Kisebb animés rendezvények

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Gondoltam kéne egy ilyen topic, mert egyre több rendezvény szerveződik a MondoConon kívül és feleslegesnek tartom, hogy mindnek külön nyissunk beszélgetős témát.

Azon apropóból pattant ki a fejemből az ötlet, hogy a mai Anime Piacon több meglepetés is ért. Az első mindjárt, hogy összefutottam Junchival, aki a húgát is elhozta. Második meglepetés. Nekem valahogy totál elkerülte a figyelmemet az a tény, hogy Junchinak van húga. XD Tényleg meglepett ez a kis találka, utólag is bocsi, amiért úgy eltűntem. (Ma még családi programra is hivatalos voltam, ha nem megyek el, akkor nagy balhé lett volna. ^^")

Catrin mindig kint van, mert Dokuro saját asztallal megy ki, szóval van megszokott helye. :D Jó volt kicsit beszélgetni és örülök, hogy rám szóltál, amiért kevesebbet fórumozok. Az okokat most nem sorolom (egyet úgyis említettem), lassan visszatér minden a megszokott kerékvágásba, tőlem is sűrűbben fognak érkezni a posztok.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Rui-chan írta: 2017.06.17. 19:11 Második meglepetés. Nekem valahogy totál elkerülte a figyelmemet az a tény, hogy Junchinak van húga. XD
Junchinak még egy húga + egy öccse is vagyon. :D

Egyébként igen, jó volt összefutni + pont, mikor távozni készültem, felbukkantak Catrinék is, úgyhogy tényleg úgy voltam vele, hogy ha már maga a rendezvény csalódás volt, legalább a találkák miatt megérte kinézni. (Meg vettem egy ilyen mandulás-cseresznyés Kit Kat-et, egész jó volt, lol.)
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Tényleg jó volt ez a random tali veletek!
Most amúgy alig vettünk végül valamit... igazi ritkaságokat nem leltem, a YoI-s felhozatallal pedig nem voltam teljesen elégedett (azért 1-2 dolog becsúszottXD), minden más cuccból már megvolt, ami kellett. XDXD
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

2017. szeptember 2. - Cosplay Party & Fantasy Expo
2017. szeptember 10. - Central European Comic Con Zero Edition
2017. szeptember 16-17. - HungaroCon

Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ma voltam az Animepiac nevű rendezvényen. Sajnos később értem oda, mint kellett volna, ez az én saram, de vannak dolgok amik nagyon piszkálják a csőrömet. Elöljáróba még annyit, hogy régen voltam ilyen (vagy bármilyen) animés rendezvényen szóval lehet ez ennek is szól.
I. Oké sokan kreatívodnak, rajzolnak, jelmezt készítenek, írnak ésatöbbi. Az is rendjén van, hogy egyesek olyan szinten teszik mind ezt, hogy az már piacképes. De könyörgőm nem kellene azért úgy árulni a dolgokat mintha azok offical termékek lennének. Remélem érthető, hogy nem az original dolgokkal van a bajom.
II. Az is rendben van, hogy itt elvileg a fanok viszik ki a dolgaikat eladni. Rendben van, hogy a többség nem add számlát igazából nem is igénylem. (Bár milyen érdekes a Képregénybörzén mindenki számla képes volt.) De azok, akik szemlátomást nem a megunt javaikat viszik ki, hanem rendelt termékeket (mert ja persze véletlenül rendeltem 3 kartondobozzal több pockyt) azoktól igenis elvárom, hogy adjanak már valamit.
III. Ja igen az árak! Jesszumpepi! Na ezektől végleg felment bennem a vérnyomás. Vacak mekis Pokémonos figuért 500 forintot akartak kérni. 500-at! Nyomd meg, én a különböző piacokon az ilyet 50 forintot fizetek. A mangak amiket kinéztem magamnak kerültek 1200-1500 forintba. Egyes könyvesboltokba (nem antikváriumokba) a mangákat 290 forintért adják. Nem használtan hanem raktárról. Én simán kifizetem a Blacksad-ért az 5000 forintot, ha arról van szó. Csak jelzem, hogy nem a semmiért akarok valamit.
IV. Végezetül: miután 500 forint volt a beugró nem akartam üres kézzel eltávozni, valamit venni szerettem volna, ha már több év után úgy mond egy animés rendezvényen veszek részt. Végül úgy határoztam, hogy kerül, amibe kerül veszek egy mangát. Percekig nézegettem, hogy melyiket válasszam ki, de miután elővettem a pénztárcámat az árus pedig továbbra is rajzolt valamit, úgy határoztam, hogy tudod mit baszki nem veszek semmit. Végezetül egy emocionális vásárlást hajtottam végre: elmentem a közeli Írokboltjába és megvettem az Idő fölött járó lány magyar kiadását.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Juteszembe ma lenne az Anivár (nagyváradi animés klub) 10. szülinapja.
De mivel a klub meghalt a 8. évében, így kérdéses, hogy pontosan mit is ünnepelnek jelenleg ez alatt a címszó alatt, otthun.

