Overwatch

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Junker Queen tank lesz ha jól tudom bár én healert szeretnék látni mert a jelenlegi 2 darab nagyon kevés. Defense inkább ne legyen Doomfist se használja jó formában senki mert túlkinálat van a Dps hősökből. Amiből hiány van az a Frontline/ support.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

És szőnyeg bombázás megindult nem linkelek tessék felmászni a YT és véleményeket ide írni. 3 új vidink is van Rein origin.Az új Talon supp !!! YAY Moira és 1 új map. :D Gyerekek most kivételesen el lettünk kényeztetve.
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Balus »

ViharTáncos írta: 2017.11.03. 20:53 Rein origin
Eddig is Reinhardt volt a kedvencem a tankok között, de ezek után a "kedvenc Overwatch-karakterek"-toplistámon is előkelő helyre került.
ViharTáncos írta: 2017.11.03. 20:53 Az új Talon supp !!! YAY Moira
Végre, VÉGRE! Úgy kellett már egy új healer a játéknak, mint egy falat kenyér. Annak pedig külön örülök, hogy Moira személyében megkaptuk az első gonosz support hőst (bár Symmetra azért határeset a lore szempontjából). Nem is olyan rég gondolkodtam el rajta, hogy kéne az Overwatch-ba egy őrült/gátlástalan tudós karakter, aki Mercy ellentéteként szolgálna, és voilá! :D

Az új pálya jópofának tűnik, bár nem egészen volt világos számomra, hogy mit értenek az Assault/Payload hibridje alatt. Valami olyasmire kell majd számítani, mint King's Row, Numbani vagy Hollywood?
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Balus írta: 2017.11.04. 10:49 Végre, VÉGRE! Úgy kellett már egy új healer a játéknak, mint egy falat kenyér. Annak pedig külön örülök, hogy Moira személyében megkaptuk az első gonosz support hőst (bár Symmetra azért határeset a lore szempontjából). Nem is olyan rég gondolkodtam el rajta, hogy kéne az Overwatch-ba egy őrült/gátlástalan tudós karakter, aki Mercy ellentéteként szolgálna, és voilá! :D

Az új pálya jópofának tűnik, bár nem egészen volt világos számomra, hogy mit értenek az Assault/Payload hibridje alatt. Valami olyasmire kell majd számítani, mint King's Row, Numbani vagy Hollywood?
Érezték már sztm az OW fejlesztők is hogy komoly hiány van belőle. Talon tank (meg esetleg def) kell még és teljes lesz a készlet gonosz hősökből is. Most már nyugodtan át tehetik symmetriát a defense class be. ^^

Az új ZaryaXSonya skin aminek nagyon örülök az első nem ronda skin szegény lányzónak és Orisa az Protoss Immortal :D (nagyon betaláltak most a remek skinekkel). WidowXNova nekem kicsit fura személyiségük még hasonló is de valahogy kinézetre fura.

Az új map jópofa kellett némi vérfrissités ezen a fronton is de majd müködés közben derül ki úgyis mennyire élvezetes.

BTW a leaverek száma a competitivbe a többszörösére ugrott minden 2 meccsen van egy nem tudni miért hagyják a blizzesek ?
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Balus »

ViharTáncos írta: 2017.11.04. 11:50 Érezték már sztm az OW fejlesztők is hogy komoly hiány van belőle. Talon tank (meg esetleg def) kell még és teljes lesz a készlet gonosz hősökből is. Most már nyugodtan át tehetik symmetriát a defense class be. ^^

Az új ZaryaXSonya skin aminek nagyon örülök az első nem ronda skin szegény lányzónak és Orisa az Protoss Immortal :D (nagyon betaláltak most a remek skinekkel). WidowXNova nekem kicsit fura személyiségük még hasonló is de valahogy kinézetre fura.

Az új map jópofa kellett némi vérfrissités ezen a fronton is de majd müködés közben derül ki úgyis mennyire élvezetes.

BTW a leaverek száma a competitivbe a többszörösére ugrott minden 2 meccsen van egy nem tudni miért hagyják a blizzesek ?
Ja, már csak egy tank és egy defense karakter kell, hogy meglegyen egy Talon-only csapat.

Majdnem elfelejtettem a crossover-skineket, pedig nagyon pofásan néznek ki. A Magni Bronzebeard skint biztosan unlockolni fogom Torbjörnnek(ha már a Viking skinről lecsúsztam most halloweenkor), de Reinhardt és Mei két új kinézete is esélyes a beszerzése. És igen, szegény Zarya végre-valahára kapott egy tényleg jó skint :D

Kompetitívet én nem játszom, kizárólag Quickplay-t, ott nem tapasztaltam, hogy többen lépnének ki meccs közben.
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na, akkor sorban. :D

Új hős: Hát srácok, ez nem igazán Junkertown királynője... :lol: Na, de viccen kívül: érdekesnek néz ki, főleg, hogy ő elvileg úgy fog healelni, hogy az ellenséges csapat karaktereitől szív el HP-t és azt "tölti rá" a saját csapattagjaira. Tiszta wacraftos warlock, csak ő másoknak is tud HP-t adni. :D De túl sok mondanivalóm igazából egyik hősről sem szokott lenni így bejelentéskor, mert úgyis mindig kipróbálva derül ki, hogy milyen élmény játszani velük. (Lásd Doomfist, akit amekkora hype előzött meg, olyan hamar csengett le a népszerűsége, mostanában már csoda, ha egyáltalán használja valaki.)

Új pálya: EZ AZZZZ! :D Fú, ez marha jó! :D Csak ilyenkor sajnálom, hogy nem lehet harcon kívül külön végigmenni 1-1 mapen és minden apró utalását felfedezni... :(

Reinhardt cinematic: Szintén tök jó volt, ráadásul egy csomó apróságra választ kaptunk, pl. Rein hogy szerezte a szemén a vágást, miért is van a mai napig a mestere páncélja a trónon, stb.

Új skinek: poénok lesznek ezek az "ötvözött" skinek (btw, a "Widow kapott egy Nova skint" igazából a Heroes of the storm "poén" fordítottja, ahol meg Nova kapott egy Widow skint... XDDD), de a legjobb persze az Ecopointos Mei. :3 (Ha nem a karácsonyi Mikulás-skinjére hajtanék, akkor most ez lenne az új célpontom, bár gondolom előbb-utóbb majd biztos ezt is begyűjtöm. XD)
Kép
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

Titkos írta: 2017.11.05. 21:41 Na, akkor sorban. :D

Új hős: Hát srácok, ez nem igazán Junkertown királynője... :lol: Na, de viccen kívül: érdekesnek néz ki, főleg, hogy ő elvileg úgy fog healelni, hogy az ellenséges csapat karaktereitől szív el HP-t és azt "tölti rá" a saját csapattagjaira. Tiszta wacraftos warlock, csak ő másoknak is tud HP-t adni. :D De túl sok mondanivalóm igazából egyik hősről sem szokott lenni így bejelentéskor, mert úgyis mindig kipróbálva derül ki, hogy milyen élmény játszani velük. (Lásd Doomfist, akit amekkora hype előzött meg, olyan hamar csengett le a népszerűsége, mostanában már csoda, ha egyáltalán használja valaki.)

Új pálya: EZ AZZZZ! :D Fú, ez marha jó! :D Csak ilyenkor sajnálom, hogy nem lehet harcon kívül külön végigmenni 1-1 mapen és minden apró utalását felfedezni... :(

Reinhardt cinematic: Szintén tök jó volt, ráadásul egy csomó apróságra választ kaptunk, pl. Rein hogy szerezte a szemén a vágást, miért is van a mai napig a mestere páncélja a trónon, stb.

Új skinek: poénok lesznek ezek az "ötvözött" skinek (btw, a "Widow kapott egy Nova skint" igazából a Heroes of the storm "poén" fordítottja, ahol meg Nova kapott egy Widow skint... XDDD), de a legjobb persze az Ecopointos Mei. :3 (Ha nem a karácsonyi Mikulás-skinjére hajtanék, akkor most ez lenne az új célpontom, bár gondolom előbb-utóbb majd biztos ezt is begyűjtöm. XD)
Mondjuk néhány pontban kiegészíteném.

