Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

scineram írta:Egyébként csak én borzadtam itt el a legújabb Usagi Droptól?
Szerintem teljesen életszerű volt, el is hiszem hogy egy idő után betelik a pohár, ha egy házsártos anyóssal kell együtt élni, és akkor az ember a rokonoknál keres menedéket
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

scineram írta:Ha megnézed az endinget, még mindig van egy ismeretlen karakter, aki nem mutatkozott be. Talán ő is lehetett a legelső jelenetben.
Ezért nem írtam biztosra. :)
Teacher amúgy miért is ribanc?
1.) Otaku körökben minden nő aki nem szűz ribanc. De az biztos wifu nem lesz belőle. XD
2.) A plot miatt: ha nem ribanc, akkor szerintem elég ass pull volt amit tett.
Átmegy segíteni valamiben egy tanítványa apjának, és azzal végződik, hogy úgy összefekszenek, hogy be se zárják az ajtót. Ami magában még nem lenne gáz, de ahogy Akira rámászott, az már tényleg nehezen magyarázható mással anélkül, hogy az ne tűnjön erőltetnek, vagy szimpla fanservicenek. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Most aztán nagy dolog, hogy nem zárták a hálószoba ajtót, előfordul az ilyesmi. Lehet nem számítottak a gyerekre. Akival szemben pedig kezdetektől megvolt a vonzalom, szerintem egyáltalán nem asspull volt. Lehet, az otakuknak nem jó waifunak, de az elrablójának azért megfelelt. Meg Akinak. Szóval a ribanc szintjét itt meghúzni blődség.

Ami Usagi Dropot illeti, ti belegondoltatok, mi (nem) történt a végén, mi volt a rész üzenete? Szerencsémre valaki nagyon szépen kifejtetette, miért volt ez a rész problémás.

Közben azt vettem észre, bár biztos már mindenki dobta, a Nichijou hetek óta pwnzol. A hercegnő minionjai immár harmadszorra ütöttek, Mio és Yuuko meg folyamatosan tarolnak, nincs már az az unalmas fárasztás. Talán mert Shininomék háttérbe szorultak.

A Tigris és Nyusziban pedig meghúzták azt, amiről csak reménykedtem, hogy Lunatic menti meg Kotetsut. Keade meg már meg is kapta Maverick erejét a lezáráshoz. Izgalmas vég lesz.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

scineram írta:Szóval a ribanc szintjét itt meghúzni blődség.
Talán eleve nem a jó szót használtam, a "slut"-nak van enyhébb fordítása is. :D
És így belegondolva egy rész, tényleg nem adhatta vissza, mi is alakulhatott ki a tanárnéni és Aki között igazából.
Ráadásul a jelenet azért is tűnhetett erőltetettnek, hogy Aki zavarát hangsúlyozza ki, mikor rámászik egy majd 10 évvel idősebb nő. Ekkor viszont meghajlok a nagyszerű rendezői húzás előtt, és szánom, hogy nem vettem előbb észre.
Közben azt vettem észre, bár biztos már mindenki dobta, a Nichijou hetek óta pwnzol. A hercegnő minionjai immár harmadszorra ütöttek, Mio és Yuuko meg folyamatosan tarolnak, nincs már az az unalmas fárasztás. Talán mert Shininomék háttérbe szorultak.
Most vannak a Legjobb a részek, Misatoval, a kis húgával, és a barátaival a középpontba. :D
Yuuko álma másodszorra azért ütött akkorát, mert teljesen elfelejtettem, hogy az az álom volt. Harmadszorra már nem volt facepalm, de a sereg most is nagyot alkotott. És most már Mio teljesen lecserélődött. (=> Ezért nem titkolja már a mangáját.) XD
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

scineram írta:Ami Usagi Dropot illeti, ti belegondoltatok, mi (nem) történt a végén, mi volt a rész üzenete? Szerencsémre valaki nagyon szépen kifejtetette, miért volt ez a rész problémás.
Mondhatni igazi old-school felfogás, miszerint a család, de legfőképp a gyerek az első, és annak boldogságáért a szülő elvisel mindent.
Ellentétben a mostanság egyre elterjedtebb, 'felvilágosult' gondolkodással, hogy a családnak nincs semmi összekötő ereje, mivel azon belül is mindenki sérthetetlen jogokkal rendelkezik, amiből később következik a veszekedés majd a válás, a gyerekről meg gondoskodjon aki akar :drop:

Szerintem az Usagi Drop jó érzékkel rávilágított a problémára, de nem próbálja azt görcsösen megoldani (pl apuka nem esik térdre bocsánatért könyörögve, vagy rúgja ki az ősöket - nem tündérmese melodráma ez, ahol garantált a happy end), ugyanakkor a törünk-sírunk-válunk megoldástól is elhatárolódik
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:Ami Usagi Dropot illeti, ti belegondoltatok, mi (nem) történt a végén, mi volt a rész üzenete? Szerencsémre valaki nagyon szépen kifejtetette, miért volt ez a rész problémás.
A rész üzenete szerintem az volt, hogy ha gyereked van, akkor már nem csak a saját boldogságodért felelsz, és szülőnek lenni gyakran lemondással jár. Haruko két rossz közül kellett, hogy válasszon, és végül a gyereke érdekeit a sajátja elé helyezte. Lehet, hogy én vagyok túl régimódi, de én el tudom fogadni a döntését... bár nem biztos, hogy én is így döntenék egy hasonló szituációban. ^^'
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Na, így visszatérve az élők sorába én is leírom a benyomásomat a nyári szezonról, főleg, mivel már van rálátásom a sorozatokra és nem csak a sötétben tapogatózom a tartalmat és a minőséget illetően. :D

Ikoku Meiro no Croisée: egyik kedvencem az idei nyári szezonból, de szerintem még az éves összesítésemen is előkelő helyen fog szerepelni. Bájos, imádnivaló. :-P Yune nagyon szerethető karakter, nem csoda, hogy mindenki kivétel nélkül odavan érte. Claude helyenként azért kiveri a biztosítékot, és természetesen belehalna, ha több érzelmet mutatna. Most már hagyján, de persze az első részekben játszotta a közömböst. Alice-t is szeretem, bár az ilyen karakterektől írtózni szoktam, de gazdasága ellenére nem túl beképzelt, és elég jóindulatú szereplő. Maga Párizs, mint színhely nagyon jó választás, engem a 19. századi hangulat is megfogott, a kultúrák különbözőségei is nagyon jó téma, de egyáltalán nem érezni oktatóvideónak a sorozatot, mert nagyon jó karakterek szerepelnek benne.

Usagi Drop: a másik favoritom. Az előzőhöz hasonlóan ez is nagyon tetszetős kis téma, szerencsére nem elborult, kicsavart tálalásban. Én a szereplők minden eddig cselekedetét jogosnak és elfogadhatónak találtam, ezért sem értem, hogy sokan miért kötöttek bele. :wink: Manapság tényleg az önzőség és az önérdek az első, és a család egyre kevesebbet jelent (közhely). Attól, hogy valaki szülővé válik, nem biztos, hogy le tud mondani a saját érdekeinek mindenek fölötti érvényesítésről, és a családja érdekében sem lesz képes a megalkuvásra. Az Usagi szerintem ezt a képet árnyalja egy csöppet, és el szeretné gondolkodtatni a nézőt, hogy valóban jó irányba haladnak-e a dolgok, van-e más megoldás. Nekem ez abszolút szimpatikus, és miért ne lehetnének ilyen emberek?

Kamisama Dolls: Eredetileg nem terveztem, de az ajánlók miatt, meg mert néhány sorozat elhasalt nálam, mégis belekezdtem. Nem bántam meg, mert érdekes és jó sorozat. A karakterdesign tetszik, az animáció is szép, és a történet is jól megírt. Bár én kissé több csavart és egyediséget vártam volna az Akis háttérsztoritól. Belepakolnak az animébe mindenféle repülő robotistenségeket, erre ilyen "hétköznapi" szállal intézik el a dolgot. Mondjuk amit a tanárnő Akival művelt, azért én is röpítettem volna, sz'al ő sem volt azért ártatlan kis bárányka, bármennyire sajnálják olyan sokan. :D Bár jól megtévesztették vele a nézőt, mert én sem gondoltam volna, hogy pedo. :roll: A folytatásra is kíváncsi leszek, mivel töltik még ki a maradék pár részt.