A jelenlegi redezők, a 10 évvel ezelőtti veteránok.
A jelenlegi résztvevők ezen veteránok által berángatott kocsmahaverok és fizetett diákmunkások (mert a nagyváradi magyar diákszövetség önkéntes mibenvolta is kipusztult).
Ja és jelenleg egy váradi haverom veszi át a helyemben a már el is felejtettem milyen elismervényt, mindazok után, hogy a 7 év alatti aktív tevékenységemkor nem ismert el a jhdsfgidsfg se :D

Szal menjetek Anivár valamicsodára, ma itten: https://www.facebook.com/events/408542049560443/

Ja és illik a végére bigyesszem ennek a posztnak: BEZZEG AZ ÉN IDŐMBEN-!!
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Kyoko
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.04.17. 18:09
Nem:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Kyoko »

Sziasztok !

Május 17-én (pénteken) délután háromtól nyolcig japán témájú rendezvényt szervezünk a sárvári várban.

A rendezvényünk egyik fénypontja a cosplay verseny lesz, amire szeretettel és értékes nyereményekkel várjuk a kedves érdeklődőket.

Ha Téged is érdekelne a dolog, jelentkezni szeretnel, esetleg bármi kérdésed lenne a rendezvénnyel kapcsolatban, írj nyugodtan.

(Jelentkezni a versenyre nalam tudtok! (^_-)-☆) hattorikyoko@gmail.com ::hehe::

Üdv:

Kyoko
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Ki jön szeptemberben Fantasy Expora? Én most a nyárin voltam először, és nagyon jó volt. Visszahozta azt az igazi MAT-os hangulatot, ami nekem már úgy hiányzott. Szóval, a következőre is biztosan megyek. ::jeye::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
popovicsp07
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2022.07.10. 22:25
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Maglód

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: popovicsp07 »

Szeptember 10-én lesz a következő Fantasy Expo, október elsején pedig Hungarocon.
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

popovicsp07 írta: 2022.07.14. 10:32 Szeptember 10-én lesz a következő Fantasy Expo, október elsején pedig Hungarocon.
Utóbbin még nem is voltam. Érdekesnek tűnik, és a belépő is barátságos árú. Talán oda is elnézek majd. ::jsmile::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
popovicsp07
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2022.07.10. 22:25
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Maglód

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: popovicsp07 »

GentleRain írta: 2022.07.14. 13:37
popovicsp07 írta: 2022.07.14. 10:32 Szeptember 10-én lesz a következő Fantasy Expo, október elsején pedig Hungarocon.
Utóbbin még nem is voltam. Érdekesnek tűnik, és a belépő is barátságos árú. Talán oda is elnézek majd. ::jsmile::
Még én sem, lusta voltam elmenni. :D
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Megyek a szeptemberi expóra is, de most megint árusként.^^
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Catrin írta: 2022.07.17. 09:14 Megyek a szeptemberi expóra is, de most megint árusként.^^
Milyen néven? Csak hogy tudjam, melyik pultot keressem. ::jeye::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Huu, mi is szokott lenni... Dokuro és KRin :vigyor: Valahogy így fogunk kinézni.
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Catrin írta: 2022.07.17. 09:56 Huu, mi is szokott lenni... Dokuro és KRin :vigyor: Valahogy így fogunk kinézni.
Majd megkereslek titeket. ::hehe::
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

A következő Fantasy Expo szept. 10-én lesz, egyelőre még az FMK-ban.
Valamint szintén az FMK-ban november 20-án megrendezésre kerül a III. Geek Con is. :)
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Catrin írta: 2022.07.17. 09:14 Megyek a szeptemberi expóra is, de most megint árusként.^^
Úgy alakult, hogy most mégsem árulunk, szóval a pultok mögött ne keressen senki. XDDDDDD
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Nem feltétlenül animés esemény - bár mangás és animés cuccok fel szoktak bukkanni, de okt. 9-én rendezik meg az idei Képregénybörzét. Én már nagyon várom! Ezer éve nem voltam rajta. Most nem hagyom ki! ::jeye:: ::jsmile::

https://kepregenyborze.bloodlust.hu/
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
ZeroProcess
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2019.03.27. 21:45
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: ZeroProcess »

SzolnoCon: no ez is meg volt, első alkalom, de azért nem gondolnám, hogy mostantól minden évben én erre elmennék. Ki is fejtem mindjárt, hogy miért.