Moira: lényegében már régóta vágyott a nép egy új healerre. Amúgy is a Blizz közölte, hogy a Queen-t nem tervezi berakni (ami kb. annyit jelent, hogy nem lesz egyhamar benne), és eleve azt mondták, hogy valaki egészen más lesz az új hős. Én kimondottan örülök neki, mert jónak tűnik. Amúgy a mechanikája az én olvasatomban inkább Zenyattára emlékeztet. Egyik kezével sebzést oszt, másikkal healel, de a kettő független egymástól. Kicsit nehéz lenne, ha csak akkor tudna gyógyítani, ha előtte sebez.

Új pálya: Ez nekem is tetszik, és itt el tudnék képzelni olyat is, hogy a pálya egyes elemein npc-k játszanak más Blizz játékokkal. Amúgy be lehet járni a pályákat. Csinálsz custom game-et, beállítod, hogy csak meghívásos alapon lehessen belépni, majd csak te magad maradsz benn, és indítod. Így totál zavartalanul végigjárhatod a pályát.

A Reinhardt cinematic szintén ász volt. Nekem egy egészen más szempontból is új információt rejt. Nem tudom, megnézted-e Rein lányát. Annak a karján olyan tetoválás van, mint Torb-nak, szóval gyanítom, hogy ő Torbjörn neje, ergo a karácsonyi képregényben Rein lényegében az unokáit pesztrálta.

Az új skinek nekem is tetszettek, bár annyira nem voltak informatívak. A Widow-Nova skin külön bejön, csak nem játszom Widow-val, így sajnos annyira nem érdekes a számomra. Torb-hoz már meg van a viking skin, és azt nem cserélném le. A Mei skin viszont jöhetne.

Doomfist: igen, elég hamar lecsengett, de ez szinte minden új hőssel így alakult, amelyikről kiderült, hogy nem könnyen játszható. Ma már Sombra se sok van, és Anát is inkább tétmeccsekre viszik, ahol eleve tudnak is játszani vele. Amúgy meg Doomfist-et főleg deathmatch-en látom, ott tud is aprítani, szóval 1v1-ben jól működik. Mondjuk Junkrat szopógombócaival élvezet szétkapni. :)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Foma írta: 2017.11.05. 22:38
A Reinhardt cinematic szintén ász volt. Nekem egy egészen más szempontból is új információt rejt. Nem tudom, megnézted-e Rein lányát. Annak a karján olyan tetoválás van, mint Torb-nak, szóval gyanítom, hogy ő Torbjörn neje, ergo a karácsonyi képregényben Rein lényegében az unokáit pesztrálta.

Az új skinek nekem is tetszettek, bár annyira nem voltak informatívak. A Widow-Nova skin külön bejön, csak nem játszom Widow-val, így sajnos annyira nem érdekes a számomra. Torb-hoz már meg van a viking skin, és azt nem cserélném le. A Mei skin viszont jöhetne.

Doomfist: igen, elég hamar lecsengett, de ez szinte minden új hőssel így alakult, amelyikről kiderült, hogy nem könnyen játszható. Ma már Sombra se sok van, és Anát is inkább tétmeccsekre viszik, ahol eleve tudnak is játszani vele. Amúgy meg Doomfist-et főleg deathmatch-en látom, ott tud is aprítani, szóval 1v1-ben jól működik. Mondjuk Junkrat szopógombócaival élvezet szétkapni. :)
Az a lányzó nagyon fiatal Torbhoz viszonyítva inkább tanitvány vagy lánya lehetne semmint feleség.

Doomfist aki mindenki szerette volna de nem ilyen formában legtöbben egy baromi erős stunnolos tankra számitottak nem Genji 2.0 ra. Nincs igazán helye így a roosterben mert egy Off main nem fog váltani egy másik skilles hősre ha már egyszer megtanult helyesen játszani.

Junkrat szopógomboc :D de rühellem azt a karaktert mióta buffolták.

Comp amúgy olyan brutál toxikus lett még a casual Gold szinten is hogy szerintem ebben szezonba befejeztem a vele való szenvedést a többi évadban nem éreztem ezt melankolikus passziv agressziv lemondó hangulatot.

Na hány darab utalást sikerül találni? :D

Ganymede Gets Lost
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Foma írta: 2017.11.05. 22:38Amúgy be lehet járni a pályákat. Csinálsz custom game-et, beállítod, hogy csak meghívásos alapon lehessen belépni, majd csak te magad maradsz benn, és indítod. Így totál zavartalanul végigjárhatod a pályát.
Ja, igaz is, köszi! :)
Foma írta: 2017.11.05. 22:38A Reinhardt cinematic szintén ász volt. Nekem egy egészen más szempontból is új információt rejt. Nem tudom, megnézted-e Rein lányát. Annak a karján olyan tetoválás van, mint Torb-nak, szóval gyanítom, hogy ő Torbjörn neje, ergo a karácsonyi képregényben Rein lényegében az unokáit pesztrálta.
Ez aranyos lett volna, de ahogy Vihar is írta, ő valszeg inkább Torbjörn lánya/unokája lehet. (Én az előbbire tippelek.) Ugye azt mondta Reinnek, hogy "Papa told me how Overwatch threw you away...", vagy valami ilyesmi, tehát az apja/nagyapja valszeg szintén egy ex-OW-s, aki Rein közeli barátja is és a tetkó alapján sejteni lehet, hogy ki... :)
ViharTáncos írta: 2017.11.06. 08:14 Doomfist aki mindenki szerette volna de nem ilyen formában legtöbben egy baromi erős stunnolos tankra számitottak nem Genji 2.0 ra.
Így belegondolva egyébként ja... :D Vagy oké, legyen DPS, de akkor már valami masszívabb, mert így tényleg egy Genji-klón, csak egy kétméteres, nagydarab, kigyúrt feka állatként eléggé nevetséges, hogy kis túlzással 2-3 ütéssel kivégezhető, és a rárontós-jobb egérgombos támadását kivéve még annyira a sebzése sem erős. (Kb. ő a DPS-ek Winstonja, vagyis rohadt körülményes és ahhoz képest iszonyú hamar döglik, mindezt úgy, hogy összes cinematicban/képregényben egy zúzós tápállatként van ábrázolva... XD) Úgyhogy igen, eléggé "a vásárló megtévesztése"-kategória lett szegény. XD Azon külön röhögök a mai napig, hogy az alap bal-egérgombra még csak nem is öklözik, vagy valami, hanem azt az 1-2-HP-t épp' hogy csak leszedegető is mini-nyalábjait lövöldözi ki, de még azok közül is csak négyet egymás után, aztán várni kell a reloadra és még így is csak egyesével töltődik vissza. XD Kb. mintha a körmeit lőné rá az ellenfélre, ezt mondjuk egy Sombrához inkább el tudtam volna képzelni... XDDD
ViharTáncos írta: 2017.11.06. 08:14 Junkrat szopógomboc :D de rühellem azt a karaktert mióta buffolták.
Mármint buff alatt arra gondolsz, hogy a saját bombái egy ideje már nem sebzik, vagy kapott azóta még valamit? Amúgy akkor tőlem hülyét kapnál játékdizájnerként, én speciel az összes karit olyanra csinálnám, hogy ha már friendly fire úgysincs a játékban, akkor egyik kari se' tudja saját képességével sebezni önmagát. Ha belegondolsz, ez már félig így is van, pl. Junkrat immunis, vagy D.Va ultija felér egy atombombával, őt viszont mégsem sebzi, stb., viszont én ezt kiterjeszteném az összes karira. Szal Pharah fél méterről rakétázhatna bele az ellenfél arcába, Tracer ultija hatástalan lenne saját magára, stb-stb. :D Szerintem így sokkal funabb lenne a játék. XD
ViharTáncos írta: 2017.11.06. 08:14Comp amúgy olyan brutál toxikus lett még a casual Gold szinten is hogy szerintem ebben szezonba befejeztem a vele való szenvedést a többi évadban nem éreztem ezt melankolikus passziv agressziv lemondó hangulatot.
Én ugyan compozni egyik Blizz játékban sem nagyon szoktam (bőven elég a quick match), de úgy általában véve azt vettem észre magamon, hogy ha már legalább a "közepesen jó" szintet eléred valamiben, akkor onnantól duplán idegesít, amikor a csapattársak bénáznak. HotS-ban már epedve várom az elvileg december közepétől beköszöntő új matchmakinget, ami elvileg skill-szerint osztja majd be az embert különböző csapatokba, mert ez most lehet nagyképűen fog hangzani, de unom már, hogy ilyen 600+-osként nemritkán százvalahányas csapattagokat kell "pesztrálnom". OW-ben meg az a vicc, hogy annyira én sem tolom profi szinten, de így is néha sikerül lemarni az arcom azon, hogy tényleg mint valami hülyegyerekek lövöldéje, semmi taktikázás, vagy ötletelés nincs sokszor, csak futnak és lőnek össze-vissza. Van pl. a Temple of Anubis pályán a második capture point, ahol ugye elég jól be tudja magát védeni az ellenfélt, mert elég ha mondjuk középre lerak egy Bastiont turret módban, elé még egy Orisa vagy Rein pajzsot és kész is, ha pedig még ezt megfejeli egy kissé oldalra helyezett Torb-turrettel, akkor ember legyen a talpán, aki kiszedi őket onnan, pláne, ha még egy Mercy is ott figyel, aki a nagyritkán elhalálozókat egyből rezzeli, plusz van még egy Widow vagy Hanzo, aki meg fent áll valami magaslaton és kilövi már messziről a támadókat. Na, viszont ha ezt a pontot jóval hevenyészettebb módon védi csak az ellenséges csapat, akkor is valami iszonyú, hogy mennyire nem arra mennek rá, hogy túljárjanak az eszükön, hanem egyszerűen alkalmazzák a "szemköztrohanunk velük, negyedjére biztos bejön..." taktikát. :dirr: Pl. hogy balra bemenjenek a piramis oldalsó bejáratán és onnan oldalról támadják őket, az 10-ből 9 játékosnak valamiért eszébe sem jut. Nem viccelek, volt, hogy az utolsó kb. fél percben úgy nyertük meg a meccset, hogy elegem lett, átváltottam Bastion-re, bementem a bal oldali ajtón, aztán jól oldalba-soroztam őket és ha nem is sikerült mindet leszednem, ez a kis megzavarás épp elég volt ahhoz, hogy a többiek elölről benyomuljanak és elfoglaljuk a pontot. Csak értitek, ne mindig az legyen már, hogy az ember egymaga kiválaszt valami OP karit és megnyeri a másik ötnek a meccset, mert unalmas és fárasztó is egy idő után... XD
ViharTáncos írta: 2017.11.06. 08:14 Na hány darab utalást sikerül találni? :D

