Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Na mindegy, ezt már sosem fogjuk megtudni, de annyit pl. elárultak, hogy eredetileg Rolo sem egy ilyen nyámnyila szolgalelkű gyerek lett volna, hanem szintén a királyi család tagja, és Lulu ikertesója. (Hogy ebben mennyi visszaélési lehetőség lett volna... :D)
Na még csak az kellett volna, így is sok volt a gyerek, hát még ha gonosz ikertesó szerepkörben tündökölt volna. :shock:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>Titkos

Hát, mondasz valamit (már ami Rossiut illeti), de ettől függetlenül a véleményem nem változik... ^^" Szal nem to'om, de valahogy ez a kép tökéletesen összefoglalja, hogy mit is gondolok a fickóról. :3 Mondjuk mentségére szóljon, hogy vannak nála sokkal rosszabb politikusok is, legalábbis a LoGH-ban mindenképp. (Csak ők rendelkeztek azért valamennyi karakterrel.)

Ami Suzakutyát illeti: Hát, igazából itt az van, hogy ő tette a dolgát, meg stuff, csaképp soha nem úgy sültek el a kis akció, ami javított volna a jelenlegi helyzeten, vagy lett volna valami értelme. Mindig ment a saját feje után, de ezzel csak még szánalmasabbá vált/mélyebbre ásta magát a szememben. Az R2 vége felé ugyan volt egy-két értékelhető pillanata, de egyébként total failure.

Ami a többieket illeti: Jó, hogy említed Rolót, ő is elképesztően b*szta az agyam. Egyedül talán az mentette meg, hogy nem került be a listámba, hogy szép halált halt, de kábé ennyiben ki is merül az összes pozitívuma. :D Békarc (Nina, lol) meg olyan szánalmas volt, hogy röhögtem rajta, ergo képes volt megnevettetni, ergo mégsem volt annyira irritáló. ^^ Lelounch-ot meg kb nagy ívben lesz*rom. :D A GeASS nálam amúgyis C.C.-ről, Kallenről és Orenji-künről szólt (már ami a karaktereket illeti), a többiek meg igazából... csak voltak, mert kellettek. :3
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:Na még csak az kellett volna, így is sok volt a gyerek, hát még ha gonosz ikertesó szerepkörben tündökölt volna. :shock:
Persze, értem, de akkor legalább egy jogosan vagdalkozó szereplő lehetett volna, nem egy ukeboy, akinek képzelt bátyókomplexusa van, de amúgy hivatásos bérgyilkos, és bevallotan a fanservice-faktor miatt került bele ilyen formában a történetbe. ^^"
Junchi írta:Ami a többieket illeti: Jó, hogy említed Rolót, ő is elképesztően b*szta az agyam. Egyedül talán az mentette meg, hogy nem került be a listámba, hogy szép halált halt, de kábé ennyiben ki is merül az összes pozitívuma. :D Békarc (Nina, lol) meg olyan szánalmas volt, hogy röhögtem rajta, ergo képes volt megnevettetni, ergo mégsem volt annyira irritáló. ^^ Lelounch-ot meg kb nagy ívben lesz*rom. :D A GeASS nálam amúgyis C.C.-ről, Kallenről és Orenji-künről szólt (már ami a karaktereket illeti), a többiek meg igazából... csak voltak, mert kellettek. :3
Rolo: Roló halálát tényleg úgy állították be, hogy szép, megható, és önfeláldozó legyen, de nekem ott előjött a szemetebbik énem, és azon vigyorogtam, hogy:
1. YES! Végre meghal!
2. A kedves "bátyus" még halála pillanatában is képes átrázni, főleg úgy, hogy Rolo a szájába adja a hazugságot, Lulu csak rábólint. Mindezt azért, mert annyira bele van zúgva a bátyóba, hogy fel sem tételezi, hogy végig csak kihasználta, és amikor pár résszel korábban bevallotta neki magából kikelve, hogy csak az alkalomra vár, mikor öltheti már meg, akkor ne adj Isten igazat mondott. Szóval tényleg az "aki hülye, haljon meg", esete volt a srác.

