Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Foma »

Ricz írta: 2017.11.07. 17:46 Én érzésre vagy ha találok egy jó képet. Most pl. egy chibi a Dantalian no Shokából (Dalian).
Mondjuk nálam a számítógép háttérképe ilyen változékony. Avatar képet csak kevés helyen váltogatok gyakrabban. Talán még anno a lumos-on volt szokásom. Amúgy nálam is ez az érzésre, vagy épp van egy jó kép elv érvényesül. Mondjuk tavaly rákaptam erre az avatarra, azt azóta is kitartok mellette. :D
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Foma írta: 2017.11.07. 21:38 Mondjuk nálam a számítógép háttérképe ilyen változékony.
Hmmm... Lassan azt változtathatnám. Ha már úgy megszoktam, hogy nem is emlékszem, milyen (jó, azt tudtam, hogy Homura, de hogy melyik kép...), akkor talán ideje.

Egyébként talán meglepő, de nem mindig ő van rajta. Volt nem túl rég ilyen is:

https://julio-lacerda.deviantart.com/ar ... -649806113
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Foma »

alvaro írta: 2017.11.08. 18:42
Foma írta: 2017.11.07. 21:38 Mondjuk nálam a számítógép háttérképe ilyen változékony.
Hmmm... Lassan azt változtathatnám. Ha már úgy megszoktam, hogy nem is emlékszem, milyen (jó, azt tudtam, hogy Homura, de hogy melyik kép...), akkor talán ideje.

Egyébként talán meglepő, de nem mindig ő van rajta. Volt nem túl rég ilyen is:

https://julio-lacerda.deviantart.com/ar ... -649806113
Még este rápislantottam. Jó kis kép. Aztán azt is néztem, hogy devianton ma már regisztráció nélkül jóformán semmit nem lehet csinálni.

Amúgy van valami beállítás, hogy a link új ablakban nyíljon meg? Mert kicsit zavar, hogy ha rákattintok, akkor backspace-t nyomkodhatom utána.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ha már feljött ez a "ki milyen apropóból szokott avatart/aláírást váltani" téma: én általában mindig valami olyat rakok be, amin épp függök. XD Volt itt az elmúlt időszakban Póni, Doctor Who, JoJo, stb. és lehet ezek még vissza is térnek majd, viszont mivel Overwatchban nemrég ért véget a halloweeni event, december közepétől pedig máris indul a karácsonyi, ezért gondoltam a Traceres avám még marad egy darabig, sőt, hozzá passzoló aláírást is sikerült szereznem, ami remekül reprezentálja a játék lényegét. :lol:
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Foma írta: 2017.11.08. 21:34 Amúgy van valami beállítás, hogy a link új ablakban nyíljon meg? Mert kicsit zavar, hogy ha rákattintok, akkor backspace-t nyomkodhatom utána.
Passz. Én már reflexből mindent ctrl+balgombbal vagy középsőgombbal nyitok meg, az új fülre teszi.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Foma írta: 2017.11.08. 21:34 Amúgy van valami beállítás, hogy a link új ablakban nyíljon meg? Mert kicsit zavar, hogy ha rákattintok, akkor backspace-t nyomkodhatom utána.
Ha forgatható gombos az egered, akkor a linkeket annak megnyomásával nyisd meg, így nyílnak meg új ablakban.
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Foma »

alvaro írta: 2017.11.09. 17:35
Foma írta: 2017.11.08. 21:34 Amúgy van valami beállítás, hogy a link új ablakban nyíljon meg? Mert kicsit zavar, hogy ha rákattintok, akkor backspace-t nyomkodhatom utána.
Passz. Én már reflexből mindent ctrl+balgombbal vagy középsőgombbal nyitok meg, az új fülre teszi.
Mondjuk ezt a trükköt nem tudtam. :D
Junchi írta: 2017.11.09. 17:46
Foma írta: 2017.11.08. 21:34 Amúgy van valami beállítás, hogy a link új ablakban nyíljon meg? Mert kicsit zavar, hogy ha rákattintok, akkor backspace-t nyomkodhatom utána.
Ha forgatható gombos az egered, akkor a linkeket annak megnyomásával nyisd meg, így nyílnak meg új ablakban.
Nem tudom, mit értesz forgatható gomb alatt, ha a görgőre gondolsz, arra tényleg működik, úgyhogy most már tudom, mivel nyissam meg új ablakban a linkeket. :D
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Off~
Foma írta: 2017.11.09. 20:47 Nem tudom, mit értesz forgatható gomb alatt, ha a görgőre gondolsz, arra tényleg működik, úgyhogy most már tudom, mivel nyissam meg új ablakban a linkeket. :D
Arra gondoltam, de nekem a görgő az egérben még mindig inkább a kis golyóként maradt meg, amit a (nevükben is jelzett) görgős egerekben használtak.
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Foma »

Junchi írta: 2017.11.10. 07:30 Off~
Foma írta: 2017.11.09. 20:47 Nem tudom, mit értesz forgatható gomb alatt, ha a görgőre gondolsz, arra tényleg működik, úgyhogy most már tudom, mivel nyissam meg új ablakban a linkeket. :D
Arra gondoltam, de nekem a görgő az egérben még mindig inkább a kis golyóként maradt meg, amit a (nevükben is jelzett) görgős egerekben használtak.
Nálam meg pont az maradt golyós egérnek. :D
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Új avi: Bill Cipher a Gravity Fallsból.

Lánykiadásban mangastyleos fanart: by ishot-u.deviantart.com
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Foma »

Ayla írta: 2017.12.07. 00:04 Új avi: Bill Cipher a Gravity Fallsból.

Lánykiadásban mangastyleos fanart: by ishot-u.deviantart.com
szóval ilyen is létezik? :D

Jó, ez hülye kérdés. Póniban is létezik Bill. :)
https://flourret.deviantart.com/art/Bil ... -616710301
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Váltottam, a mostani avataromon a szezon bestgrillje, Hatori Chise látható. :)
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Mostanában újra rájöttem, hogy a Bomberman franchise azok közé tartozik amikről néha elfeledkezek rövidebb-hosszabb ideig, hogy aztán újból fejbe csapjon az "öcsém, te kedveled ezt" ézés, úgyhogy meg is ért ez egy avatarcserét, ezúttal a Nintendo DS-s Bomberman 2 borítóképe révén.

Rui-chan írta: 2017.12.10. 21:32 Váltottam, a mostani avataromon a szezon bestgrillje, Hatori Chise látható. :)
Magát a Mahotsukai-t még nem nézem (*még*), de ahányszor látom Chise-t emitt-amott, mindannyiszor olyan érzésem van mintva az Akagami no Shirayukihime címszereplőjének testvéréről lenne szó, pláne hogy (tudtommal) a Mahotsukai is shoujo sorozat.
Kép Kép
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Risa »

Meglepő módon a MahouYome shounen. :D De cserébe sokkal érdekesebb, mint az AkaHime.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Surci! Pöpecséges az új avatarod.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Naná! Alapvetően evidens az új választás, mivel gondolkodtam melyik epikus evil egoistic sadist psychopath nem lett még kiválasztva arra hogy aczmásom legyen, és az egyre szűkülő körből Azu-channak jutott eme megtiszteltetés. :twisted:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

LOL, én is épp kérdezni akartam, hogy "ki ez a pszichopata?" :lol: (Amúgy hiába ismerem a karit, meg nem mondtam volna, hogy ő az, ha iskariotes fel nem ismeri helyettem is, Surci pedig oda nem írja, hogy "Azu-chan". XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar -> ESO Aldmeri Dominion Marine katona lányzó
Banner -> szintén ESO egyik loading image-je
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Sikerült nekem is aláírást váltani, kicsit korábban, mint ahogy szoktam. Megint pároskori-gif (ezúttal nagyobb részlet), csak mert ma van egy éve, hogy véget ért... ::daisuki::
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ez most nagyon kellett aláírásnak. :lol:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin, a mostani avádon ki szerepel? :)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

:mosoly: Nishigori Yuuko, Yuuri gyerekkori (szerelme) barátja, koris társa. A férjével a hasetsui (Yuuri szülővárosa) jégpálya munkatársai, van három lányuk. Elképesztően édes/kedves/mókás karakter, családja dettó. Szóval még mindig Yuri on Ice.XD
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Az avataromon egy ideje Gally a Gunnmból (ami manga véleményezését nem sunnyogtam ám el, csak kell hozzá elég idő), az aláírásképet meg cseréltem, mert jött ki ma egy epilógus fejezet az Akame ga Killhez, ami egyben tömény fanservice-parádé az OTP-mre nézve, ezt a képet is vagy húsz másik szuttyi pillanat közül kellett kiválasztanom. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta: 2017.12.29. 18:34az aláírásképet meg cseréltem, mert jött ki ma egy epilógus fejezet az Akame ga Killhez, ami egyben tömény fanservice-parádé az OTP-mre nézve, ezt a képet is vagy húsz másik szuttyi pillanat közül kellett kiválasztanom. :D
Így legyen ötösöm a lottón... XD Nézem, mondom: "Shippinges mangakép Junchinál? Ez bizony Kurome x Wave lesz... XD", ami nem rossz teljesítmény tőlem, ahhoz képest, hogy úgy alapjáraton azt sem tudom, hogy néz ki ez a két karakter. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Túlságosan is kiszámítható vagyok I guess. :D
Válasz küldése