Mit hallgatsz éppen?

Zenék, együttesek
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Kalmah nekem is bejön, bár nálam a kedvenc a 12 Gauge album, egyike azon albumoknak, hogy egyben az egész, elejétől a végéig jó, nincs olyan szám amit törlök/átugrok belőle.
(Amúgy CoB és Kalmah nem power, hanem dallamos death metal mindkettő.)
Dallamos death vonalból kiemelkedő volt számomra az utóbbi években az Amon Amarth 2008-as Twilight of the Thunder God albuma. Profizmus to the max.

In Flames eddig kimaradt az életemből, talán egyszer teszek vele egy próbát. Eternal Tears of Sorrow-t egyáltalán nem ismertem. Hangulatos, bár az én ízlésemnek kicsit lassú :). Nekem valamiért a Draugnim ugrott be róla. De ezzel már átléptük a black metal örök hóval fedett világának vaskapuit ;).

Power metalból egy érdekes felfedezettem az elég ismeretlen Crystal Eyes, nekem nagyon bejön, hogy a vokál nagyon punkos hatású, a zene meg power. Az első albumuk, a World Of Black And Silver a legjobb.

Ha esetleg nem ismered, a Covenant Nexus Polaris albuma az egyik legprofibb cucc, amit valaha hallottam zeneileg. (Egyszeri és megismételhetetlen, a későbbi albumaik felejtősek.) Pusztán az album szövege önmagában egy műalkotás, kedvencem róla a Bringer Of The Sixth Sun.

A tisztesség kedvéért, meg ha már érintettük a black metal birodalmát, akkor a végére egy kis hazai (legalábbis nekem), egy norvég gyöngyszem:
Immortal - Withstand the Fall of Time az At the Heart of Winter albumról ;)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hikari írta:Amúgy CoB és Kalmah nem power, hanem dallamos death metal mindkettő.
Na én sem vagyok azért olyan profi metálarc hogy minden bandát és stílust vágjak. Főleg hogy ennél a kettőnél eléggé keveredik is a két vonal, aztán az egyik weblap powernek írja őket, a másik melodicnak, az első albumaiknál a trash metal is be van tagelve, úgyhogy kiigazodni se annyira egyszerű itt :D
Hikari írta:Kalmah nekem is bejön, bár nálam a kedvenc a 12 Gauge album, egyike azon albumoknak, hogy egyben az egész, elejétől a végéig jó, nincs olyan szám amit törlök/átugrok belőle.
Örülök hogy szereted őket, mert eléggé a CoB árnyékában éltek, sokan nem is ismerik, pedig zeneileg szvsz felül is múlják a Childrent. Nekem az első albumaik a kedvenceim, a többiben már némileg komorabb a hangzás és nem annyira poweres, valamint kevesebb a billentyűs dallam. De ezekről is mindig van 3-4 kedvenc szám, és ezt viszont stabilan tudják hozni minden lemezükön, pl. a 12 Gauge-ről pont a címadó nóta és a One of Fail a TOP (ahogy indul, az valami félelmetes :cool:), mert ezek hangzásban és tempóban jobban hasonlítanak a kezdeti korszakukra.
Hikari írta:In Flames eddig kimaradt az életemből, talán egyszer teszek vele egy próbát.
Nekik is az első korszakukat ajánlom inkább, főként a Whoracle - Colony - Clayman - triót. Utána annyira megváltozik a hangzás, hogy mintha egy teljesen más (amerikai) zenekart hallgatnék. Hallható is a különbség: Bullet Ride (random jó nóta a Clayman albumról) és a második korszakukból az általam egyedüliként (!!!) kedvelt szám, a Cloud Connected (Reroute to Remain) között. De mindenképp érdemes bepróbálni őket.
Hikari írta:Eternal Tears of Sorrow-t egyáltalán nem ismertem. Hangulatos, bár az én ízlésemnek kicsit lassú
Pedig vannak pörgősebb számaik is pl. a Seventh Eclipse, vagy a Black Tears. Azért ajánlottam, mert a Kalmah frontembere az egykori gitárosuk, és a dobosuk 9 évig szintén mindkét bandában játszott, valamit más Kalmah-osok is beugrottak hozzájuk a turnék alkalmával. Jó a kapcsolat a két csapat között, és hangzásra is hasonlóak, én is így kedveltem meg őket.
Hikari írta:Ha esetleg nem ismered, a Covenant Nexus Polaris albuma az egyik legprofibb cucc, amit valaha hallottam zeneileg.
Köszi, ezt le is szedtem és nyomatom is, mert nagyon bejön :D Cserébe linkelnék egy kb. kutya által nem ismert brigádot, ami Skyfire néven fut, és nagy kedvencem tőlük a Spectral c. album, főleg az első szám és a Void of Hope c. szerzemény. Ennek manga-vonatkozásai is vannak, ugyanis a Battle Angel Alitát pont ezzel egyidőben szereztem meg, és amikor először olvastam végig ez ment a háttérben - azóta elképzelni nem tudom nélküle azt a mangót, annyira összeolvadtak bennem. (Tenjou Tenge manga alatt meg hasonló okokból Chidren szokott szólni, de Berserk-olvasásra is van egy-két DURVÁBB számom, pl. ez).

