Japán elmebajok

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos

A japok

állatok!
20
14%
jó fejek!
49
36%
szélsőséges viselkedésformák alapján nem ítélhetők meg/el.
69
50%
 
Szavazatok száma: 138

Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Jaj, ezt a múltkor én is láttam. Továbbfejlesztett változat, ami nem csak ölelhető, hanem már vissza is ölel. XD Egyébként engem ezektől a párnáktól valamiért kiráz a hideg.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Lehet hogy van bishi-sben is... (Én legalábbis egyénileg készítettet láttam, de lehet van normálban is)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én is láttam már lányoknak való ölelőpárát, mondjuk hogy házi gyártmány volt-e vagy official azt nem tudom, de attól is kivert a hideg. ^^'
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

A mordályos nyul írta:Lehet hogy van bishi-sben is... (Én legalábbis egyénileg készítettet láttam, de lehet van normálban is)

Van bishisben XD Kábé egy hónappal ezelőtt jutott eszembe, hogy még az életben nem láttam bishiset. 2 és fél órás keresgélés után már a nyomtatható képeket is megleltem :dirr:

De, hogy én nemtudnék egy olyat elfogadni a szobámban az is biztos.... Könyvjelzőnek viszont annál jobbak a képek XD XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem tudsz tőle a könyvre figyelni XD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

lehet... bár attól függ mit olvasol. Pl. mangaolvasásnál jót tesz XD de a villamoson furán néznek az emberek..... XD

épp most találtam, lolz a sors fintora: http://www.zerochan.net/583320
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én a legtöbb hülyeségüket tényleg igyekszem tolerálni, de ez már valóban a tömény elmebaj. :dirr:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Most akkor ki nyert a csávó vagy bogarak? XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az a baj, hogy nem is lehet tudni, még ha mondjuk az összes bogár vele szemben lenne egy vonal mögött, akkor lehetne látni, hogy merre húzzák egymást, de eleve az egyik úgy húzza, hogy közben felé mászik, szóval passz. XD Amúgy szerintem a bogarak sem értik, hogy mi van, ezek felemelni és eldobni szokták egymást, nem kötelet húzni. XD Így kb. tényleg csak annyiról szól az egész, hogy egy hapsi extrém módon kínozza magát. XD
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az egyik bogárnál mutattak valami vörös vonalat, valamint a fickó sem tűnt úgy, hogy győzelmi extázisban lenne, úgyhogy szerintem veszített.
18+ (Mondjuk gyaníthatóan ez nem japán alkotás.)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Asszem most megint bele fogok gázolni Junchi lelkivilágába. XD

Na melyik a kakukktojás?
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Tegnap sétálgattam a városban, az egyik gyalogátkelőnél mindenféle szórólapokat osztogattak. Én ezeket mindig elveszem, azzal a gondolattal, hogy szegényeknek ez a munkájuk, meg mondjuk Magyarországon tudtommal a sikeresen szétosztott szórólapok számával szabják meg a fizettséget. Szóval ne tegyünk nekik keresztbe.
Igazából ezt a japánok csinálják nagyon jól, mert kis papírzsepis tasakokat osztanak, amikbe bele van hajtogatva a szórólap, néha meg cukorka van ráragasztva. :D Sokkal valószínűbb, hogy elveszi az ember. XD

Na de nem is ezért írom le ezt, hanem mert a tegnapi egyik így kapott füzetecske első ránézésre csak egy ingyenes nőimagazinnak tűnt (olyan félig reklámmagazin, de az elején pl divattippek is voltak), erre jobban megnézve khöm... "egészségügyi szolgáltatók" kínálják magukat. Private-Aranyoldalak vagy mi. XD Kár, hogy angolul Yellow Pages, nem Golden Pages, mert úgy lenne igazán vicces
Bár azok után, hogy a mobilomra mennyi szégyentelen spam-email érkezik... Némelyik nem köntörfalaz, meg is mondja, hogy "SEXshiyou!" annyit kapok egy nap, hogy már fel is adtam, hogy tartsam a tempót, és töröljem őket :(
Nagyipar, kérem, hol van már az elavult utcasarok, itt már fétisre lehet rendelni a csajokat.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Biztos egészséges szexuális életük... Egészséges család modell ...

Nem értem igazából régen is voltak bordély házak rendben... DE itt meg is állt a történet és nem másztak bele az ember arcába amúgy nem éppen büszkeségre okot adó tevékenységekkel.