No. 6: Szintén tetszik, engem a bl sem zavar benne, most a 7. részben pedig a fangirlök is megkapták, amit akartak. :-P A rajzstílus eleinte engem Miyazaki filmjeire emlékeztetett, a történet pedig elég sci-fis-s. Érdekes és nem unalmas, külön öröm, hogy az infók szép lassan csöpögnek, nem húzzák el a semmit tíz részig, majd a lehetetlent megkísértve mindent lezárni két rész alatt. A Dogkeepert én valamiért úgy érzem, hogy az FMA-ból szalajtották. :)

Mayo Chiki: átlagos ecchi sorozat, kliséhalmazzal. Levezetésnek jó, de nem lesz a kedvenceim között. Mindenesetre az idióta R-15-nél fényévekkel jobb ecchi vígjáték a szezonban.

Blood-C: iszonyatosan idegesített a Blood+ sorozat, de ez valahogy jobban tetszik. Itt is vánszorog a történet, hentelés minden részben van, és sejtésem is, ki áll a dolgok mögött, de ez sem egy egyedi cucc. Saya szopottgombóc ábrázata az előzőben kiábrándító volt, itt legalább néz ki valahogy.
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

No.6- osztom Dark-san véleményét:) nekem az tetszik benne a legjobban, hogy úgy hagyják abba a részeket, hogy marad valami titok és kíváncsivá teszi az embert, így automatik folytatja a sorozatot. a sztorija sem unalmas, grafika: tetszenek a pasztelszínek:) az árnyékolás tűrhető, a háttér szép kidolgozású, a mozgásokat jól megoldották ebből kifolyólag az arc és egyéb apróbb kidolgozások elmaradtak, de még így is 10/6-7

eljutottam odáig hogy belenézzek a Kamichou wa maid-ba:)- a sztori: nem rossz, de nem az én műfajom :-P attól még elég élvezhető volt, csak abbahagytam pár rész után :drop:
grafika: középszintű igazi animés:) 10/4
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát engem már egy ideje zavar, hogy a No.6 sokkal inkább két fiú kapcsolatára koncentrál mit magára a sztorira, általában szeretni szoktam a lassú folyású történeteket, de itt az első két rész pörgése után csalódás ez az egy helyben totyorgás.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Így a leírásotok alapján úgy látom, hogy ez a No. 6 még annál is BL-ebb lett, mint amilyennek elsőre jósoltam. :dirr: XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hát ja, gyakorlatilag ez már nyílt BL, ami leginkább azért volt meglepő nekem, mert a könyveket sima ifjúsági regényként és nem BL-két árulják.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Mardock Scramble első filmje is kinn van BDripben, a hivatalos angol felirattal :thumb:

Egész kellemes sci-fi noir történetnek ígérkezik, a látványvilágát különösen jól eltalálták és a szinkronhoz is sikerült pár ismertebb hangot megszerezni. A cselekmény mondjuk nem volt túl sokrétű, de a karakterek bőven eladták azt az egy óra játékidőt (főleg a végén felbukkanó, ritka elfajzott banda). A készítőknek viszont volt képük a legnagyobb cliffhangerrel befejezni a filmet, pont az akciójelenet kellős közepén :wwall:

Oeufcocque pedig az egyik legpraktikusabb alakváltó MI amit valaha kitaláltak, az külön poén hogy alapból pont úgy néz mint egy világító Stuart Little :lol:
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Sacred Seven Ep 1., ami után dobtam is.
Elit maid osztag rulz! Genki girl kő klub elnök, yandere hajlamokkal WIN! Tsundere? loli ojou-sama aki megveszi az iskolát, hogy a főhőshöz kerüljön nem rosz! Ráadásul még a főhősnek van egy kis karizmája.
De ezen kívül minden annyira klisés, szánalmas és gyerekes, hogy nem mertem tovább nézni.
Ami megkönnyítette a döntést, hogy kezdetben volt egy tök király nyers ereje, és hozzá egész jó dizájnú ruhája a főhősnek. De miután az első rész végén meg lett szelídítve bénább műanyag páncélja lett mint a D.I.C.E.-os csávóknak. (Ami azért...)
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

^ A loli szerencsére nem tsundere, de ez nem sokat segít rajta :vigyor:
Egyébként egyetértek, a Sunrise nagyon eltolta ezt a sorozatot. Egy nagyon béna, egymondatos sztori van, de azt is csak húzzák, miközben tengerpartos/kényszerrandizós/kirándulós/iskolai fesztiválos fillerekkel töltik ki az időt.
A MegaMan ruhája pedig tényleg ciki, a kezdeti piros sokkal vagányabb volt :lol:



Megjelent az első Towa no Quon film is. Ahogy azt a BONEStól elvárhattuk, az animáció és a design nagyon szép lett, a harcok látványosak és jól koreografáltak, a dinamikus háttérzene pedig tökéletes alájuk.