Heti metal rovatunkat olvashatták.

De hogy más is kattintson legalább az egyik linkre, ezt a számot (Starvation) mostanában túrtam elő az archívumból, és nem is tudom hogy voltam képes éveken keresztül létezni nélküle.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

A magyar csatornák hiába tűzik módszeresen műsorra az érintett páros kvázi összes filmjét mindegyik ünnep alkalmával, a Szuperzsaruk a ritkábban játszott filmjeik közé tartozik, és emiatt feledkeztem meg a film főcímdaláról, ami annyira tipikusan '80-as évekbeli szintizene hogy azt tanítani kéne, de a maga módján jó értelemben. Nem a legváltozatosabb szám, de a "fíling" ettől függetlenül ott van, főleg azokkal a bevágásokkal a videóban.
Kép Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Jó hogy eszembe jutott ránézni drága egyikkedvencJpopénekesnőm Ayumi Hamasaki diszkográfiájára, mert kijött jópár cucc tőle, mióta nem frissítettem. Úgyhogy sikeresen rá is találtam többek között az Ayu-ro-mix 4 Super Eurobeat verzióira. Linkelek is két számot, nem tudom van-e olyan elvetemült, aki hallgat ilyen SEB-DDR-es feldolgozásokat, de a héten nemkicsit ráálltam, és egész nap ilyenek mennek.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Most a Suara - Nue Dori dalát hallgattam. Nagyon szeretem a balladáit, és kivételes énekhangja van.
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Meg Myerstől a Desire című számot.

Hallgassátok meg, kapcsolódik az animékhez, mivel ez a yandere karakterek himnusza. : DD
SPOILER
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

LeSpookySkeleton írta:Meg Myerstől a Desire című számot.

Hallgassátok meg, kapcsolódik az animékhez, mivel ez a yandere karakterek himnusza. : DD
Hm. Nem rossz.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Úgyis feljött tegnap Masami Okui, és a legutóbbi albumai közül a kedvencem az I-magination, azt nyomattam most, a Pingvines postom pötyörészése közben. Főleg a Pure Diamond c. szerzeményt vagy 5x egymás után :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Az egy elég kemény dal, szinte önmagát ostorozza a naivitása miatt. Én most egy régi kislemezt hallgatok, a Shake it-et. Igazi klasszikus.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Senbonzakura cover. Megtanulom! *___* Kellenek a távlati célok, na. :D Kottám már van, igaz, zongorára, de több, mint a semmi.
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Uehara Rena: Yume no Tsuzuki kislemezzel indítottam a mai napot. Ez az Utawarerumono OVA ending dalának kislemeze. Örülök, hogy ilyen ritkaságok is vannak a digitális gyűjteményemben, kifejezetten kellemes hangja van az énekesnőnek (és az Emergence album borító képein nagyon szép), sajnálom, hogy nem lett ismertebb előadó.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ma esti marokrántás adta menünk.