Nina: Na igen, nála egyetlen jelenet jött be, bár az sem azért, mintha olyan erotikus lett volna, sokkál inkább a "for the lulz" faktor miatt: A LEGENDÁS ASZTAL! :D XDDD

Kallent én is bírom, Orenji meg a sorozat legjobb karaktere! :D
Kép
chrisline
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.28. 15:13
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: chrisline »

Szilard Quates a Baccano!-ból. Tipikus faszfej, hatalom- és tudásmániás szottyos vénember, aki megérdemelte volna, hogy a seggébe szúrt karón hordozva körbevigyék egész Amerikán, mint elrettentő példát. Azt meg, hogy miért, miért pont Szilard, nem tudom, de remélem, a japánoknál ez véletlenül sem a magyarok sztereotipizálása: D
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

chrisline írta:Szilard Quates a Baccano!-ból.
Hmmm, kíváncsivá tettél: a Last Exile után ez a kövi anime, amit megnézek öcsémmel, szóval, majd meglátjuk, mennyire faszfej a faszi. :D

Amúgy üdv a fórumon! ::^_^::
chrisline
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.28. 15:13
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: chrisline »

Köszi. Off, nagyon melegen ajánlom a Baccano!-t, mert az biztos, hogy egyike a legjobb animéknek...: D És tessék: csupán egy negatív szereplője van! Ez annak fényében vicces és kurvajó, hogy micsoda illusztris cast gyülekezik ebben az animében.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

chrisline írta:nagyon melegen ajánlom a Baccano!-t, mert az biztos, hogy egyike a legjobb animéknek...
Első ránézésre egy misztikummal megbolondított anie, ami olyan, mintha Tarantino rendezte volna, igazi maffia hangulattal a kedvenc koromban, a két vh közti Amerikában. Jó kis kombó. ::^_^::

Amúgy, a Last Exile Tatiana Wissler-jét most de megcsapdosnám, komolyan jobban idegel lassan, mint Misa-Misa a DN-ből. Pedig ez nagy szó nálam. :twisted:
chrisline
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.28. 15:13
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: chrisline »

Tarantino yay, mindenkinek ő jut eszébe a Baccano megnézése után. Nosza, ha úgyis licenszeltek már pár animut Amerikában sőt egyesekből már film is készült, adják Quentin bácsi kezébe Narita Ryohgo művét.

Csak hogy ne legyen OFF, meg kell mondjam, irritálóbb karaktergárdát ritkán találni a K-on!-énál. Az egész anime nem a szívem csücske egyébként, és az, hogy folytatása lesz, sóhintés a Baccano csekélyke epizódszáma által szerzett sebeimre. : S
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

chrisline írta: irritálóbb karaktergárdát ritkán találni a K-on!-énál
Gondolom, cukimuki csajok gitárokkal, ennyi a sztori. :hammer:

Nos, úgy gondolom, ez Neked való: Military K-On! :twisted:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh ... e&aid=6783
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

chrisline írta:Csak hogy ne legyen OFF, meg kell mondjam, irritálóbb karaktergárdát ritkán találni a K-on!-énál. Az egész anime nem a szívem csücske egyébként, és az, hogy folytatása lesz, sóhintés a Baccano csekélyke epizódszáma által szerzett sebeimre. : S
Hehe, én is ilyesmitől tartottam, nem véletlen, hogy nem nézek moe-cuccokat. XD Sajnos legtöbbször a "cukiság" helyett azt sikerül elérniük, hogy rohadtul unod a karaktereket, rosszabb esetben halálra is idegesítenek.

Btw, ha mára otakushow-k: Két résznyi Toradora után azt kell mondjam, hogy Taigának minimum 1-2 pofont lekeverhetne már a főhős, azért ahhoz pofa kell, hogy valaki hajléktalanhoz méltó koszban él, elkövet egy hülyeséget, miután a srácot is kicsinálná, mint "egyetlen szemtanút", majd a végén is úgy megy bele a közös megállapodásba, hogy a srác a szolgája legyen, és ezt ki is használja, pl. nem rest reggel felhívni, hogy ugorjon már át hozzá reggelit csinálni... Tudom, hogy tsundere archetípus, amit amúgy sem szoktam kedvelni, de ez már így az elején is rohadt messzire megy, és nem néz ki olyan jól, hogy az ilyen szemétkedést elnézzem neki. :twisted: 180 fokos karakterfejlődésen kell átmennie, ha a végére meg akarják kedveltetni velem. Hehe, majd ha jön Ami... :D Ha igaz, amiket hallottam róla, egy kavarógép lesz eleinte, aki azt nézi, hogy Taigáéknak hol tegyen keresztbe. Az ilyet nem szoktam bírni, de ha Taiga ellen csinálja... XD
Kép
chrisline
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.28. 15:13
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: chrisline »

Millitary K-on ÉS szereplői is ugyanolyan antipatikusak már első blikkre, mint elődje. Sőt már oly' annyira tököm kivan ezzel a jajj de atomcukker stílussal, hogy fog a fene ebbe még belenézni is. Bár, egy dolgot meg lehet említeni az oldalán, és ez az, hogy az openingje nem olyan idegesítő... mert nem j-pop.

