Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Állítólag ebben a szezonban véget ér a Bleach anime... a nyári szezonban meg gondolom elindul majd a Bleach Shippuden. :vigyor:
És majd itt is jön a nemlétező animáció, és a "10 percig bámuljuk egymást, majd eldobunk egy shurikent, hogy újabb 10 percig bámulhassuk egymást" időhúzások. :D

Amúgy még egyelőre nem 100%-os a dolog, ANN cikk legalábbis módosult azóta.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Péter »

Mariko írta:Állítólag ebben a szezonban véget ér a Bleach anime... a nyári szezonban meg gondolom elindul majd a Bleach Shippuden. :vigyor:
Ha egyszer véget érne, már csak azért is befejezném, de komolyan. =D

Mindenesetre ha nem a Pierrot csinálná, talán még egy jó anime is lehetne.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Sunrise-nak kéne odadobni, ők biztos megbirkóznának vele.

Nah, mondjuk nem panaszkodom, a mostani minőség szerintem okés, animáció talán még soha nem volt ilyen jó. Egyedül a zenék hiánya, ami zavar. (Meg egy-két jó jelenet szétqrása...)
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Péter »

Olyat is hallottam már, aki a Bonesnak adná, személy szerint én a Toeinek adtam volna, mert nekik azért van nem kis rutinjuk a jó fight animékhez (Hokuto no Ken, DB, One Piece). :)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Sztem tök mind1 az, hogy kinek adták volna a jogokat. 1-2 évvel később kellett volna kezdeni és akkor nem kell 50 rész után filler áradatot indítani a nézőkre. Ha a Toei csinálta volna akkor lehet nem lenne annyi filler saga, mert minden epizódot a végtelenségig nyújtottak volna.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Péter »

