Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: zebra »

Hehe, pedig nagyon ágáltatok ellene, amikor elindítottam, mert az előző csúnya véget ért. :-P
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Misu »

Én biztos nem.

Csak a pasim miatt zárt be az előző is \o/ Kép
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: zebra »

Akkoriban még nem voltam itt, ebből kimaradtam. :vigyor:
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

A rohadt életbe!
Elmegyek egy kicsit itókázni,és itt máris béke van. Most adhatom vissza a kölcsönkapott mordályokat...
Nemtudom, hova mentek, mert nem volt erőm végigolvasni a beszélgetést, de remélem, hogy ingyen van, és hogy visztek engem is.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

igen béke van. én örülök. írtam neked pm.
beszélünk?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Hála istennek, hogy béke van, mostmár csak a szúnyogok akarnak megszúrni.
Csak ne leenne olyan hideg...
A postás meg csak számlákat hoz.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

zebra írta:Hehe, pedig nagyon ágáltatok ellene, amikor elindítottam, mert az előző csúnya véget ért. :-P
Ja ja még emlékszem Sister Tenshi is befenyített hogy gyorsan kihúzza a konnektort ha nem lesznek eredmények!Mindenesetre a múlt és a jelen téged igazol!

To Misu
Gyere te is gyakrabban!
dani576 írta:A rohadt életbe!
Elmegyek egy kicsit itókázni,és itt máris béke van. Most adhatom vissza a kölcsönkapott mordályokat...
Nemtudom, hova mentek, mert nem volt erőm végigolvasni a beszélgetést, de remélem, hogy ingyen van, és hogy visztek engem is.
Dannyboy Yuri Orlovnál nincs reklamálás a pult elhagyása után.Szóval rajtad maradt pár mordály? :D
Ha akarod én megveszem féláron tőled! (KAPZSI TENYÉRDÖRZSÖLÉS)
Ja Persze jöhetsz te is csak ne piálj előtte mert amikor rányomom az utánégetőt akkor lehet hogy róka rúdízól egyet!
De azért elmondom felszálás előtt Kris Volkott szövegét:
Jó napot hölgyeim és uraim a nevem Kashim ma én leszek az önök pilótája akik jelentkeztek a föld néző túrára ma pompás élménnyel lesznek gazdagabbak , ha rosszul lennének a zacskó önök előtt található az ülés hátulján! :D
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Nem iszok, ígérem, viszont megmondhatnátok, hogy hova megyünk, mennyi pénzzel, lesznek-e hostessek,stb.
A fegyverekről lecsúsztál, abból fizettem a számlákat.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

pedig én is vettem volna párat. lehet még jelentkezni az utazásra?
dani kérdései jogosak
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

talán nem is olyan jó ötlet hentai fanokkal utazgatni. Tapasztalatból tudom, hogy nálu(n)k mindíg van egy kötél.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

az lehet, de ezért vannak óvintézkedésim
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Még nem jött meg a taxim szóval írok még pár sort!

Úgy gondoltam hogy valamelyik borúsabb napon mennék amikor rosszabbak a látási viszonyok mert sokan akarnák lenyúlni az UD4L-t amivel mennék.
http://up-ship.com/blog/wp-content/uplo ... opship.jpg
Úgyhogy ahogy lehozom az orbitális pályán keringő anyahajóról a Sulaco-ról rögtön mindenki beszalad mint az állat mert lehet hogy a Grippeneket máris küldik a légtér megsértése miatt.Aztán felszállás Kiló MACH-ot tolom neki de ahogy elhagytuk a légkört kikapcsolhatjátok a négypontos versenyszíjat sajnos jobbat nem tudtam szerezni a plusz ülésekhez. :)
Utána kb 10 perc a dokkolási művelet aztán körbevezetlek titeket a hajón és utána döntünk hogy Japánba megyünk át vagy hazatelefonáltok hogy egy 3 hónap múlva hazaértek.És hogy miért mert kevés a "fuel" az anyahajó antianyag meghajtójában és hát üzemanyag spórolás miatt nem kapcsolunk fénysebességre így a lassabb sebesség miatt hibernáljuk magunkat kb 1 hónapra.Hogy mi lesz ott ahová megyünk passz még most használnám először de akik Avatar fanok azok kedvért mehetünk az ALPHA CENTAURI felé azon belül a Pandora felé mert az a legközelebbi lakható bolygó vagy hold mind1 csak 4.4 fényév szóval ott megállnánk bevásárolnánk az ottani NAWISO-ban persze csinálnánk egy két közös képet is a helyiekkel aztán tovább már csak rajtatok múlik.A Xenomorfok által lakott bolygókat inkább kihagynám nem szeretném azt mondani anyátoknak ,hogy egy idegen parazita robbant ki belőletek bocsi!Szóval ésszel fogunk nyomulni de biztosítást azért kössetek lehetőleg Inter Planetárisat!

