Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Catrin írta: 2018.07.27. 08:50 Az Alitát? Mikor jön az, januárban? Addig persze lehet közösen mozizni bármi mást is (plusz lesz majd Anilogue is).
Jaja, január 3-án. Én benne vagyok, addig (talán) elolvasom a mangát XD.

Más, ha már úgyis mozi és pont ma jött róla infó: akikkel találkoztunk a nyári conon, már beszéltük, hogy egy fórumtali keretén belül megnézhetnénk az új Hosoda Mamoru filmet, a Mirait. Reggel láttam, hogy augusztus 10-én lesz a premier előtti vetítés a Corvinban, erre már el is indult a jegyelővétel. Kérdés: kiket érdekelne? Nem feltétlenül ez a vetítés, hacsak valakit nem érdekel túlságosan is a kisorsolt ajándék és a karakterlap XD.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Bejelentés: holnap délután fél 7kor rapid meet lesz a Zappában, sörrel (meg amit még iszunk). Asztal Szalay Zoltán néven. Akinek van ideje/kedve, jöjjön.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Jó tudni róla. :-P
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Gyors kérdés, bár nem feltétlenül fórumtali, de: érdekel esetleg valakit az atombomba kiállítás? Tavaly nagyon ügyesen sikerült lemaradnom róla, most nem áll szándékomban, szóval én vagy jövő hét hétvégén, vagy az azutánin tuti megyek. Ha valakit még érdekel, szóljon nyugodtan és egyeztetünk, én időbeosztásban elég rugalmas vagyok, bár úgy látom, hogy egy 14 vagy 18 órakor kezdődő túrát érdemes belőni, mert azok bővítettek (így nem egy, hanem másfél órásak... 18 órásból akár egy hétköznapi időpontról is lehet szó).
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Hmm. Engem érdekel. Időbeosztásban szintén elég rugalmas vagyok, bár jövő hét szombat kilőve.
Nekem a hétköznap is nagyszerű.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Érdekelni érdekel, csak nem tudom milyen lenne. Maga a Sziklakórházat már láttam, nem volt valami nagy szám. Az Atombomba része érdekel, de csak remélni tudom, hogy nem pár rongy, pár rajz és kb pár darab tárgyért kérnek el pénzt mert azért szívnám a fogamat.

Plusz embert próbáló hőség van.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Mondjuk ha a Sziklakórházat már láttad, akkor lehet, hogy tényleg nem éri meg. Amennyire sikerült infókat szereznem, ez az időszaki kiállítás csak bele van építve a fő programba. Mindenesetre egyelőre úgy néz ki, hogy mi 17-én, pénteken megyünk 18 órára, szóval ha addig bárki meggondolja magát, csatlakozzon nyugodtan :).
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

iskariotes írta: 2018.08.05. 19:44 Az Atombomba része érdekel, de csak remélni tudom, hogy nem pár rongy, pár rajz és kb pár darab tárgyért kérnek el pénzt mert azért szívnám a fogamat.
Rongy darab nem volt, de tégla és cserép igen! :P
iskariotes írta: 2018.08.05. 19:44 Plusz embert próbáló hőség van.
Bent jó idő volt. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

És már megint én, mert megragadott iskariotes legfrissebb híre (ezúton is köszi), miszerint novemberben lesz Yamato koncert. Érdekelne-e még valakit? Mert akkor lehetne választani egy időpontot a 4 közül és mehetnénk együtt (nálam a nov. 3-i 16 órás nem játszik, a többi jó).
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én mennék, amikor először jöttek vagy 10 éve akkor kihagytam amit azóta is bánok, úgyhogy pótolnám. Időpontokban rugalmas vagyok.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Azt hiszem engem is.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Akkor a nov. 3-i, este 8 órás Yamatoban maradtunk. Ha valaki esetleg még meggondolná magát és (lehetőleg tutira) jönne, és szeretné velünk együtt beszerezni a jegyet, az jelezzen nekem mondjuk péntek délig, mert aznap tervezem megvenni őket :) (alapból a legolcsóbbra, a 6900 Ft-osra hajtunk, ha az esetleg elfogyna, akkor a 9900-asra, valamelyik remélhetőleg összejön). Persze később is lehet csatlakozni, max. máshol ülünk majd, pláne, ha valaki alapból jobb helyre vágyik :D.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Szeptemberben még 1 grilles napot biztos hogy fogok tartani a Csömöri-tónál, szept. 23. vagy 30. lesz a dátum (még nem tudom pontosan), mindkettő vasárnap. Úgyhogy jöjjön mindenki akinek kedve van. Mivel várakozásaimmal ellentétben nem kellett verekedni a helyért, így elegendő később kimenni, azaz délután kezdeni, olyan 2-3 óra felé. Aki szeretne jönni jelezze melyik időpont lenne preferált.

Ill. holnap Zappában este lájtos sör, eddig 3-an már vagyunk, aki szeretne csatlakozhat.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Surci írta: 2018.08.31. 18:16 Ill. holnap Zappában este lájtos sör, eddig 3-an már vagyunk, aki szeretne csatlakozhat.
Mit jelent az este?
szerk: sötétedés után? :P

És erről a helyről van szó?
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

pintergreg írta: 2018.08.31. 20:12
Surci írta: 2018.08.31. 18:16 Ill. holnap Zappában este lájtos sör, eddig 3-an már vagyunk, aki szeretne csatlakozhat.
Mit jelent az este?
szerk: sötétedés után? :P

És erről a helyről van szó?
Este: 19:30. A hely stimmel. Asztal Szalay Zoltán néven.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Surci írta: 2018.08.31. 20:25 Este: 19:30. A hely stimmel. Asztal Szalay Zoltán néven.
Köszi!
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Surci írta: 2018.08.31. 18:16 Szeptemberben még 1 grilles napot biztos hogy fogok tartani a Csömöri-tónál, szept. 23. vagy 30. lesz a dátum (még nem tudom pontosan), mindkettő vasárnap.
Részemről egyelőre mindkét időpont oké, de a 23-át preferálnám (de ha esetleg az időjárás közbeszólna, rugalmas vagyok). A kezdést mondjuk én 1-2 órával előbbre lőném be, de ahogy gondoljátok.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Leara írta: 2018.09.02. 16:58
Surci írta: 2018.08.31. 18:16 Szeptemberben még 1 grilles napot biztos hogy fogok tartani a Csömöri-tónál, szept. 23. vagy 30. lesz a dátum (még nem tudom pontosan), mindkettő vasárnap.
Részemről egyelőre mindkét időpont oké, de a 23-át preferálnám (de ha esetleg az időjárás közbeszólna, rugalmas vagyok). A kezdést mondjuk én 1-2 órával előbbre lőném be, de ahogy gondoljátok.
Mindennel egyetértek. Nem kell reggelre menni, de szerintem ebédidőre legyen kaja. :P Mivel már korábban sötétedik, hűvösödik, ne tervezzünk túl későre.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Amelyik vasárnapra többen érnek rá, azt megpróbálom én is szabaddá tenni. Kezdés szerintem jó 11-12 körül.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Én már úgy vagyok vele, hogy ha kedvem van, megyek és leszek, ha nem, akkor nem. De olyan szinten, hogy rendszerint aznap reggel vagy délben derül ki, hogy mennyi affinitásom van az emberekhez en bloc. Mert a kötelezőn nem változtatok (pl. szakmai napok), arra megyek, de az összes ilyen con/meet/haveri összeröffenés vagy önkéntes megjelenésű már úgy néz ki, hogy akarnom kell. És rendre nem akarom.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta: 2018.09.02. 22:10 Amelyik vasárnapra többen érnek rá, azt megpróbálom én is szabaddá tenni. Kezdés szerintem jó 11-12 körül.
Ok, akkor legyen 12:00, úgyis idő míg elkezdjük.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Aki Helyi Érdekeltségű Vonattal szeretné megközelíteni a helyszínt azoknak ajánlom figyelmébe a következő cikket: https://24.hu/fn/gazdasag/2018/08/29/he ... -valtozas/
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Nálam közben eldőlt, hogy 23-án tuti nem tudok menni. Ha 30-án lesz az még okés.
Avatar
Flame
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2018.02.25. 19:30
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Flame »

Nekem 23.a és 30.a is jó ha szívesen vagyok látva. Bocsi a hosszú csendért, idő és nethiányom volt....
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Flame írta: 2018.09.08. 18:44 ha szívesen vagyok látva.
Mindenki szívesen van látva, gyere ::jsmile:: !
Válasz küldése