Amennyit a Toradorából láttam (13 rész) abban nekem nem tűnt olyan szörnyűnek a cun-cunolás, bár persze, ettől függetlenül meglátogathatná egy éjjel Ladd Russo a kiscsajt, és beszennyezhetné vele a fehér öltönyét kicsikét.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

chrisline írta:Sőt már oly' annyira tököm kivan ezzel a jajj de atomcukker stílussal, hogy fog a fene ebbe még belenézni is.
::beer::
chrisline írta:az openingje nem olyan idegesítő... mert nem j-pop.
Elég sok anime OP-ja j-pop, szal, gondolom, nem sokat nézel végig belőlük. :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

chrisline írta:Millitary K-on ÉS szereplői is ugyanolyan antipatikusak már első blikkre, mint elődje. Sőt már oly' annyira tököm kivan ezzel a jajj de atomcukker stílussal, hogy fog a fene ebbe még belenézni is.
Mindig tudtam, hogy nem vagyok egyedül. :vigyor: XD
Kép
chrisline
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.28. 15:13
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: chrisline »

Hooray, I've found fellow spirits. Mindig is azt hittem, hogy mindenki más, kivétel nélkül elolvad eme nagyszemű zenész kisjányok megtekintésétől, és személyes sértésnek és provokációnak véli, ha valaki negatív kritikát mond rájuk. És nem értettem, hogy akkor most nekem van-e valami bajom, vagy...? :D
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Nekem még a K-ON-nal nem is volt nagy bajom, de amint megláttam a Sora no Woto képeket, tudtam hogy nem fogom nézni :) Egy ilyen elég volt (sok is).
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: zebra »

chrisline írta:Hooray, I've found fellow spirits.
Személyemben találtál még egyet. ::^_^::
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Titkos »

chrisline írta:Hooray, I've found fellow spirits. Mindig is azt hittem, hogy mindenki más, kivétel nélkül elolvad eme nagyszemű zenész kisjányok megtekintésétől, és személyes sértésnek és provokációnak véli, ha valaki negatív kritikát mond rájuk. És nem értettem, hogy akkor most nekem van-e valami bajom, vagy...? :D
Az a fő gond ezzel is, hogy halálra istenítik. OK, biztos aranyos, ahogy a gitárral szerencsétlenkednek, és közben moe fejeket vágnak, de nem annyira, amekkora őrület van körülötte, főleg a toplistás endingen néztem (ami kb. egy Bleach ED-el ér fel, ha az animációt elhagyjuk, gyanítom, hogy amiatt nyert...), meg hogy Mio benne volt nem egy "az év anime csaja" TOP 10-ben. ^^" Az meg sokat elmond az egészről, hogy az emlékezetes jelenetek között nem azt emlegetik, hogy mondjuk a sorozat végére egy olyan koncertet hoznának össze a lányok, mint Haruhi az iskolai fesztiválon, hanem Mio kivillanó bugyiját, meg a Moe moe kyun-t. :roll:
Biiru Seijin írta:Nekem még a K-ON-nal nem is volt nagy bajom, de amint megláttam a Sora no Woto képeket, tudtam hogy nem fogom nézni :) Egy ilyen elég volt (sok is).
Várj, már bejelentették a K-ON második szezonját, ez a katonás buli csak azért kell, nehogy bárki is elfelejtse az első sorozatot, amíg készül a folytatás. ^^" Amúgy nem tudom mennyire igaz, de állítólag a Clannad után sokan leléptek a cégtől, ez megmagyarázná a minőségromlást, mármint, hogy miért csak ilyen K-ON szintű izékre képesek azóta, meg egy Haruhi második szezonra, ami állítólag szintén árnyéka lett az első sorozatnak.