Fura lehet odaát. :)
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mondjuk belegondolva itt is állnak az utcasarkon, de azok meg selyemfiúk... :lol: Mondjuk ezt nem tudom biztosan, meg pláne ránézésre, csak hallottam egy régebb óta itt levő emberkétől, meg azt mondta, hogy amolyan Host-ok, kísérők. Aham. :-P
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Én mindig is azon gondolkodtam, hogy itt mifelénk miért nem szórólapoznak maid-ruciban vagy lolitában vagy ilyenek. Mindig valami gusztustalan egyengönc vagy semmi feltűnő nincs az ilyen szórólapos csajokra adva. (némelyikük inkább csak felvesz egy mélyen dekoltált blúzt)

Mellesleg énis mindig elveszem a szórólapokat. Nagyváradon pl. a szórólapozás be van osztva a diákmelóhoz. :D

Tényleg, ha már itt vagyunk: igaz az a pletyka, hogy Japánban több hímnemű mozog a "szórakoztatóiparban", mint nő? :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Á, Japánban inkább csak Akihabarában meg ilyen nagyvárosi helyeken vesznek maid cuccot a szórólapozók, általában itt is sima semmilyenruhában vannak.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kiábrándító. Nemcsak Japánra nézve, hanem úgy a világmarketingre.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Andro »

A mordályos nyul írta:Mondjuk belegondolva itt is állnak az utcasarkon, de azok meg selyemfiúk... :lol: Mondjuk ezt nem tudom biztosan, meg pláne ránézésre, csak hallottam egy régebb óta itt levő emberkétől, meg azt mondta, hogy amolyan Host-ok, kísérők. Aham. :-P
A hostok között is sokféle van. Van aki szexuális szolgáltatást is árul, de a legtöbb host csak beszélget, vagy italt tölt, és szórakoztat. És ez elég is, mert ha jól tudom, elég magas a fizetésük + amit a vendég nekik fizet, annak is egy része az övék. És ha figyelembe vesszük, hogy 2007-ben egy host alap óradíja 10-20 ezer yen körül mozgott - azóta biztos drágábbak - meg is éri nekik. Tudom, mert volt barátom is host volt, bár sosem mesélt túl sokat, mondván, ugye titoktartás, meg mifene. De az alapdolgokat elmagyarázta.

És azért a selyemfiúkat ne keverjük bele, mert ők általában a gazdag, idősebb - főleg elvált, vagy özvegy középkorú - nők által kitartott fiatal férfiak. A hostok meg nem kitartott fiúk, és az áltagéletkoruk 18-25 év. Egy selyemfiú lehet akár 30 éves is.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ez érdekes, nem ismertem pontosan a selyemfiú jelentését, csak úgy tartottam számon, hogy nagyon szép és jólöltözött fiú (merhát a nevében benne van) aki a külsőségeiből él meg. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A selyemfiú szót speciel én hallottam kitartott férfira, illetve "férfikurvára" is használni. (Sőt, lehet a két fogalom ebben az esetben összefonódik, végülis a nő pénzeli...XD) A hostok világát annyira nem ismerem, de tudtommal ők inkább a Host Clubban vannak, nem a sarkon állnak. XD (Persze lehet olyan, hogy ott reklámozzák a klubbot, vagy valami.)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Titkos írta:A selyemfiú szót speciel én hallottam kitartott férfira, illetve "férfikurvára" is használni. (Sőt, lehet a két fogalom ebben az esetben összefonódik, végülis a nő pénzeli...XD) A hostok világát annyira nem ismerem, de tudtommal ők inkább a Host Clubban vannak, nem a sarkon állnak. XD (Persze lehet olyan, hogy ott reklámozzák a klubbot, vagy valami.)
Pl. egyes hostoknak tényleg az a feladatuk, hogy a klub előtt álljanak, és becsalogassák a vendégeket. Egyszer tévedtem Tokióban olyan utcába, ahol ha 50 host-klub nem volt egymás mellett, akkor egy sem. És minden klub előtt vagy 4-5 fiú próbált becsalogatni ilyen-olyan szlogenekkel. Én meg totál lefagytam, és csak néztem ki a fejemből.

Azért a host és a férfikurva között van különbség, ahogy a hostessz és a prostituált között is. Tulajdonképpen a férfikurva a prostituált férfi megfelelője.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Hogya'
Ha nem holnap indulnék hazafelé, kérnék címet hozzá! :LOL:

(Nooo, Titkos, tudod hogy csak sightseeing, csak a lolfaktor miatt mennék! De mostmár úgyis mindegy, majd pár nap múlva téged kérlek fel inkább, hogy töltsd meg a poharam ;) )
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én meg mennék vissza. Mellesleg, én négy éve jártam odakinn. Valahol Shin-Okubo és Shinjuku között találtam az utcát az egyik benyíló utcában a koreai negyedben. Ha szembenállsz Shin-Okubo állomással, akkor balfelé kell indulni, és valamelyik nagyobb benyíló utca volt jobbkéz felől.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Japán elmebajok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:(Nooo, Titkos, tudod hogy csak sightseeing, csak a lolfaktor miatt mennék! De mostmár úgyis mindegy, majd pár nap múlva téged kérlek fel inkább, hogy töltsd meg a poharam ;) )
:D Bármikor. :wink:
Kép
Válasz küldése