Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
higashikata
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2019.01.06. 16:58
Nem:
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: higashikata »

Jelen állás szerint most a "Nincs életem" Nívódíjra pályázok (értsd: még az MSc alatt be akarok húzni egy OTDK-tapasztalatot, ahhoz meg az őszire kellene produkálni valamit), a con nem aktuális a rá következő beiratkozási miatt, szal ha Mr.Koronais megengedi, ősszel lennék egy fokkal ráérősebb. Pedig jó lenne végre bandázni egyet. :(
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Én azt mondom, legyen augusztus 22-én egy esti beülős, arra az is tud esetleg jönni aki megy conra (szerintem most úgysem lesznek sokan a fórumról, nekem is megvan a jegyem de inkább megyek szerintem az őszire), aztán majd szervezünk egyet szeptemberre is, ha valakinek nem jó és nem tud jönni. Persze azért jó lenne, ha lennénk legalább négyen-öten. Olyan meg úgysem lesz, hogy mindenkinek jó xD
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem a 22-e egyelőre elég kérdéses, de persze ha úgy alakul, megyek.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Mi lesz a tali sorsa így, hogy végül nem lesz con? Úgy néz ki, hogy tudok menni 22-én, de nekem más időpont is megfelel.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Én úgy vagyok vele, hogy majd a többség eldönt itt egy időpontot meg egy helyszínt valamikorra, én meg majd megpróbálok ott lenni, nekem majdnem mindig jó úgyis. ¯\_(ツ)_/¯ 22-e is jó. Akár péntek esti is jó.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Részemről is jó az augusztus 22. időpont.

Mikor lenne inkább jobb? 6 esetleg 7?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Előző nap fogok biztos fent lenni, 22-ét még nem tudom. Attól függ, hogy milyen állapotban leszek aznap délután.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Szerintem este 7 jó lesz. Helyszín? Szokásos Corvinus Café Körút? Foglal valaki asztalt? Plusz akkor hány emberre? Akik visszajeleztek: Surci, Greg, Leara, iskariotes, Ricz talán, Catrin talán, meg én. Scineram esetleg? Így max 8., de az 5 reálisabbnak tűnik. xD
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én lehet hogy csak 8 körül tudok odaérni, munkától függ. Egyébként szerintem jó lenne valami kiülős helyre menni most ha már ilyen jó idő van, Zappába például, de várok ötleteket. Ilyenkor nem túl jó a benti rész mert rohadt meleg ven.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Akkor ezt döntsük el mihamarabb, mert úgy néz ki, hogy jönnék, de még szállást kell intézzek akkor és nyilván annak függvényében választom azt ki, hogy hol lesz a közös összeröffenés.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

A Zappa a Google és a Facebook oldaluk szerint be van zárva... úgy tűnik áprilisban akartak újranyitni, de március óta nem frissült az oldal. Nekem amúgy bármi jó, kiülős is, de én nem ismerem a helyeket.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akosss írta: 2020.08.18. 12:52 A Zappa a Google és a Facebook oldaluk szerint be van zárva... úgy tűnik áprilisban akartak újranyitni, de március óta nem frissült az oldal. Nekem amúgy bármi jó, kiülős is, de én nem ismerem a helyeket.
Sajna nemtom elérni őket így sanszos hogy most tényleg nincsenek nyitva. Zseniális ötleteket várunk a helyszínre vonatkozóan.

Esetleg egy kis segítség:

https://funzine.hu/2020/07/27/goodapest ... 20-nyaran/

Én Zuglóban tudok helyeket de mivel többen a budai oldalról jönnének, nemtudom mennyire esik ki, így inkább a belvárosi lokációt preferálnám. Terasz továbbra is előny a megfulladást eklerülendő.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nekem speciel a Corvinus Café Körút épp jó lenne, mert 1) közel van a szállóhoz, amit kinéztem, 2) nálam ilyen baby's first experience, mivel nem voltam még ott.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Hatalmas segítség leszek: nekem mindegy :D. Hely szempontjából teljesen rugalmas vagyok, csak éjszaka is viszonylag könnyen haza lehessen jutni onnan. Aznapra mondjuk pont nem írnak esőt, szóval tényleg jó akár teraszos hely is, a Corvinusban viszont van légkondi, szóval azért nem fulladnánk meg ott sem :D.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Well, szerintem legyen most a Corvinus, ha Junchinak is úgy jobb (ő úgysem tud bármikor jönni), meg mert már túl közel van az időpont és nincs nagyon idő megvitatni, aztán majd legközelebbre keresünk valami mást.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Nekem is mindegy, mikortól kezdünk és foglal valaki?
Ki jön? (hány főre kell)
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én megyek, csak nemtom mikor érek oda, szerintem 8 után munka miatt. Aki foglalt a múltban tegye már meg most is, mert elvileg ezeknek van valami online felületük, és nem odatelefonálni kell. Vagy nemtom. 6-8 főre kérjétek.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Lefoglaltam 19 órától a G5-ös asztalt, az van fent az emeleten, a mosdó mellett.

Szerk.:
átettem a G4-esre, az a mosdóval szembeni asztal
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Nekem most egy kicsit kétes lett, hogy megyek-e, csütörtökön begyulladt a fogam és az arcom is bedagadt tőle, ma délelőtt kihúzták az ügyeleten, már csak az arcom van megduzzadva, nem tudom, hogy holnapra lemegy-e. Szóval tudok elvileg holnap menni csak alkoholt nem ihatok. xD
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Most már biztos, megyek. "Hamar" végeztünk a informatikai mókolással, és hajt az energiaital a magam 48 órázása mellett, amihez jól fog jönni egy kis altató alkohol.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Junchi írta: 2020.08.23. 17:18 Elsősorban Surcinak: Ama kegyetlen, mégis gyönyörű Világ margójára.
Maga aztán tud élni Nagyuram! :thumb:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Az előző tali végén páran már beszéltük, hogy szeptemberben meg lehetne ismételni, szóval most fel is vetem, hogy legyen-e? Ha olyan szerencsés őszi időjárásunk lesz, mint tavaly, akkor akár egy grillezés/bográcsozás is beleférne :).
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Hát nem tudom, úgy igazán jó időt (mint ma) még jövő hétvégére mond, akkor lehetne sütögetni, 19-én talán esni fog, 26-án meg már ki tudja, de a max. hőmérséklet már csak 18 körül lesz akkor. Úgyhogy ha a jövő hétvége jó, akkor aznapra lehetne tervezni. Helyszín a Naplás-tó lenne?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Akosss 2020.09.11. 21:50-kor.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akosss írta: 2020.09.05. 14:25 Helyszín a Naplás-tó lenne?
Találtam sokkal közelebbi helyszínt, a Sashalmi Kiserdőt. Örstől egy megálló Hévvel vagy kettő busszal, kiépített grillező-bográcsozóhelyekkel, asztalokkal, padokkal. Amúgy az időpont miatt annyira nem paráznék, mert ha adott napon nem szakad az eső, akkor no problem, november elejéig sztem abszolút tervezhetőek ilyen happeningek, max kicsit rétegesebben kell öltözködni (vagy hozni egy kis szívmelegítőt :D ).

Hoztam fel amúgy bográcsot is így akár ilyesmi kaja is készíthető, de ha a többség grillezni szeretne, az is teljesen jó. Egy kikötésem van: ha grillsajtot hoztok, hozzatok alá valami alutálca grillalátétet, mert úgy ráég hogy 2 napig tart míg likvidálom a rácsról.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése