Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: BSW »

scineram írta:. Bár Victoriquet még növeszthették volna egy kicsit, az öt évvel idősebb Kujo az apja is lehetett volna.
Szerintem kifejezetten hülyén nézett volna ki ha tovább nő, tekintve hogy az anyja végig ugyanakkora maradt.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Bekaptam egy vírust, úgyhogy kénytelen voltam itthon maradni a popómon, és végre befejeztem az AnoHanát (aztán majd szép lassan a többi lemaradásomat is behozom*).Ti már szinte mindent elmondtatok róla, pozitívumokat, negatívumokat egyaránt. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy az indulása előtt még nem gondoltam volna, hogy ilyen népszerű lesz ez a sorozat, de aztán hamar szembesültem a helyzettel. Én is 10-ből 7-8 pontot adnék neki (na jó, mondjuk 8-at, mert az utolsó részen rendesen trombitáltam a zsepibe, pedig nem terveztem XD), de azt meg kell említenem, hogy a Tokyo Magnitude 8.0 közelebb jutott a szívem csücskéhez.

*Egy jó ideje már az egy szezonnyi hosszúságú animéket is alig bírom végignézni (valahogy mindig a 7. rész után ragadok le), szóval a korábban felmerült panasz, miszerint egyre rövidebbek a sorozatok, engem nem igazán érint, mert én már a 26 részt sem vállalom be. ^^'
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Hoshizora ni Kakaru Hashi

Ugyanolyan romantikus hárem anime lett ez, mint az Akane-Iro Saka: adott a nyugodt falusi légkör, a szokásos perverz haver, valamint fél tucat lány a főhős körül, akik nagyjából egyenlő mértékben kaptak figyelmet, és szerencsére nem mindegyikre erőltettek rá a készítők egy hirtelen jött fellángolást (csak háromra, akik közül mindössze egynek lett volna értelme), a köztes időt pedig egész jól működő poénkodással töltötték ki...
Majd az utolsó három részben az egészet hazavágták azzal, hogy a srác minden érdemleges lányt lepattintott és pont a legszerencsétlenebbet választotta, akit kb minden néző utált és az utolsó részig a főhős sem mutatott érdeklődést iránta :shock:
FAIL! :wwall:

Egy valaki járt jól ebben a történetben, a főhős shota kisöccse, aki elérte a MILF hárem befejezést :thumb:

6/10


Yuriko-chan írta:de azt meg kell említenem, hogy a Tokyo Magnitude 8.0 közelebb jutott a szívem csücskéhez.'
Az szerintem is sokkal jobb lett, talán mert ott nem volt tini lelki dráma :lol:
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Panty and Stocking ::japtoun::

Denpa Onna to Seishun Otoko ::jeye::

A Certain Scientific Railgun ::jeye::

Rio - Rainbow Gate ::jeye::

Gintama' ::japtoun::

etc.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Oretachi ni Tsubasa wa Nai - először, vagy is elég sokáig nem nagyon tudtam hova tenni. Slice of life, románc, komédia, dráma random fiatalokról a nagyvárosban? Véletlenszerű fantasy beütéssel? Annyira széteső volt a történet még a felén túl is, fogalmam se volt, hova akar kijukadni. De valahogy mégis érdekes volt, a karaktereket is bírtam többnyire. Majd mikor a legvégére összeállt, szép kis lélektani dráma kerekedett belőle. Egyszer majd talán még egy újranézés is kijár neki ezek miatt.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai (csak így röviden :D)
Bár volt egy-két hiteltelen megmozdulás a karakterek részéről, összességében szépen felépített drámai sorozat volt ez.
8/10
Ja és imádom, hogy MAL-on bárki bármit ajánlhat. Legújabb kedvencem

X-Men
A korábbi Marvelek körül sem a Vasalóembert, sem a Torkosborzot nem tudtam végignézni, ehhez képest ez nem csupán nézhető, de kifejezetten élvezhető volt.
7/10

