Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
dresthar
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2019.03.09. 16:22
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: dresthar »

Üdv mindenkinek!

29 vagyok, és 15 éves koromtól kezdve nézek animéket, de igazán aktív, és tudatos fogyasztó, alig egy éve vagyok. Addig ajánlások mentén néztem meg egy-egy sorozatot. A jelenlegi kedvenceim: Stein;Gate, Psycho-Pass, Wotaku ni Koi wa Muzukashii, FMA: Brotherhood és a Code Geass. Ha bővebben érdekel, miket láttam, és mik tetszettek, ott a MAL-listám. Van ugyan egy-két anime, aminek a pontozásában nem vagyok teljesen biztos, mert elégé rég láttam, és nem tudom, most hogyan tetszene. Valamikor majd rewatcholom őket, de egyelőre a még nem látottakkal vagyok elfoglalva.
Azért regisztráltam erre a fórumra, hogy olyanokkal is beszélgethessek, akiknek az ízlése közelebb áll az enyémhez. A másik fórum, ahol voltam lehalt, és az egyéb animés ismerőseim is eltűntek. Csatlakoztam ugyan egy facebook csoporthoz, de ott a naruto, bleach, fairy tail hármas arat, és még egy sor olyan anime, ami engem egyáltalán nem, vagy nagyon mérsékelten érdekel. Remélem, itt több sikerrel járok.
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Üdv itt, dresthar!
Kissé hullámzó a fórum aktivitása, de ez ne ijesszen el, egy jó témához előbb-utóbb mindig sikerül beszélgetőpartner(eke)t találni. Engem például máris érdekel, hogy hogy tetszik neked a Natsume Yuujinchou, szóval ha befejezted, írd majd le kérlek a véleményedet! :D
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Üdv a fórumon, dresthar! Ugyan nem annyira aktív a fórum, de előbb-utóbb valaki ráharap a témára és nem maradsz beszélgetőtárs nélkül. Annak külön örülök, hogy a Steins;Gate, a Psycho-Pass és a Code Geass szerepel a kedvenceid között. :)
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

dresthar írta: 2019.03.09. 17:03 Azért regisztráltam erre a fórumra, hogy olyanokkal is beszélgethessek, akiknek az ízlése közelebb áll az enyémhez. A másik fórum, ahol voltam lehalt, és az egyéb animés ismerőseim is eltűntek.
Üdv! Ijesztően ismerős út. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Üdv itt!

(Azért mostanság egész aktív a fórum, úgy értem, volt már rosszabb is.XD)
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Üdv, és hosszabb idő után én is visszatérek. Elnézve a listádat érdekes, hogy te is dobtál néhány animét az 1-2. rész után 1-3 pontot adva rájuk. Ilyet én is csináltam, kaptam is érte, hogy túl hamar mondok ítéletet egy anime felett. Van olyan, hogy végig se néztem az első részt, kb. 10 perc után tudtam, hogy ez nem nekem való. Úgy vagyok vele, hogy már 300 animét végignéztem, emellett tudom, milyen animék jönnek be nekem, innentől elég hamar el tudom dönteni, hogy mi az, ami tetszik nekem, és mi nem.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Üdv nálunk dresthar! :D
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Üdv dresthar! Ami a fész csoportot illeti, szerintem tudom, melyikről lehet szó. De amúgy igaz ez mindarra, ahol piszok sokan vannak.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Junchi »

dresthar írta: 2019.03.09. 17:03 Remélem, itt több sikerrel járok.
Azt garantáljuk, csak maradj is aktív! : ) (Egy csomó új taggal bővültünk az elmúlt pár hónapban, de egy részük azzal a lendülettel jól fel is szívódott.)

Üdv itt.
Avatar
dresthar
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2019.03.09. 16:22
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: dresthar »

Eddig elégé biztatóak a jelek. Legalábbis, tekintettel arra, hogy a közösségi média előretörésének hála mennyire kihalt a fórumok többsége, ez még egész aktívnak tűnik nekem. Ráadásul, máris akad olyan, aki több olyan anime-t is szeret, mint én. Szerintem el leszek itt.:)

annarancs: eddig szimpatikus az anime, de hosszabb véleményt csak akkor írok róla, ha befejeztem.:)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Leara »

Üdv a fórumon, dresthar :)!
dresthar írta: 2019.03.09. 17:03 A jelenlegi kedvenceim: Stein;Gate, Psycho-Pass, Wotaku ni Koi wa Muzukashii, FMA: Brotherhood és a Code Geass.
Szép lista :thumb:
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Üdvili itt! Remélem jól fogod magadat itt érezni!
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Üdv a fórumon dresthar! :)
Kép Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Surci »

Üdv itt nálunk, és ne fogd vissza magad a postolással! :thumb:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Marker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.03.17. 11:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: A szobám sötétje és az internet.
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Marker »

Sziasztok!
Hosszabb ideje olvastam már a fórumtémákat felhasználó nélkül, hiszen normálisan megfogalmazott véleményeket olvasni sosem árt, illetve nem egy rossz dolog, azt pedig nem hiszem hogy említenem kell, hogy átlagban erre a közösségi média nem a legalkalmasabb. Számomra vonzó pontja ennek a fórumnak az is, hogy vannak itt emberek akiket már ismerek (helyesebb megfogalmazás az, hogy beszéltem már velük, és/vagy olvastam tőlük többször már máshol is ezt-azt).
Ezek után úgy döntöttem, hogy be is regisztrálok és meg-meg próbálkozom az integrálódással, hiszen a legtöbb közösséget amelynek részese vagyok, beleértve a saját csoportomat is, mondhatni unom. Sajnos ígéretet tenni nem tudok, óriási fórumos sem vagyok, ezen felül nehezen csatlakozom újabb közösségekbe.
Magamról sok mindent nem tudok mesélni, meglehetősen fiatal vagyok az átlaghoz képest, a tizennyolcadik életévemet taposom, tehát a fórumok fénykoráról is jócskán lemaradtam. Az időm nagy részében alvás mellett animékkel, egyéb japán tartalmakkal és videójátékokkal foglalatoskodom, vagy hasonló érdekeltségű emberekkel társalgok.
Animék terén meglehetősen vegyesnek tartom az ízlésemet, kedvenceim közé sorolható akár a Serial Experiments Lain, vagy Ginga Eiyuu Densetsu is, de mai napig az egyik legnagyobb szívfájdalmam a Love Live! School Idol Project széria véget érése. Elég sok elmaradásom van minden téren és a backlogom óriási, de bőszen igyekszem pótolni.
Videójátékok terén is hasonlóan állok, kedvenceim a Fallout (1-2-3-New Vegas kizárólag), Mass Effect trilógia, a Witcher játékok, kedvelem többek közt a Dragon's Dogmát és hasonló játékokat is, ennek ellenére sajnos a League of Legends rabja vagyok 2012 óta.
Rendkívül összeszedetlen és semmitmondó lett végül ez a 'bemutatkozás', de tulajdonképpen jellemez is, szóval valószínűleg megteszi, még egyszer sziasztok!
Kép
Discord: Marker#7237
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szia Marker, üdv nálunk! :)
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Üdv a fórumon, Marker! Érezd jól magad nálunk!
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Leara »

Üdv a fórumon, Marker :)!
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Üdv itt, Marker! :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Üdv errefele, Marker!
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Üdv, Marker. (De hisz' én ismerlek téged MAL-ról!)
Marker írta: 2019.03.17. 12:21 kedvenceim közé sorolható akár a Serial Experiments Lain, vagy Ginga Eiyuu Densetsu is
SPOILER
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Üdv, és hajrá az aktívkodáshoz (korábbi új tagoknak is szól^^).
Avatar
Marker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.03.17. 11:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: A szobám sötétje és az internet.
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Marker »

Junchi írta: 2019.03.17. 19:20 (De hisz' én ismerlek téged MAL-ról!)
Igen, váltottunk pár üzenetet, illetve amikor Twitteren bekövettelek visszakövettél, ami meglepett. Mondjuk ezt a mozdulatodat valószínűleg rövidtávon meg is bántad, mert többnyire csak LoL-os dolgokhoz irkálok butaságokat, vagy shitposztolok.
Annak fényében hogy milyen keveset beszéltünk, arra nem számítottam hogy emlékezni fogsz rám, hogy őszinte legyek, szóval picit most is pislogok.
Kép
Discord: Marker#7237
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Marker írta: 2019.03.18. 01:27 Annak fényében hogy milyen keveset beszéltünk, arra nem számítottam hogy emlékezni fogsz rám, hogy őszinte legyek, szóval picit most is pislogok.
Ennek oka egészen egyszerű, két okból: 1) Jó az emlékezőképességem (:3), 2) mostanra gyakorlatilag csak ez a fórum, meg a MAL maradt, mint kimondott animés felületek, amin aktív vagyok (4chanra is sikerült ráunnom pár hónapja), utóbbi alatt pedig pont a saját listám vezetését, meg a többiek lurkolását kell érteni (+ néha ránézek azért a főoldalra is, hogy a hírekkel azért tisztában legyek), szóval hiába váltottunk össz-vissz két pár kommentcserét, a MAL-os aktivitásodat azért többé kevésbé követtem.

Short story long.
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Üdv a fórumon Marker! :)
Kép Kép
Válasz küldése