Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Az első néhány termés az aktuális részek után:

Usagi Drop - nagyon szép hangulatú történet. Hogy Rint tényéeg gyerek szinkronizálja, az nagyon bejött. Bár kicsit lassan halad, tényleg max a timejumpig akarják vinni most.

Kamisama Dolls - minden előismeret és várakozások nélkül kezdtem, nagyon kellemes csalódás. Érdekes sztori és háttérvilág, no iskolások, Utao meg olyannyira ultramoé és kickass egyszerre, hogy nem lehet nem szeretni. Az istenek mibenlétéről már spekulálgatok.

Mawaru Penguindrum - az idei must see deeeep cuccos. És mivel 24 rész lesz, a nagyon komoly dolgok még csak most jönnek. Egyértelműen a szezonban a leglenyűgözőbb.

Yuruyuri - első három részben több poén volt, mint egy Kéjon évadban, szóval ez marad.

Kamisama no Memochou - nagyon megható és szomorú volt az első ügy, bár a legnagyobb rejtély továbbra is, hogy miből élnek ezek. Meglátom hogy alakul, Alice mindenesetre win.

Double-J - poénos pár perces flash animáció sorozat. A szezon Honto ni Atta, Reibai-sensei!-e, csak messze nem olyan epikus. Azért így is szórakoztató.

#6 - a disztópikus jövőről az elején a Fraktál jutott eszembe, csak ennek lesz értelme. Szóval nagyon érdekes, bár a harmadik rész már kicsit random volt. Remélem összeszedi magát.

R-15 - hát ez elég nagy baromság volt, de kíváncsi vagyok, mennyire lesz szar.

Ro-Kyu-Bu! - simán a szezon meglepetése. A kosarazó lolik sokkal jobban bejönnek mint vártam, Tomoka meg egyesen fantasztikus (Hanazawa rulz), Subaru pedig szimpatikus lead. És az első megmérettetésen már túl is vagyunk.

Idolmaster - szép meg minden, aranyosak meg minden, de igazából nem nagyon vonz benne semmi. Azért még nem dobom.

A többiről később.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Kamisama Dolls - minden előismeret és várakozások nélkül kezdtem, nagyon kellemes csalódás. Érdekes sztori és háttérvilág, no iskolások, Utao meg olyannyira ultramoé és kickass egyszerre, hogy nem lehet nem szeretni. Az istenek mibenlétéről már spekulálgatok.
Ezzel én is így voltam, kellemes csalódás (még úgy is, hogy eléggé másmilyennek képzeltem az előzetes leírások alapján), és tényleg üdítő, hogy végre nem csak a 8-20 évesek közül kerülnek ki főhőseink, szóval ezt szerintem én is folytatni fogom. :)
scineram írta:R-15 - hát ez elég nagy baromság volt, de kíváncsi vagyok, mennyire lesz szar.
Ez meg az eddigi legjobb "miért folytatok egy sorozatot" érv volt, amit hallottam, respect. :thumb:
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Baby Princess
Aranyos volt ez az OVA. Persze 19 lánnyal senki nem fog egy értelmes történetet és karakterfejlődést bemutatni 30per alatt, úgyhogy maradt a moe (a kisebbek esetében) a boing-boing (az idősebbekkel) és a tsunderelés (a deszkákkal).
És bár nagyon igyekezett mind, nem volt kérdéses, hogy a végén kinek a csókjának örül majd leginkább onii-chan :oops:




Úgy érzem a Sacred Seven is hamarosan megy a kuka legaljára. A maid hadsereg és a Knightmare mecha még hagyján, de négy rész alatt közel semmit nem tudtunk meg a karakterről, a szervezetekről, a kövek erejéről, stb. A főhős olyan majom, hogy gondolkodás nélkül csinálja amit mondanak neki, de kérdéseket nem tesz fel (vagy nem kap rájuk választ) így se Ő, se mi nem tudunk semmit.
Ami még rosszabb, hogy semmi egységet nem tudtam felfedezni az eddigi epizódokban. Mindig van valami random probléma, egy teljesen ismeretlen helyen amiről megint nem sokat mondanak, és csak dobálják be az új arcokat mindenféle bemutatás nélkül, akik a következő epizódra el is tűnnek.
És már most az iskolai fesztivál és beach epizód fillereket nyomják.
EPIC FAIL ez a sorozat :wwall:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Itsuka Tenma no Kuro Usagi
zagyva flashy nyögdécselős izéj. Ment az On-Holdba, nincs mért nézzem egyelőre... eszembejutott a Kore wa Zombie Desu ka? azt is anno hidegre tettem, hátha majd kereken értelmesebb lesz ha kell valami fantasy.... értelmes lett?

The Idolm@ster
elég volt egy részt megnézzek.... időpocsékolásnak érzem enyhén.. aranyosak meg minden, de fárasztó....

Kamisama no Memochou ep 2-3
Jobb, kezd érdekelni kihoznak-e többet a srácból.... aki még mindig kicsit pointless...

Ikoku Meyrio no Croisié
EPIC WIN!


No. 6
nem az én világom.... ejtve.

Blood-C
idegesítő, de legalább kedvem lett rendesen megnézni és nekifogni a Blood+ -nak, ha jól tudom az jó volt, legalábbis amennyit még az Animaxon elkaptam belőle tetszett. :)

Higurashi no Naku Koro ni Kira
hát... szánalmas. De végignézem mert Higurashi.....

Kábé ennyi. Tudtok ajánlani valami jót az új szezonból? A Dantalian no Shoka-ig még nem jutottam el, de most vettem észre, hogy AniDBn van olyan tag: ,,sudden loli companion appearence" :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Natsume 3.évadot nagyon ajánlom.
Ha nem láttad az előzőeket sürgősen pótold őket.

Azon kívül semmi 'kötelezően nézendő' sorozatot nem találtam a szezonban, minden csak 'elmegy'.

Az Usagi Drop és a Nurarihyon no Mago még egész jók.


Ayla írta:Itsuka Tenma no Kuro Usagi
zagyva flashy nyögdécselős izéj. Ment az On-Holdba, nincs mért nézzem egyelőre... eszembejutott a Kore wa Zombie Desu ka? azt is anno hidegre tettem, hátha majd kereken értelmesebb lesz ha kell valami fantasy.... értelmes lett?
Nem, ami azt illeti a Zombie minden epizóddal egyre sületlenebb lett, szánalmas befejezéssel.
Ritkán bánom meg, hogy vmit végignézek, de azt megbántam :wwall:

És sajna ez is kezd egyre mondvacsináltabb hülyeség lenni, de egyelőre még nézem ::^_^::


Ayla írta:Kamisama no Memochou ep 2-3
Jobb, kezd érdekelni kihoznak-e többet a srácból.... aki még mindig kicsit pointless...
Szerintem Alice az, aki teljesen pointless. Ostoba, idegesítő, a megtestesült moe-loli fanservice.
Ha nem lenne ott, észre sem venném a hiányát - de a cselekmény sem :drop:
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Alice szerintem rohadtul nem loli, viszont az igaz, hogy csak egy felesleges okoskodó értelmetlen, karakter nélküli senki.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ayla írta:Kábé ennyi. Tudtok ajánlani valami jót az új szezonból? A Dantalian no Shoka-ig még nem jutottam el, de most vettem észre, hogy AniDBn van olyan tag: ,,sudden loli companion appearence" :dirr:
Mayo Chikit, Mawaru Penguindrumot, Kamisama Dollst nem látom listádban. Pont a három legjobbat hagyod ki, milyen dolog ez mán???
Kép
Avatar
BSW
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.10.10. 16:25
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: BSW »

Usagi Drop 4. rész.
Dropped, no comment.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