Ganymede Gets Lost
LOL. :D Amúgy sajnos a Sidekick Saloon-ból a középső robot, meg a barna pólós csaj nem volt ismerős, de azért egy hármas osztályzatra még jó vagyok? XD Mondjuk a legjobban azon röhögtem, hogy utaltak a "Becky, I wanna smash!" vagy milyen nevű mémre. :D

Más: Ha valaki újdonsült játékosként most először próbálná ki az OW-t és hirtelen megzavarodna a karakterbőség miatt, ez az ábra egyből segíteni fog. :lol:
Kép
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

Titkos írta: 2017.11.09. 11:22 ...
Jó, azt valóban benéztem, hogy nem Rein lánya. Sajnos nem figyeltem oda eléggé. :)

Ettől függetlenül érdekes adalék, hogy egy újabb családtag megjelent. Lehet, a játékosok idővel felkapják az ötletet, hogy őt is be kéne hozni a játékba.

Amúgy a comp-ot én sem erőltetem, viszont a qp-ről is eléggé leszoktam. Pedig ott kéne tolni, mert több xp-t hoz, mint AI ellen. Viszont ha már pvp, akkor inkább a deathmatch-et preferálom, mert ott tényleg csak magamat szidhatom, ha nem megy.

Amúgy más játékok terén én is megtapasztaltam, hogy ha már megy valamennyire a játék, akkor egyre frusztrálóbbá válik, ha a csapat többi tagja kezdő/béna. Ebben talán a Wargaming játékok a legfrusztrálóbbak, mert a WG még csak arra sem hajlandó, hogy valamennyire kiegyenlített csapatösszeállításos MM-et hozzon össze. Azzal nem sokra megy az ember, hogy azonos osztályú tankokból megpróbál az MM kiegyensúlyozottan pakolni a két oldalra, ha közben az egyik oldalon randomjóskák vannak, akik azt se tudják, merre van a tankjuk eleje, míg a másik oldalon meg igazi veteránok viszik a hátukon a csapatot.

OW-ban is elég zavaró tud lenni, ha a csapat többi tagja azt se tudja, merre kellene menni, meg két-három játékos csakazértis alapon rendre berohan szemből a Bastion elé, hátha hamarabb kifogy a lőszerből alapon. Persze emellett a leaverek is rettentő idegesítőek (főleg, ha a saját csapatot boldogítják).

Ez a hülyebiztos rendszer, amit a Blizz bevezetett, hogy nem sebezzük saját magunkat (pl. Junkrat és D.Va) eléggé fura számomra. Főleg, hogy közben meg Pharah simán tudja önmagát sebezni, de még Soldier is sebződik a saját rakétájától.

Doomfist: Amúgy én is egy tankot vártam volna, és inkább az állna hozzá közelebb. De ha már dps lett, akkor is lehetne szívósabb, és a négylövetű ökölshoti helyett kaphatott volna melee ütés alaptámadást, gyorsabb mozgással. Még AI ellen sem találom élvezhetőnek Doomfist-et. Mondjuk az eddig bevezetett új hősök közül egyedül Orisa állt a kezemre, vele szeretek is játszani. Néha még Sombrát viszem csatába (mondjuk neki is gyorsan lecsengett a divatja megjelenés után, mivel egy Tracer2.0 lett lényegében).
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Random kérdés: amúgy a "First win of the day" bónusz mikor szokott resetelődni, tudja valaki? Hallottam olyat, hogy éjfélkor (mivel ugye akkor kezdődik egy új nap), hallottam olyat, hogy hajnal 1-kor vagy 2-kor (téli, illetve nyári időszámítás szerint ekkor szoktak a heti arcade győzelmek is resetelődni), illetve olyat is, hogy mindig az előző megszerzett győzelmi bónuszod után 24 órával (tehát ha mondjuk hétfőn este hétkor győztetek és megkaptad ezt a bónuszt, akkor legközelebb kedden este fogod ugyanekkor a következőt).
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nya sokminden elhangzott még egy pár apróság

Torb lánya (kora alapján kb Phara korú lehet a lányzó) már a kezdetekben is szerepelt de nem hiszem hogy karakterként megjelenik majd ahogy a csinos vörös tracer barátnő sem hiszem hogy helyett kap majd. Viszont William a Talon soraiból valami ügyes kittel még bezsuppolható tekintve hogy valami eszméletelenül karizmatikus személyiség kár lenne nem kiaknázni a benne rejlő potenciált.

Torb Leánya neve Brigitte btw
Overwatch - Reinhardt the Dragon Slayer (Voiced)

Maximilien
Overwatch: Masquerade

Junkrat nerfelve lesz röhejesen erős mióta duplázták az aknáit egy profi játékos akármelyik karit ki tudja szedni 1V1 ben még tankokat is ami elég röhejes leszámítva hogy defense karakternek kellene lennie nem egy nehéz tűzérségi ágyúnak.

Sombra nem Tracer :) legalábbis igen komoly különbség van a 2 játékstílusa között kezdve azzal bizonyos szempontból még inkább support karakter mint symmetria. (ami szintén röhejes)

Ganymedes vidi megfejtés

Zene -> Transistor
Side kicks-> Borderlans 2 / Portal 2 / Bioshock Infinite / Last of us / Daxter / kis nagyszemű robot nekem is kérdéses :) (meg persze TF2)

Win of the day nem tudok semmit de 24h lejárati időre tippelnék.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hiába, ami epic, az epic. :D
Kép
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