Ú.I:Most tesztelek egy új hajtóműtípust valami idegen hulladékgyűjtő telepről kukáztam de az eddigi tesztek alapján dimenzió ugró hatása lehet olyan 3billiós fordulaton érheti ezt el.Szóval ha igaz esetleg beléphetünk kedvenc animénk világába és felboríthatjuk a múlt és a jövő addigi állását de több teszt kell hogy kiderítsem mükszik-e! :?
A hajtóműt hivatalosan is GX-21 Páratlan hajtóműnek neveztem el!

Üdv:Kashim
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kashim 2010.07.26. 12:41-kor.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Értesíteni kéne a Space Channel 5 drága riporterhölgyikéjét, Ulalát, hogy tartson velünk.
Mindíg jól jöhet egy igazi hölgy (bocs Hakuma) társasága.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Na még mindig itt vagyok nem jön a taxi! :evil:
Dannyboy először is hát a riporterekről nincs jó véleményem!De végül is ha bemutatja mit tud egy tornagyakorlat közben tudod olyanban amikor mi mondjuk mit csináljon pl:lábat szét/szélesebb terpesz/Most fordulj meg/Puccsíts/stb....
Na szóval a ezután a szemrevételezés után őt is behajózhatjuk de értsd meg mint saját hajóm vámtisztje meg kell vizsgálnom hogy is mondjam ezt az árú minőségét!Végül is ha elvesszük tőle a diktafonját(remélem nem kis méretű) és mondjuk úgy másra használjuk.....hát :D
Ja kamera men-je nem jöhet hacsak nem nő és ő is átesik a "motozáson"!

Kedves Hölgyek/Lányok biztosíthatlak nem lesz semmi kellemetlenség és mielőtt még megkezdődnek a perverzezés elmondom ezek csak óvintézkedések csak hát tudjátok a terrortámadások miatt mint pilóta nem lehetek elég óvatos!
Utazzon velünk!
Handjob Airlines

U.I:Dannyboy ezennel te lettél a 2. vámtiszt!Segíts a leltározásban majd!De tarts viszonylag tiszteletben a női személyiségi jogokat! :twisted:
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim írta:Dannyboy ezennel te lettél a 2. vámtiszt!Segíts a leltározásban majd!De tarts viszonylag tiszteletben a női személyiségi jogokat! :twisted:
Köszönöm a kinevezést, kapitány úr, biztosíthatom, hogy Ulalában nem fog csalódni, merthogy a híradóban táncolással üti el azidőt, amit a kis színes űrlénykék heves tapsviharral szoktak meghálálni.
Természetesen ,,másban" is jól végzi a dolgát, bármilyen NAGY ,,feladattal" elbír, ami ugye az én esetemben jó, nem vicc ám a Mr. 35.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

hülye pedó állatok!
nem szégyenlitek magatokat. így már megfontolom az utazást. és nem azér dani, de utálatos vagy. remélem megyünk tengerpartra is, mert szeretném felvenni az új fürdőruhámat. és még a tengert sem láttam soha szóval...
írok nektek pmben ehhez egy két kommentet
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

jajj, most mi a baj Hakuma?
Te mondtad, hogy bőrruciban jársz, ami elfedi a sérüléseket, amit a természetfeletti erőkkel szembeni harcban szereztél, és hát valljuk be, ez nem igazán nőies.
Mi a rossz abban, ha 2 ivarérett férfiállat szeretné élvezni a hölgyek társaságát, amíg te mosod a zoknijukat az úton?
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