BSW írta:Usagi Drop 4. rész.
Dropped, no comment.
Ezen most meglepődtem. Annyira wtf volt? Alapból azt szoktam csinálni, hogy rövid sorozatoknál megvárom, míg lemegy és akkor állok neki, de most ennek hatására nem leszek képes türtőztetni magam...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

BSW írta:Usagi Drop 4. rész.
Dropped, no comment.
Pedig kifejthetnéd, mert én nem vettem észre semmi drasztikus változást az előző részekhez képest. Esetleg az volt a baj, hogy hirtelen előkerült a levél anyu telefonszámával? Vagy eltértek a mangától? :?
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Ugyanolyan jó, mint eddig ::^_^::
Egy-két eseményt felcseréltek a mangához képest, de eddig nem tértek el tőle.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Usagi Drop

"Sort of spoiler" komment: Na-na, csak nyugalom, majd ráértek akkor droppolni, ha eljuttok a manga végéig... :twisted: (De komolyan, az több embernél kicsapta a biztosítékot, és még mondhatjuk is, hogy okkal. XD)

Amúgy engem is érdekelne, hogy BSW-t mi készítette ki, mert eddig még mindenhol ódákat zengtek a sorozatról, "a szezon legjobbja" meg ilyenek.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Addig úgyse jutnak el, ha lesz is időugrás szerintem max csak az utolsó rész legvégén, de azt részletesen nem fogják bemutatni.

Ami nem is baj, mert bár elsőre jó ötletnek tűnt, a manga egész második fele rettenetesen elcsépelt lett :roll:
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Kami-sama no Memo-chou 4.rész
Az eddigi legostobább rész. Min története még csak-csak elment, hogy 10év(?) után nem ismerte meg a saját apját azt még el tudom hinni, de a betörő magyarázata már totál légből kapott agymenés volt :o_O:
Szerencsére Alice most keveset szerepelt, amúgy is egyre nehezebben viselem az üres pökhendiségét, a könnyes szemű moe nézését pedig kezdik túlerőltetni :knife:

Az a baj ezzel a sorozattal, hogy túlságosan szánalmas/logikátlan a cselekmény ahhoz hogy detektívtörténetnek nevezzük, vígjátékhoz viszont nem elég poénos és akkor is ugyanazokat sütik el újra és újra :wwall:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

scineram írta: Mayo Chikit, Mawaru Penguindrumot, Kamisama Dollst nem látom listádban. Pont a három legjobbat hagyod ki, milyen dolog ez mán???
Kamisama no Memochou - ejtve.
Mayo Chiki - mért érzem úgy hogy ilyesmiért nem néztem még meg a Maria Holicot? Nah, legyen még egy rész....
Kamisama Dolls - pfúj.
Mawaru Penguindrum - naaaaagyonfura, de érdekesebb mint a többi. Egyelőre folytatom : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Lord.Kamina
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.11.02. 16:32
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Lord.Kamina »

-OJ- írta:Take Moon: Carnival Phantasm előzetesek
PV1
PV2

Hatalmas állatságnak ígérkezik :LOL:
Várom nagyon! A Tsukihime is tetszett, Melty Bloodal is sokatjátszottam régen...
jó nehéz volt de cserébe egyedi, részletes. ::jeye::
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Végre kezdek véleményt alkotni a szezonról, és nem is olyan rossz. Elég sok mindent folytattam az első részek után:

Baka to Test to Shoukanjuu Ni!
Nincs nagy különbség az első sorozathoz képest. Nekem nagyon tetszik, de nem ajánlom azoknak akik nem szeretik az orrvérzéses poénokat. XD

Kamisama Dolls
A mangájának csak a névét ismertem, de kíváncsi voltam rá mi ez, és belenéztem. A klisés elemek vannak benne többségben, (de ma már miben nem?) de 13 részt szerintem érdemes lesz megnézni belőle, legalább is remélem.

Mawaru Penguindrum
Nagyon poén! Csak miután sikerült pozitív benyomást keltenie az animáció minősége erősen vissza esett. :(
Kíváncsi vagyok hova fog el jutni 24 rész alatt.

No.6
Nem rossz, csak az a problémám, az egésznek olyan hangulata van, hogy azt hiszi az ember, ha nem Safu hanem Nezumi akarta volna Shion spermáját, neki boldogan oda adta volt azonnal feltétel nélkül. :/

Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou
Követi a mangát, és nekem a látvánnyal sincs gondom, ezt most nem fogom dobni az biztos, főleg mivel végre feltűnik a kedvenc karakterem is, akinek Noto Mamiko lesz a seiyuja. :D

Usagi Drop
Még csak az első részt láttam, az nagyon hangulatos volt, de eddig nem volt kedvem folytatni, így csak első benyomás alapján nekem azzal fordítottan arányosan fog tetszeni, hogy mennyire lesz depis.

Yuru Yuri
Yuri szerelmi dodekaéder 13-14 középiskolás lolik között. No comment. :neutral:
Egy fél epizód a Com/u/ket-ről szólt, a Tokyo Dome tele emberekkel, de persze egyetlen férfi se volt egyik jelenetben sem.
Szegény főhősnőt sajnálom, aki annyira jelentéktelen, hogy mikor ellövi a klisés biztos emlegettek poént tüsszentés után, lehurrogják, hogy nem lehet. Szegény nem is nagyon illett eddig a dodekaéderbe, de szerencsére a 5. részben sikerült megrontani. XD
(OK, nem hivatalosan ez a kedvencem, de ennek később nem lesz nyoma.)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kdanni írta:Usagi Drop
Még csak az első részt láttam, az nagyon hangulatos volt, de eddig nem volt kedvem folytatni, így csak első benyomás alapján nekem azzal fordítottan arányosan fog tetszeni, hogy mennyire lesz depis.
Az eddigi négy rész alapján jó az esély rá, hogy tetsszen neked a sorozat, mert egyáltalán nem depis, inkább szívet melengetően megmosolyogtató. ^^
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

No akkor, én is írok az aktuálisokról:

Usagi Drop
Engem megvett a sorozat kilóra, vigyorral a képemen nézek végig minden egyes epizódot. ::^_^:: Az egyetlen dolog, amit fel tudok hozni ellene, hogy az animáció helyenként eléggé elnagyolt.

Natsume Yuujinchou San
Ez miért csak 13 részes lesz? Remélem csak arról van szó, hogy kettészedték a sorozatot, és lesz majd egy negyedik szezon is, mert egyébként nagyon sok történet marad feldolgozatlanul. :( Most egyedül az tud vigasztalni, hogy jövő héten végre jön Matoba.

No. 6
Ok, elért a sorozat arra a pontra, ahonnan nem tudom nyugodt szívvel hímneműeknek ajánlani, ráadásul Shion egy töketlen nyálgép. De aki kibírta a Kuroshitsujit, az azért tehet vele egy próbát, mert a sztori része még mindig érdekes.

Nurarihyon no Mago
Az új rendezőbácsit még mindig szeressük, a nagypapi visszaemlékezős arcot is nagyon szépen megcsinálták. A harcok persze főleg állképekből állnak, de hát... Deen. :roll:

Nem most indult, de még megy:

Kaiji 2
Ezek a részek most nagyon jók. Feltűnt az elmebeteg vénember is, Ichijou pedig nagy sz@rban van. Kíváncsi vagyok, a tálcákkal mint kezd Kaiji.

Ao no Exorcist
Na szerintem ilyennek kell lennie egy jó shounen fight sorozatnak. Semmi korszakalkotót nem nyújt ugyan, de amit csinál az nagyon szórakoztatóan teszi. ^^
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Mawaru Penguindrum 5 - MIND FUCKING BLOWN. Ez van, ha borul a bili. Így kell kiosztani egy perverz zaklató ribancot. Lassan nyithatnánk neki topikot, szerintem tudnánk miről beszélni.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kamisama Dolls
Most kicsit lassabb rész volt, de ez is hangulatos volt, észre se vettem, hogy eltelt. :D
A karakterek nagyon jól fejlődnek, pl. Utao azon kezdett el gondolkozni milyen nagy nővérnek lenni, az tetszett.
És tulajdonképpen a következő rész lesz a vízválasztó a sorozat értékelésével kapcsolatban, a mindenkit motiváló sötét múltról le fog hullani a lepel! Leginkább az érdekel mennyire lesz klisé mentes, mert az eddigi flashbackek eléggé annak sejtették a sztorit. Egyenlőre bizakodom, hogy magyarázatokkal sokkal árnyaltabb történet lesz belőle.

Nurarihyon no Mago
Hiányoznak fontosabb események, főleg a jelem fejlődést magyarázó jelenetek, de ha így majd a későbbi részekre több idő jut, hát legyen. Így lehet azoknak, akik nem olvassák a mangát tovább sem lesz a kedvence, de ezt korrábban bukták. :/
És igen Hagoromo Gitsune és Kyoukotsu-chan belépője rulz! Alig várom a következő részt, az előzetes túl sokat mutatott. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

A Redline movie is úgy pofára esett mint anno a Mátrix(3):Revolutions, a végére már annyi grandiózus hülyeséget pakoltak bele (óriásmonszta bírkózás volt a top, de az egész katonai beavatkozáson is már csak kínomban röhögtem) hogy teljesen szétesett az egész, a film elején mutatott verseny pedig 100x hangulatosabbra sikeredett (Az még a versenyről szólt)), mint amit a végére összetákoltak.
Az animáció viszont nem volt semmi, de ez a rajzolás totál betépve hatott volna igazán :thumb:
Egy 6/10-et azért kap, de kétlem hogy valaha is újranézem.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kamisama Dolls ep.7

Nem tudom mennyire volt klisé mentes, de szerintem a klisés részeknél mindenhol volt pont egy csavar.
És újra nézve az első rész elejét kiderült, még bőven van más vissza emlékezni való.
Újra néztem azt is mit flashelt be Hibino-san az előzőrészben, és ez a rész után már tiszta, hogy a "kakashi kovács" lány emlékei voltak azok.
Pedig Aki nem is néz ki akkorra szívtiprónak, hát igen a rosszfiú faktor számít a legtöbbet. A tanárnő, meg egy ribanc volt nem kérdés. :/
És szerintem az is Moyako ("kakashi kovács") volt az akivel Kyohei a vállán futott Amaterasu elől, az első rész legerején. :)
Ezekből jól össze lehet rakni mit és érezhet.
Szeretem ha kevésbé fontos szereplők érzelmeit is részletesen megismerjük, főleg ha nincs a szánkba rágva mennyire szenvednek. Sőt többször az ő érzelmeik jobban is érdekel mint a főszereplőké.
Ráadásul valamiért bukom a szörnyű mentális traumát jól viselő női karakterekre, tehát van egy újabb kedvenc karakter jelöltem. Egyetlen dologtól félek, hogy maradék 6 részbe pont ő nem fog bele férni. :(
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ha megnézed az endinget, még mindig van egy ismeretlen karakter, aki nem mutatkozott be. Talán ő is lehetett a legelső jelenetben. Azt nem is vettem észre, hogy ott Amaterasu elől futottak. Teacher amúgy miért is ribanc?

Egyébként csak én borzadtam itt el a legújabb Usagi Droptól?
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:Egyébként csak én borzadtam itt el a legújabb Usagi Droptól?
Bővebben mi volt a baj vele, mert én nem vettem észre semmi változást. ^^
Kép
Válasz küldése