Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

azt azért meg kell hagyni, h a második filmhez képest jobb volt...

ami meg a mostani fillereket illeti, imho kurvajól indultak, és bár most nem tudom, mi lesz itt, de jóeséllyel, messze az eddigi legjobb blícs fillerek! (mondjuk azért a ch.-15 adaptálását jobban is megcsinálhatták volna...>_>)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Egy időben érte el fillerek terén az anime a mélypontot (228) és azután a legjobb címet (230+) Szvsz a mangához képest is messze érdekesebb és izgalmasabb a mostani sztori.... ami azért elég gáz valahol...
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

egyetértek, gáz:D
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Már épp kérdezni akartam hol van Kenpachi... bár ez a "ma sz*rtál utoljára" belépő elcsépelt már kissé (azért a fillerek sem lehetnek tökéletesek :dirr: )
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Én inkább pihentetem még a sorozatot, megvárom, míg lemennek a jelenlegi fillerek (gondolom, sokára lesz még az),addig vígan elvagyok a mangával is. Az egyetlen előnye, hogy ennyire lapos a történet, hogy nem a körmömet rágva várom ki az újabb hetet a következő fejezet kijöttéig. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ehh, én meg pont, hogy MOST rágom a körmeimet, I mean a nagy kérdés: Maradunk HM-ben, vagy megyünk vissza FKT-be? Részemről egyértelműen az utóbbira szavaznék (igen, nem érdekel Yammy. Kicsit se!), de persze lehet, hogy előbb lerendezzük a plotot in HM, elvégre ott pont, hogy Yamzilla az utolsó (komolyabb) ellenfél.

Az új fillerek meg IMO erősen MUST WATCH kategóriásak, szal ez és a Bounkók közti különbség... LOL! xDD
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Junchi írta:Ehh, én meg pont, hogy MOST rágom a körmeimet, I mean a nagy kérdés: Maradunk HM-ben, vagy megyünk vissza FKT-be? Részemről egyértelműen az utóbbira szavaznék (igen, nem érdekel Yammy. Kicsit se!), de persze lehet, hogy előbb lerendezzük a plotot in HM, elvégre ott pont, hogy Yamzilla az utolsó (komolyabb) ellenfél.

Az új fillerek meg IMO erősen MUST WATCH kategóriásak, szal ez és a Bounkók közti különbség... LOL! xDD
Fú én most kiváncsi vagyok, hogy mit fog akciózni Unohana, de gyanítom, hogy csak meggyógyítja FKT-ben az sebesülteket aztán végre majd láthatunk egy Ichigo vs. Aizent vagy Gint. Az meg lol volt amikor Kenpachi agyon akarta csapni Ichigót :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ami számomra ideális megoldás lenne:

Byakkun, meg Ken-chan levágja Yammit, Ichigo meg Gint (úgyis utálom a fejét), Aizen, meg Tousen visszapucol a kis királyságukba újabb hadsereget toborozni (úgy sem hiszem, hogy annyi lenne, hogy lenyomják Aizent és véget ér a sztori...).
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Addig oké, hogy Ken és Bya lenyomják Yamit, de Ichigo akkor már inkább Tousent nyomja le, sokkal irritálóbb mint Gin. Amúgy szerintem Aizen lenyomja Ichigót megint, csak most nem egy ujjal.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sztem a gonosz triumvirátusból egyenlőre még senkit sem fog elintézni Kubo, valószínűleg visszavonulás lesz a dologból. Meg egyébként is Ichi ellenfele a hármasból Aizen, Ginnel és Tousennel szvsz azok fognak megküzdeni, akiknek elintéznivalójuk van velük, Ginnel mondjuk Rangiku és Kira, Tousennel meg Rókakoma és Hisagi.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Sztem a gonosz triumvirátusból egyenlőre még senkit sem fog elintézni Kubo, valószínűleg visszavonulás lesz a dologból. Meg egyébként is Ichi ellenfele a hármasból Aizen, Ginnel és Tousennel szvsz azok fognak megküzdeni, akiknek elintéznivalójuk van velük, Ginnel mondjuk Rangiku és Kira, Tousennel meg Rókakoma és Hisagi.
Pontosan, legalábbis így lenne logikus, meg ugye általában mindig a főhős nyomja le a főgonoszt (max a barátok besegítenek), úgyhogy ilyen szempontból is várható, hogy a vége úgyis Ichigo vs. Aizen lesz. (Meg Aizennek nem is nagyon tudok elképzelni más ellenfelet, akinek indoka lenne kinyírni, talán még Shinjinek a vaizard-dolog miatt. Az, hogy elárulta SS-t, nem indok, ennyi erővel bármelyik shinigami ellen harcolhatna.)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Igaz, azt kifelejtettem, hogy most is lesz egy Aizen vs Ichi meccs, amiből bár nehezebben, mint legutóbb, de az előbbi fog kijönni győztesként. Majd hülye lesz Kubo lezárni a mangát, ami még legalább egy évtizeden át tejelhet neki... :roll:

Edit:
Ez a 100. Bleach postom. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Addig még ne zárja le amíg nem láttunk egy Ukitake bankai-t legalább. (meg egy Super Saiyajin 3. Ichigo-t)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Nyugi. Még jó darabig nem fogja befejezni- csigalassúsággal haladunk, tele vannak a fejezetek jelentéktelen párbeszédekkel meg hasonlókkal (akció 5%), és még ott van egy csomó kiaknázatlan lehetőség a legtöbb szereplővel (amit azért reméljük ki is fog használni ha már így megszívatja az embert). A grafika eléggé leromlott itt is- az utolsó fejezet kimondottan ronda volt, az uccsó oldalt kivéve- márpedig ha egy oldalt meg tud rajzolni tisztességesen nem értem a többit miért nem?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ch. 381.
Hogy a fenébe akarja Ichi elérni, hogy Aizen ne használja csata közben a shikai-ját? Egyenlőre elég idióta gondolatnak hangzik.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Csukott szemmel fog harcolni XD, de legalább megtalálták az ürügyet, hogy miért csak Ichinek van esélye ellene
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én már alapvetően azt sem értem, hogy mi a frászt akar Ichi Aizentől, amikor Yami épp most törölte fel vele a padlót és még a maszkját sem tudja előhívni. :weh:
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Szerintem bekötött szemmel fog harcolni és a hallása alapján tájékozódik majd XD Ha megint előjön belőle a monster hollow akkor meggyengítheti Aizent, aki el fog menekülni cimboráival.
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Only the right sleeve's left, right? :dirr:
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

Mi ez a pangás az aoi blícs hedkvótörzön?
Mikor annyi királyság történik?
Itt van pl Tousen maszkja, ami olyan... nos igen, mint Owen Wilson orra, szóval makk alakú. :dirr: Kíváncsi voltam, hogy fog kinézni, hanyagul elegáns megoldás.:D
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én mostanában jókat szórakozok a mangán, bár lehet szegény fanok, akik még próbálják ezt az egészet komolyan venni, nem osztják a lelkesedésemet. XD

1. Először Yamzilla (Godzilla Yammi) ordítani kezd, hogy "I'M THE ZERO ESPADA, YAMMI RIALGO!!!!!4444" (MOAR SPANISH!!! XD), aztán átalakul valami még nagyobb izévé, ami kb. olyan mint egy démongorilla, vagy mi. :dirr:
2. Tousen: Komamura, lásd az igazi erőmet, amit Aizen-samától kaptam!
Komamura: Hogy te mekkora egy f*sz vagy, Tousen...
(OK, a második mondat már nem volt benne a mangában, de lehetne, nem igaz? :dirr:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én Tousen maszkján röhögtem hülyére magamat. Minden tekintetben passzol a pasihoz. :vigyor:
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

Lassan eljutottam odáig mint a Natúúúró esetén, hogy a topicot olvasva szórakozom a legjobban xD a mangákkal már nem veszódöm, és minden jel szerint jól is teszem.
Titkos írta: 1. Először Yamzilla (Godzilla Yammi) ordítani kezd, hogy "I'M THE ZERO ESPADA, YAMMI RIALGO!!!!!"
Nemrég láttam a Transformers című remekművet (magyarul, ami rátett még egy lapáttal) és ez abból emlékeztet egy jelenetre (ill van az több is)- gondolom aki látta tudja mire gondolok XD a munkahelyemen szállóigévé vált xDDD

A fillerekből is határozottan kezd kiveszni a lenület- bár lehet csak az a bajom, hogy felbukkant a lúzer FC...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Fogalmam sincs, meddig fog még menni ez az időhúzás, de jó lenne, ha Ichi végre visszatérne, és történne valami érdemleges a plottal. A Shinji vs Aizen csatát pedig továbbra is úgy hiszem, hogy Aizen elég gyorsan rövidre fogja vágni...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

A légy :dirr:
Kár, hogy suckerpunch-általi halált halt :dirr:
Egész ötletes volt, bár kicsit wtf.
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Válasz küldése