Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A Vampire Knight számomra is egy rejtély. A bishik meg lehetnek benne akármilyen szépek, ha a személyiségük annyira ellenszenves, hogy legszívesebben arcon térdelném őket. Próbáltam beleolvasni a mangába is, hátha az más, de úgy néztem abban is ugyanaz az öncélú angsfest megy. :roll:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem hiszem hogy szükség volt merítésre, annyira tipikus tinilány-fantázia.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

Ha graphics fail anime, akkor Minami-ke Okaeri:

Kép

Ja és ez 2009-es! =D

Vampire Knight... sohasem szerettem az olyan storykat, ahol a cselekmény közel felét az teszi ki, hogy egy csajszika azon sápítozik naphosszat, vajh melyik srácnak tegye szét a lábát. Igaz nem mint ha a fordított háremek úgy alapból nem erről szólnának. Bishik és a fangörcsök... a műfaj rákfenéi (túlzás?). ::^_^::
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Péter írta: sohasem szerettem az olyan storykat, ahol a cselekmény közel felét az teszi ki, hogy egy csajszika azon sápítozik naphosszat, vajh melyik srácnak tegye szét a lábát.
Én sem. Azt sem szeretem amikor több fiú szereplő mind a női főszereplőt akarja párjának.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

És amikor minden női szereplő a férfi főszereplőt akarja? Még ha lenne valami oka... bár még akkor se mind!
Avatar
Hanabon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.03.06. 10:29
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Hanabon »

Végre valahol nem dicsőitik a Vampire Knightot...! Többször is nekirugaszkodtam, de nem bírtam túljutni az első pár részen ::smug:: Nálam is kb. olyan szinten van, mint a Twilight :S Nem az alaptörténettel lenne bajom, inkább a megvalósítással... Egyetlen jó pontja szerintem az OP, legalábbis nekem az tetszett.
A secret makes a woman woman.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nekem a suli-medál-címer micsodának a dizájna tetszett XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

MM!

Egy Youtube Poop hatására néztem bele az első pár részbe, de már azok alapján lejött, hogy félelmetesen igénytelen, klisés és unalmas. Már maga az alaptörténet se valami Oscar-díjas material (tsundere deus ex machina gyógyítja a mazochista főhös-kunt), de a megvalósítás semmi olyasmit nem hoz fel, amiért érdemes lenne továbbnézni. A humora elcsépelt és kiszámítható, a karakterei érdektelenek, a történet "cool story bro" érdekességi szintet peceget (vagy csak én nem vagyok túlzottan vevő a "humorára"), a karadesign pedig végtelenül cutesy és természetesen a szinkron végtelenül manly. Egyedül akkor nevettem rajta, amikor a aktuális tsundere Mio elkezdte verni a szenvedést prefaráló főhőst. Nem is magán a verésen nevettem, hanem azon hogy kvázi nem lendít ezzel semmit se előre. Körülbelül mintha le akarnék valakit szoktatni a dohányzásról, erre elkezdem cigiszálakkal tömni a száját.
Kép Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Hanabon írta:Végre valahol nem dicsőitik a Vampire Knightot...! Többször is nekirugaszkodtam, de nem bírtam túljutni az első pár részen ::smug:: Nálam is kb. olyan szinten van, mint a Twilight :S Nem az alaptörténettel lenne bajom, inkább a megvalósítással... Egyetlen jó pontja szerintem az OP, legalábbis nekem az tetszett.
Na igen, az openingje szép, meg az ending, de ebben ki is merül az egész.
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

A vámpíros animék 90%-a elég gáz, de a "favoritom" a Blood. ::^_^::
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Mayoi Neko Overrun

