Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta: 2018.11.11. 13:21 Már múlthéten is akartam írni, de ha már eddig elhúztam, hát megvártam a mostani epizódot, ami alapján kijelenthető, hogy ez a Goblin Slayer nem igazán váltja be a guilty pleasure-ként hozzá fűzött reményeket. Röviden: szar. De nem úgy szar hogy már vicces, hanem csak simán. Unalmas, kiszámítható, idióta
Örülök, hogy helyettem is leírtad azt, amit szintén akartam írni. : )

Szóval jah, a legnagyobb probléma ezzel az, hogy jól beetetett minket az elején a sok rape-pel, gore-ral, meg satöbbivel, erre utána nem kaptunk szinte semmit az egészből. Pedig én egy érett, felnőtt, komoly animét hittem az alapján, hisz a sok 18+ kontent vérbeli seinen címmé lépteti elő, de így sajnos csalódnom kell.

Viccet félretéve: igen, túl kevés benne az unintentional comedy-faktor, le is ragadtam most a negyedik résznél. Dobni nem fogom (úgy sem nézek semmi mást a szezonból), de lehet bevárok még pár részt, aztán egybe tolom le. (Egyébként csak engem emlékeztet az egész karakterdesign a tucat A-1 animékre? Tisztára olyan, mint a SAO...)
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Sarazanmai sztori összefoglaló (maradjunk annyiban, hogy érdekes), illetve előfordulhat, hogy lesz új Fruits Basket anime???
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Risa »

Sarazanmai...??? Hogy stílusos legyek:

Kép

Egy Fruits Basket animének én is örülnék, bár rettenetesen régen láttam már. Azóta is tervezem elolvasni a mangát, de eddig még sajna nem sikerült.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

SaiyaGin írta: 2018.11.11. 11:22 Double Decker: eddig tetszik a sorozat, de néha már kicsit sok benne a hülyeség, a 6. rész poénjai pl. nagyon túl voltak nyújtva szerintem.
Még csak a 4. részig láttam, majd igyekszem beérni magam vele. Sunrise-éknál ismét elgurult a gyógyszer. ^^" Fogalmam sincs, hogy hol olvastam, de ezt mintha valami Tiger & Bunny spin-off sorozatnak szánták volna, még a grafika is nagyon hasonló. Egyelőre még szórakozok a hülyeségeken, remélem azért annyira nem fognak átesni a ló túloldalára.
Az akció jelenetekből lehetne több, ott eléggé hangulatosak a lassítások. Eddig úgy tűnik, hogy epizodikus, viszont az opening arra enged következtetni, az a rubintvörös fogú ember lesz az összekötő szál. Amúgy is kevés animét nézek a szezonban, úgyhogy kitartok még mellette.
annarancs írta: 2018.11.11. 14:47 Sarazanmai sztori összefoglaló (maradjunk annyiban, hogy érdekes)
Öööööö.... :weh:

A téli szezonból még magamhoz képest is kevés cuccot néztem ki.

Boogiepop wa Warawanai: Meg kéne nézem az eredetit is, de kezdésnek jó lesz ez a remake.

Revisions: A rózsaszín hajú csajtól már most ráz a hideg, viszont egy próbát megér.

A Dororo egyelőre talonban van, ha jókat írtok róla, lehet megnézem. Vagy, ha a Revisions hamar elvérzik, megpróbálom helyette.
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