Első:
Kyoukai_no_Kanata_-_Kyoukai_no_Kanata.mp3
Chrno_Crusade_-_Tsubasa_wa_Pleasure_Line.mp3
Chihayafuru_2_-_Star.mp3
AldnoahZero_-_aLIEz.mp3
Suzumiya_Haruhi_no_Yuuutsu_-_God_Knows.mp3
Kakumeiki_Valvrave_-_Soba_ni_Iru_yo.mp3
Gekkan_Shoujo_Nozaki-kun_-_Kimi_Janakya_Dame_Mitai.mp3
Full_Metal_Panic_-_Karenai_Hana.mp3
Code_Geass_R2_-_Shiawase_Neiro.mp3
Death_Parade_-_Flyers.mp3
Ayakashi_Ayashi_-_Winding_Road.mp3
Tokyo_Ravens_-_X-encounter.mp3
Sankarea_-_Esoragoto.mp3
GJ-Bu_-_Mousou_Koukan_Nikki.mp3
Read_Or_Die_-_The_Evil_Wing_of_Swift_Wind_Which_No_One_Can_Catch.mp3
Joshiraku_-_Nippon_Egao_Hyakkei.mp3
Mushibugyou_-_Denshin_Unchained.mp3
Chihayafuru_2_-_Akane_Sora.mp3
Ryuugajou_Nanana_no_Maizoukin_-_Butterfly_Effect.mp3
Sousei_no_Aquarion_OAV_-_Suashi.mp3
Star_Driver_Kagayaki_no_Takuto_-_Monochrome_Version_de_lapprivoiser.mp3
Kami_Nomi_zo_Shiru_Sekai_Goddesses_Arc_-_Kizuna_no_Yukue.mp3
K_-_To_be_with_U.mp3
Another_-_Kyoumu_Densen.mp3
Sakura_Taisen_-_Geki_Teikoku_Kagekidan.mp3

Második:
Slayers_-_Get_Along.mp3
Tokyo_Ravens_-_X-encounter.mp3
Perfect_Blue_-_Omoide_ni_Dakarete_Imawa.mp3
Kamisama_Dolls_-_Natsu_no_Niwa.mp3
Kami_Nomi_zo_Shiru_Sekai_II_-_Ai_no_Yokan.mp3
Kono_Naka_ni_Hitori_Imouto_ga_Iru_-_Choose_Me_Darling.mp3
Mahou_Shoujo_Madoka_Magica_-_Connect.mp3
Chuunibyou_demo_Koi_ga_Shitai_-_Vanshment_Ths_World.mp3
AKB0048_Next_Stage_-_Aruji_Naki_Sono_Koe.mp3
Alien_9_-_Flower_Psychedelic.mp3
MM_-_Hallelujah_Study.mp3
Full_Metal_Panic_-_Take_Me_Out_Mariana_Trench.mp3
Sousei_no_Aquarion_-_Sousei_no_Aquarion.mp3
Majestic_Prince_-_Sayonara_tte_iu.mp3
Nanatsu_no_Taizai_-_Netsujou_no_Spectrum.mp3
Kuroko_no_Basuke_-_Can_Do.mp3
Read_Or_Die_OVA_-_Read_Or_Die_Theme.mp3
Kakumeiki_Valvrave_-_Preserved_Roses.mp3
Un-Go_-_How_To_Go.mp3
Ben-To_-_Egao_no_Housoku.mp3
Mirai_Nikki_-_Kuusou_Mesorogiwi.mp3
Owari_no_Seraph_-_XU.mp3
Sakura_Taisen_Ecole_de_Paris_-_Mihata_no_Moto_ni.mp3
Soukyuu_no_Fafner_Special_-_Peace_of_Mind.mp3
Kikaider_-_Destiny.mp3