Ja, amúgy ne értsétek félre, nem utálom a slice of life zenés cuccokat, vagy ilyesmi, de akkor inkább egy Nodame Cantabile, vagy ahhoz hasonló, jóval emészthetőbbnek találom. :) (Vagy a mindentvivő Detroit Metal City. :D)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én az ilyen moe cuccoknak már a karakterdizájnjától cukorbeteg leszek, arról nem is beszélve, hogy a női seiyuuk általában olyan magas hangon visítoznak bennük, hogy szétmegy tőle a fejem, úgyhogy a K-ON! meg a military verziója is kimaradt eddig az életemből és valószínűleg ki is fog maradni.
Kép
chrisline
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.28. 15:13
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: chrisline »

Ha Mio igazi csaj lenne, olyan lenne, mint Miley Cyrus, csak persze keletiesen nyomná az ipart. És akárcsak a nagyívű párhuzam, úgy ő is előadná a szűz kislányt (mint ahogy álcázta magát az animében, és elrejtőzve a katonáskodós-maybe gépfegyverrel Rambókat gyilkolós-konditeremben biztos sokat edzős és izzadós-zenekaros, szóval enyhén személyiségzavaros folytatásában... legalábbis az egyik csaj nagyon hasonlít rá, a rendezőn kívül csak az isten tudja, mit akartak elérni a hasonlósággal), oszt' közbe' egy ordas nagy pillangótanonc lenne.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: paTKany »

chrisline írta:nekem van-e valami bajom, vagy...? :D
Nos, a másik oldalról nézve a dolgot bizony úgy tűnik, hogy neked van valami bajod. :twisted:
A K-ON! egy tökéletes anime abból a szempontból, hogy tökéletesen kiszolgálja az elsődleges nézőközönsége igényeit. Én, mint ennek a közönségnek a tagja pedig azzal tudom ezt tanusítani, hogy eddig 7x láttam és élveztem végig a sorozatot, és még biztos meg fogom párszor nézni.
Kép
chrisline
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.01.28. 15:13
Nem:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: chrisline »

Éppen ez a baj a K-onnal, hogy mindenki csak végigélvezte... ezért nem nézte a valódi minőséget senki! XP
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: anubys »

A Heroman összes szereplôje. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Hát nem hogy útálom őket, csak kicsit unalmasak a:

Jiraiya (Naruto Shippuuden) - nekem egyszer se jött be mint comic relief character, meg nem tudom megérteni amikor azt mondják rá hogy a legnagyobb perverz az anime világban ... no de mindegy.

Shinji Ikari (Neon Genesis Evangelion) - nagyon unalmas alak, megértem hogy betripölsz ettöl mindentöl egyszer kétszer de minden alkalomal majdnem.
The world is my country, science is my religion.

Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

a narutoval nekem összességében bajom van: nincs semmi dráma, senki nem hal meg, túlontúl fejlődnek a szereplők (főleg naruto), mindég ugyanaz a rizsa a ninjaútról meg a szereplők céljairól (uncsi!), és a legnagyobb bajom: mindég a jók győznek! könyörgöm ennél még a nagyanyám is jobb sztorit és szereplőket csinálna!
a három legellenszenvesebb az animéből: sasuke, jiraya, naruto (hogy többet ne említsek). ezt nevezik egyedi karakterdizájnnak? nem valami meggyőző!
de mindenkinek vannak kedvencei és van amit utál, ha ezzel bárki stílusát megsértettem volna akkor elnézést kérek.
de ezt a topicot erre találták ki. :vigyor:
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Hakuma Riyuichi írta:a narutoval nekem összességében bajom van: senki nem hal meg
Ez inkabb most már csak a Naruto-ra vonatkozik, mert a Shippuuden-ra ez simmán nem igaz!
Hakuma Riyuichi írta:túlontúl fejlődnek a szereplők (főleg naruto)
Hát igen ez egy Shounen anime, és 90% shounen animeban igy van!
Hakuma Riyuichi írta: és a legnagyobb bajom: mindég a jók győznek!
Hagy mondjam mégegyszer: ez egy Shounen anime! :)
Hakuma Riyuichi írta:de mindenkinek vannak kedvencei és van amit utál, ha ezzel bárki stílusát megsértettem volna akkor elnézést kérek.
de ezt a topicot erre találták ki. :vigyor:
Nem azert hogy lehord az anime-t hanem a karakterokat és hogy megmond miért is nem tetszenek :)
The world is my country, science is my religion.

Kép
Válasz küldése