Mit hallgatsz éppen?

Zenék, együttesek
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Gyönyörű...Egyszerűen gyönyörű! *_____* (Junchi, hallgasd, Love Live! :lol: )

Edit: Bárkivel vállalkozom arra, hogy conon ezt elkaraokézzuk, ha előtte valaki képes lesz egyáltalán a fájlt megcsinálni hozzá, aztán rávenni a szervezőket, hogy engedjék feltölteni a szerverre. XDDD
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Azoknak, akik még nem sokalltak be így vagy úgy a japán tálalású szexualitástól. :vigyor: Amúgy Risa linkelte nekem a minap, mert Mine Fujiko jutott róla az eszébe.XD És tényleg. :lol:
SadWindDragon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.05.30. 01:03
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: SadWindDragon »

Én csak komoly zenét
https://youtu.be/o6rBK0BqL2w
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Vree »

Új Birthday Massacre album jött ki : )
https://www.youtube.com/watch?v=5TuZlS5WXcU
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Életemben először egy értelmes spam-et kaptam: ezt két napja dobta ki a Fészbúk mint ajánlott oldalt... Így, kompletten a teljes albumát ennek a dojcs dezsmetál-bandának, és sikerült kicsit rákattannom, különösen a címadó nótára, de az összes többi is bejövős. Az egész kicsit emlékeztet az általam kedvelt, korábbi In Flames albumokra, így nem volt nehéz összhangba kerülni a CUCCal. Btw sajna mint kiderült, az egyetlen lemeze az együttesnek (de a hírek szerint idén érkezik az új, amit már most várok).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Ma olvasom, hogy ősszel új Cradle of Filth lemez jön... Ennek örömére mit vettem elő? Naná, hogy Hypocrisy-t... :drop: (Filthet úgysem hallgattam a Thornography nagylemez és az Evermore Darkly EP óta...)
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Szóba került a másik topikban a Mary és Max, és most muszáj volt előszednem a film zenéjét.
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Nagyon kemény, amikor gondolsz valamit a világról, és abban megerősítenek olyan személyek, akiknek nem csak ihletük, de tehetségük és eszközük, valamint kellő felületük/befolyásuk is van ezeket közvetíteni. Szóval az történt, hogy hallgatom az új Depeche Mode albumot, s bár tőlük nem idegen a politikai üzenetek megfogalmazása, most nagyon betaláltak nálam. Nem tudom, hogyan fogyasztom jól ezt az albumot, először is bekezdenek ezzel a számmal, majd így folytatják, aztán a 3. szám az albumon ez: https://youtu.be/b1Wvvk4YtmE . Vajon akkor "fogyasztom jól" :lol: , ha a 3. számot már nem hallom, nem vagyok ott, ahol szól, mert éppen a rendőrökkel csapok össze valamelyik tüntetésen? Illetve hogy lehet koncerten az ilyen számokra tombolni? Sajnos mindkettő távol áll tőlem, így marad a szemlélődés. :D
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

tulokos írta: 2017.07.16. 05:41 ...Illetve hogy lehet koncerten az ilyen számokra tombolni?
Iszonyatosan. Nagyon jól esne.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Avatar
Katana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2017.01.15. 16:40
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Katana »

SukaSuka OST-ből a Setsunai Koigokoro a Always in my heart -Violin-
és a Denpa Onna to Seishun Otoko OST 01 (vocal version)
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Kicsit elővettem egy régebben hallgatott darabot (Helltrain - Rock n Roll Devil), de még mindig ezekre vagyok rákattanva:
Łysa Góra - Ripni Kalinke
Othalan - Czarnobóg

Illetve haverom kinn van Japánban épp, és mutatott egy élő akibai előadást, ami egyébként kísértetiesen Girls Dead Monster (LiSA, Angel Beats!) koppintás, és hoz egy CD-t tőlük (hogy legyen mivel idegesíteni bátyámat :twisted: ). Nem az ő felvétele, de álljon itt a Spark Speakertől a Go My Way.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én már a moziban is bírtam ezt a dalt az end credits alatt, de most kijött klipel együtt és csak azt tudom mondani, hogy 100/100, ritkán látni ilyen tökéletességet, a legvégén meg a "dupla fanboy mix" miatt majdnem mentőt készültem hívni magamnak. Maximum fangasm.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta: 2017.08.06. 21:29 Én már a moziban is bírtam ezt a dalt az end credits alatt, de most kijött klipel együtt és csak azt tudom mondani, hogy 100/100, ritkán látni ilyen tökéletességet, a legvégén meg a "dupla fanboy mix" miatt majdnem mentőt készültem hívni magamnak. Maximum fangasm.
Megelőztél, az előbb találtam rá én is, aztán gyorsan jöttem volna linkelni. Valóban tökéletes, főleg így klippel együtt. :D
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ricz írta: 2017.08.04. 00:35 Łysa Góra - Ripni Kalinke
Na ezzel elkaptál, le is szedtem a komplett albumot (sajna csak a Tecsőről), bár a többi számot messze nem találtam ilyen jónak. A Ripni Kalinke viszont betalált, ami nagy szó, mivel egy rohadt kukkot nem értek belőle :drop: Össze kell vadásznom valahol és megtanulni annyira, hogy felismerhetően követhessem, miközben egyedül aprítom a szemetet egy üres csarnokban :hammer: Szívesen mondanám, hogy jó lenne hülyíteni vele a kollegákat, de sajnos nekik többnyire már az is meghaladja az értelmezési tartományukat, ha magyarul beszélek. Nem is nagyon próbálom :drop:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Meg kell keresnem a gladius-om....
https://www.youtube.com/watch?v=rzKHvoNWK2A
Avatar
Katana
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2017.01.15. 16:40
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Katana »

Scarborough Fair Még egy szám a SukaSuka-ból ami kiemelkedő.
És az UTTS a Choujigen Game Neptune The Animation-ból.
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

A héten jött ki az új Sonic játék a Sonic Mania képében, és csodával határos módon a Sega (pontosan Tee Lopes) fel tudta idézni azt, hogy a Sonic 3 és a Sonic CD zenéje milyen tudott lenni. Maga a teljes zenei anyag megér egy misét, mert annyira kilencvenes-évek-közepe hogy öröm hallgatni, de a teljesen új szerzemények között ez, és az utána következő szám hasítanak talán a legjobban. Előbbi azért, mert nagyon jó érzékkel ragadja meg egy nyomtató stúdió hangulatát (anélkül, hogy a nyomtató hangeffektet agyonhasználná), míg az utóbbi azért, mert a Sonic franchise amúgy is elég ritkán nyúl távol keleti vonásokhoz (annak ellenére, hogy maga a sorozat Japán), ez a szám pedig pontosan olyan, ahogyan egy Sonic játék megközelítené a témát a kilencvenes évek közepén. Ez is "discozene", és nincsenek *annyira* eleresztve a tipikus keleti hangszerek, de játék közben tökéletes az összhang a japáni stílusú kerteken alapuló pályával.
Kép Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Kicsit visszamentem a 90-es évek végi Vasszűzhöz.
Iron Maiden - Man on the Edge
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers írta: 2017.08.19. 09:56 A héten jött ki az új Sonic játék a Sonic Mania képében...
Imma let you finish Dodgers (forrás, ha valakinek új lenne XD), de ÚRISTEN, MIRE LELTEM! *___________* (Jó, lehet, hogy ez neked valami ezer éve ismert dal, de én most konkrétan az orgazmus szélén vagyok tőle... :lol: )
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Titkos írta: 2017.08.24. 20:51
Dodgers írta: 2017.08.19. 09:56 A héten jött ki az új Sonic játék a Sonic Mania képében...
Imma let you finish Dodgers (forrás, ha valakinek új lenne XD), de ÚRISTEN, MIRE LELTEM! *___________* (Jó, lehet, hogy ez neked valami ezer éve ismert dal, de én most konkrétan az orgazmus szélén vagyok tőle... :lol: )
Áh, ez a remix album cuzámmen újdonság nekem is, de már ez az egy remix is meglepően jó lett, annyira hogy kicsit fel is idézze az általános iskolai osztálybulikat. :)
Kép Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Bátyám mondta, hogy ha már Sabaton, akkor legyen egy kis Ex Deo is. Az a banda úgyis római témákat dolgoz fel.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers írta: 2017.08.31. 21:26 Áh, ez a remix album cuzámmen újdonság nekem is, de már ez az egy remix is meglepően jó lett, annyira hogy kicsit fel is idézze az általános iskolai osztálybulikat. :)
Igen, amúgy amikor havernak mutattam, ő annyit azért megkérdezett, hogy "és egy Scatman-remixnek amúgy mi köze van Sonichoz?", de én kb. úgy voltam vele, hogy "Bocsi, nem hallak a nosztalgiától..." XDDD
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Alvaro, ezt neked küldöm, ha már tetszett a Ripni Kalinke.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Az új St. Vincent szám pörög nálam napok óta folyamatosan: Los Ageless
Válasz küldése