Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Stephen King:Az
egy könyv
ha elolvasod, megérted a címet
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

köszi a tippet belenézek
elfogytak a fórumozók.
úgy látszik mindenkit elihesztünk! shi :thumb:
Annyira hasonlítunk, h az már félelmetes! én komolyan kezdek megijedni...
Nekem most mindjárt lépnem kell holnap mikor érsz rá? ::japtoun::
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

reggeltől estig, hacsak nem jön közbe valami
na csá
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

itt találkozunk! te mindég a gép előt ülsz? ::japtoun:: bye
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

csak mostanában
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

te vagy az első real haverom itt! jó ars vagy! na Bye bye4 ::japtoun::
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

nyugi már. majd holnap
most hagyj, dolgom van
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani576 2010.07.18. 20:12-kor.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Na mi van mégsem érsz rá?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Kashim: Hidd el kiköpött Rena vagyok. Őrült és nem félek tőled!! ::argh:: :knife: :hammer: :twisted:
Egyébként meg lenne egy-két kérdésem:
-Találkoztál már élőhalottal? ( én az vagyok)
-Ittál már vért? (én már igen)
-Félsz a haláltól? (én már átéltem és tetszett)

A terep legyen erdei, és puszta kezes harcot akarok! (esetleg vágóeszköz jöhet. Hozom a bárdot!)
Húzhatod a bakancsot apim, mert nem vagyok egy kezesbárány.

Ui: Hány kiló vagy? Csak mert 80-at is elbírok.


dani, ha ezt látod, szólj a haverodnak.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Akkor sorban válaszolnék miss "Hakuma Rena"

1)Élőhalottal persze olyan hülyék hogy a cső elé sétálnak miközben a másik kezem szabadon marad amivel akármit csinálhatok mondjuk teázhatok!(Nyugi az ezüst golyó alapból megy Alucard a fegyver dealerem)
2)Vért nem mi nemes lelkek csak teát!
3)Haláltól tudod az egységünkben van egy mondás kb így szól "Sosem halunk meg a pokolba csak a sorainkat rendezni megyünk onnan pedig vissza hozzád!
4)Erdei terep jöhet még csak egy villanást sem fogsz látni de nyugi a fejed jól mutat majd a trófea falómon a tested többi részét gyorspostával küldjem haza vagy a UPS-t jobban szeretnéd?Egy előhalott feje megannyi Alien fej melett Hmm.... helyett kell csinálnom! ::jsmile::
5)Danit hagyd ki belőle netán egyedül olyan kevés vagy mint STOP táblán a szófordulat?

Asszem ennyi lenne de megkérnélek a tartalmasabb kommentekre és a chat szerű reagálások mellőzésére mert tényleg berágnak a láthatatlan de keménykezű fórum adminok vagy ahogy a kibannoltak nevezik csendes halál lovasai :D
Na légy jó és próbálj megnyugodni a mai kezelésnek vége van!!!
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

1) Nem vagyok zombi.
2) Azt az incidenst az unokatesóm sínylette meg.(Nem egyszer)
3) Nem tudsz megölni.
4) Ha tényleg jöhet akkor hely szerint mondom: Alsópetény-Korpahegyek a trávnyik fölött- a Szív alakú tónál. (találb meg előbb a falut) Az a tó nagyon romantikus, pláne az ilyen randikhoz. Senki sem tudja milyen mély, de te kiderítheted.
5) A daninak csak az üzenetet kellett volna továbbítanija, ha te nem veszed észre.

UI: Ne miss-ez. nem szeretem. Kezdelek megkedvelni, te vagy az első fiú aki nem fél tőlem szemtől szembe. (kérdezd meg az osztálytársaimat, tényleg nem csak a szám jár)
Hány éves vagy?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

a Szív alakú tónál.
Inkább szív alakú pocsolyánál ha meg nem sértelek sajnálom de remek úszó vagyok az ilyenben meg el sem merülök szóval CUCC!!!De mindenesetre kössz a meghívót a községbe de már az a helyzet voltam ott ha nem is személyesen.Ugyanis amikor én azt mondom hogy kémeim jelentették akkor nem személyekre értem a kifejezést.
Hanem rá:
http://kepfeltoltes.hu/100719/reaper-dr ... es.hu_.jpg
Ja és nemrég ez a valami ott járt fölöttetek nyugi hallani tuti nem hallod mert olyan magasságban repül hogy képtelenség a földről kiszúrni pláne nem éjszaka.Igaz sajnos a hőkamerája nemrég tönkre ment így csak éjjelátóval készített képeket "rólatok" ezúttal nem vitt fegyverzetet de biztosíthatlak nem hiába viseli a kaszás nevet ez a kicsike és nem hiszem hogy egy előhalott is ellen tudna állni mondjuk egy AGM 114-es Hellfire rakétának pláne nem ha megszorozzuk 14-el! :D
Ja itt a kép a festői lakhelyedről még friss :wink:
http://kepfeltoltes.hu/100719/predator_ ... es.hu_.jpg

A koromról meg annyit hogy már nem vagyok "Tini" de többet nem áll módomban mondani mivel akkor meg kéne..... tudod mit! :vigyor:
Léptem legyél rossz!
A továbbiakban inkább PM-ezzünk mert ahogy elnéztem a sok post-otok miatt lehet hogy felfigyeltek rátok főleg a "dannyboy-ra" a rengeteg chatman hozzászólása miatt.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

A kép tényleg a faluról készült, de egy jó szerkesztőprogrammal ilyet én is tudok csinálni. Ja és nem friss, ugyanis a kastélyt éppen felújítják, szóval... ja és a tóban nem volt benne az a fa ami nemrég beledőlt.
A faluról annyit, hogy össz vissz 2 km és én a másik végén lakom.
A tavat úgy értettem, hogy a hulládat dobom bele.
Igazad van, egy ilyen kicsikének tényleg nem tudok elleállni. A gépet meg rég kiszúrtuk, de ti úgy látszik nem veszitek észre a radart. (pláne, hogy rejtet) Ha szeretnél többet megtudni erről a cuccról, csk írjál. megmondom hol szereztem.
Légy jó és szobatiszta!

Ui. Mi az a PM? Hülye vok én az ilyenekhez, de mást jobban tudok mint hinnéd...
bye ::japtoun::

Egyébként tényleg, hova tűnt dany?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Na akkor szépen sorban reagálnék!
1)A felvételről szólva tényleg kamu volt de a célját jól szolgálta például már ki is adtál két jelentős infót!
a)A falú másik végén laksz jó tudni.
b)Van egy titkos radarotok mi?
Hát nem gondoltam volna de mégis csak használnom kell az orbitális pályáról történő atomcsapást mint mondtál össz vissz 2km a falú oké akkor a legkisebb megatonna számú bombát keresem elő a raktárból melyik évjáratot szereted? :D

2)Fogd már fel nem tudsz te sem kinyírni mivel a puszta kezes harc a hülyék/a dicsőségkedvelők/vagy a reményvesztett emberek privilégiuma aki jeges és hideg fejjel gondolkozik az tudja hogy legjobb a prédát úgy becserkészni hogy nem vesz észre és hátulról beleszúrni a csuklópengédet majd egyetlen és határozott mozdulattal kitépni a gerincvelőjét a koponyával együtt és hop máris megvan az új trófea a falra! ::jsmile::

3)Ja a PM az personal message vagy private message magyarul PÜ privát üzenet ami ott van minden hozzászólás aljánál remélem ezt tisztáztuk amúgy dú jú szpik inglis?

Ú.i:
Kíváncsi vagyok te milyen képet csinálsz a képmanipulátorral majd mutass már egy ilyen képet!
Dannyboy-hoz szerintem kiszálltak a fekete aoianimés terepjáróban és pár igen izmos és kopasz+napszemüveges tag hogy is mondjam ezt elbeszélgetett vele!Hé lehet hogy hozzád is kiszállnak! :vigyor:
Vigyázz magadra "kanna"
Ne feledd PM-ben próbáld meg a választ!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim írta:Dannyboy-hoz szerintem kiszálltak a fekete aoianimés terepjáróban és pár igen izmos és kopasz+napszemüveges tag hogy is mondjam ezt elbeszélgetett vele!Hé lehet hogy hozzád is kiszállnak! :vigyor:
Vigyázz magadra "kanna"
Tényleg jöttek páran, de sajnos egy sem élte túl...
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Szerintem egy jó idejig nem leszek fent. Be kel fejeznem ezt azt. az infókat direkt adtam meg, hogy megtalálj.
ui:kashim, hülye vagy apukám!
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Nahát nahát kicsi lány nem gondoltam volna hogy ilyen hamar feladod ugyanis ha már egy szimpla hülye vagy szócskával elintézed akkor tényleg nagyon kifogytál az ötletekből. :roll: Ráadásul ezek után be dobod ezt a hirtelen dolgom akadt cuccot hát többet vártam tőled de ez nagyon kevés amit most mutatsz!
Amúgy hol akadt dolgod?(Remélem nem a blikk-es hülye gyerek módszerével fogsz válaszolni! :vigyor: )
Egyébként meg ne hasonlíts magadhoz mert épp te írtad pár hozzászólással ezelőtt ,hogy hülye vagy a PM íráshoz ezt sajnos most bizonyítottad is.
Na mind1 remélem hogy még ma este 9-ig olvasod ezt úgyis az esti mese után takarodót fújnak neked.
Na szép álmokat kicsi +!

Ú.i:Várunk vissza!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Tényleg elég gyáva dolog a menekülés, Hakuma!
Bezzeg én egy egyszerű lapáttal elintéztem 10 kopasz-kigyúrt állatot, pedig még a székből sem keltem fel. A cella rossz dolog, ezért eltüntettem a nyomokat. 5-öt az erdőben ástam el a gyilkos lapáttal, 3 a szeméttelepen végezte be az életét, egyet a tóba dobtam, egyet meg a kutyuskámnak.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát nem akartam ilyen hamar válaszolni de tekintve ,hogy nem kelt fel a székből a 10 gorilla elintézéséhez és még a kutyájára is gondolt.
Dani 5-ös leülhetsz!
Te Hakuma meg a sarokba a kukorica már vár!Talán egy jó térdelésért megkapod a 2-est. :vigyor:

Ú.i:Amúgy mi a kutyád neve Danny csak nem Ádázka?
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim írta:Ú.i:Amúgy mi a kutyád neve Danny csak nem Ádázka?
Maszatka. Kössz a jó jegyet, megteszem, amit tudok.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Képzeljétek nem adtam fel, még mindig várlak Kashim!
Az elintézni való megy annyi, hogy ki kellett iktatnom néhány fejest egy cégnél. A védelmük: 30 fegyveres gorilla megy 42 véreb (palotapincsik az én kutyáimhoz képest). És ezt úgy 5 személynél végigvinni egy nap altt. Nem ügy!
A megbízók lassú látványos kivégzést kértek, szóval gondoltam elő a szexi bőrszerkót meg a cuki szemfogaimat és irány a kínzókamra. A ti kedvetekért sem mondtam volna le a kedvenc szórakozásomról meg a jelentős bevételről.
Ezek után az összes papírbaromságot is végignyálazni, hogy semmi nyom ne maradjon..
Hát elment egy kis idő, de teljesen megérte! (jóllaktam)

Több van bennem mint amit te elvársz édesem!
Ui: Tudok én nagyon okos is lenni, ha akarok. grrrrrrr (ez most nem a mérges morgás volt)
Ja és Kashim: tudod mit mondanak: minnél nagyobb a stukker, annál......
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát most válaszolnék de előbb közérdekű infók!

B@$$2u$ ma szörnyű híreket kaptam reggel felmentem az One Manga online manga oldalra és sajnos a készítők megint sírtak hogy jogcím meg egyéb kifogásolnivalók miatt azonnal zárják be a "boltot".Így asszem a jövő hét folyamán bezár a bolt.Ennek nagyon örültem ugyanis vagy már 2 éve ez volt a törzshelyem+ Bleach-et + Sora No Otoshimonot is itt néztem! :wwall: A jó hír viszont az ,hogy megígérték megpróbálnak megoldást találni a problemuszra.

To Hakuma:
Jó ,hogy visszatértél Chibi de ne hidd hogy bevesszük ezt 30/42-es arányú párnacsatát, vagy ahogy én szoktam mondani:Persze mesemondó!Hát mindenesetre kíváncsi lettem volna a bőrszerkódra gondolom nem volt olcsó tekintve "a bőr világpiaci árát"!Most nem írnám ide egyéb perverz gondolataimat mert hát nem férfi az akinek nincs pár ilyen gondolata.De tekintve ,hogy úriember vagyok így ezeket most megtartom "későbbre". :vigyor:

Ú.I:Végre egy mérges morgás de ismered a mondást amelyik kutya ugat az nem harap!
(Előre mentem az időbe úgyis azt fogja írni ,hogy nem tudok olvasni de lefogadom a következőbe már mérgesen fog morogni!!)
Ja és azt mondják: Minél nagyobb a stukker, annál közelebb vagy a Hárem Ending-hez! ::jsmile::
See Ya!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kashim 2010.07.24. 10:17-kor.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Pármacsata az eszed tokja! De tudod mit, higyy amit akarsz, én még mindég jól járok a melóimból.
A bőrszerkőból csak az anyag volt tényleg drága, mert én varrtam legalábbis a fő részeket, ezeket kiegészítettük némi szegeccsel és díszítésként csipkével is. (a szegesnek nagy haszna van) A kiegészítők hozzá: ujjatlan kesztyű, álarc és egy fekete rendőrsapka (csak a büntető fíling érdekében), meg egyébb csini fegyverek (bilincs, ostor, húsbárd stb..).
Meghiszem azt, hogy szeretnél ebben látni! A munka még ebben az esetben sem félreértendő: KÍNZÁS-ról van szó és csak a látvány kedvéért veszem fel egy-egy jól fizető megbízónak.(meg azért, mert könnyebb kimosni belőle a piros szószt)
A perverz gondolataid természetesek, de inkább tartsd meg magadnak.

Ui: Én nem egészen így értettem azt a mondást (gondolkozz el rajta perverzkém)
Nem tudsz olvasni? Nem mérges morgás volt, de a mostani az grrrrrr!
Harapni is tudok! Ismersz olyan embert akinek nem vámpíp( két db), hanem négy szemfoga van. kitűnő eszköz kiharapni a torkodat.
bye! ::japtoun::
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Helló Hakuma,
úgy látom átmentél macskanőbe, ami kár, mert én inkább a kutyákat szeretem.Nem tudom, hogy higgyek-e neked, mert eddig nem látszottál annyira igazságosztó típusnak, mindenesetre latexcuccban én is kíváncsi lennék a küllemedre.
Mindegy, a lényeg, hogy én sem tétlenkedtem, kedves pusztai városunkat aljas alkimisták szállták meg, akik szokás szerit az örök élet forrását keresték, és szokás szerint halottakon kísérleteztek, akik szokás szerint életre keltek... Rutin munka! A küldetést csupán annyi nehezítette, hogy bepermetezték magukat egy folyadékkal, ami a fémet takonnyá változtatja, ezért csak vegyi fegyvert használhattam. Sebaj, legalább többet szenvedtek.
Az írói pálya miatt pedig ne félts, gazdag leszek, ha beledöglök is! (Mondjuk valószínűbb, hogy mást talál majd meg a kaszás, az én képemben...)
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Honnan veszed, hogy macska?
Én is kutyapárti vagyk (kedvenc állatom az öcsém és a fakas). A macskaszőrre meg allargiás is vagyok, elég durván.

Neked mi a hivatásod? (mármint ez az alkimistás izé, meg minden)
Az alkimisták ellen a legjobb fegyverek: vérrel festett pentagramma{idézz meg valami démont}, tömény szesz a vegyszerre, de ne pocsékoljunk jó a benzin is, aztán gyújtsd fel.
Nem vagyok igazságosztó, hanem inkább....Csak akkor árulom el, hogy mi is az én munkám, ha te is.
Osztom az írói véleményt, nekem is ez a felfogásom (a zárójellel együtt)

Ui: Örülök, hogy még vannak ebben a világban is olyan őrültek, rajtam kívül, akik képesek szembeszállni a túlvilági lényekkel, kattant alkimistákkal, gorillákkal, és mi egyébbel ami az útjukba kerül.
Te szoktál kedvtelésből bunyózni ezekkel?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Válasz küldése