Hellsing

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd a Hellsing-ben?

Alucard
102
53%
Anderson
17
9%
Integra
13
7%
Victoria
39
20%
Walter
19
10%
Incognito
3
2%
 
Szavazatok száma: 193

Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Ha úgy 2015-re (ezzel a tempóval...) végig meganimálják a mangát, valszeg megnézem.
Már csak kettő van hátra, remélhetőleg 2013 elejére legkésőbb elkészül az egész.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Ayla »

-OJ- írta:Én is azt szoktam hallani, mert kb úgy ejtik hogy 'Anderzn'
ezen most besírtam :'D

és jéj már 24 múlik elfele.... visszaszámláljunk?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Ma van a nagy nap. :cool: Ilyenkor mennyi idő szokott lenni míg kidobnak egy subbolt verziót?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

2-3nap
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: anubys »

nyaa-n néztem, de még nem láttam raw-t.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

OVA VIII
Nem lettem lenyűgözve, a kiváló előzeteshez képest ez a rész elég közepes lett. Valahogy egy jelenetben sem tudták igazán elkapni a megfelelő hangulatot - főleg a zenék voltak teljesen középszerűek, de ezúttal a harcok is csak a manga kiszínezett állóképeiből álltak - így szépen lefolyt az egész mindenféle érzelmi csúcspont nélkül (Maxwell halála is teljesen jelentéktelen lett), és persze pont akkor hagyták abba, mikor végre történt is valami B)

A CGI nem szokott zavarni, de ezt most különösen rondának találtam, főleg a lovasokat és a távolabbról mutatott hömpölygő holtáradatot x)



A The Dawn első része nem volt rossz, Walter már fiatalon is nagyon badass. Kíváncsi vagyok, hány epizód lesz belőle (remélem nem csak három a fennmaradó OVAkhoz mellékelve) és meddig fogja feldolgozni a mangát.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Ayla »

miaza thedawn?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:miaza thedawn?
Gondolom ez. Mondjuk, hogy ezt is meganimálták, az nekem is újdonság.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ayla: Ahogy Titkos is írta, a Dawn a Hellsing (egyelőre) hatfejezetes előzménye, amiben Walter shota, Alucard pedig kislány alakban parádézik (Lolicard XD). Csak sajnos Hirano egy lusta dög és nem hajlandó befejezni a történetet. :(
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Azt üzente twitteren, hogy már befejezte és állítólag még 5-6 fejezet lesz, az fog kitenni egy teljes kötetet.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ezt jó tudni. ^^
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ez azt jelenti hogy a The Dawn-ban Walter fiatal? ... (nagyonlustautánanézni)

és van a The Dawnból most az utsó OVÁban? (gyengeelméjű)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

kb 14 éves
http://www.mangafox.com/manga/hellsing_ ... 01/24.html

Nem benne,
egy különálló, 10perces epizód, ugyanazzal az animációval.
http://www.youtube.com/watch?v=3JPK_GhpoIM
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Köszi szépen, -OJ- ! : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Goofy »

-OJ- írta:OVA VIII
Nem lettem lenyűgözve, a kiváló előzeteshez képest ez a rész elég közepes lett. Valahogy egy jelenetben sem tudták igazán elkapni a megfelelő hangulatot - főleg a zenék voltak teljesen középszerűek, de ezúttal a harcok is csak a manga kiszínezett állóképeiből álltak - így szépen lefolyt az egész mindenféle érzelmi csúcspont nélkül (Maxwell halála is teljesen jelentéktelen lett), és persze pont akkor hagyták abba, mikor végre történt is valami B)

A CGI nem szokott zavarni, de ezt most különösen rondának találtam, főleg a lovasokat és a távolabbról mutatott hömpölygő holtáradatot x)
Miért milyen érzelmi csúcspont kellett volna Maxwell halálához? A legnyomorultabb karakter a legnyomorultabb halált kapta. Ki lett nyíratva és ennyi. A mangában se volt másképp.

Először nekem nagyon ütősnek tűnt az OVA VIII, lehet mert 240p-ben néztem youtubon.. XD főleg Alucard mikor meglibbentette a köpenyét és odakerült egy sereg, azért voltak epic momentumok. De mikor a fansub-os verziót néztem másodszorra már engem is kezdett zavarni a sok állókép. Viszont Alucard Castlevaniás formáját jól hozták és azért a kardozós rész is profi lett bár tehettek volna még hozzá valamit, mondjuk megcsinálhatták volna hosszabbra is. Ha legalább ennyit eltérnének a mangától szerintem az senkit nem zavarna.
Cgi nem volt rossz.. szvsz jobban sikerült mint Seras Gundam-es jelenete az OVA VI-ban.
Következő részre is kíváncsi leszek mennyire lesznek ütősek a Walter-es jelenetek majd.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Szerintem nem volt semmi baj ezzel a részel, a zene is rendben volt, egyedül a CGI bántotta helyenként a szememet, de nekem az egyébként is szokta. ^^'