Tegnap kipróbáltam már Moirát. Egyelőre nem érzem úgy, hogy megy vele a játék. Érdekes healer, és legalább lehet vele play of the game-et szerezni, de Lucio még mindig jobban kézre áll. Mondjuk egyelőre még csak ismerkedés gyanánt AI ellen próbáltam ki. Nekem túl kicsinek érződik a gyógyítása hatósugara. A sebzéstáv még oké, mert különben túl OP lenne, de a gyógyítás gyötrelmesen rövid távon működik.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta: 2017.11.20. 19:41 Hiába, ami epic, az epic. :D
Tényleg nagyon jó hangokat válogatott össze, viszont Winston "magyar szinkronja" Vass Gábor, nem Vass Zoltán. Gondoltam kijavítom, mert egyik kedvenc szinkronszínészem nevét rontotta el.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2017.11.20. 21:54
Titkos írta: 2017.11.20. 19:41 Hiába, ami epic, az epic. :D
Tényleg nagyon jó hangokat válogatott össze, viszont Winston "magyar szinkronja" Vass Gábor, nem Vass Zoltán. Gondoltam kijavítom, mert egyik kedvenc szinkronszínészem nevét rontotta el.
Nyisd le a leírást a videó alatt, azóta ő is észrevette. :wink:

"FAIL A VIDEÓBAN:

- Vass Zoltán helyett Vass Gábor a színész neve
- BogdánYi Titanilla

Sajnos látszik, hogy félmunkát tettem közzé, nézzétek el nekem..."

(Btw, én tök elégedett lennék magammal, ha nálam is így néznének ki a "félmunkák"... :lol: )
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ezt én is láttam a múltkorában, de rulez. :D (Főleg, hogy Sombráról még el is tudom ezt képzelni, simán a legjobb arc a "gonoszok" közül. XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta: 2017.11.21. 20:13 Ezt én is láttam a múltkorában, de rulez. :D (Főleg, hogy Sombráról még el is tudom ezt képzelni, simán a legjobb arc a "gonoszok" közül. XD)
Jól eltalált karakterek mind ha emberi játékosok nem lennének akkor 10/10 vagy mute everyone all the time.

Új map :D

A Day At Blizzard World (Overwatch)
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

ViharTáncos írta: 2017.11.21. 20:06 Kép
Szeretem az ilyen fanartokat. :D Amúgy a face-en elég sok ilyenbe botlottam már. A Genjicat-es cuccok eleinte kimondottan tetszettek, mostanra már megfáradtak. De mindig akad valami jó.

Nem tudom láttátok-e már a SM-Soldier ruha crossovert?

https://www.facebook.com/OverwatchBEST1 ... =3&theater
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Foma írta: 2017.11.21. 21:04

Nem tudom láttátok-e már a SM-Soldier ruha crossovert?

https://www.facebook.com/OverwatchBEST1 ... =3&theater
Te ... jó ... ég .... =^.^=

Moira amúgy DeathMatchben kiváló 95% bent vagyok az első négyben minden 3-4 meccsett első helyen hozom le Qm azért nem muzsikál ilyen jól de megállja a helyét főleg mióta Mercyt gyakorlatilag lemészárolták.
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

Na, ezen szakadtam. :)

https://youtu.be/04hZyCsl1TQ
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudjátok véletlenül, hogy a 3v3 elimination-t vissza fogják még majd rakni az arcade-be, vagy ennyi volt? :( (Legalább a 6v6-os még megmaradt, de a 3v3-al lehetett a leggyorsabban besöpörni a heti loot boxokat, azért nem mindegy, hogy heti 2-3, vagy 5-6 órát vesz el az ember idejéből ez a folyamat.)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kicsit régi és StarCraft-os de tökéletesen illik az oldalon lévők skill leveléhez mérten. (engem is beleértve :P) Dirty Casuals :D

Care About Bronze - Michael Jackson Music Video - Dirt League Starcraft Parody
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

ViharTáncos írta: 2017.11.30. 17:46 Kicsit régi és StarCraft-os de tökéletesen illik az oldalon lévők skill leveléhez mérten. (engem is beleértve :P) Dirty Casuals :D

Care About Bronze - Michael Jackson Music Video - Dirt League Starcraft Parody
Ez még ma is aktuális. :D

Azokat a táncjeleneteket vajon hogy szerkesztették meg SC-be?
Kép
Válasz küldése