Maga a con-nak volt szabadtéri és fedett része. Előbbi a Kossuth téren volt, ahol a nagyszínpadot állították fel, amin a nap folyamán ilyen-olyan verseny, tánc és harcművészeti bemutató volt megtartva. Illetve a nagyszínpad mellet egy-két kisebb stand is helyet kapott. Amit viszont itt fontos megjegyezni, hogy ez a része bárki számára megtekinthető volt, aki odament, hiszen ingyenes volt. Szerintem ez tök jó dolog. A szervezőknek pedig sikerül egy jó időt is kifogniuk, mert bár a napon az ember megpörkölődött, azonban az árnyékban a folyamatos hűvös szélnek köszönhetően kellemesen el lehetett lenni.

A fedett része a tér melletti könyvtárban volt megtartva, ahová már kemény 2 ezer forintos belépőt is kértek. Mondjuk a benti részért így, hogy már tudom mi volt ott, többet nem is adtam volna. Amúgy a szokásos gamer sarok, egy-két workshop, társosozó brigád, kvízes helyek, árusok és a kis színpad volt. Meg kell hagyni ez a tömeg még pont kényelmesen elfért bent, igaz 11 körül mikor megérkeztem, akkor az 1. emeleten, ahol az árusok voltak, ott azért volt egy kis tömeg nyomor. Mondjuk az árusokat lehetett volna jobban elhelyezni, pl úgy h nem könyves sorok legvégére hanem kicsit beljebb, így aki akart ott venni az nem fogta volna meg az embereket akik mentek volna tovább a másik árushoz.
Meglepő volt és ez egy pozitívum, hogy bent nem volt fülledt meleg, hanem sikerült a szervezőknek huzatot csinálniuk, illetve jó pár nagy ventilátort is kihelyeztek, amik kavarták a levegőt. Az is egy piros pont, hogy elég sok helyre ki voltak rakva térképek arról mi-hol található, továbbá a programok listája is ki volt tűzve, de aki akarta az qr kóddal is be tudta olvasni őket. Itt megjegyezném nem rossz a qr kódosdi, bár a könyvtárban nem volt free wifi vagy legalábbis én nem találtam.
Amiről nem volt infó így kirakva az a pontgyűjtés és az AoT-os képek keresgélése. Csak fél füllel hallottam egyeseket, hogy ilyesmiről beszélnek és vált nyilvánvalóvá, az AoT-os képek ezért vannak itt-ott kirakva. Biztos ha a pont beváltó asztalnál rákérdek pontosan mi a helyzet választ kapok, de annyira ez nem izgatott.

Az eddigiek nagyja mind szépen és jól hangoznak, a legnagyobb problémája szerintem az volt ennek a con-nak, hogy sokféle programot hoztak össze, ami jól hangzik, csak mindenből egy kicsit kapott az ember. Így ha néhány dolog nem érdekel, akkor néhány óránál tovább nem tudja elütni az időt az illető, vagy két érdekes program közt annyira sok idő telik el, hogy kérdéses mit csinál addig.
Pl előadásból nem volt sok és azok nagy része igen rövid, fél órás volt, továbbá igencsak eltérő témákban. A 70 éve ért véget a koreai háború? volt az egyetlen hosszú (több mint 1 órás) előadás, ami sztem jó is volt (bár a témában már láttam nem egy dokut), illetve annak végére azért összegyűlt egy kisebb hallgatóság. Mondjuk a kis színpadnál (ahol az előadások voltak) nem is számítottak sok emberre, mert jó ha 20 szék volt elé rakva. Persze ez is volt, hogy soknak tűnt mert a Cosplay Fotózásos előadásnál velem együtt ültek 6-an a végére. Igaz én ennek csak az utolsó harmadát kaptam el, ami 10 perc volt, mert a kis csaj nem nyújtotta hosszúra a mondandóját.
Árus sem volt sok és így nem is volt nagy választék, nem is vettem semmit.

Összességében helyi rendezvénynek tökéletes, így aki szolnoki vagy azzal szomszédos településen él, azoknak szerintem simán megéri.Hiszen olcsó és néhány órát biztos el tudsz tölteni. Viszont akik távolabbról érkeznek, azoknak kevés lehet (már ha nem minden egyes program érdekel), mivel lehet többet utazol oda-vissza, mint amennyit ezen a con-on töltesz.
Mindenesetre nem bántam meg, hogy elnéztem, de legközelebb vagy más programmal együtt ejtem meg, vagy a con-nak kell számomra relevánsabb felhozatallal rendelkeznie.
Kép
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Már most megvan az őszi Fantasy Expo időpontja, ami szeptember 16-án lesz. Úgy tűnik, még mindig az FMK-ban lesznek.

https://fantasyexpo.hu/
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Avatar
ZeroProcess
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2019.03.27. 21:45
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: ZeroProcess »

GentleRain írta: 2023.07.10. 17:50 Már most megvan az őszi Fantasy Expo időpontja, ami szeptember 16-án lesz. Úgy tűnik, még mindig az FMK-ban lesznek.

https://fantasyexpo.hu/
Múltkor (kb 2 hete) még nem lehetett rá jegyet venni ma meg mikor újra felnéztem a honlapra már nem lehetett jegyet venni. Legutóbb is azért nem mentem el mert nem lehetett rá jegyet venni és sajnos hiába terveztem hogy elmegyek rá ha már nem lehet rá jegyet venni. Hát akkor most is kimarad.
Kép
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

ZeroProcess írta: 2023.08.08. 21:06
GentleRain írta: 2023.07.10. 17:50 Már most megvan az őszi Fantasy Expo időpontja, ami szeptember 16-án lesz. Úgy tűnik, még mindig az FMK-ban lesznek.

https://fantasyexpo.hu/
Múltkor (kb 2 hete) még nem lehetett rá jegyet venni ma meg mikor újra felnéztem a honlapra már nem lehetett jegyet venni. Legutóbb is azért nem mentem el mert nem lehetett rá jegyet venni és sajnos hiába terveztem hogy elmegyek rá ha már nem lehet rá jegyet venni. Hát akkor most is kimarad.
Én úgy tudom, hogy FantasyExpóra nem lehet online jegyet venni, csak a helyszínen.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Fantasy Expo-ra helyben lehet jegyet venni, ez nem olyan, mint a MondoCon. Van lehetőség támogatói jegyet váltani, ami fixen 9 euró és a ko-fi alkalmazáson keresztül fizeted paypal-al. (Ezért szoktam a külföldi eladásaimból némi eurót félretenni, mert hiába száll el az árfolyam, nem kapok szívrohamot, amikor ki kell fizetni, hiszen eleve euróban van a pénzem.) Ezzel 15 perccel hamarabb, soron kívül beengednek. Most azt hiszem 1,5 hét alatt lezárták a támogatói jegyek eladását, mert nem akarnak túl jegyet előre eladni, hogy maradjon a helyszínen is.
Tavaly óta rohamosan nő a látogatottság, érdemes fél9-9 körül már odaérni, ha nem 12-kor akarsz bejutni. :drop:
Kép
Avatar
ZeroProcess
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2019.03.27. 21:45
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: ZeroProcess »

Rui-chan írta: 2023.08.31. 17:50 Fantasy Expo-ra helyben lehet jegyet venni, ez nem olyan, mint a MondoCon. Van lehetőség támogatói jegyet váltani, ami fixen 9 euró és a ko-fi alkalmazáson keresztül fizeted paypal-al. (Ezért szoktam a külföldi eladásaimból némi eurót félretenni, mert hiába száll el az árfolyam, nem kapok szívrohamot, amikor ki kell fizetni, hiszen eleve euróban van a pénzem.) Ezzel 15 perccel hamarabb, soron kívül beengednek. Most azt hiszem 1,5 hét alatt lezárták a támogatói jegyek eladását, mert nem akarnak túl jegyet előre eladni, hogy maradjon a helyszínen is.
Tavaly óta rohamosan nő a látogatottság, érdemes fél9-9 körül már odaérni, ha nem 12-kor akarsz bejutni. :drop:
Kicsit megkésve válaszolok, de:
oké, lehet helyben is jegyet venni, viszont vidékiként nem fogom megkockáztatni ilyenkor, hogy felmegyek aztán kiderül, elfogyott az is. Mert gondolom nem lehet abból se sok, ha már online azért nem lehetett venni mert túl sokan lennének az emberek.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Kisebb animés rendezvények

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

ZeroProcess írta: 2023.09.28. 15:18Kicsit megkésve válaszolok, de:
oké, lehet helyben is jegyet venni, viszont vidékiként nem fogom megkockáztatni ilyenkor, hogy felmegyek aztán kiderül, elfogyott az is. Mert gondolom nem lehet abból se sok, ha már online azért nem lehetett venni mert túl sokan lennének az emberek.
Ha biztosan be akarsz jutni, figyeld a facebook oldalukat és magát az eseményt, mert ott ki szokták írni, mikor indul a támogatói jegy értékesítés. Általában 1,5-2 hét alatt lezárják ennek a jegytípusnak az értékesítését, mert direkt nem adnak el belőle sokat. Az valóban drágább (főleg, mióta elszállt az árfolyam), de cserébe biztosan bejutsz.
Normál jegy csak személyesen vásárolható, ez valóban kockázatosabb, ha vidékről jössz. (Bár úgy tudom, a mostanin és az előzőn is bejutott mindenki. Sajnos várakozni kell, 11 körül is még elég hosszú volt a sor.)
Kép
Válasz küldése