nem olvasok. Idegesítenek a fonetizált és átmagyarosított nevek. ::jcrazy::
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mariko írta:Liar Game
Extranaiv főhősnő belekeveredik egy piszkos játékba, ahol durva milliókkal dobálóznak, és a játékosok célja az, hogy bármilyen eszközt bevetve kicsalják az ellenfelük pénzét. A játék tétje nem kicsi, a nyertes komoly pénzt kaszálhat, a vesztesek ellenben milliós adósságokat vehetnek a nyakukba. Hősnőnk, naivitásából adódóan, már rögtön a játék legelején veszésre áll, ezért kétségbeesésében egy profi csalótól kér segítséget, aki a szép nyeremény reményében kötélnek is áll.
Az első kötet még nem volt nagy szám, elég kiszámítható volt, hogy milyen trükköt fognak bevetni, de később már nagyon csavaros módokon ejtették át egymást a szereplők. A kedvencem a 3. kör csempészős játéka volt, ott már tényleg kellet figyelnem, ha nem akartam elveszíteni a fonalat.
A manga egyetlen hibája, hogy sajnos még nem ért véget, így fennáll a veszélye, hogy idővel kifullad, vagy túlzásba viszi a csavarokat a mangaka, de reménykedjünk, hogy ez nem fog bekövetkezni.

Ezt ismerem. Pont most olvasom. A belőle készült doramat láttad? Nagyon jóóóóóóóóó! És jön a második évad most ősszel! ^^
A csempészős dolgokkal ér véget az első évad a doramaban. ::hehe:: Mondjuk nekem egyedül az ok nem tetszett, amiért a csaj a játékba került. Az olyan gyerekes.

Naot nagyon nem bírom, olyan szerencsétlen, de a srácot nagyon szeretem, meg a mellékkaraktereket is. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Andro írta:Ezt ismerem. Pont most olvasom. A belőle készült doramat láttad? Nagyon jóóóóóóóóó! És jön a második évad most ősszel! ^^
A csempészős dolgokkal ér véget az első évad a doramaban. ::hehe:: Mondjuk nekem egyedül az ok nem tetszett, amiért a csaj a játékba került. Az olyan gyerekes.

Naot nagyon nem bírom, olyan szerencsétlen, de a srácot nagyon szeretem, meg a mellékkaraktereket is. XD
Azóta megnéztem a filmsorozatot is, de szvsz a magához képest lényegesen gyengébb. Nem tetszett, amit egyes karakterekkel mit műveltek, főleg Fukunagával (az OK, hogy nem akartak transzvesztitát a sorozatba, de attól még nem kellett volna ekkora ripacsot csinálni belőle), de Yokoya jelleme is egészen más eredetileg. A csempészős játékot is túlságosan leegyszerűsítették benne, és az egész mondanivaló túl rózsaszín volt nekem, ahogy a végén Nao extrém naivitását, mint követendő példát állították elénk.
A manga ilyen szempontból realistább, ott Nao idővel megtanul hazudni, és kételkedni másokban, persze továbbra is idealista marad, és mindenkit meg akar menteni, de nem lesz már olyan extrém módon naiv.
Ennek ellenére rossznak azért nem mondanám a sorozatot, igazából ha Fukunagától eltekintünk, akkor csak a vége volt az, ami nem jött be.
A folytatást valószínűleg nézni fogom, bár a végén annyira eltértek a mangától, hogy nem tudom, hogyan fognak visszakanyarodni hozzá, már ha egyáltalán akarnak.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Én még egyenlőre kitartok a magyar kiadás mellett, de ilyen tempóval nem tudom meddig bírom. ^^
Tudtommal a 12. kötet már jó ideje kijött. Van valami remény, hogy a 13. hamarosan megjelenjen?
Régebben mintha gyakrabban érkeztek volna a kötetek... :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Na igen, a dorama persze rózsaszín. Én is olvasom a mangát és eléggé más. De mindkettőt szeretem, mert a maga nemében mindkettő nagyon jó. Ahogy pl. a Gokusen, vagy a Great Teacher Onizuka is teljesen más lett dorama-ban mint mangában. És mégis külön-külön is remekek. Attól függ, hogy mit akarnak kihozni belőle, meg persze hogy a mangaka mekkora beleszólást enged a változtatásokba.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

anubys írta: Van valami remény, hogy a 13. hamarosan megjelenjen?
Régebben mintha gyakrabban érkeztek volna a kötetek... :(
13. kötet október 17.én fog megjelenni.