A téli szezon nálam sem tűnik egyelőre túl zsúfoltnak, csak a Mob Psycho 100 II és a Yakusoku no Neverland (a manga újabb fejezetei már nem jönnek be annyira, de az első történetív kiváló, annál többet meg úgysem fognak egyelőre meganimálni belőle...) biztosan nézős. Valószínűleg ez a kettő mellé jön még majd a Boogiepop wa Warawanai (bár az első sorozatot nem láttam, szóval majd csak annak a megtekintése után), a Dororo, illetve a Meiji Tokyo Renka (otoge, mert még mindig szeretem magam ezekkel kínozni). Talán belenézek majd a Rinshi!! Ekoda-chanba is, mert annyira nem szokványos, hogy egy 12 részes anime minden egyes epizódját más-más stúdió/csapat készítse el. Őszről a Fairy Tail és a JoJo marad.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

annarancs írta: 2018.11.11. 19:52 Valószínűleg ez a kettő mellé jön még majd a Boogiepop wa Warawanai (bár az első sorozatot nem láttam, szóval majd csak annak a megtekintése után)
A mostani nem rebbot? Már évek óta halogatom a Boogiepop-ot, most volt egy kis reményem, hogy esetleg elég csak az újat. ^^"
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Az e heti Goblin Slayer-t még nem láttam, de az első öt rész alapján kissé érdekes átalakuláson ment keresztül a sztori, már ami a stílusát érinti. Az első részben még elég keményen próbálta bizonygatni, hogy mennyire edgydarkmiegymás, és a második részben is visszább húzhatták volna ezt a faktort valamelyest, de a harmadik rész óta mintha kezdene magára találni a sorozat, és habár a hentdara faktor még mindig megvan, azóta mintha növesztett volna magának egy "slice of life"/humor csontocskát, amik alatt echte feleannyira veszi magát komolyan, mint az első két rész tette. Már az bizarr mozzanat, hogy GS maga átavanzsált egy félig továbbra is goblindarábóba, félig pedig egy "furcsa szerzetbe", akinek a környezetéhez képest elég beszűkült érdeklődési körei vannak, de ennek ellenére mégis az a fickó, akihez mindenki fordulhat ha gond van, és a csapattársai sem feltétlenül 24/7-ben komolykodó figurák. De az általános humor is mintha alakulgatna az idő múlásával, mert néha van benne egy szarkasztikus-szerű hatás, amire nem mondom hogy hasfalszaggató, mert nem az, de valahogy jóval nyugodtabbá teszi a cuccot mint az első két rész Linkin Park AMV alapanyaga, és az sem zavart, hogy a szereplőkre a "kasztjuk" alapján hivatkoznak, mert ez, illetve a harcokban használt ötletek alapján elég keményen érződik a cuccon, hogy az alkotó elég keményen bele van habarodva a Wizardry/Ultima/satöbbi képviselte régivágású RPG vonalba. Még az első részben is volt pölö Dragon Quest (= minden JRPG szülője) utalás, de hogy még jobban átjöjjön az RPG vonal, azt is nyilvánvalóvá teszi a sztori, hogy voltaképpen az istenek folyásolják be a világ sorsát a maguk kis játékával, amihez hogy-hogy nem dobókockát használnak. Ettől persze a történet jellege egy kissé másabb/visszafogottabb lett (ízlés szerint aláhúzható), mert mégiscsak úgy van kezelve a sztori, mintha egy rakat véletlenszerűen generált karakter kalandjáról/életéről szólna a történet, szóval azon is múlik a GS élvezete, hogy mennyire van képben az ember az RPG-kel vagy éppen szereti azokat, na meg azon is, hogy mennyire tud megbarátkozni egy olyan sztorival, ahol a karakterek karakterek is, meg nem is.

Az is holtbiztos egyébként, hogy lehetne jobban összerakva a GS mint történet, mert akármennyire értékelem az alkotó ragaszkodását az RPG-khez, és azt, hogy ez tényleg fantasy, és nem egy SAO-klón amiben az se tudják hogy eszik-e vagy isszák a videojátékot (nem hogy még az RPG-ket), a GS tökéletesen lefedi a vasárnap délutáni gyorskaja fogalmát - az ziher, hogy nem fogod a tíz ujjadat megnyalni utána, és vannak nála a szezonban SOKKAL jobb cuccok is (pölö részemről a Yagate Kimi ni Naru és az SSSS.Gridman), de heti egyszer, ebben a harmadik epizód óta meglévő stílusban nekem elviselhető a Goblin Slayer. És pölö a mostani Berserk-adaptációkhoz képest ezt jobban élvezem, inkább ez a fajta valamilyen szinten szarkasztikus-csakúgyvan humor némi vérrel, semmint Miura Golden Age utáni "prózája", amit vagy az animék rontottak el, vagy csak arra volt jó, hogy pölö a Demon's Souls-ra (és ezzel a Dark Souls-ra is ugye) nagyban hatással legyen.
Kép Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

pintergreg írta:A mostani nem rebbot?
A MAL fóruma szerint inkább előzménynek tekinthető a januárban induló sorozat. Ha tényleg prequel, akkor viszont ki kellene találni, hogy milyen sorrendben érdemes megnézni őket, szóval én inkább megvárom, hogy befejeződjön az új anime (és szétszedjétek, ha rossz).
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

annarancs írta: 2018.11.11. 21:44
pintergreg írta:A mostani nem rebbot?
A MAL fóruma szerint inkább előzménynek tekinthető a januárban induló sorozat. Ha tényleg prequel, akkor viszont ki kellene találni, hogy milyen sorrendben érdemes megnézni őket, szóval én inkább megvárom, hogy befejeződjön az új anime (és szétszedjétek, ha rossz).
Pont most néztem a MAL fórumot, és valaki azt írta, hogy a régi az első két kötet között játszódó original cucc, a mostani viszont rendesen adaptálja a sztorit.

szerk: szóval rebootnak nem reboot, de ebből én arra következtetek, hogy a régi nélkül nézhető az új.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Az az S1 végi két rész nem filler, csak elsiették. Volt itt egy lényegében kihagyott ív, amit OVA-ban fejtettek ki bővebben (hogy mennyire jól, azt nem tudom, nem láttam még). Nem ártott volna a fő sorozatban leadni, mert árnyalja kicsit a jellemeket. Ez egyébként a fő problémám az S2-vel: kihagynak íveket, és így nincs lehetőség elmélyíteni a karaktereket és a kapcsolataikat. A manga apránként formálja meg a szereplőket, a kis vacak interakciókból és a konfliktushelyzetekben tanúsított viselkedésük alapján ismerjük meg őket. tl;dr: Olvassátok a mangát, jobb az animénél. :3
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Lenyomtam még 2 részt a Gakuen Basarából, de meg sem közelíti az eredetit. Vannak néha jó húzásai, de legtöbbször erőltetett, nemvicces, és ugyanazokra a szituációkra épít mint amit már eddig is láttunk... Szal nem egy Shingeki Chuugakkou vagy Carnival Phantasm, na. Lehet pár részt még megnézek, de elkezdtem gondolkodni, mennyire kell ez nekem egyáltalán, márpedig egy comedy spinoff esetén ez sosem jó jel... Kár.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Információk a 2019-ben érkező új Fruits Basket animéről.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

annarancs írta: 2018.11.19. 18:31 Információk a 2019-ben érkező új Fruits Basket animéről.
Ki kéne nyírnom ennek is az eredeti sorozatát. Sokadjára ülök neki, de az 5. résztől messzebb egyszer se jutottam. Általában az első után elmegy az életkedvem.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

annarancs írta: 2018.11.20. 20:38
Ricz írta:Ki kéne nyírnom ennek is az eredeti sorozatát.
Elvileg rebootot kapunk, szóval nem kötelező a régi sorozatot megnézni az új előtt.
Csak épp piszkálja a hórihorgas csőrömet az alapszériával való... hát... ööö... "nem is tudom minek nevezzem"-viszony. Bár, ha ugyanolyan lesz a reboot, akkor a semmi alá teszem az elvárásaimat.

----

BTW, mivel Cat kérte, hogy azért adjak némi életjelet az aktuálisaimról, maradok a pingvinnél, azt úgyis aktívan nézem, téve arra, hogy csak raw van belőle.

Szóval, Okoshiyasu, Chitose-chan 02-07. részek. Hát, eh. Vegyesek az érzéseim, mert kicsit kevesebb cukiságot és több turisztikai dolgot vártam, de még sem igazán nevezhető csalódásnak a sorozat. Ettől függetlenül egyre hangsúlyosabb pontja Kiotó a bakancslistámon. Fuck Akihabara, Kiotó a tuti. A második rész ugyanis az Inari Ookami-nagyszentélyhez vitt, ahol megmutatták a tízezer kapus utat, a nagyszentély főépületét, kicsit a szobrokat (ez a hely egyébként is fontos és kiemelt helye és szimbóluma a Kyousougigának), de ez úgy nagyjából a fele az egésznek, mert után táncolni láttuk a pingvint és azt, hogy gyűlnek köré. Valami kis infót vártam a dologról, hogy miért is fontos etz a szentély, miért éri meg meglátogatni és hasonlók. Ha már az elsőben ezt sikerült eltalálni az arashiyamai híddal, ahol tavasszal és ősszel csodaszép tájkép tárulhat az ember elé. Itt nem.

Aztán a harmadik rész Pontouchou-ba vitt el minket, ami egy kis sikátorszerűség, tele a legolcsóbb talponálló kajáldától a luxus gourmet étteremig. Tiszta sor, ez a hely ennyi, és nem több. Szóval egész pofásan eltalálták az összképet.

A negyedik rész a Bölcseletek útjára vitt el minket, ami két szentély közti festői út, és rengeteg költő, író, filozófust ihletett meg és innen a neve. oké. Ennyi az egész ez is, nem valami sok. Csakhogy ez itt egyetlen mondat, aztán cukiskodás megint, amit nem bánok, mert azért sikerült aranyosan poénosra venni a figurát azzal, hogy a kis pingvin összehaverkodik egy békával.

Az ötödik részben kicsit a youkaiokkal is foglalkoztak, előkerült a yatagarasu is. Ez már inkább informatívabb volt, de megint inkább a pingvin és környezete volt a hangsúlyosabb, akár csak a 2. részben.

A hatodik rész helyszínét nem gugliztam ki, de a folyópart egy bizonyos részét vette elő, ahova a fiatal párok járnak szívesen. Persze, annyi gonoszság volt bennem, hogy pontosan miért, nem pedig azért, amit előadnak, de no. Kis romantika. Igazából emiatt olyan semmilyen volt az egész.

A hetedik rész pedig előkapta a tradíciókat és a Kiyomizudera templomot, ahova egyébként szinte az összes kiotói osztálykirándulás elvisz egy animében. Mindegy, hogy RoKyuBu!! SS vagy Seitokai Yakuindomo S1 (amikre pontosan is emlékszem), de most kicsit jobban is láthatjuk ezt a helyet, aminek végtére is, jobban örültem.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ismét Goblin Slayer: tegnap volt szerencsém megtekinteni az aktuális epizódot, és bár gyengébb volt mint a gyakós részek (no RAEP, BLOOOOOOD és egyéb érett, felnőtt tartalom), mégis olyan szinten adták benne a kretént hogy nemegyszer sikerült felröhögni.

Csaj szintén megsérült a múlt heti daráldában, ergo regenerálódnia kell, csak kérdés hogy miért a főszereplő mellé fektették, és egy karsérülés miatt miért kellett mindezt PUCÉRAN kivitelezni? Naná, hogy lehet utána álszemérmeskedve szemforgatni, hogy JJJÁÁÁJ Gibbonszléjer-szááán meglátta a csöcsömet :P. Nyugis részeknél kedvenceim továbbra is a kajálós jelenetek: mindenki fesztelenül tömi a fejét és dumál, MC meg full páncélban eszik és önti magába a kávét (sisakrostélyon keresztül ofkorz). Aztán: gagyi romantikku randi a naplemetében FULLPÁNCÉLBAN + SISAKBAN. Másik amin kifeküdtem: páncéljavítóba viszi a cuccot, de a sisak marad a fején. XDDD De a legjobb: önmagának élezi a kardját: mint majom a köszörűkövön, naná hogy SISAKBAN!!!! ÁHÁHÁHÁÁÁÁ :D :D Szerencsére voltak a kedvenceim is: a csöcsfőpapnő meg a vontatottan..... és idétlenül erotikusan.... beszélő.... csöcsvarázslónő..... is.

Durván retardált ez a sorozat, még ha a Mayomiga vagy a Berszark szintjét nem is éri el.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta: 2018.11.26. 21:28Gibbonszléjer
XDDDDDDDDDDDD Amúgy az ágyas-csöcsös jelenetnél legalább levette, vagy még aludni is sisakban alszik? :D (Kezdem azt hinni, hogy itt valami Narutós Kakashi-féle "fú, vajon hogy néz ki az arca?" "misztériumra" gyúrnak a készítők ennél a karakternél is, mert utoljára annál volt ennyire erőltetett ez az "arcomra nőtt a maszkom" stílus.)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta: 2018.11.26. 21:28 csöcsvarázslónő..... is.
Nekem az a Lancer-klón tag amúgy unironikusan a kedvencem belőle. Halál laza csávó, tök jó páncéllal, meg legalább nem irritál, ellentétben a többi kreténnel.

Egyébként most már biztos vagyok benne, hogy 14 évesen valami hasonló sztorit írtam volna, mint most a GS. A gibbonszléjeren meg én is röhögtem, szal kösz érte. :D

>Titkos

Nem, aludni páncél nélkül aludt, bár persze nem mutatták, hogyan néz ki az ábrázata, máskülönben oda lett volna a *DRAMA BUTTON SOUND* rejtélyessége, és akkor utána már nem lehetne állandóan sisakban.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Dredd bíró meg röhög a sarokban. Az a karakter se vette mindig le a sisakját, legfeljebb a száját láttad. Az arcát se mutatták soha, mindig volt csodával határos módon egy olyan árnyék vagy kameraszög, ami kitakarja az ábrázatát. És lám, az a sorozat 1977 óta csinálja ezt, annak érdekében, hogy könnyebben azonosuljon az olvasó a főszereplővel. A Gibbonszléjer dettó ugyanez pepitában, csak vele az edgelord lázadó tinigyerek azonosul, akinek a tokás-gúlás Kaneki a férje-felesége is lehetne. Csak ha már mélység, akkor a GS-ben megmoshatod a bokádat, a Dredd meg leránt a mélybe és addig nem ereszt, amíg meg nem fulladtál.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Risa »

Tokyo Ghoul:re 2. évad
Én ilyen szart még nem láttam. Komolyan mondom, félelmetes. Köröket ver az új Berserkre. Az előző évadok se tették túl magasra a lécet (és még finoman fogalmaztam), de ez egyszerűen minden képzeletet felülmúl. Kár, hogy nincs időm "epizódblogolni", mert érdemes lett volna. :lol:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ha már a szarnál tartunk, a heti Gibbon mészáros újfent bebizonyította, hogy mikor épp nem az értelmetlen goblinhenten röhögök, halál unalmas az egész, ráadásul mi volt ez a zavaros baromság a főpapnővel? Seriously, most tényleg megpróbálta magát komolynak és átgondoltnak beállítani ezzel a tervvel, ami végig a háttérben húzódott? Ha igen, ha nem, így is, úgy is röhögtem: "Nem öllek meg, mert nem vagy Goblin." Eszméletlen. :vigyor:

Egyébként meg [költőikérdés]csak engem zavar, hogy nincsen a karaktereknek rendes nevük, hanem mindenki ilyen faj+kaszt alapján van megnevezve (Goblin Slayer, Lizardman, High Elf Archer, stb.)?[/költőikérdés] Szal az egy dolog, hogy tovább erősíti ezt a mérhetetlenül kretén wannabe-MMO szettinget, de még ofisal tesz is rá nagyban, hogy ennél továbbvigye bármelyik karaktert. Mondjuk meg is értem, szal ahhoz előbb az kéne, hogy effektíve rendes nevük legyen.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Junchi írta: 2018.12.02. 22:18 heti Gibbon mészáros
Én annál a csöcspapnős OMGdoramai nagyjelenetnél hangosan felröhögtem :D A dögunalmas gibbongyakást hagyhatnák már, sokkal szórakoztatóbbak a retardált dialógok és kretén szituációk (lásd sisakos kardköszörülés.... ÁÁÁÁÁ XXD XXXDDDD), nameg a kajás jelenetek.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Fruits Basket (2019) PV. Biztatóan néz ki, már várom a premiert. :3
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mix infók.

F*ck it, miért kap megint egy olyan anime fullkókler direktort, amit pont várok? Mit gondolnak ilyenkor a producerek, hogy egy olyat választanak ki, aki TokjóGúl-féle izékben utazik? (Ráadásul pont azt a kinövést, amit Risa a másik threadben is éltetett.)

Mindegy, azért valamennyire telve vagyok reményekkel, hogy pozitív csalódás lesz, ráadásul a Touch-os Minami seiyuuját is előkerítették rá, meg ez a time gap is elsülhet jól, méghozzá kétféleképpen: vagy megkapjuk a Touch tényleges folytatását, vagy annak remake-jét.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Szerintem a Goblin Slayer-nek is lehet csinálni, mert arról is elég sok poszt született. :D

Közben végre nézegettem én is a téli szezont. Én most elég sok mindennel szemeztem, magamhoz képest legalábbis biztosan...

Új sorozatok
Boogiepop wa Warawanai: A régi bent van a tervezettek közt már régóta, egyszer majd sort kerítek arra is (érdekes pontjai vannak a MAL-on: Junchi 8, Catrin 5, Surci 3. Ez már kíváncsivá tesz. XD), de így, hogy ehhez az újhoz nem kell az ismerete, így nézem én is, remélhetőleg jó lesz.

Yakusoku no Neverland: Egyike azoknak a shouneneknek, amik kifejezetten érdekesnek tűnnek és nem egy tucat-valaminek. Kíváncsian várom.

Dororo: Hát, mikor először bejelentették, akkor nem olyasmire számítottam, mint ami a PV-ben van. Végül is ez is csak egy shounen, de a 60-as évekből, meg Tezuka tollából, egy próbát csak megér.

Doukyonin wa Hiza: Cuki macskás slice of life -> i'm in.

A folytatások közül meg kettő érdekelne, bár egyiknek az előzményét se láttam egyelőre, ezek a Mob Psycho és a Piano no Mori.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2522
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Akosss írta: 2018.12.07. 14:51 Boogiepop wa Warawanai: A régi bent van a tervezettek közt már régóta, egyszer majd sort kerítek arra is (érdekes pontjai vannak a MAL-on: Junchi 8, Catrin 5, Surci 3. Ez már kíváncsivá tesz. XD), de így, hogy ehhez az újhoz nem kell az ismerete, így nézem én is, remélhetőleg jó lesz.
Igen, arra határozottan emlékeztem, hogy ez innen csak nekem jött be, bár lehet, hogy pont jókor volt jó helyen, mindenesetre, ha lesz rá keret, decemberben szeretném újranézni, vagy legalább bele-belekukkantani egy gyors quality check erejéig. (Mondjuk engem elsősorban azért győzött meg, mert kimondottan jól állt neki ez a letargikus, darkos miliő, főleg az utolsó epizód fényében.)
Válasz küldése