Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Erre már a FAIL sem kifejezés sőt még az EPIC FAIL sem ez a rész annyira gáz volt ilyen sz@r részt még nem láttam mióta olvasom a mangát.De Kubo mindig túlszárnyalja magát mostanában igaz negatív értelemben!
És Aizen meg az új formája instant hányás!!! :knife:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Aizen új formája engem azért megihletett:

http://junchidono.files.wordpress.com/2 ... impzen.jpg

:)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

:LOL:

Az eheti fejezet meg tényleg FAIL volt. Szal pillangószárnyak?! :wtf: Még mi az a marhaság, hogy nincs Aizennél a hógolyó, de mégis nála van? És mi a frászra flashbackelt Gin?! :weh:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A bögöly Tousen, és a bebábozódott majd lepkévé alakult Aizen után szerintetek Gin is átalakul még valami rovarrá, mielőtt meghal? :) Esetleg a sokat emlegetett Final Getsuga Tenshou egy bazi nagy Raid-es flakon lesz? :D (Komolyan: Kubo a Fake Karakura arc vége óta olyan baromságokat csinál sorozatban, hogy lassan én is egy lapon fogom emlegetni Kishimotóval, ha másképp nem is, de történetvezetésben és karakterkezelésben mindenképp. :? )
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Raid? Ugyan már! Chemotox! XD

Egyébként kezdem egyre inkább azt hinni, hogy Kubo szívhat valamit. :roll:
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Mariko írta: És mi a frászra flashbackelt Gin?! :weh:
Hát ahogy elnéztem arra amikor Aizen Lolicon-t játszott Matsumotoval meg arra amikor ganajtúró labdákat gyűjtött a haverjaival!!! :vigyor:
Hát sok értelme volt nem mondom ezeknek a flashback-nek
Véleményem a 3.-ik és 18.-ik oldalakra épül!

Ú.I:Junchi látom a kép alapján neked egy kisebb lelki trauma volt a mai rész!! :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kashim írta:Hát ahogy elnéztem arra amikor Aizen Lolicon-t játszott Matsumotoval meg arra amikor ganajtúró labdákat gyűjtött a haverjaival!!! :vigyor:
Az nem egy Hogyoku volt? :) (Vagy esetleg "A" Hogyoku, bár az sem lepne már meg, ha kiderülne, hogy több van ezekből. :dirr:) A "haver shinigamik" meg furák voltak, elvileg Tousenen és Ginen kívül mindenki más csak áldozat, nem?
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Kashim írta:Ú.I:Junchi látom a kép alapján neked egy kisebb lelki trauma volt a mai rész!! :)
Az nem kifejezés... ^^""

Az előző ch rohadtul bejött, de ez... FAIL úgy, ahogy van!
Titkos írta:A "haver shinigamik" meg furák voltak, elvileg Tousenen és Ginen kívül mindenki más csak áldozat, nem?
Hát, ők is lehettek áldozatok, elvégre Aizennek csak addig kellenek az emberei, amíg el nem éri, ami éppen napirendre van tűzve. Lehet, már másnap kinyírta őket.

Amúgy ez a hógolyó dolog ott Aizennél most nagyon bekavart. Most akkor me' van?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ez a fejezet hatalmas volt, ezek után semennyire sem tudom komolyan venni a Bleach-et. :lol: Nem tudom, melyiken röhögtem nagyobbat, mutáns lepke Aizenen, az art minőségén vagy a flashbacknek nevezett valamin, amiből nem sokat lehetett kihámozni. :weh:
Junchi írta:
Titkos írta:A "haver shinigamik" meg furák voltak, elvileg Tousenen és Ginen kívül mindenki más csak áldozat, nem?
Hát, ők is lehettek áldozatok, elvégre Aizennek csak addig kellenek az emberei, amíg el nem éri, ami éppen napirendre van tűzve. Lehet, már másnap kinyírta őket.
:goodpost: Meg ez még azelőtt volt, hogy Gint és Tousent "beszervezte" volna, valószínű előtte ők voltak a csicskásai akkor.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Látom, mindenkit kikészített a mostani fejezet. :dirr:
Iagzából tartottam tôle, hogy be fog jönni a Titkos által is jósolt, kissé sablonos, "már az elején ellôttem a genjutsu-t ( ja bocs, itt shikai), úgyhogy annak a hatása alatt állsz", de ennél még az is összehasonlíthatatlanul jobb lett volna. Tényleg nem is tudom ezt az "epizódot" hova tenni.
Akkor már inkább venne ki Kubo akár 2-3 hónap szabadásot, mondván, hogy alkotói válság van.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Az a baj, hogy az alkotói válság nem most kezdőtött. Nagyon rég volt már, hogy a Bleach le tudott kötni. Az egész Karakura Arc is egy dög unalom volt, hogy a levegőben egymást nézte a sok idióta. Ezt egyszerűen nem lehet sztorinak nevezni ami ebben a mangában történik. JÓ lenne ha Kubo úgy döntene, hogy Aizen-t legyőzi Ichigo a Final Getsuga Tesnhou-val aztán vége a történetnek, mert ezt már nem lehet jobban elcseszni. Bár sztem soha nem fogja befejezni, mert biztosított helye van a sok fanboy miatt. Nézzétek inkább a One Piece-t, mérföldnyi különbségek vannak a két anime/manga között.
Egyáltalán mi a f**z van Ishidáékkal, Chadékkel? Elvileg ők alkotják a főszereplő csapatot Ichigóval, nem?Hogyan lehet valamit ennyire elcseszni?
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: zebra »

:thumb:

Kubidubidú nem is sejti, h ez simán csak idétlenre sikerült? :drop:
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Most csak én keresem rosszul vagy tényleg nem jött ki a héten a manga 416-os fejezete???
Vagy talán a "Heti Sz@r" oldalán kéne keresnem a színvonal esés miatt! :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A héten szünetel a manga. Talán épp most vernek Kubóba egy kis észt. ^^
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Goofy írta:Egyáltalán mi a f**z van Ishidáékkal, Chadékkel? Elvileg ők alkotják a főszereplő csapatot Ichigóval, nem?
Valahol útközben átkapcsoltak sidekick üzemmódba. :roll:
Mariko írta:Talán épp most vernek Kubóba egy kis észt.
Az imho azt jelentené, hogy szeptember közepéig lezára a mangát. Ichigo elômászik, leveri Aizent, mindenki boldog.
Vége
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Az eheti halibellel nem volt olyan rossz...

De mondjuk engem is idegesít Bleachben a jó oldalról nem hullik senki mintha untouchable lenne az egész banda.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: scineram »

Melyik shounen fightban hullanak a jók egyébként?
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

abban amelyiknek van drámai része is, de nem tudok ilyenről.
jó kérdés...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:Melyik shounen fightban hullanak a jók egyébként?
A Dragon Ball-ban, de ott 50 rész múlva fel is támadnak. ^^
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

A Dragon Ball olyan anime ahol nem számít, hogy élsz-e vagy meghaltál. :)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én se tudok de attól még bosszantó marad a tény főleg ha az ellenség szimpatikusabb mint főhősök nagy többsége.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

igen. én pl az espadaval vagyok. ők a kedvenceim kivéve a9est meg a 10est és a tatát, de attól még jók!
my fav character is Tousen Kaname! :vigyor:
(nem tom mé, csak úgy megtetszett és kész)
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hakuma Riyuichi írta:my fav character is Tousen Kaname! :vigyor:
Hát személy szerint sose szerettem ezt a karaktert de tény ő a második legmenőbb feka karakter!!!Ugyanis már többször halottam hogy Kubo fejéhez vágták hogy az összes feka karaktert hamar kiirtja a történetből + nevetségesen ábrázolja pl Zomari a 7-es espada esetében.De az ilyen Előítéletességgel vádaskodó hülyéket mindig elvakítják a tények!Példának okáért ott van Yoroichi is már szinte a történet elejétől a sorozat része és amellett nagyon jól megalkotott karakter!!!Tousen egy olyan félig jó karakter bár enyhén szuperhős igazságérzet komplexusa van!Mégis ellentmondásba keveredik ezzel az álláspontjával amikor Aizen oldalára áll át!!!Nekem a buzgómócsing mivolta miatt nem tetszik, és nem azért mert feka! Szánalmas amikor egyes kommentelő emberkék itt is fehér-fekete ellentéteket próbálnak gerjeszteni!!! :wwall:

To Hakuma:
Tudom hogy szereted Tousen karakterét de lassan készítsd fel magad lelkiekben mert a mangában már igen és az animében is lassan piros lapot fog kapni!!! :o
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

nem baj hogy kimúlik. ja az igazságosztó komplexusa miatt én inkább viccesnek találom! :vigyor:
mindég tök komoly de ez ad neki egy kis humrt, bár a két oldala tök ellentétes (már aránytalanul) és nem férne meg egy személyben attól még jó fej. láttátok a haját fiatalkorában: öcsém :shock: tupír! na ne!!!!!! azárt poénból kipróbálgattunk egy két animés hajviseletet és pont én húztam ezt a frizut és haláli volt! :LOL: :-P :hammer: én a helyében már akkor befonattam volna olyan X-zibit stílusúra aztán majd megnől és lesz ez a mostani. a közvéleménynek ellentmondva (mint életemben kismilliószor) ez nem raszta hanem fonott!!!! szerintetek hogy nézne ki vasalt hajjal?


egyébként Tia Halibel is feka és még ői is fav! a szőke haj kicsit gaal v ganguro stílust ad neki, de a személyisége és a platinaszőkétől sárgább haja rácáfol a kinézet alapján kialakított sztereotípiákra.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát karakter nem karakter én már jobban örülnék neki hogy Kubo szeptemberi visszatérése után egyszerűen de persze EPIC módon lezárná a történetet és nem azon mesterkedne ,hogy tud még pár Yen-t kicsavarni belőle!!!Ezzel még lentebb süllyesztve a kezdettben kimondottan kiváló sorozatot!!! :!:
Válasz küldése