hát őszintén nemtudom miért néztem végig.... semmire sem jó. De van ennél rosszabb is....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én a húgommal néztem végig a Vampire Knightot nekem két sörrel valahogy elment a sorozat de nem volt valami nagy szám de 1x nézhető kategóriába soroltam.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Végére értem a Nurarihyon no Mago-nak.
Elsőre azt hittem, hogy egy átlagos sorozathoz lesz szerencsém, de sajnos olyan szinten gyenge volt, hogy néha már fizikai fájdalommal járt. Gyakorlatilag minden 100%-osan sablonos volt benne. Nem tudom, a mangávan mi a helyzet, de az animált változattal sikerült elérniük, hogy ne nézzem meg a folytatást.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Tényleg eléggé elcseszett adaptáció volt, húzták mint a rétest és át is írtak benne egy-két dolgot, ami miatt nagyon pipa voltam rájuk. Mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy elvileg ez még csak a felvezetése volt a sztorinak (már ha lehet sztoriról beszélni egy shounen fight sorozatnál :vigyor:), csak éppen a mangában kb. feleennyi idő alatt letudták az egészet.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Elhiszem, hogy a manga fényévekkel jobb, de sajnos ez annyira harmatos lett, hogy még kedvem sincs annak nekiállni, sőt a második szezonba sem fogok belekezdeni. A sorozat közben, mikor már megjött a hír, hogy lesz folytatás, felmerült bennem , hogy valószínűleg úgysem tudom majd megállni, hogy azt is megnézzem, ha már az elsővel végeztem, de a végére megváltozott a véleményem. XD
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem hibáztatlak, ha az animét láttam volna elsőnek én se akarnék semmit utána a mangától. ::^_^::
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Én a Nurarihyon no Magot ott dobtam egy örök életre, mikor Rikuora valami csoda folytán vissza került a szemüvege.
Az jobban fájt bárminél. Ezzel szerintem egy alkalmas alternatív befejezéshez vezető útról mondtak le. Mást részt ennek a módosításnak semmi logikus indokot nem tudok kitalálni, még a költség csökkentést se, mint a korábbi részeknél. :P

Ezek után eltudom képzelni mi lett akkor, amikor az anime készítők teljesen magukhoz ragadták az irányítást.

A mangát továbbra is dicsőíteném, ha a gonoszok nem lépek volna le egy már-már Aizeni mozdulattal. :D
De azért még ott van a top10-emben.

Amúgy fel tűnt már az animeben Hagoromo Kitsune?
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hagoromo Kitsune az első szezonban még nem szerepelt, csak a Shikoku arc végéig jutottak el a sztorival.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Yona Yona Penguin

Rendkívül gagyi és irritáló. A túlkoros szinkronhang (Molnár Ilona) meg csak rátesz egy lapáttal.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Yuriko-chan írta:Yona Yona Penguin

Rendkívül gagyi és irritáló. A túlkoros szinkronhang (Molnár Ilona) meg csak rátesz egy lapáttal.
Pedig erre kíváncsi vagyok a rendező személye miatt. Lehet, hogy sajnálni fogom, hogy rászántam az időt?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Hát nem tudom, szerintem kínozni lehet vele. XD De most már kíváncsi vagyok a véleményedre. XD
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Kore wa Zombie desu ka?
Fogalmam nincs, miért néztem végig, mikor már három rész után lerítt róla, hogy ebben semmi értelmes dolog nem fog történni, egy normális poén nem tudnak elsütni, és még a fanservice is borzasztóan erőltetett volt. Az anime egyetlen pozitívuma Yuu/Eu karaktere és háttere, minden és mindenki más leírható benne. Kb a Mayoi Neko Overrun!-nal egy kategória :wwall:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

Nemrég írt hozzám egy illető egy kisebb listát, némelyiknek már a címéről is látszik, hogy rossz. :vigyor:

Futakoi
Musashi Gundou
Weiss Kreuz

A listát lerövidítettem a tényleg rosszakra. A kommentelőid shitlist-jeit meg hagyd meg légyszíves a kommentjeid között, nem szükséges ide is átlapátolni a szart. - paTKany
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mondjuk indoklással még érdekesebb lenne. :)
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animék, amiket rossznak tartotok

Hozzászólás Szerző: Péter »

Azt nem írt, de a Weiss Kreuz-ról biztosan tudom állítani, hogy borzalmas, mert azt egyszer én is végig szenvedtem. Eleve Studio Deen, szóval már itt lehet érezni, hogy baj lesz. A grafika 60%-a selejt, elvileg bérgyilkosokról szólna, ehelyett kapunk egy nagy bishi paradiset, akiket indokolatlanul körülrajong minden nő. Nappal egy virágüzletben dolgoznak segédként, aztán éjszaka embereket ölnek, és persze mindnek van valami sötét folt a múltjában, ami annyira azért nem is sötét. A karakterekben semmi eredetiség sincs, sima sztereotípiák (bosszúálló, sportoló, gépzseni, csajozós) a story dögunalom.
Kép
Válasz küldése