A Dawnban viszont nem tetszett shota Walter hangja, mint amikor Hitsugaya próbál badas lenni, szvsz Paku Romi nem volt épp a legjobb választás a szerepre.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Hellsing Ultimate OVA IX Teaser
Enyhén spoileres.
És állítólag már December végén megjelenik...Nah persze :twisted:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Mariko »

LOL! Amikor a végén Lolicard megszólalt Nakata Jouji hangán felröhögtem! XD

A decemberi megjelenés meg még viccnek is gyenge, esetleg valamikor jövő tavasszal...
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Fura, hogy loli formának is ugyanaz a hangja. :roll:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én azért bízok benne, hogy ez csak egy vicc volt a részükről, és a kövi részben már lányhangja lesz Lolicardnak. ::^_^::
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Ayla »

2012 Februárra van kiírva elvileg. Erre számoljunk rá másfél évet és meg is lesz. ^^

Hát már előre láttam, hogy ilyen 3Dis izéjt látok majd. Röviden: gány volt. Valamiért nem pörgött. Nem kapott el a fíling. Maximum az amikor először láttam Alucard Drakula fejét: jéjz, a heverom tökjól cosplayelhetné! XD

Meg esetleg amikor az elején Seras akciózik egy picikét Integra körül.
Nah, holnap este The Dawn-t nézek....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta:Barátnőm nemrég végezte ki, ő a mangát olvasta előbb, és azt mondta, hogy örül neki, mert csak a TV alapján most ő sem értené, hogy mi ez a Hellsing-rajongás.
Na jó, ez azért nem pont úgy volt, hiszen én is a magyar kiadásban olvastam a mangát. Ha jól rémlik, kábé egyszerre kezdtem a mangát a TV-vel, az utóbbit hamar le is nyomtam, és jól ki is akadtam rajta. Még szerencse, hogy a mangából már akkor is lehetett érezni, hogy nem lesz ennyire gány, vagy lehet csak egyszerű volt tőled kölcsönkérni. :3
De ha valaki azt mondaná, hogy a TVverzió után rajong, azelőtt értetlenül állnék.
Mariko írta: BTW vajon ki volt az a 3 ember, aki Incognitóra szavazott? :shock:
Akármilyen hihetetlen, simán el tudom képzelni, hogy van olyan, akinek a TV tetszik. (Még akkor is, ha értetlenül állok)
Mint ahogy van olyan lány ismerősöm, akinek a kedvenc animéje a Rosario to Vampire. (Ezt... én egyszerűen nem tudom feldolgozni...) Ajánlottam neki a mangát, de elintézte annyival, hogy ő nem olvas mangát. Nem mozog, nincs zene, és gondolom még olvasni is kell, ami gondolom szintén hátrány. A Hellsingnek az a szerencséje, hogy már a bibliofóbok számára is elérhető az eredeti sztori. :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

A mordályos nyul írta: De ha valaki azt mondaná, hogy a TVverzió után rajong, azelőtt értetlenül állnék.
A TV verziónak két nagyon nagy pozitívuma van szerintem, ami sok embert magával tud ragadni. Egy: Az opening. Ennél betegebb opja nem sok műnek van. Kettő: Az első talán kb. 5-7 epizódnál gyakran nagyon erősen stilizáltak a hátterek (nem tudom, hogy ez rendezői vagy költségvetési okok miatt van így) mindenesetre ez ad az egésznek egy kúl, rémálom szerű hangulatot, ami szintén hathat az arra fogékony nézőkre.
Szóval én igenis el tudom képzelni, hogy miért is rajong valaki a TV verzióért.
A mordályos nyul írta: Mint ahogy van olyan lány ismerősöm, akinek a kedvenc animéje a Rosario to Vampire. (Ezt... én egyszerűen nem tudom feldolgozni...)
O_o' ... aláírom, szép az ending dal... de... O_o' *CA megy és siratja egy kicsit az emberiségbe vetett hitét*
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

A mordályos nyul írta:Mint ahogy van olyan lány ismerősöm, akinek a kedvenc animéje a Rosario to Vampire. (Ezt... én egyszerűen nem tudom feldolgozni...) Ajánlottam neki a mangát, de elintézte annyival, hogy ő nem olvas mangát. Nem mozog, nincs zene, és gondolom még olvasni is kell, ami gondolom szintén hátrány.
Nekem is van egy ilyen haverom, akinek az R+V a kedvenc hárem vígjátéka, de valszeg csak azért, mert azt látta legelőször :drop:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hellsing

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Akármilyen hihetetlen, simán el tudom képzelni, hogy van olyan, akinek a TV tetszik. (Még akkor is, ha értetlenül állok)
Azt még én is el tudom fogadni, ha valakinek a tetszik a TV sorozat (bár én a magam részéről nem tartom túl sokra), Incognito viszont mind vizuálisan, mind jellem ügyileg (a motivációjáról nem is beszélve) annyira szánalmasan gyenge főgonosz, hogy egyszerűen fel nem bírom fogni, hogyan körözheti le Integrát és Alucardot és válhat valaki kedvenc szereplőjévé. O_o
Kép
Válasz küldése