Deadman Wonderland
Megvan az év fiaskója. Ennél rosszabbat remélem, hogy nem fogok végignézni. Csak annyival volt jobb az Elfennél, hogy itt legalább az animáció rendben volt, valamint nem volt az első képkockától kezdve halálosan unalmas. Gondoltam, hogy egy esetleges normális lezárás még emelhet rajta egy-két pontot, de nem hazudtolta meg magát a sorozat. Gondolok itt többek között a "szívtelen" Karakora, vagy Nagira, aki belső szervek nélkül is végigmondja a záróbeszédét.
3/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Ja és imádom, hogy MAL-on bárki bármit ajánlhat. Legújabb kedvencem
A MAL ezen részén én is már kezdettől fogva röhögök, hihetetlen, hogy micsoda hülye indokokra hivatkozva képesek összehasonlítani/ajánlani sorozatokat. XD Lassan ott tartanak, hogy: "Ha tetszett a Rosario to Vampire, akkor a Sailor Moon is fog, mert mindkettőben van egy rózsaszínhajú csaj.", meg ilyenek... :roll:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Lassan ott tartanak, hogy: "Ha tetszett a Rosario to Vampire, akkor a Sailor Moon is fog, mert mindkettőben van egy rózsaszínhajú csaj.", meg ilyenek... :roll:
Ezt már elsütötték, csak fehér hajú sráccal. Röhögtem is rajta egy sort. Mondjuk arra már nem emlékszem, hogy melyik animékről/mangákról volt szó. ^^
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Karigurashi no Arrietty

Nem találok szavakat arra, hogy mennyire tetszett. Nagyon vártam rá, a zenéjét pedig már több, mint egy éve hallgatom, és maga a film is ugyanolyan gyönyörű, mint amit a zene és az előzetesek sugalltak. Egy csomó emléket idézett fel bennem, miközben néztem (Hüvelyk Panna; Drágám, a kölykök összementek; Tündér a vonaton; A NIMH titka; Kawa no Hikari), és minden egyes másodperce elvarázsolt. Csodálatos film, csak a hirtelen befejezés hagyhat némi hiányérzetet. És azt hiszem, nem vagyok egyedül, amikor csatlakozom a MAL egyik fórumozójának véleményéhez:
I think this is the first time I've ever craved a sequel coming out of a Ghibli movie. =/
-OJ- írta:Karigurashi no Arrietty / The Borrower Arrietty (2010)

A Studio Ghibli legújabb egész estés anime-filmje Mary Norton Elvitte a manó(1952) című meseregénye alapján. A karakterrajzok, az animáció és a hátterek mind gyönyörűek, ahogy azt a stúdiótól megszokhattuk, a zene pedig varázslatos :cool: A helyszínt ugyan megváltoztatták az 50-es évek Angliájáról a modern kori Japánra (bár nekem inkább a 80-90-es éveknek tűnt), valamint elhagytak néhány lényegtelenebb szereplőt és eseményt, azonban a fő cselekményszál maradt a régi. A befejezést is kicsit jobban kifejtették, mint az eredeti regényben, míg a film közepén elég egyértelműen hangsúlyozzák az ember természetpusztító tevékenységét mint mondanivalót. Egyedül a 'főgonosz' megjelenítése nem tetszett, mert míg a regényben kezdettől fogva elég utálatos és házsártos, itt kb egyik jelenetről a másikra bolondul meg, és a hibbant viselkedése rendkívül szánalmassá teszi :roll:
Ettől függetlenül egy élmény volt nézni :D

9/10
Gyakorlatilag mindennel egyetértek (kivéve a könyvhöz való viszonyítást, mert ahhoz nem tudok hozzászólni). Annyit tennék még hozzá, hogy azért egyszer felbukkant egy okostelefon. :D
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Suzuka

Kár, hogy a manga lényegi részét már nem adaptálták, csak az elég vontatott és sokszor felesleges mellékszálakkal (pl Honoka, edzés) bonyolított első szakaszt.

Az anime ugyan pontról pontra követte a manga eseményeit (egy két erőltetett poént elhagyva - pl a kutyatámadás vagy a részeges szomszédlányok felbukkanásainak száma) és a 'lezárásban' sem tért el tőle, viszont nem is adott hozzá semmit. A szinkronhangok mind középszerűek voltak, a zene teljesen jellegtelen, a rajzolás pedig átlagon aluli - főleg a manga gyönyörű illusztrációihoz viszonyítva.

A karakterek és a románc megmenti az animet is, így megérdemel egy 7/10-et, de aki teheti inkább a mangát olvassa el belőle, ami sokkal nagyobb élmény (és 2x ilyen hosszú) :D
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

-OJ- írta:Suzuka

Kár, hogy a manga lényegi részét már nem adaptálták, csak az elég vontatott és sokszor felesleges mellékszálakkal (pl Honoka, edzés) bonyolított első szakaszt.

Az anime ugyan pontról pontra követte a manga eseményeit (egy két erőltetett poént elhagyva - pl a kutyatámadás vagy a részeges szomszédlányok felbukkanásainak száma) és a 'lezárásban' sem tért el tőle, viszont nem is adott hozzá semmit. A szinkronhangok mind középszerűek voltak, a zene teljesen jellegtelen, a rajzolás pedig átlagon aluli - főleg a manga gyönyörű illusztrációihoz viszonyítva.

A karakterek és a románc megmenti az animet is, így megérdemel egy 7/10-et, de aki teheti inkább a mangát olvassa el belőle, ami sokkal nagyobb élmény (és 2x ilyen hosszú) :D

Suzuka nem volt rossz, de azért még 1X nemnézném meg. :)
az OP-je ( Start Line ) viszont elég jó zene sztem , nemtom mi bajod vele...
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Én sem, de a mangát még újra fogom olvasni :wink:

Bajom nincs vele, viszont egyáltalán nem is maradt meg. Ahogy a többi zene sem.
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

-OJ- írta:Én sem, de a mangát még újra fogom olvasni :wink:

Bajom nincs vele, viszont egyáltalán nem is maradt meg. Ahogy a többi zene sem.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Myself,Yourself

Egy könnyed limonádé-romantikus animere számítottam, ehhez képest a sorozat második felére szinten minden epizódban futottak be a Nice Boat-ok :roll: Viszont nem rontottak ajtóstul a házba a készítők (szemben például a Kimi Ga Nozomu Eien-nel, ahol még meg sem ismertük a karaktereket, de már a második rész végén állt a bál) az első két-három epizódban tényleg csak a szokásos 'szeret-nem szeret' limonádé ment, aztán egyre gyakoribban lettek a sejtelmes utalások, elharapott mondatok és yandere nézések :shock: Aminek viszont örültem, hogy itt semmilyen időhúzás nem volt: ugyan kezdetben csak utalgattak rájuk, de amint napvilágra került egy probléma, azt a következő epizódra már meg is oldották, elkerülve ezzel az ostoba félreértések áradatát :cool:
A hetedik részt követően pedig rendesen belecsaptak a lecsóba, egymást követték a nagy leleplezések, a múlt feltárása, előkerültek a kések és a benzineskannák, és még vér is folyt - mindezt amolyan Geass-os, 'teljesen hihetetlen de szórakoztató' stílusban, hogy mivel lehet még kínozni a karaktereket :lol:

Ami nem tetszett, hogy az első felében két epizódot is elpazaroltak a loli szerelmi és családi problémájára, aki minden szempontból csak egy filler karakter volt, és később sem jutott semmilyen lényeges szerephez, ami indokolta volna a szerepeltetését. Valamint a befejezés is nagyon hirtelen jött, kicsit több sírást és melodrámát vártam volna előtte ::^_^::

7/10
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -OJ- 2011.07.18. 09:24-kor.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

H2O: Footprints in the Sand

Egész kellemes lett volna ez a sorozat, ha (a teljesen értelmetlen filler 8.részt kihagyják és) a 9.résznél befejezik a történetet, mert ami azután következett, az a nagybetűs Katasztrófa :wwall: Nem is emlékszem, mikor láttam ennyire értelmetlen, pusztán hatásvadászatról szóló befejezést:

Kigyógyítjuk a srácot az anyja halála okozta traumából azzal, hogy a szeme láttára, ugyanazzal a módszerrel megöljük az első szerelmét is (+1 random gyereket), ami egyáltalán nem fogja zavarni.
És ha már a nézők kidühöngték/sírták/káromkodták magukat, pár évvel később egy isteni közbeavatkozással visszahozzuk a lányt az életbe, hogy happy end legyen.
Ki a fene írta és veszi be ezt a színtiszta ökörséget???