A shounen cuccokat általában addig húzzák, amíg a nézettség a béka segge alá nem esik vissza. Bárkihez kerül, garantálható, hogy ez lett volna, mert ez a stílus ezzel jár. Az viszont hogy a filler mögött az anime mit tud felmutatni, már nem mindegy, és itt játszik szerepet a stúdió, hogy az ott lévő emberkék milyen hozzáértéssel teszik a dolgukat.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Azért ez így nem igaz, kapásból eszembe jut pl. Inu Yasha, D.Gray-man, FMA-ból mindkét sorozat, vagy a Soul Eater (és biztos vannak még jók), ahol teljesen élvezhető formába sikerült önteni az egészet, mert nem az volt a cél, hogy a végtelenségig menjen a sorozat, hanem, hogy "van X chapter manga jelenleg, ebből csinálunk animét, ameddig be nem érjük őket, aztán lezárjuk valahogyan, vagy jegeljük, amíg a mangának vége nincs, mert nem lehet a végtelenségig gyártani a fillereket". Persze tény, hogy minden stúdiónak megvan a maga hülyesége, meg pl. hallottam olyan fanvéleményt is, hogy a francnak fejezik be, ő szívesebben nézné azt is, hogy mondjuk hőseink elmennek a Pizza Hut-ba, ahol a négysajtos pizza befalásának rendkívül izgalmas "harcát" küzdik végig, de ez már emberfüggő. Amúgy a Toei-s Dragonball anime sem jött be mindenkinek, pont azért, mert a 25 percből 20 perc volt az egymásra nézés. Volt olyan fan, aki fel volt háborodva, hogy a kedvenc pörgős akciómangájából a Toei csinált egy rétestészta farkasszemnézős show-t. (Mert ugye az sem mindegy, hogy csak a sztorit, vagy a harcokat is húzzák, bár a kettő gyakran együtt jár.) Persze a Pierrot is él ezzel (pl. az említett Narutós shurikendobálós jelenet), de az ő "védjegyük" leginkább az okádék grafika + a "20 epizód canon - 50 résznyi filler" metódus lett, legalábbis nálam. Ja, meg a canon totális szétbarmolása helyenként, szóval ha pl. a Bleach mangát összehasonlítjátok a Bleach animével mondjuk odáig, hogy Aizen felfedi magát (itt ugye még nem voltak fillerek), már ott is számos olyan esetet figyelhettek meg, amikor cenzúráztak valamit (nem értem, mitől sokkal enyhébb, ha az ore-onna csajnak bekötözött csonk helyett műkeze van...), egyes szereplők múltja nem derül ki rendesen, miközben a mangában igen, stb-stb. Na, ezt csak arra írtam, mert Naruto-Bleach fanboyok védekezése szokott lenni ez a szöveg, hogy "dehát ez a műfaj sajátja". Nem, ez az elcseszett shounen adaptáció sajátja, jellemzően olyan stúdióktól, akik elsősorban a profitra mennek, és tesznek a végeredmény minőségére, vagy csak simán hülyének nézik a nézőt. :D Az emberek meg ezek után nem mernek egy FMA vagy Kenshin mangába belekezdeni, mert "fujj, shounen, tudom, az a rétestészta baromság, amiben történet sincs, csak verik egymást!" Ja, hogyne... (Én amúgy akkor kaptam meg a fanoktól, hogy "ez a műfaj sajátja", amikor pl. Narutóban hiányoltam egy olyan szinten megírt történetet, ami legalább a saját szabályait nem rúgja fel a következő részben. Azért ez nem egy nagy elvárás, mégis úgy adták elő, hogy ebben a műfajban ez a normális. Valszeg, mert ők csak ilyet olvastak, vagy mert nekik 1-1 semmiből előhúzott új infó nem facepalmot okoz, hanem "úristen, mekkora meglepő fordulat, a mangaka egy zseni!") Ezért mondták többen a Sunrise-Bones duót, azok már letettek nézhető dolgokat az asztalra. Amúgy meg a fillerekkel önmagában még nem is lenne gond, mert ezt is lehet értelmesen csinálni, csak egyes stúdiók erre sem veszik a fáradtságot, és a töltelékrészeket tekintik az uborkaszezonnak, amikor az animátorok elhúznak Hawaii-ra, és a Béla öccsének az unokabátyjának az unokaöccsét berakják animálni (aki egyébként tegnap jött ki a rajzsuliból, és ez lesz az első komolyabb munkája... XD), történetnek pedig leszednek valamit a fanfiction.net-ről, és örülnek, hogy most 25-30 hétig laza lesz a tempó. :dirr: Pl. One Piece fanokat még egyszer nem láttam sírni amiatt, hogy gagyik lennének a fillerek, talán mert ott ésszel csinálják, két fő canon arc közé rakják őket (az az "in medias res" filler Grimmjow után nagyon gáz volt a Bleachben...), és még a sztori is olyan, hogy passzol az eredeti történetek hangulatához, így nem érzed úgy, hogy nagyon meg vagy vezetve. (Nekem pl. az IY és a D.Gray fillerekkel sem volt bajom, talán 2-3 fájó részt leszámítva. Akinek igen, nézzen egy kis Narutót 135-220 között. :D) Na bocs, csak ezt le kellett már írnom. :)

Hogy még on-abb legyek: szerintem ez valami kacsa lesz, vagy reklám, legalábbis nagyon meglepődnék, ha a Bleach animének vége lenne, tudtommal a nézettsége megfelelő, Kubo pedig épp a múltkor jelentette be, hogy minimum még 10 évig fogja rajzolni a mangát, szóval alapanyag előbb-utóbb mindig lesz, amit meganimálnak. Persze most megint nagyon beérték a mangát, de ha érdekelné őket, hogy ne bombázzák a közönséget igénytelen fillerekkel, akkor szépen az lenne, mint az IY-nél vagy a Gintamánál, hogy leállnak pár hónapra/évre. A Bountók és a lúzerkapitány arcok után pedig úgy tűnik, hogy nem érdekli őket. XD Pierrotról én tényleg max azt tudom elképzelni, hogy Bleach után jön a "Bleach Shippuden" a következő szezonban, ott is beetetik a fanokat mindenféle hazugsággal, mint anno a Narutónál ("olyan animáció, mintha egy teljesen más sorozatot néznél!"...ja, az első epizód első 5 perce tényleg nagyon szép volt! :D XDD), aztán minden megy tovább a régi módszer szerint, de legalább kellően felpiszkálták annyira a fanok érdeklődését, hogy most 100+ részre minimum megszerezték maguknak a közönséget. XD

