Milyen mangát olvasol mostanában?

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Bakuman

És megkapta. És ezennel beteljesedett a manga célja. Na most mi lesz?

Kuro

nekem fáj a hajam az egésztől...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

ARGHFPKHGZASSVGG!!!!!!!!!! *artikulálatlan hangok halladszódnak, miközben Nyul elájul*
Must Read! :D
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Én csak szeretném közölni, hogy nagy öröm ért minket, UDDUP rajongókat, mivel augusztus óta kijött 2 azaz kettő rész fordítása. Yey. :P Hogy a hiányzó részek (szám szerint 5) honnan lesznek meg, az rejtély.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ha már apró örömök az életben: a 07-Ghost-ot két új csapat is elkezdte fordítani, és sikeresen be is hozták a féléves lemaradást a magazinhoz képest. Plusz Minekura Kazuya végre hivatalosan is meggyógyult, és jövő hónaptól újraindul a Saiyuki is. ::^_^::
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Angel Shop

Ez egy koreai mahwa, ami egy fiúról, Borisról szól - igen, orosz neve van a gyereknek -, valamint egy lányról, Yuri Angel-ről, aki egy professzor, Dr. Angel lánya. Mindketten 15 évesek, Yuri egy hidegvérű, érzelemmentes lány, aki viszont kiváló robotokat készít. És amikor egy ember formájú robotot mintáz Borisról, a dolgok kezdenek izgalmasan alakulni.
A sztori amúgy a jövőben játszódik - bár a környezet nem ezt mutatja -, amikor a robotok már a hétköznapi élet részei.

A grafika igen szép, de mivel még csak a manga elején tartok, nem tudok sokat mondani. A történet érdekes, izgalmasnak ígérkezik, és kíváncsi vagyok, mi lesz a vége.
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Ez mekkora ószom! Lánykérés az Ao ni Exorcist-ben! Ez azért tetszik kifejezetten, mert minden más shounen manga annyira elhatárolódik az ilyesmitől. Way to go, Kazue Kato! Imádom ezt a nőt. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ao ni Exorcist
Sárkánybaby írta:Ez mekkora ószom! Lánykérés az Ao ni Exorcist-ben!
A manga címét nem spoilerbe írnád, talán kevesebb kísértés lenne a lelövésére, és eltudnánk dönteni olvastuk-e már vagy sem. ;)
Egy kicsit lemaradtam, így le kellett spoilereznem a dolgot, de semmi érdekes nem volt Azt hittem minimum Rin vagy Bon fog megházasodni, de csak Mamushi és Juuzou. :P
Ez azért tetszik kifejezetten, mert minden más shounen manga annyira elhatárolódik az ilyesmitől. Way to go, Kazue Kato! Imádom ezt a nőt. XD
Csak elmúlt két héten 4 leánykérést láttam shonen mangákban és animékben. (Plusz 1 olyat, ahol a leány kérte meg a fiút.)
1.) Amagami SS+ Junichi megkérte Morishima sempait.
2.) Magico a Shounen Jumpban futó manga, aminek azaz alapsztorija, hogy az első vagy második fejezetben megvolt a leánykérés, és már több mint 50 fejezet óta a házasság kötés rituáléijait próbálják letudni. Na itt most egy rivális is megkérte a főhősnő kezét. :D
3-4.)Kami nomi zo Shiru Sekai: először a hősnő megkéri a főhősünket, hogy elrémítse, de balul sül el, és tényleg hajlandó elvenni feleségül. És a szülei előtt kéri meg kezét, ráadásul be is ismeri, hogy ő volt az elsője..
5.)Papa no Iukoto wo Kikinasai!-ban is volt egy, de nem tudom, az végül mennyire volt valódi.

Ez csak véletlen, hogy minden összejött a hetekben, de igazából pont nem a shounen animék bánnak a dologgal ovatosan, hanem az idősebb otaku közönségnek szánt sorozatokban, (igaz a két felhozott anime is inkább ilyen.)

Bár ami még meglepőbb volt két hete, hogy egy shounen mangában sex jelenet is volt, teljesen nyiltan semmi ködösítéssel, vagy cenzúrával, igaz ez a Shounen Magazinban nem Jumpban.


To LOVE-Ru Darkness

A fejezet, amit akartam!

De, hogy ne legyen ilyen szép, azok a részek, amik igazán érdekeltek, nem nagyon kerültek bele, hanem helyszínváltás, és Momo orgazmusát és egyéb élvezkedéseit kellett néznem helyette. Mint pl. mikor Haruna és Rito a konyhában éppen elkezdenek jó hangulatban beszélgetni, nem halljuk a beszélgetést, hanem Momot nézhetjük elélvezni, azután, hogy Maron a farkát nyalogatta. Vagy a végén, amikor Haruna végre vissza kerül a testébe. Szintén csak Momo élvezkedését látjuk, azon, hogy ilyen szerencsésen is alakultak a dolgok a tervéhez.
Haruna újabban többet van a testén kívül, mint abban. Komolyan mondom legközelebb egy dakimakurával vagy sexbabával fog "testet" cserélni, és Momo véletlenül pont azt adja Ritonak házi feladatnak, hogy azon gyakorjon egy keveset. :wwall:


D.Gray-man chap. 213

Picit zavar, hogy Malcolm még jobban a meg nem értett áldozatnak lett feltüntetve, aki csak a végső jót akarja a legpiszkosabb eszközökkel is. Amíg nem volt ez ennyire szájba rágva jobban tetszett a karaktere.
És Link visszatérése, szintén elég erőltetett, ha tényleg meghalt volna, az többet hozzáadott volna mangához. Ráadásul a halálból még táposabban tér vissza klisé is el lett sütve.
És megint valami flashbackelés vagy flasheléssel elindulásával zárult a fejezet. Már valami történhetne kicsit huzamosabb ideig a jelenben is.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Kdanni írta: Csak elmúlt két héten 4 leánykérést láttam shonen mangákban és animékben. (Plusz 1 olyat, ahol a leány kérte meg a fiút.)
Oké, átfogalmazom. Ott ritka, ahol nem a párkapcsolatokon, hanem a "mentsük meg a világot"-on meg a "barátaim milyen fontosak"-on van a hangsúly.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

SankaRea

Nem egy rossz manga, most kezdtem bele. A grafika kissé fura, de megszokható. Nem igazán bírom a zombis cuccokat, de ez megfogott a leírás alapján. Ha az anime csak fele ennyire jó, azt is meg fogom nézni.

10/10 eddig
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Sárkánybaby írta:
Kdanni írta: Csak elmúlt két héten 4 leánykérést láttam shonen mangákban és animékben. (Plusz 1 olyat, ahol a leány kérte meg a fiút.)
Oké, átfogalmazom. Ott ritka, ahol nem a párkapcsolatokon, hanem a "mentsük meg a világot"-on meg a "barátaim milyen fontosak"-on van a hangsúly.
Nem akarok kötözködni, mert igazából egyetértek, de a két mangában a világ sorsa múlik a dolgon. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Bakuman vége

Kész. Ennyi vót. Hát nem is nagyon van hová húzni, de azért én nagyon élveztem ezket a manga összecsapásokat, meg pl Eiji lesz-e a világ legjobb mangakája? :P

És mikor lesz vajon az Ohba Obata párosnak új mangája? :(
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kuroshitsuji

A plot a következő fejezetekre, hogy Ciel minél fontosabb személy "köcsöge" legyen. XD :wwall:
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ayla írta:Bakuman vége

Kész. Ennyi vót. Hát nem is nagyon van hová húzni, de azért én nagyon élveztem ezket a manga összecsapásokat, meg pl Eiji lesz-e a világ legjobb mangakája? :P

És mikor lesz vajon az Ohba Obata párosnak új mangája? :(
Pont akartam írni. Ezek szerint az őszi szezon már végig fel is fogja dolgozni a mangát?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kdanni írta:Kuroshitsuji

A plot a következő fejezetekre, hogy Ciel minél fontosabb személy "köcsöge" legyen. XD :wwall:
Szerintem inkább "csicska" lesz, mint "köcsög", de most tényleg arra gyúr, hogy minél befolyásosabb személynél nyalja be magát. :vigyor:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ao no Exorcist

Jaaaaaajmár Yukio nyögd már ki hogy féltékeny vagy, b*sszus! Éppen bepótoltam 3-4 fejezetnyit a mangából, epic a lánykérés :D De kezd kicsit nagyon idegesítő lenni, hogy Yukio már fél éve ideges lassan XD Könyörgöm, ugye nem a manga végén lesz az, hogy a testvérek összefognak? Tesók! Egész kölyökkorukban Yukio Rinre csimpaszkodott! Szóval ideges vagyok, ha Yukio is ideges. 15 az a gyerek is látni akarjuk, hogy tizenöt! Egy iciri picirit mégiscsak támogatnia kell valahol Rin lázadozó hajlamát...hhhh.

Az anime második évadról sehol semmi hír?...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Szerintem nem kell nagyon idegeskedni emiatt. Én ezért szeretem az ilyen havi/negyedéves cuccokat, mivel sok a szünet, nem szokott nagyon sokáig egy helyben toporogni a dolog. Rin meg van elég állat ahoz, hogy ha kell, értelmet verjen a tesójába.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Így kicsit lemaradva...
Kdanni írta:To LOVE-Ru Darkness
Kb. mindent leírtál, nekem is ugyanezek voltak a benyomásaim, Yabuki ezzel a fejezettel elérte, hogy vagy három hónapnyi kényszerpihenőre küldtem a mangát, ugyanis kezd baromi unalmas lenni, hogy minden fejezet Momo faszságairól szól lassan. Ha épp egy másik szereplő kerülne a reflektorfénybe, akkor is hótziher, hogy 1-2 oldalon belül Momót fogják mutatni. Ez valószínűleg még akkor is idegesítene, ha amúgy kedvelném a karaktert, így viszont, hogy piszkosul ellenszenves (ahogy azt a blogodon már meg is beszéltük egyszer XD), még kibírhatatlanabb az egész. Főleg, hogy a nyilvános elélvezésen meg a "Rito x valamelyik háremtag" köztéri szexjelenetek megrendezésén kívül mást nem szokott művelni. Harunáról meg annyit, hogy Yabuki úgy látom még most sem heverte ki felesége egykori húzását (ugyebár róla mintázta H karakterét), és a Darknessben kizárólag arra kell neki a csaj, hogy rajta álljon bosszút a dolog miatt. Legalábbis félelmetes mértékben ledegradálta a karaktert, ahhoz képest, hogy a sima TLR-ben Lala mellett a másik legfontosabb szereplőként kezdett, mostanra kb. Yui vette át a szerepét, őt pedig max akkor húzza elő Yabuki, ha kell valami pirulós "fúdekínos" ecchi jelenet, amit ellőhet vele. (Az sokat elmond a szerepéről, hogy ebben a testcserés chapterben is azon lepődtem meg a legjobban, hogy "úristen, Rito és Haruna a magánéletükről beszélgetnek! O_O Ilyenre a Darknessben még nem volt példa!") Szóval az ötlet valóban epic volt, a megvalósítás viszont elérte, hogy jelen állás szerint ez volt az utolsó chapter, amit a Darknessből olvastam. Oké, a vizsgák is közbejöttek, meg ilyesmi, de attól még jól mutatja a Darkness színvonalát a korábbi "alap" TLR-hez képest, hogy míg annál helyből ugrottam anno minden új fejezetre, addig a D-t már inkább csak megszokásból olvasom. Vicces, hogy elvileg ennek az új sorozatnak lenne plotja, meg feltűntek új szereplők, mégis ez a laposabb, és sajnos a több mint tíz karakter háttérbe szorítását a borderline hentai jelenetekkel sem tudja feledtetni Yabuki. Én legalábbis az összes mellbimbómorzsolgatós és szeméremajakvillantós jelenetet feladnám, ha visszakaphatnám a régi gárdát, a normális felállással. (Értsd: Lala és Haruna a főcsajok, a többiek meg a supporting cast, Momoék meg aztán végképp.)
Kdanni írta:D.Gray-man chap. 213
Bár eléggé idegesítő, hogy Hoshino 2-3 havonta szül meg egy fejezetet és abban is csigalassan halad a történet, viszont még így is gratula neki, hiszen Yabuki cuccával ellentétben ez a manga még mindig van annyira jó, hogy azonnal elolvasom az új fejezeteket. A múltkori chapterhez: Malcolmmal dettó így vagyok. Őt eleve egy rohadéknak szánta Hoshino, amit még meg is támogatott ezzel a Hitler-beütéses külsővel, elég idiótán jönne ki, ha elkezdené "mentegetni", vagy a lelkét boncolgatni. Inkább azt várom már, hogy Link mikor fog konkrétan Allen pártjára állni M-el szemben, mert szinte 100%, hogy az ő sztorijának az lesz a vége. Linknél igazából én ezt a "meghalok, de hamarosan jövök is vissza" szálat nem értettem. Annál is inkább, mivel Hoshino mondta egy interjúban, hogy még nagy szerepeket szán neki, szóval én nem azt mondom, hogy maradt volna halott, hanem eleve nem is kellett volna ezt erőltetni, valahogy biztos összehozható lett volna, hogy Allenhez hasonlóan elmenekül a cellából, és megússza a harcot. Hacsak nem az van, hogy Hoshino tényleg így akarta feltápolni. XD A flashbacktől kissé tartottam, de szerencsére csak a fejezet negyede/fele szólt arról, aztán visszaváltottunk a jelenbe.

És akkor a mostani chapterről: Iszonyatosan kevés dolog történt benne, a 30 oldalt kb 18-nak éreztem esemény szempontjából, viszont remélhetőleg végre tényleg megtörtént a 14-es "feltámadása", amivel Hoshino nem chaptereken, hanem már köteteken át húzta a fanok agyát elég régóta. Remélem, hogy most már nem lövi el a "hopp, azonnal vissza is változott Allenné" dolgot, hanem tényleg így marad egy darabig. (Még jól is jött ki a dolog, mert egy ilyen BL-be hajló pirulós jelenetet váltott fel az átváltozás, szóval jól megtrollkodta az olvasókat Hoshino... XDDD) Ami még érdekes volt, az Link megjegyzése Kandához, hogy "Vigyázz, ha túlzásba viszed, Fallen One leszel.", ez érdekes, nem gondoltam, hogy ez még vissza fog köszönni, azt hittem, ez ilyen egyszeri eset volt Sumannál, amit azóta már Hoshino is rég elfelejtett, de örülök, hogy következetes maradt. :) (Még úgy is, hogy nekem azért nem teljesen tiszta, hogy konkrétan mely cselekedeteket vesz az Innocence árulásnak. Most Kanda attól lenne Fallen One, hogy az Order ellen fordult, vagy attól, hogy egy "Noahval" lóg együtt?) Apropó, Kanda sokkal szimpatikusabb, mióta Order-seggnyalóból átvedlett Allen személyi testőrévé. XD
Kép
Avatar
sallylla
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.04.19. 18:21
Nem:
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: sallylla »

DGM 214.
Ésss...valóban újabb flashback. :hammer: Mi volt ez már megint? Az egy dolog, hogy semmi értelme nem volt, de...hol az akció? Hisz ez elvégre egy shounen fight manga lenne, vagy mi... ehelyett újabb csudaizgi kalandozások a múltban és persze semmi új nem derül ki, mert hát mér' is derülne, hogy a kedves olvasó továbbra is tapogatózzon a ködben. Megmondom őszintén ennek a fejezetnek sem sikerült túlságosan felcsigáznia. Harc nuku, a sztori pedig nyúlik, mint egy rétestészta. Pedig a DGM a kedvenc mangám, bár ha így halad, akkor már csak múlt időben emlegethetem így. Visszasírom az Ark arcot, ott tényleg olyan jó harcok voltak és emellett még a drámai vonal sem lett elhanyagolva és fény derült egy rakat új dologra is. Az art is olyan felemás. Itt-ott bejön, máshol viszont nem.
Mindent egybevetve, ez a fejezet végső soron nem is volt olyan rémes, (az előzőnél, ami csupán egy Link fanszervíz volt, azért speciel jobban sikerült) csak ennyi szünet után kicsit többet vártam volna. Meg aztán már súlyos noé-elvonási tüneteim vannak. :oops:

Amúgy pár kérdés azért most is felmerült bennem:
Mi van, ha Allen valójában sosem volt önmaga, hanem mindig is Neah irányította belülről?
Illetve egy külföldi fórumon olvastam némi eszmefuttatást ezzel a Mana/Neah/Gróf dologgal kapcsolatban. A legtöbben már elég régóta felfigyeltek arra, hogy Mana és a Gróf emberi alakja mennyire hasonlóak. Egyesek most azt is pedzegetik, hogy Mana tulajdonképpen a Gróf és akkor Neah a Gróf testvére, vagy mi? De az is lehet, hogy az a Mana, aki Allennel volt, nem az igazi, csak a teste valódi, az emlékei viszont nem? És a valódi Mana a Gróf, aki azért néz ki úgy, ahogy, mert az "eredeti" teste az ál-Manáé...? Na, mindegy leállok ezzel az okfejtegetéssel, mielőtt még túlságosan belebonyolódnék. Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi történt kettejükkel/hármójukkal a múltban, de mire ez kiderül...
A bukottas dologgal kapcsolatban pedig: Suman azért vált bukottá (ha jól tudom), mert féltette az életét (ugyanis mindenképpen vissza akart még térni a beteg kislányához) s hogy Tyki ne végezzen vele, inkább feladta a társait. Bár a magam részéről nem hinném, hogy Kandát ilyesfajta veszély fenyegetné... :drop:
Amúgy lehet, hogy hülye kérdés, de szerintetek egy ördögűzőből lehet noé? (Allent meg a 14-et most hagyjuk, mert az más) Mert Wrath helye továbbra is üres, s úgy vélem nem véletlenül.
Kép
TumblrMAL
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Kuroshitsuji chp. 70

Az egész fejezet csak Sebby denevérlógása miatt jó :'D Nah a Roxfortosdin kívül kezd már valami feszültség lenni... végre. Mennyire nem hiányzott az indiai herceg az is fix...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Két nagyon érdekes dolgot hallottam az imént.
- A héten kijön a Nurarihyon no Mago utolsó része. Derékbe törték ezt is. Bevallom egy ideje (pár hónapja) nem olvasom, ahogy sok minden mást sem, de azért hé!
- Idén vége lesz a Narutonak is. Erre meg csak egy szó: beszarás!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Sárkánybaby írta:- Idén vége lesz a Narutonak is. Erre meg csak egy szó: beszarás!
Sauce or didn't happen...

Ha meg mégis igaz, akkor osztom, amit írtál: beszarás.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Junchi írta:
Sárkánybaby írta:- Idén vége lesz a Narutonak is. Erre meg csak egy szó: beszarás!
Sauce or didn't happen...

Ha meg mégis igaz, akkor osztom, amit írtál: beszarás.
Ezt már szerintem több mint egy éve tudni lehet. Csak gondolom senki nem hitte el, és ezért nem terjedt el. :D
Sárkánybaby írta:- A héten kijön a Nurarihyon no Mago utolsó része. Derékbe törték ezt is. Bevallom egy ideje (pár hónapja) nem olvasom, ahogy sok minden mást sem, de azért hé!
Ez szerintem nagyon sokk volt, még úgy is hogy a 26. fejezet óta fel vagyok rá készülve lelkileg, de arra nem számítottam, hogy azon a héten tudom meg a dolgot, mikor az utolsó fejezet ki jön.
Az egy kicsit bánt, hogy lett volna jobb hely a befejezésre.
És nem tudom, hány fejezettel vannak a scanek elmaradva, így fogalmam sincs hogy lehet lezárni most hirtelen. Igaz Shibashi hetente összetudna dobni 30-40 oldalas fejezeteket, szóval legalább abban bízom az utolsó fejezet vagy 3 fejezetet ki fog tenni.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Pénz beszél, a kutya ugat, és sajna úgy tűnik, hogy a NuraMago nem beszélt elég hangosan. Azért vágták így ketté, mert volt elég olvasott. Fene a szájukba, tegyék át a GanGan-ba, ott jobb helye lenne! Szemét dolog ez.

Komolyan, ezek után shonen téren csak Tanabe Yellow-ba vetett hitem marad, remélem a közeljövőben kirukkol valami újjal. VAGY csinál egy sorozatot a Fake!-ből, vagy a Lost Pricess-ből (amire az esély nulla, tekintve, hogy az a legrégebbi oneshot-ja). Ha tőle hallanék valamit, simán felhagynék ezzel az "áh, majd egyszer, ha kedvem lesz, újra elkezdek mangázni" hozzáállással.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Mivanmivan? A létező legnagyobb ívből teszek rá, hogy mi lesz a Natúró sorsa, de mi az, hogy kaszálják a NuraMagót? Hiszen már a finishben van a történet?! :shock:

Egyébként én ANN-en olvastam a hírt, és ott egészen másképp értelmezték. Én azt vettem ki belőle, hogy a jelenlegi kastélyostromlós arc uccsó fejezete a Jump Next-ben fog megjelenni, de a manga végéről egy szó sem esett, sőt még valami nagy titkos projektről is említést tettek.
Kép
Válasz küldése