A KEY lazán kivitelez egy ilyen húzást, a H2O készítői viszont rendesen pofára estek vele :o_O:

4.5/10
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:Myself,Yourself
Na most az a vicces, hogy anno leszedtem ennek az első részét, és még gondolkodtam is, hogy végignézzem-e, pont azért, mert olyan kis lightosnak tűnt. XD Aztán most írod, hogy mégsem az, viszont így meg elgondolkodtam, hogy lehet ezért kéne megnéznem. :D A School Days karakterei elég hamar defektessé váltak, viszont ezekből a karikból én nehezen néznék ki bármilyen vérengzést, szóval most kíváncsivá tettél. XD
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Ugye? Első rész után én sem számítottam sokra, és még a második rész is ilyen lightos epizód volt, aztán már a harmadik részben a srácnak a vérre tett reakciójából, valamint az állandóan mutatott karórából lehet sejteni, hogy elég kellemetlen dolgok történhettek a karakterekkel az elmúlt öt év alatt.
De pont ezért tetszett, hogy hagyták kibontakozni a karaktereket, mielőtt összeomolhattak volna :vigyor:

Én ajánlom, mert a sok bazsalygós, egymást kerülgetős romantikus anime mellett egy ilyen drámaibb történet már ritkaságnak számít, de azért nem kell túl komolyan venni :thumb:
Ja, és a School Days-zel ellentétben itt nem hal meg senki
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Lamune

Csak befejeztem ezt is, igaz vagy 3 évig tartott (Nem véletlenül).
Teljesen átlagos darab. Ugyan a főszereplő páros kapcsolatában még volt valami potenciál, de rajtuk kívül az összes karakter egysíkú volt. Mindegyik lány kapott egy filler-jellegű epizódot, amik csak az amúgy is lassú cselekmény/románc rovására ment. A vége is teljesen középszer, némi drámázással.
Meg lehet nézni, de különösebb érdeme nincs :p

5/10
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora

Most néztem végig harmadszor, és továbbra is nagyon tetszik.
Persze a történet egy szokványos kórház-melodráma, különösebben a románc sincs kifejtve csak egyik jelenetről a másikra valahogy kialakul, viszont a történet szép és az érdekes háttérrel rendelkező mellékszereplők (főleg a doktor úr) sokat dobnak a cselekményen. Gyorsan eltelik az a két óra (6x20perc), a befejezés pedig tökéletes.

8/10

Viszont az endingben hatalmas spoiler az az esküvői kép
A legvégére betehették volna, no de minden epizódba?





Iriya no Sora, UFO no Natsu

Intergalaktikus háború közben kibontakozó iskolai szerelmi dráma az átlagsrác és az egyedülálló (de egyre jobban leépülő) pilótalány között, erős Evangelion és Saikano utánérzettel. A szűkös időkeretet nagyon jól beosztották, szinte minden egyes jelenetnek volt valamilyen jelentősége (főleg a karakterfejlődés szempontjából), ami mellett az animáció és a zene is kimagaslóan jól sikerültek :cool:
Nagyon tetszett :thumb:
A meglehetősen egyedi fesztiválzáró tánc (0:50-től) pedig örök animes élmény marad :D

8.5/10
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Myself; Yourself: az egyik kedvencem, pont nemrég kértem a Banzai Decótól egy Aoi-chant.
H2O: én jól elvoltam vele, a zenéje nagyon szép.
Lamune: ahogy a neve is mutatja, limonádé. :D A grafika is hagy kívánnivalót maga után. Az ending viszont fülbemászó.
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora: jé, nekem fel se tűnt az a dolog az endingben (vagy csak nem emlékszem rá?). Egyébként nem rossz darab.
Iriya no Sora, UFO no Natsu: bennem a sztori nem hagyott mély nyomokat, csak a furcsa pupillák, az egyik mellékszereplő hangja (felismertem, hogy ő volt Momo a Peach Girl-ben, és ennek örömére évekkel később elvittem egy posztert az AnimeLand-ből, amin ez a bizonyos mellékszereplő van) és az, hogy csak második nekifutásra néztem meg.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

A héten betoltam:

Seikimatsu Occult Gakuin - nagyon jó kis mystery, fantasy sorozat volt ez érdekes sztorival, szimpatikus szereplőkkel. Tetszettek a nem moé karakterdizájnok, Maya fejlődése bitchből szimplán badass csajjá, még a nem túl meglepő twist is a vége felé. Az első felén rengeteget röhögtem, utána komolyabbra vették kicsit, de azt is egész jól oldották meg, bár az utolsó résznél fogtam néha a fejemet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára scineram 2011.09.22. 20:16-kor.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Gosick
Befejeztem, de összességében nem volt egy meghatározó darab. sajnos a L többi kötete továbbra sem elérhető (mint ahogy a jövőben valószínűleg így is marad), így összehasonlítási alapom nincs az eredetivel. Mindenesetre az első két kötet alapján jóval darkosabb vonalat el tudtam volna képzelni hozzá.
Egynek azért így is jó volt.
7/10

H. P. Lovecraft's The Dunwich Horror and Other Stories

Ez gyakorlatilag nem is lenne erre a fórumra való, de MAL-on, AniDB-n is szerepel, szóval mégis ide írom. Azért nem idevaló, mivel stop-motion gyurmaanimációról van szó. A kidolgozása elég beteg, mint az egésznek a légkör.
Kísérletező kedvűeknek ajánlom.
7/10

Saru Masamune

Ismét egy ősrégi rövidfilm. Ezúttal 1930-ból. Bár eddig nem nagyon akadt ezek közül, ami meggyőző lett volna számomra (nem csoda, ennyi idő távlatából már nehéz igazán értékelni), de továbbra is kísérlezetem velük. :)
5/10

Chrno Crusade

Ez ismét egy olyan sorozat, aminél elhiszem, ha valki nagyon rajong érte, mert igazából minden a helyén lenne, valami miatt engem totálisan hidegen hagyott. Nem tudtam izgulni a szereplőkért, az pedig máris rossz kiindulási helyzet. Ez az idővel sem változott, úgy néztem végig az egész sorozatot, hogy egyetlen epizód sem volt, ami igazán lekötött volna. És a végén a lezárás sem hatott meg.
6/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ao no Exorcist ep. 17

MIÉÉÉÉÉRT MIÉRT KELL MINDENT MINDIG SZÉTCS*SZNI A FILLERREL?

Amaimonból őrjöngő vadállat lett arról nem is beszélve, hogy megölik, lulz. Persze majd biztos az lesz, hogy nem hal meg mert ő a föld ura és porból lettünk porrá lészünk.

Rin egy agyatlan izé lesz.

A tárgyalóteremnek kampec.

és mi a jóistennyila volt az a sötétkékfolt Yukio alkarján? O.o szerintem enélkül a fillerek nélkül is tökállat és izgalmas a manga és nem kellett volna elrontani a karakterket... :(

*elmegy sírni*
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Michiyo1188
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010.08.12. 15:00
Nem:
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Michiyo1188 »

Bepótoltam a sket dance-ből a maradék 3 részt, 16tól 18ig.
A 16 és 17. részt imádtam, rockzene fesztiválos téma, kicsit örültem, hogy a humor-poén nem volt annyira benne, mint ahogy megszoktuk eddig. De helyette voltak "zenekarok", próbák, és egy kicsit bátortalan lány megsegítése úgy hogy közben ő is adott vmit. Klassz volt ez a két rész.
A 18.nál már vissza a szokásos mederbe egy új értelmetlen játékkal. :D De jött az új op hozzá, amivel nehezen tudok betelni. LOVE!
"Az anime is egy egyfajta drog...könnyű rászokni de nehéz leszokni"
nagy igazság. :D
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ao no Exorcist

nagyonjó, míg nem vágják tönkre a sablonos fillerekkel. Ha valaki nézi továbbra is, akkor majd légyszi írjon ha már nem lesz filler, én most egyelőre megállok ezzel is.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése