Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Na jó, agyaltam, hogy esti talán jobb lenne, de így belegondolva nem lesz jó pl. következő héten stb., hulla vagyok, de talit sem szeretnék megint kihagyni. Plusz sütésre Hiro is jönne velem.

Szóval akkor mennénk mi is most vasárnap, megpróbálunk beesni már délelőtt.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Jövök én is, úgyhogy leszünk azért. :D Leara, Surci, iskariotes, pintergreg, Catrin, Hirotaka és én, ez 7. Plusz scineram?
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Leara írta: 2019.09.12. 07:55 Én a magam részéről szívesen kihasználnám ezt a mostani jó időt sütögetésre akkor is, ha most nem megyünk olyan sokan. De persze ha mindenki más ellene szavaz, lehet sima beülős tali is valahol :D.
Nem, én is szeretnék sütögetni. Saslikra fáj már a fogam egy ideje. XD Beülőset meg nyálkás időben is lehet.
Leara írta: 2019.09.12. 07:55
pintergreg írta: 2019.09.11. 17:07 Mindjárt a Naplás tóhoz megyünk, vagy visszatérünk Csömörre?
Inkább legyen alapból a Naplás-tó.
Szerintem is. (Legfeljebb most felszállunk a 46-osra, hogy ne kelljen sétálni, bár ezúttal egy csömöri túra mínuszban leszünk.)
Akosss írta: 2019.09.12. 11:49 Jövök én is, úgyhogy leszünk azért. :D
Szupi! ::hehe::
Catrin írta: 2019.09.12. 09:25 Szóval akkor mennénk mi is most vasárnap, megpróbálunk beesni már délelőtt.
Nem kell annyit MDZS posztot bújni reggel és akkor velünk is jöhettek. :P
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

pintergreg írta: 2019.09.12. 16:41
Catrin írta: 2019.09.12. 09:25 Szóval akkor mennénk mi is most vasárnap, megpróbálunk beesni már délelőtt.
Nem kell annyit MDZS posztot bújni reggel és akkor velünk is jöhettek. :P
Ne reménykedj.
Amúgy hányra szeretnétek odaérni/melyik hévet célozzátok be?
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Catrin írta: 2019.09.12. 17:47 Ne reménykedj.
Amúgy hányra szeretnétek odaérni/melyik hévet célozzátok be?
Nekem a 9:33-nál előbbiek nem túl jók, mert valószínűleg még reggel kell egy gyors vásárlást beiktatnom. Másrészt viszont Cinkotáig a 8-as és a 9-es hév is egyaránt jó, szóval több választás van. A 9:48-as (H8) 10:01-re ér Cinkotára, onnan 30-35 perc sétálva. Az is bőven elég ahhoz, hogy meglegyen a tűz ebédidőre. De akár a 10:03-as (H9) is jó lehet, az értelem szerűen 15 perccel később tesz le minket...

Egyéb ötlet?
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

pintergreg írta: 2019.09.12. 18:48 Egyéb ötlet?
9:57-kor indulás az Örsről az Árlád mellől a 45-ös busszal a Jókai Mór utcáig, ott meg átszállás a 46-osra és csak a bekötőúton kell besétálni a tóig, kb 4-5 perc.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Surci írta: 2019.09.12. 19:08
pintergreg írta: 2019.09.12. 18:48 Egyéb ötlet?
9:57-kor indulás az Örsről az Árlád mellől a 45-ös busszal a Jókai Mór utcáig, ott meg átszállás a 46-osra és csak a bekötőúton kell besétálni a tóig, kb 4-5 perc.
Én is néztem ezt az opciót, de a 46-os így is úgy is kell, ami fél óránként jár. A héves opciónál a Georgina utcától, ott óra 21 és 51-kor van.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Javaslom a 9:45-ös találkozót az Őrsön a HÉV bejáratánál, és ott el tudjuk dönteni melyikkel menjünk (nyilván amelyikre kevesebbet kell várni).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Surci írta: 2019.09.14. 13:54 Javaslom a 9:45-ös találkozót az Őrsön a HÉV bejáratánál, és ott el tudjuk dönteni melyikkel menjünk (nyilván amelyikre kevesebbet kell várni).
Nekem jó, nektek lett volna kényelmesebb a fix hév és ráértek ott felszállni, ahol közelebb van.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Bringa szervízben van kitudja meddig. Fél 10 körül ott leszek az Örsön. Nem megyünk megint át a zöldségen se oda, sem vissza.
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

scineram írta: 2019.09.14. 16:43 Bringa szervízben van kitudja meddig. Fél 10 körül ott leszek az Örsön. Nem megyünk megint át a zöldségen se oda, sem vissza.
Azt én sem szeretném. Surci és az én javaslatom között a különbség, hogy én Cinkotáig héveznék, mert kényelmesebbnek találom. Onnan ugyanúgy a 46 szállnánk, de csak pár megálló erejéig.
Onnan sétálhatunk is, de az kiépített gyalog és kerékpárút, nem az amin a múltkor hazafelé mentünk, hanem amin odafelé (csak akkor te nem voltál velünk).

Én is fél 10-re akarok odaérni.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Alapból is gondoltam, hogy felvetek egy talit, de a hétvégén gyönyörű idő volt és ez még a héten kitart elvileg. Túl rövid az idő, de azért megkérdem, hogy megpróbáljuk még ezt kihasználni egy kinti talival?

Aztán végül is két és fél hét múlva con, és akár megint lehet akár utána is egy beülős...
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én benne vagyok, kivételesen a szombat is jó most ha grillezni akartok, nem csak a vasárnap. A múltkori tapasztalatokból kiindulva egy későbbi, esetleg délutáni kezdést javaslok, vagy oda kell menni 8-ra.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ezt most kihagyom, nem jók a hétvégék. Jó szórakozást!
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Ha ilyen hosszabb, szabadtéri programra mennénk, akkor nekem inkább a szombat jó, a vasárnap nem igazán. Felőlem lehet grillezés is (bár már nem kapni finom grillkolbászt ::bawl:: ), de akár egy Margitszigetezés is jó lehet, ha az egyszerűbb.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Nekem is inkább a szombat jó és egy Margin-szigetezésben is benne vagyok, akárcsak a grillezésben. Utóbbi esetben tényleg mehetünk későbbre.
Mondjuk a grill-kolbászokat nem néztem, bár már a múltkor se volt igazán választék. :S
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hogy áll a terv ezzel a holnappal? Én ma már nem találtam grillcuccokat a Tescóban. Egyedül hamburger húst láttam. Azt akár lehetne is sütni. Holnap még meg tudom venni reggel, ha akarunk menni. Vélemény?
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Na, úgyis akartam írni, ha esetleg még valaki meggondolná magát a holnappal kapcsolatban :D: a 12:48-as HÉV-vel mennénk, akkor elvileg elérhetjük a buszt is (remélhetőleg nem marad ki egy járat, mint a múltkor XD). Tali lehet az Örsön, nem is tudom, olyan 12:30 körül, a biztonság kedvéért? Vagy kicsit később? Bár én lehet, hogy Rákosfalvánál szállok fel, még meglátom, szóval az Örsös talit beszéljétek le XD.
Hamburgerhús szerintem jöhet, én se találtam már grillcuccot, szóval most csak virsli és sajt lesz :D.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Én a sparban még találtam sütőkolbászt. Kipróbálom milyen. A lidlben meg valami oktorberfest grillkolbászt, de olyat nem vettem. Még van egy pár órám, pácolok húst is. :D

12:35 körül tervezek az Örsre érni, Leara, szerintem nektek fölösleges ezért még előtte az Örsre jönni, majd a középső kocsiba szállunk. XD
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Én egy után érhetek oda, ha dél körül indulok. Megvannak a hamburger kellékek.
Kép
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Nagyjából egyetértés van abban, hogy legyen a con után (szombaton) egy összejövetel.

Corvinus körút 19:00-tól?
Természetesen később is lehet csatlakozni, ha a 7 óra túl korai lenne eredményhirdetés vagy egyéb dolog miatt. Vélhetően egész este ott leszünk.

Eddig jelezték, hogy jönnének: Titkos, Higashikata, Leara, scineram, ?Akosss, Surci és én is. Hány főre kéne foglalni? Kit érdekel még a dolog? Iskariotes? Ricz?
(Junchi és Catrinék maradnak a koncerten.)
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nekem sajnos kevésbé prózai, kimondottan egészségügyi okokból marad most ki bármiféle elmászkálás a Con területéről (tekintve, hogy újfent hódolok a most már évente megrendezésre kerülő "A nagylábujj körmöm levétele" című darabnak), emiatt az is kétséges volt, hogy egyáltalán jövök-e. (Ennek ellenére két napra, mert a szállást sikerült a mellette levő Expo Congressbe szervezni.)

Sajnálom különben, mert egész szép számmal lennénk, de azért remélem, valami szokásos Aois dolgot megejtünk előtte.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Mivel Kata szállását kivételesen én biztosítom, így leszek.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
higashikata
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2019.01.06. 16:58
Nem:
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: higashikata »

Mivel Ricz-cel úgyis egyfelé megyünk, így 100%, hogy leszek. Legalább lesz egy őrangyalom, aki vigyáz helyettem is a Vuk-veszélyre. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Leara írta: 2019.10.27. 18:48 Akik jönnének szombaton talira a con után: meddig terveztek maradni a conon? Csak hogy mikortól foglaljunk majd helyet :D. Személy szerint vagy a szokásos Corvinus Cafe Körutat ajánlanám, vagy azon a környéken valamelyik másik helyet, mert mindenki számára könnyen megközelíthető.
pintergreg írta: 2019.10.28. 08:27 Nagyjából egyetértés van abban, hogy legyen a con után (szombaton) egy összejövetel.

Corvinus körút 19:00-tól?
Természetesen később is lehet csatlakozni, ha a 7 óra túl korai lenne eredményhirdetés vagy egyéb dolog miatt. Vélhetően egész este ott leszünk.
Személy szerint nekem a helyszín és az időpont is teljesen rendben van. :) (Olyan 21:00-22:00 között amúgy is el kell majd köszönnöm, hogy még a vasárnapi conra is odaérjek legkésőbb 11-12 körül és végig is bírjam csinálni. :lol: )
Junchi írta: 2019.10.28. 12:14Sajnálom különben, mert egész szép számmal lennénk, de azért remélem, valami szokásos Aois dolgot megejtünk előtte.
Neked akkor jobbulást Junchi, Aois találkozó nem tudom, lesz-e a conon, ha van rá igény, akkor írjátok itt meg és gondolom úgy 13:00 körül találkozunk a szokásos asztalos helyen. Szombaton nem nagyon lesznek engem érdeklő programok, szóval miután átnéztem az árusokat/helyszíneket, elvileg ráérek majd. :)
Kép
Válasz küldése