ugye tudod hova küldenélek most!
én nem kapok kinevezést?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Már kaptál kinevezést, ideális cselédlány lennél a szado-mazo cuccocskádban.
Igen, valószínű, tudom, hova küldenél...elvonóra. Pedig szerintem az ,,itóka" jót tesz.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

nem egészen elvonó, de mind1.
nem leszek szobalány! ennyire hülyének ne nézz.
max lehetnék az az utaskísérő vagy mi, mert annak csak beszélni kell és nyugodtan élvezheti az utazást.
ja és ha már ezt elvállalom, akkor kijárna egy kis kedvezmény.....
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Hakuma Riyuichi írta:nem leszek szobalány! ennyire hülyének ne nézz.
nem leszel, már az vagy
Hakuma Riyuichi írta:max lehetnék az az utaskísérő vagy mi, mert annak csak beszélni kell és nyugodtan élvezheti az utazást.
tőlem lehetsz az is. De azoknak nem jól kéne kinézni?
Hakuma Riyuichi írta:ja és ha már ezt elvállalom, akkor kijárna egy kis kedvezmény.....
nem elég, hogy jöhetsz?
kis telhetetlen
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

ha egy kicsit kicsippentem magam, mondjuk mit szólnál, ha valami nektek "tetsző" ruhában jelennék meg..... hát akkor biztos meggondolnád magad.
telhetetlen, most erre mit mondjak.....végül is igazam van, ha már fizetést nem kapok.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Hát akkor garbóban gyere, nem bírom, ha egy csajon sok a sérülés.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Gyerekek gyerekek nyugi már PM-ben ott úgyis használhatjátok a Magyar nyelvet amivel állítólag az egész világon a legjobban lehet káromkodni!A chat-et mellőzük ha lehet!!!!
Hakuma Riyuichi írta:hülye pedó állatok!
Istenem ilyen ötösöm lenne a lottón! :D
dani576 írta: merthogy a híradóban táncolással üti el azidőt, amit a kis színes űrlénykék heves tapsviharral szoktak meghálálni.
Most erre mit mondjak mi leszünk az első intergalaktikus s.r.c.k? :vigyor:

Motozásra mit mondjak legyen ne legyen döntsön a sors feldobok egy ötöst ha fej akkor nem lesz ha írás akkor igen és akkor hát........Ó istenem hogy a kutya meg a macska fej lett úgy látszik ma a szerencse Istennője a saját neme mellé állt.Mind1 ez csak a motozás a szemrevételezés fürdő ruhában nem marad el hogy dannyboy-nak is legyen mit stírölnie.
Tengerpart persze lesz miközben napoztok addig mi hát egy kicsit odébb partra szállunk full kommandós cuccban és megmásszuk a 15-20 méter magas sziklafalat felérve a csúcsra teljesen jó rálátásunk lesz a partra!Majd elővesszük a csipákat tudjátok 20x zoom-os távcsövekkel nekem danny lesz a spotterem ő kezeli majd a 50x nagyítású fényképezőként is funkcionáló letámasztható távcsövet.Amit a ruhaevő vírus hatni kezd (amivel még az utazás alatt bekentük a fürdőruhátokat) Indulhat a felderítés és a képes dokumentáció! ::jsmile::
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim kapitány, látom teljes valójában visszatért, tehát nem itta le magát. A szellemi képességei a csúcson, de egyvalamit nem vett figyelembe. A mi ruhánkkal mi lesz, ha a ruhaevő vírus elkezd pusztítani? Tudom, nem mindig van szükség ilyesféle úri huncutságokra, de én nem találom túl vonzónak azt a helyzetet, hogy meztelenül legyek szintén meztelen férfiak között...

Ellenben beajánlanám egy barátom (Super Mario) barátját, Yoshit, aki egy mindenevő dinoszaurusz, de a kedvenc eledele a (női, ezt a mai világban meg kell jegyezni) tanga.
Válasz küldése