Megjelenésekkel kapcsolatban a Fumax oldalán ezt olvastam.

“A böjtje már hónapok óta megvan, mi a tavalyi 19 kötet helyett idén csak 7 adunk ki, a fogyások ennek ellenére sokkal gyengébbek mint tavaly. Ja és ez a 7 kötet is csak annak köszönhető, mert a szerződések már meg voltak kötve, előlegek kifizetve stb. Jövőre jön az igazi feketeleves hiszen a jelenlegi fogyások és terjesztési körülmények miatt egyszerűen nincs üzleti alapja a képregény kiadásnak és előbb-utóbb vélhetőleg mindenkinek elfogynak a tartalék forrásai.”

Ezért csak rendezvényre jönnek a kötetek, majd ha véget ér a válság akkor talán újra úgy lesz mint régen.
Andro írta: Magyarul kiadottat nem olvasok. Idegesítenek a fonetizált és átmagyarosított nevek. ::jcrazy::
- 07 Ghostot és a Vampire Knightot én is szívesen elolvasnám, remélem megjelennek majd magyarul.

Manapság már nincsenek minden mangánál magyarosítva a nevek, kötetek kiadása is igényes. Pl a Nana nálunk nem volt cenzúrázva, angoloknál viszont igen.

Ezeknél maradtak az eredeti nevek: Démonnapló, Death Note, Chrno Crusade, Nana, Hellsing.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ja ezeknél, mert a Fumax adja ki a Démonnaplót is. Hála égnek, ők legalább fordítani is tudnak. De maradok az angolnál, az ingyen van. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A Démonnaplóban, a Chrono Crusade-ben meg a Hellsingben egyetlen egy japán/koreai/kínai név sincs, amit le lehetne írni fonetikusan, szóval nem a kiadó jófejsége miatt nem lettek átírva a nevek, hanem mert nem volt mit átírni.

Egyébként nekem tökmindegy, hogy hogyan vannak átírva a nevek, bár a koreaiaknál meg a kínaiaknál inkább a magyarost preferálom.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én az eredetit. Amúgy tudom, hogy egyikben sincs keleti név. De én az angolos átírást jobban csípem.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én is az angolosat szeretem jobban. De végül is mindegy, csak olvasni tudjam. Mangát csak eredetiben szeretek olvasni. Szerencsére a Nana és a Death note amiben japán nevek vannak nem lettek magyarosítva.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elhiszem, hogy érződik minden területen a válság hatása, én is egy könyvkiadónál vagyok, és a tavalyi évben a korábbi tendenciákkal ellentétben egyáltalán nem növekedett az eladott példányszám.
Viszont egy manga esetében hosszú távon, ha nem érkeznek az újabb kötetek, akkor sokan megtalálják más módját, hogy a végére érhessenek a történetnek. Én sem fogom kivárni, hogy mind a 17 kötet megjelenjen az Árnybíróból, mert talán arra még jövőre sem fog sor kerülni. Viszont ennek ellenére meg fogom őket venni magyarul.

Most belekezdtem egy rövidebb mangába a többivel párhuzamosan, a Doubt-ba. Gyanítom, hogy még ma be is fejezem, aztán nekikezdek a panelek kitakarításának, mert egy ismerősömmel szeretnénk lefordítani. :)
Ha érdekel majd valakit, ahogy egy-egy fejezet, küldöm a linket.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys: Angolul lusta volna olvasni, de én örülnék a magyar fejezetek linkjeinek, mert még anno kinéztem ezt a mangát. :) (Tényleg, nem akarjátok Mangazinra feldobni a kész fejezeteket? Jelentősen megkönnyítené a letöltést. :lol: )
Kép
Válasz küldése