Amúgy szerintem ezek lennének, ha más stúdió csinálná:

Bones: 52 részes sorozat, amiből az utolsó 10-15 rész már "anime original", aztán lezárnák valahogy. XD Később bejelentenék egy második, mangahű sorozat készítését, de csak ha Kubo végre befejezte, vagy már tényleg a legvégén jár. XD

Sunrise: Megcsinálnák X részig, aztán ha beérték a mangát, jegelik az animét annak végéig, vagy legalábbis addig, amíg megint fel nem gyűlik több évnyi anyag. (Viccen kívül, szerintem ez lenne a legjobb megoldás.)

Toei: 16. rész: Ichigo felemeli a kardját, 17. rész: Ichigo kihúzza a kardot a hüvelyéből, 18. rész: Ichigo az ellenfél felé tartja a kardot, 19. rész: Ichigo ordítani kezd, 20. rész: BANKAI! (ugyanez a mangában 5 oldal XD) Bár itt nem kell félni, esély sincs, hogy ilyen tempóban utolérjék valaha a mangát, meg ők legalább egész jó fillereket csinálnak. XD

Pierrot: Minden marad a régiben. XD

Lehet választani, bár lehet Goofy-nak van igaza, hogy nem is az a lényeg, hogy kihez kerül, hanem hogy kinek melyik cég mentalitása, animékhez való hozzáállása fekszik jobban. Én maradok Sunrise-os. :) (A valóságban meg amúgy sem kerül ki soha a Pierrot keze közül. XD)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Titkos írta:
Toei: 16. rész: Ichigo felemeli a kardját, 17. rész: Ichigo kihúzza a kardot a hüvelyéből, 18. rész: Ichigo az ellenfél felé tartja a kardot, 19. rész: Ichigo ordítani kezd, 20. rész: BANKAI! (ugyanez a mangában 5 oldal XD) Bár itt nem kell félni, esély sincs, hogy ilyen tempóban utolérjék valaha a mangát, meg ők legalább egész jó fillereket csinálnak. XD
Hehe. : D Jól megfogalmaztad a Toei stílusát. Pont emiatt éreztem úgy a DBZ-nél 20 részenként, hogy én ezt nem bírom tovább nézni. De szerencsére a Cell sagától már megszoktam a tempójukat. Bár még mindig sokkal jobb mint a Pierrot egy éves filler sagái. Amúgy a YYH-nál miért tudtak normálisan dolgozni?
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Péter »

Az mindenesetre biztos, hogy bármelyik stúdió a 3 említett közül élvezhetőbb animét produkálna, mint a Pierrot. A filler kérdésben úgy vagyok, hogy attól függ élvezhető e, ha igen, akkor elviselem, mert ha az ember megszeret valamit, akkor szeretné, hogy az minél tovább tartson. Ugyanakkor az is igaz, hogy a kevesebb néha több, és ha nem tudjuk élvezhetővé tenni a nyújtást, akkor inkább ne tegyük, legyen kevés de minőségi rész.