A karakterek/oldalak bemutatására viszont nem sok szót pazaroltak, de ez nem probléma. Túl sok info lett volna az egy első filmben, most inkább a cselekmény(+akció) dominált, a háttérsztorik ráérnek a következőben.

Mindenesetre ígéretes sci-fi/akció film-sorozatnak tűnik :thumb:
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Mondjuk a Sacred Sevenben a legmegrázóbb a komornyik volt. :D

Nichijou 23. ep

Ha az összkép nem is volt eget rengető, a részletek nagyok voltak!
Láttuk Mio élete legfontosabb pillanatait.
Mai chan elmosolyodott!
És Sakurai sensei ballagási képe narrálta az előzetest, Yui Horie hangján!!!
És a második ED is mintha a legjobb lett volna zeneileg az első változat óta. Bár még mindig az a legjobb. Edit.: Eddig nem hallgattam újra őket emlékezetből írtam, de újra hallgatás után volt még pár jó. :)

És ha már Yui Horie, a Pinguinedrum ED singleje az ő előadásában is tartalmazza a Dear Future-t. És szerintem az a legjobb.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép

Elindult a Kizumonogatari projekt honlapja a film első trailerével.

Januárban pedig a Nisemonogatari sorozat indul.

Fasza kis Bakemonogatari nap volt.

Más. Sket Dance 24. - bele a szar a ventillátorba. Nem most lesz vége a sorozatnak, de már eljutott a legmegrázóbb háttértörténetig. A rész első fele nem rossz sztori volt kedvenc szamurájunk bátyjáról, de ami a második felében következett, a zseniális seyuu alakításnak is hála, attól végig kirázott a hideg. Az előzetes meg a végén... ez brutál lesz úgy érzem.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem pont a Nisemonogatarira mondta azt Nishio, hogy abból sosem lesz anime? Vagy az összes olyan részt kiszedik belőle, ami miatt ezt gondolja az író?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Nem pont a Nisemonogatarira mondta azt Nishio, hogy abból sosem lesz anime? Vagy az összes olyan részt kiszedik belőle, ami miatt ezt gondolja az író?
A Bake topicban reagáltam scineram postjára, nézz be oda. :wink: Egyébként igen, erre mondta Nisio. :D És persze hihetnénk azt, hogy csak viccelt, de tényleg van benne 1-2 olyan jelenet, amiket hogy úgy mondjam, igen ritkán látni animékben, és még alig olvastam valamennyit a regényből. :lol: Szóval vagy sok minden kimarad, vagy annyira kell nekik a pénz, hogy már semmitől nem félnek, és megcsinálják. XD
Kép
Avatar
novalisk
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2006.03.22. 04:58
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: novalisk »

Én úgy tudtam, hogy a Zaregoto-ra mondta, de alighanem én tévedek.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos, nem gondolod komolyan, hogy bemegyek egy olyan anime/manga topikjába, amit még nem láttam végig. :P Kivétel a Naruto és a Bleach, mert azt már úgysem nézem végig, és a kommentek úgyis szórakoztatóbbak, mint maguk a sorozatok.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

novalisk írta:Én úgy tudtam, hogy a Zaregoto-ra mondta, de alighanem én tévedek.
Lehet, hogy arra is. XD Azt nem ismerem, de Animesukin én csak a Bake-sorozat topicjában mászkáltam, és ott írta valaki. (Mondjuk Nisio nem indokolta meg, hogy miért mondta, de példának bemásolták a "megmosom a húgom fogát" jelenetet a Nise-ből...:dirr: XD)
A mordályos nyul írta:Titkos, nem gondolod komolyan, hogy bemegyek egy olyan anime/manga topikjába, amit még nem láttam végig. :P Kivétel a Naruto és a Bleach, mert azt már úgysem nézem végig, és a kommentek úgyis szórakoztatóbbak, mint maguk a sorozatok.
Sejtettem... XD
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

YuruYuri 12.rész
A yuri bizony Véresen Komoly dolog :vigyor:
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

-OJ- írta:YuruYuri 12.rész
A yuri bizony Véresen Komoly dolog :vigyor:
Én meg is adtam neki a 10 pontot! Pedig az első részbe csak úgy unaloműzésként néztem bele online-streamen. De aztán a következő 3 részt már másnap meg is néztem. :)
//Ráadásul azt is eszembe juttatta mit szerettem a K-On!-ban. Minőségtől és tartalmazott értéktől függetlenül végig vigyorogtam az egészet. A káros szenvedélyek már csak ilyenek, több érv szól ellenük mint melletük, de az ember mégis csinálja. XD
Ettől függetlenül a YuruYuri sokkal királyabb volt mint a K-On! Itt:
-OJ- írta:A yuri bizony Véresen Komoly dolog :vigyor:
És epic trollkodások voltak benne, aminek az áldozata legfőképp a jelentéktelen főhősünk Akkarin volt a célpontja, de a nézök is kaptak bőven. Pl.: Horie Yui benne volt a castban egy népszerű karakter hangjaként, de mégse jelent meg az animében.

A "karakter szong"-ok közül meg Yui-é nagyon állat. Viszont szegény Akkarin ott se tudja tudja túl énekelni az szirénákat és elefántokat. :(
Bár amit várok az Ayano lemeze. Nem is Sakurakoé, ő volt Kyubei.

Nichijou 25. rész
Nagyon jó rész volt. És akkor most Misato és Sasahara hivatalosan összejöttek? Remélem lesz velük jelenet az utolsó részben. :)

Kami nomi zo Shiru Sekai: Yonin to Idol OVA
4 girl and an Idol lett meganimálva, amit már valamikor megtippeltem. Jó volt, annak ellenére, hogy a legjobb részét írták át/hagyták ki.
Egyetlen megbocsáthatatlan dolog, hogy lehagyták Miyako szeplőit!
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Hibino-sant meg baszták!!!!


Ok, Kuukonak hála csak az áram baszta meg, de nem sokon múlott, és azért Magatsuhi jól meg rángatta a végén.
Kamisama Dolls rulz, ez is magas pontra számíthat, még ha nagyjából előre látom mi is lesz az utolsó részben. (Bár ha nem az lesz, és mégse lesz kiábrándító az csak plusz pont.)
Mi lett volna ha a manganák egy apró részleténél kicsit több is bele fér. Amúgy nem tudom menyire hűséges ahhoz és mennyit dolgoz, de lehet jobb is így.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Anime készül Kawahara Reki Sword Art Online című light novelből.

Kód: Egész kijelölése

'Egyetlen menekvés a játék befejezése. A game over pedig egyenlő a tényleges halállal.'

Ez a halálos csapda vár arra a tízezer felhasználóra, akik mit sem sejtve beléptek a 'Sword Art Online' MMORPG világába. 

Kirito, a történet főszereplője szintén a játék fogságába esett és egyedül kell teljesítenie a rá kiszabott feladatot: végig kell küzdenie magát 'Aincrad' kastély 100 emeletén.
Light novel irója: Kawahara Reki
Műfaj: Akció, Románc, Fantasy, Sci-fi, Kaland



És az író másik light novelje, az Accel World is animet kap.

Kód: Egész kijelölése

Haruyuki egy átlagos diák, akiből állandóan gúnyt űznek a társai a kövérsége miatt, ezért az egyetlen öröme az életben, ha az iskola számítógépes hálózatán játszhat a kedvenc squash játékával.
Itt találkozik először az iskola diáktanácsának alelnökével, a 'Hófekete Hercegnő' (Kuroyukihime) néven ismert gyönyörű és kifinomult lánnyal, aki egy teljesen új, virtuális világba hívja a srácot. Ez az Accel World, mely jócskán fokozza a felhasználó elméjének működését, bizonyos mellékhatások árán.
Light novel irója: Kawahara Reki
Műfaj: Akció, Románc, Shounen, Sci-fi, Iskolai Élet
Válasz küldése