Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Se most, se a következő hétvégén nem érek már rá, utána okés lehet. Ha addig lenne bármi, jó szórakozást!

(Hétköznap esték nekem még mindig esélyesebbek, de ez a két hét nekem zsúfolt, utána pedig szívesen mennék egy ilyen szombatra is, ha lesz majd jó időpont. Btw jól hangzik, hogy közelebbi helyre menjünk.)
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Akkor én most így becéloznám szeptember 26.-át, vagy október 3.-át egy sütögetésre. :)

(Ami a kaját illeti, én "kényes" vegetáriánusként szívesebben grilleznénk, mert a bográcsból nem tudnék enni, de csak miattam nem kell lemondani arról, ha a többség azt szeretne majd enni. Így is, úgy is vinnem kell magammal a kaját, úgyhogy meg tudnám oldani.)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akosss írta: 2020.09.11. 21:48 Akkor én most így becéloznám szeptember 26.-át, vagy október 3.-át egy sütögetésre.
Okt. 3 jó lesz előreláthatólag.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Okt. 3. okés nekünk. És lehet jön Dokuro-chan barátnőm is.^^
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Nekem is módfelett alkalmas az időpont.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Okt 3. nekem is jó (26 nem).
Köszi Ákos, hogy szervezed ezt is. ::jbow::
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Na szuper, akkor úgy tűnik marad október 3. Már csak néhány kérdés.. Esetleges rossz idő (eső) esetén legyen B-terv aznapra (beülős tali?*), vagy halasszuk el? Mikor találkozzunk és hol? Pl. menjünk együtt az Örstől, 10 óra környékén hogy kb. ebédre kész legyen a kaja, vagy legyen később?

*mondjuk az új fertőzöttek számát nézve valószínűleg jobb ha zárt térben most nem gyűlünk össze
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Október 3-ről nem tudok biztosat nyilatkozni, valszeg ez is olyan "utolsó pillanatban dől el" dolog lesz a részemről.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Akosss írta: 2020.09.18. 09:45 Mikor találkozzunk és hol? Pl. menjünk együtt az Örstől, 10 óra környékén hogy kb. ebédre kész legyen a kaja, vagy legyen később?
Szerintem érdemes legkésőbb 10-re odamenni, hogy legyen helyünk, és kész legyünk ebédre.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Egyetértek Learával, jó a reggeli-délelőtti kezdés.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta: 2020.09.25. 08:52 Egyetértek Learával, jó a reggeli-délelőtti kezdés.
Dettózom, sztem én előbb kimegyek hogy legyen hely, és ha ebéd után még akarunk maradni, el lehet ott ülni a padoknál.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Holnap akkor tali? Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy leszünk-e elegen vagy sem?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Hát ha mindenki, aki visszajelzett akkor: Isk, Leara, Greg, Surci, Catrin (+Hirotaka?, Dokuro-chan?), én + scineram? Meg talán Ricz. Úgyhogy 6-an elvileg tuti leszünk, de akár még 10-en is lehetünk. xD
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Mi igyekszünk max. 10-re odaesni. xd
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Sajnos nem tudok menni. Majd gyújtok értetek.
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Nekem se alkalmas, szóval most kihagyom.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Arra gondoltam, hogy ha már jó idő van és már nem tombol annyira a vírus akkor lehetne talit szervezni. Alapvetően sütögetésre gondoltam, ahol a legutóbb is voltunk. Június 26 biztosan kilőve a múzeumok éjszakája miatt. Július 17-18 pedig animecon.
De ha nem, akkor pedig egy péntek vagy szombat esti idogálás is szóba jöhet.
Számomra leginkább június 26. utáni időpontok a szimpatikusok.

Szokásos körkérdések:
  • Ki ér rá?
  • Ki akar eljönni?
  • Sütögetés vagy bározás?
  • Ha sütögetés akkor jó-e a megadott helyszín vagy legyen máshol? (Akinek nem tetszik az csak konkrét helyszín javaslattal együtt mondja azt, hogy oda ne.)
  • Ha bár akkor hova?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Én simán benne vagyok, részemről jó akár a sütögetés, akár a bározás is. A Corvinus Café Körút azonban úgy tudom, megszűnt így a járvány ideje alatt, szóval a bározáshoz majd kell találni valami alternatívát (mondjuk a Zappa meg pont mostanában újult meg és nyitott ki, szóval oda még mehetünk). - Visszavonva, közben kiderült, hogy újra kinyitottak :D.
Időpont szempontjából rugalmas vagyok, azt rátok bízom, a cont valószínűleg kihagyom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leara 2021.06.09. 17:14-kor.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Részemről OK mind a kettő, én jóidőben szívesebben grillezek egyébként. Időpontban igyekszem alkalmazkodni.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nekem a szokásos távolság miatt erősen kérdőjeles a dolog, de ha lennénk rá elegen és az időpont is alkalmas, akkor megkísérelném a dolgot.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Időben nem vagyok különösebben kötve (amíg ki nem találnak valamit), bármelyik megfelel a két lehetőség közül.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Nekem június 19. nem jó, de július 3. szerintem igen. (Második oltásomat július 9-én kapom btw és amilyen beteg voltam az első után, valszeg 10-e nem lesz jó :drop: ) Remélhetőleg lesz nyárra diákmunkám és lehetséges, hogy többször hétvégére leszek majd beosztva, de majd próbálom úgy megoldani, hogy mehessek. Ha nem tudok menni, akkor még időben szólok előtte. Sütögetés talán jobb lenne abból a szempontból, hogy akkor nem kell fenn aludnom.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Kb. amit Leara. :D

A sütögetés is jöhet egy hétvégi napra, esetleg egy hétköznap este bározás (vannak akik ezt szokták preferálni). Az új Zappa is nyilván teraszos, így kártya sem kell, de egy jó kis sütögetés lenne talán a legjobb. :D A múltkori hely kiváló volt.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Akkor esetleg július 3 vagy 4? Úgy tűnik, utána a legközelebbi időpont, ami jó lehet, az júli 24, ha sütögetni akarunk (con, oltás, meg ilyesmik miatt :D).
Esti bározás lehet máskor is, ha van kedvetek, mert azt berakhatjuk egy péntek estére is.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Nekem most változott annyiban, hogy mégsem július 9-én kapom az oltást, majd az oltópontról fognak hívni, hogy mégis mikor menjek, úgyhogy hátha megkapom már jövő héten és tutira felszabadul a július 10-e is. Az jobb is lenne nekem szerintem (tudnék tesómmal is programot szervezni arra a hétvégére), mint a július 3.-a, de azt is meg tudnám oldani. Csak akkor döntsük el. :D
Válasz küldése