Én nem vagyok se a Bones se a Sunrise ellen, azért esne a választásom a Toeire, mert ha már fillersagaként képzeljük el a Bleachet, akkor ők ahhoz értenek, meg azért elég sok epic animét tettek már le az asztalra. =)

Viszont a Bleach marad továbbra is a Pierrotnál, aztán meglátjuk hogy a végére mit hoznak majd ki belőle. :)

Apropó, ezt nem tudom olvasta e már valaki, én több pontjával is egyetértek: http://www.animeblog.hu/index.php?optio ... Itemid=132
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én minden pontjával egyetértek. : D Teljes mértékben igaza van az illetőnek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Goofy írta:Amúgy a YYH-nál miért tudtak normálisan dolgozni?
Lehet, hogy az sem járt jobban, csak keveset olvastunk a mangából (én pl. valami 5 oldalt összesen XD), így nem annyira tűnik fel a dolog. Mondjuk ott annyi előnyük volt, hogy a mangaka idő előtt befejezte, így lehet, hogy csak ezért úsztuk meg pl. a filleráradatot. Mondjuk azért az a YYH esetében is feltűnt, hogy a grafika valami iszonyat, főleg a Dark Tournament arc alatt volt 1-1 harc hihetetlenül ocsmányul megrajzolva. (Hiei feketesárkányos akciója a baltás fickó ellen biztos nagyon király, de amilyen elrajzolt fejeket vágott, kb. az ominózus Naruto epizód ugrott be Pain-el.) És erre az sem mentség, hogy régi a cucc, mert a 80-as évek animéi szebben néztek ki annál, mint amit a Pierrot kihozott '92-ben. Szerintem egyszerűen tesznek a shounen fight-ra, mint műfajra, és annak megfelelő energiát ölnek a készítésébe.
Péter írta:Apropó, ezt nem tudom olvasta e már valaki, én több pontjával is egyetértek: http://www.animeblog.hu/index.php?optio ... Itemid=132
Még nem, de amúgy teljesen igazuk van, az ilyen megoldások miatt hagytam abba ezt a mangát is Aizen elzárása után. SS-ig jó volt, ahogy ők is írják, de nekem még a Hueco Mondo sem tűnt annyira gáznak, viszont amit leművelt Kubo a Fake Karakura végén (Tousen a légy, Aizen a lepke, stb.), az kb. kiverte a biztosítékot. Nagyon érződött, hogy egyes dolgokra egyszerűen nem tud mit kitalálni, vagy csak őt sem érdekli már, és gyorsan kivégez egy csomó szereplőt. (Eltökölnek 9-3 között az espadákkal, aztán pont a top 3-at verik le röhögve, lol...) Mondjuk Kubo legutóbb azt ígérte, hogy most jól megírja a sztorit, és innentől megint jobb lesz. Úgy legyen, mert amit a legutóbbi arc végén leművelt, az szinte már a Naruto színvonalával vetekedett.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Még nem, de amúgy teljesen igazuk van, az ilyen megoldások miatt hagytam abba ezt a mangát is Aizen elzárása után. SS-ig jó volt, ahogy ők is írják, de nekem még a Hueco Mondo sem tűnt annyira gáznak, viszont amit leművelt Kubo a Fake Karakura végén (Tousen a légy, Aizen a lepke, stb.), az kb. kiverte a biztosítékot.
FKT-arc vége valóban katasztrófa volt. Addig még tetszett is, hogy Aizen ownz, a kapitányok hullanak (naná, ki nem örül annak, ahogy Hitsugay-t félbenyeste >:3), még az Urahara-Yoruichi-Isshin padlófeltörlés is egész jó volt, viszont azt a sok röhejes Aizen-evolúciót, ami utána jött, és az arc hulladék lezárását azóta sem tudtam hova rakni... >___>
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:vagy csak simán hülyének nézik a nézőt. :D
Nos, az alapján, hogy mennyien zabálják bármilyen formában ezeket a címeket, lehet hogy nem tévednek nagyot. Az igényesebbek úgyis kisebbségben vannak, szóval őket nyugodtan le lehet...
Avatar
echoCHANNEL
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.05.06. 08:29
Nem:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: echoCHANNEL »

Nálam csak ott szakadt el a cérna, amikor Kubo simán "kiradírozta" a Vaizardokat...azt a csoportot, akiket végig szuper erősnek és ultra kúlnak állított be..akik annyira magabiztosak voltak meg bosszú így meg úgy, aztán a végére csak annyi lett belőlük, hogy az egyik panelen még ott voltak... a másikon meg már nem. Nekem ez mindig fájó pont lesz, mert Kubo azon karakterei közé tartoztak, akiket egész jól kitalált...legalábbis én biztos, hogy 100X jobban szerettem őket, mint a shinigamikat.
Most meg itt vagyunk, hogy megint feltűnt egy ismeretlen csoport, akik majd segítenek Ichigonak? Csak meg ne szeressem őket is, mielőtt Kubo legyakná őket. -.-'
The hero is always camping somewhere near the scene. Until the last moment to save everyone.
Kezdő fórumozó ITT. :D Ismérv: kedvtől függően akár naponta képes lecserélni az avatart, valamint reflexből írja az 'xD'-t minden sor végére - berögződés. xD
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

echoCHANNEL írta:Nálam csak ott szakadt el a cérna, amikor Kubo simán "kiradírozta" a Vaizardokat...azt a csoportot, akiket végig szuper erősnek és ultra kúlnak állított be..
...a fandom, igen.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A három stúdió közül az is Sunrise-t választanám, bár sajnos semmi esély rá, hogy átadják a sorozatot egy másik stúdiónak. :(
Mondjuk járhattunk volna rosszabbul is, például Deenékkel, akik mesterfokon művelik az igénytelen grafikát, a pocsék fillereket és az időhúzást is, sőt az utóbbi időben rákaptak arra, hogy a történetet se szeretik befejezni. :roll:
Péter írta:Apropó, ezt nem tudom olvasta e már valaki, én több pontjával is egyetértek: http://www.animeblog.hu/index.php?optio ... Itemid=132
Minden egyes pont jogos! Talán csak abba tudnék belekötni, hogy szerintem a harmadik mozifilm volt az egyetlen élvezhető, nem pedig az első. ^^
echoCHANNEL írta:Most meg itt vagyunk, hogy megint feltűnt egy ismeretlen csoport, akik majd segítenek Ichigonak? Csak meg ne szeressem őket is, mielőtt Kubo legyakná őket. -.-'[/color]
Nekem meg az tűnt fel, hogy Kubo mintha imádna karaktereket kitalálni, viszont bánni már nem tud velük, így aztán rövid úton vagy comic relief karakterré válnak, vagy eltűnnek a süllyesztőben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mariko 2011.01.12. 19:58-kor.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:Nekem meg az tűnt fel, hogy Kubo mintha imádna karaktereket kitalálni, viszont bánni már nem tud velük, így aztán rövid úton vagy comic relief karakterré válnak, vagy eltűnnek a süllyesztőben.
Ha rajtam múlt volna, már a vaizardok is csak fele ennyien lennének. :D Fölösleges volt egyszerre 8 karaktert behozni, tényleg nem tudott velük mit kezdeni Kubo papa... Rose-t és Love-ot például reflexből kivágnám. Szal eddig kábé azt tudtuk meg róluk, hogy fodderek, és még segghülyék is, mivel egyik sem volt képes legalább egy szaros bankait ellőni Aizenre. (Vaizard-maszk meg aztán egyenesen luxus... :roll: )

Studio Deent meg ne is mond, annál azért még Pierrot is jobb. :3 (Illetve még a Gonzóval sem lennénk előrébb, ha már stúdiók, mert akkor meg tolnák a CG-t orrba-szájba. ^^"")
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Az ED előadóitól szivárgott ki a befejezésről az infó, amit ha nem is hiszek biztosnak, de nagyon valószínűnek. Ami inkább meg győző:
Junchi írta:animáció talán még soha nem volt ilyen jó.
Biztos csak szünetet fognak tartani, és jó emlékeket akarnak hagyni a "naiv" nézőkben. :D

A mostani új bandát, már tényleg nehéz komolyan venni a korábbiak után.
Valamiért sose jönnek be tippjeim, bár mindig bízom pár elképzelésemben, de most egyből látszott az új csajon, hogy bele fog zúgni Eperkébe. És mikor képébe világított már előre láttam magam előtt a következő oldalt. ÉS BE JÖTT!
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Az ANN szerint
Úgyhogy mindenki elrakhatja a zsepiket. :D
Avatar
echoCHANNEL
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.05.06. 08:29
Nem:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: echoCHANNEL »

Az eheti manga első oldala nagyon ott volt nálam. Tud ez a Kubo, ha akar. Remélem a sztori is remekelni fog a szememben nem csak a rajz :D
A jelenet meg, ahol a vaksi csajszinak bejött Ichigo...nevettem rajta egy jót xD
Az meg,hogy nincs kilátásban az anime vége...hát engem nem érint nagyon mélyen, mivel egy ideje lefagyasztottam az animét és csak a mangát olvasom. Szerintem egy szünet még jót is tenne neki.
The hero is always camping somewhere near the scene. Until the last moment to save everyone.
Kezdő fórumozó ITT. :D Ismérv: kedvtől függően akár naponta képes lecserélni az avatart, valamint reflexből írja az 'xD'-t minden sor végére - berögződés. xD
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ch. 435
RAGE ON
Mi a jó nyavalya volt ez?! Ichi most Fullbringet tanul? Én azt hittem, hogy a shingami erejét igyekszik visszaszerezni? :weh:
Ez az arc egyre csak rosszabb és rosszabb lesz! Először úgy volt, hogy a lenyalt hajú Renji klón gyerek majd izgi dolgokat fog mesélni Uraharáról meg Ichi faterjáról, de ez nem történt meg, hanem helyette felajánlották neki, hogy segítenek visszaszerezni az erejét, de mostanra ez is elfelejtődött, és most ezt a Fullbring nevű idióta képességet tanulja!?
:dirr:
Könyörgöm valaki lője le Kubót és szerződtessenek egy tisztességes mangakát!
RAGE OFF
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mariko 2011.02.03. 20:32-kor.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mondtak valami olyasmit, hogy ez a fullbringesdi lesz az első lépés, hogy visszakapja a shinigami erejét, nem? Legalábbis én így emlékszek... :D

Amúgy jah, elég semmilyen mostanában a manga, tervezek is a napokban írni róla egy posztot, mert atm úgy vagyok vele, hogy a hirtelen behozott lehetőségeket mintha Kubo nem akarná megragadni...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

SPOILER: Aizen után jegeltem a cuccot, de az kiderült már, hogy ha gyakorlatilag most nincs is ellenség a láthatáron, akkor minek kell Ichigónak annyira a shinigami-erő? XD Vagy azóta befutott az aktuális gonoszok gyülekezete?
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:Mondtak valami olyasmit, hogy ez a fullbringesdi lesz az első lépés, hogy visszakapja a shinigami erejét, nem? Legalábbis én így emlékszek... :D
Ha jól rémlik arról volt eddig csak szó, hogy Ichinek akarják adni az erejüket, és azért kell edzenie, hogy be tudja fogadni azokat. Mondjuk lehet, hogy csak elsiklottam valami felett, könnyen előfordulhat, ha figyelembe vesszük, hogy mennyire lebilincselő mostanában a történet. ^^'

Kubo meg mintha maga sem tudná, hogy mit is akar kezdeni a sztorival, ami mondjuk nem újdonság tőle, de ahhoz túlságosan be lett harangozva ez az új arc, hogy csak így szétbarmolja.

Titkos: Na látod ez egy nagyon jó kérdés. ::^_^::
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Aizen lezárása óta én se olvastam egy chaptert se. De miért érzem úgy, hogy nem maradtam le semmiről?
BTW Junchi inkább írjad meg azt a Bleach vs. One Piece posztot. :cool:
Válasz küldése