Harmadik:
Sousei_no_Aquarion_-_Genesis_of_Aquarion.mp3
Ayakashi_Japanese_Classic_Horror_-_Haru_No_Katami.mp3
Zoku_Sayonara_Zetsubou_Sensei_-_Koiji_Romanesque.mp3
Itsuka_Tenma_no_Kuro_Usagi_-_Once.mp3
Gankutsuou_-_You_Wont_See_Me_Coming.mp3
Girls_und_Panzer_-_Dream_Riser.mp3
AldnoahZero_-_aLIEz.mp3
Aldnoah_Zero_-_BRETHLESS.mp3
Inu_x_Boku_SS_-_Sweets_Parade.mp3
Noragami_Aragoto_-_Kyouran_Hey_Kids.mp3
Toradora_-_Pre-Parade.mp3
Chrno_Crusade_-_Tsubasa_wa_Pleasure_Line.mp3
Chuunibyou_Demo_Koi_ga_Shitai_Lite_-_Shikkoku_ni_Odoru_Haou_Bushi.mp3
Kyousougiga_-_Koko.mp3
Read_Or_Die_TV_-_Senritsu_Senritsu_Mata_Senritsu.mp3
AKB0048_-_Niji_no_Ressha.mp3
Battle_Programmer_Shirase_-_Suddenly.mp3
Kami_Nomi_zo_Shiru_Sekai_Goddesses_Arc_-_Kizuna_no_Yukue.mp3
Tasogare_Otome_x_Amnesia_-_Choir_Jail.mp3
Samurai_7_-_Unlimited.mp3
Soredemo_Machi_wa_Mawatteiru_-_Down_Town.mp3
Kiddy_Grade_-_If_I.mp3
Mawaru_Penguindrum_-_Ash-Gray_Wednesday.mp3
Kamisama_Dolls_-_Switch_ga_Haittara.mp3
Blue_Gender_-_Tokihanate.mp3
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Hát, az úgy kezdődött, hogy egy hete(!) rájöttem, hogy Jack White létezik, de még hogy! Ugyan annak idején velem is szembe jött a Seven Nation Army az MTV-n, amikor még zenét adtak rajta, de hol voltam én még akkor attól, hogy bármi ilyesmit értékelni tudjak? Azóta "sikeresen" elkerültük egymást.

Most meg igen rövid idő leforgása alatt fangirl-je lettem mindennek, amihez Mr. White-nak valaha köze volt/van/lesz. Igen, még a nem rögzített óvodai dalocskáinak is. Persze még nagyon sok számot kell meghallgatnom (Dead Weather-ből majdnem semmit nem fogyasztottam még), és sejtem, hogy lesz olyan, ami kevésbé fog tetszeni, de a random mintavételezés eddig kedvező képet mutat.

Double faint. Tripple! +Kóma és két defibrilláció

A komment többi részét a közszemérem megóvása érdekében elrejtem, de muszáj leírni, mert a környezetemben senki nem kíváncsi az aktuális hülyeségeimre. :( I'm so lonely I can't even
SPOILER
ÉS MICSODA PASI!!! *Agsfdhfjshgahajdbdvs*
<itten ki lett törölve egy csomó információmentes ömlengés, sikítozás és miegymás>

Mondjuk a dalszövegei alapján elég zűrös lehet. (Next Project: interjúk nézése és olvasása. Sose szoktam!)

Please, never ever marry me! ::daisuki:: ::daisuki::
vagyis... hát próbálkozni persze lehet, mert ugye próba szerencse...

Csak nézzél! NÉZZÉL!!!
Kép Oh yeah, baby, that's the thing!
(Így olyan, mintha éreznék valamit <3 ) Meg létezz és zenélj, köszi!

No, szépen vagyunk, én is Minden Lány lettem, aki a rosszfiúkra bukik... Bár a többes szám eddig még nem indokolt.

Nézzétek el nekem, első eset, hogy egy pasit a pasiságáért is legalább annyira fanolok, mint a tevékenységért. Eskü. Se legolasz, se aragorn. Meg ki volt még a kétezres években népszerű nedvesálomgenerátor? Ha be is jöttek, a nagy rajongás elmaradt. Lol, ezt nevezen későn "érő" típusnak.
Jó, írtam én nemrég, hogy Gary Oldman is waifu, de az a gondolat nem nagyon ért be, mivel azóta (Leon a profi) nem néztem egy filmjét se. :( Meg mondjuk ott is a színészi teljesítmény tarolt elsősorban.

Hogy hogy találtam rá? Azt a kacifáncot el se hinnétek. : D
...Sok nekem hirtelen ez az intenzitás... Kép

Még az is lehet, hogy idővel növesztek magamnak zenei ízlést. :D A mostani valami nem tudom, mi alapján működik, a youtube ajánló algoritmusa konkrétan feladta.
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Nálam most Hayashibara Megumi: Plenty of grit kislemeze szól. Minden nyáron előveszem ezt a kislemezt, mert emlékeztet arra, hogy 2008 nyarán mennyire odavoltam azért, hogy újra Slayers anime. El is gondolkodtatott, amit Surci írt a blogomba kommentként, hogy milyen rossz anime. Bennem az maradt meg, hogy nagyon vártam, és az ebből fakadó lelkesedésem okán mekkora örömmel néztem végig. De gondolkodom azon, hogy megnézzem megint, hogy lássam, mostani fejjel milyen az anime.
Az biztos, hogy a Plenty of grit Hayashibara Megumi első valamire való kiadványa a 2006-os visszatérése óta. A Plain-t tartom az énekesnő legrosszabb albumának, de a Slayers Revolution kislemeztől kezdve szinte csak jó kiadványai jelentek meg.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Mostanában a Madokának hála jól ráfüggtem a grandiózus zenékre, és erről jutott eszembe hogy ez az összes Disney-mozi közül a legepikusabb nyitány.

Valamint Masami Okuitól van egy szám amit meg kell osztanom, reggelenként ezzel nyitok újabban, függetlenül attól hogy utána tankosmetál, DDR, Ayumi Hamasaki vagy Madoka OST következik a playlistben. 4 perces energiabomba.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Surci írta:ez az összes Disney-mozi közül a legepikusabb nyitány.
:goodpost: :sing: Bár én nem próbáltam még rangsorolni.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Közben mondjuk rájöttem, hogy ezeket az összefoglalókat a Kedvenc előadó topicba is tolhatnám, de most már mindegy, höhö. :D Hacsak egy mod nem gondolja úgy, hogy mégis jobb helyen lenne ott.

Most következzék egyik kedvenc énekesnőm bemutatása: Regina Spektor.

Kép

Ő olyan csücsök, hogy lassan két éve inspirálja a frizurámat, és jobb napokon még egész jól is áll. (Saját elfogult véleményem szerint) :D Kevés interjúját néztem csak, de az alapján egy mézespuszedli a csaj! <3

A bemutató aktualitását az adja, hogy egyrészt a hamarosan mozikba kerülő Kubo and the two strings filmhez készített egy Beatles-feldolgozást, illetve nem olyan régen kezdte promózni az új lemezét.

Többen ismerhetitek, mert adta már dalát az Orange is the New Black sorozathoz, a Narnia: Caspian herceghez, illetve a 500 days of Summer-hez is, amit most már tényleg meg kéne nézni, a kutya rúgja meg.

Azért szeretem nagyon, mert általában könnyed és játékos, lazán veszi a zenét és nem fél kísérletezni. Plusz olyan hangokat is szokott kiadni a szájával, amilyenekre egy jólnevelt díva még csak gondolni sem szokott. (Mondjuk itt 2:05-től! <3 ) Megtudtam, ezt a kombinációt anti-folk-nak nevezik, utána kell néznem! Mármint értitek, mi menő már ilyet levágni egy székkel meg egy zongorával? Ugyehogyugye.

A mainstreamebb számai közül is van kedvenc, sőt, olyan is, ami rosszabb napjaimon megríkat, de a
>>> kísérletieket is imádni szoktam<<< . (<--- Igen, oda katt! :D ) Remélem az új lemezén is lesz pár fésületlen hangzás. :)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nem tudok leszakadni ezekről az epikusan grandiózus orchestral témákról (és nem is akarok). Jópárat összeszedtem a napokban, amikből néhányat csak úgy itt hagyok nektek. :kaminaglasses:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Éneklős epikus mennyire játszik? Mindegy, lényegében eszembe juttattad, hogy már rég hallgattam Queen Seon Duk zenéket.^^
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta:Éneklős epikus mennyire játszik?
Nagyon, csak azt nálam úgy hívják hogy Nightwish. De most látom hogy fent elcsesztem az egyik legkirályabb szám linkjét, úgyhogy itt van rendesen, nehogy lemaradjatok róla :cool:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Bőgős :')
Jók lettek a Street Band verziói Joanna számainak.

Cutest screams ever
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Amíg itt nagyban póniztok én küldök nektek egy számot. :vigyor: Egész pontosan Sia legújabb hatásvadász klipjét. Hm, amúgy a táncos kiscsajról (talán a paróka miatt) mindig Lady Gaga jut eszembe...
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Ez tényleg... hmm... hatásvadász volt. :lol:

De a pónizás után egy ilyen kis "elszállós" nekem jobban esik most: https://youtu.be/Hd00iNXSaS4
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Válasz küldése