Gunslinger Girl

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Gunslinger Girl

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Íme megkezdém eme topicot. Perpill egy nem befejezett sorozatról van szó, 9. rész jan. 14-én kerül vetítésre a Fuji TV jóvoltából. Mindenesetre több fansub található hozzá a neten, én tudom sok szeretettel ajánlani The Triad csapatát (http://www.the-triad.org), nagyon jó minőségben dolgoznak, már amennyire jó lehet egy nem dvd rip változat. A felirat is elég jól sikerült. Ha valaki látta az eddigi részeket, írjon! Kedvenc sorozataim egyike, Rico a kedvenc szereplőm. Leírás lesz róla, ha lemegy a sorozat, addig is szedjétek a részeket szorgosan. Megéri megnézni. És előreláthatólag mire kijön 13. rész, én is kész leszek a magyar sub-bal. Addig pedig sajna várnia kell annak, aki magyarul szeretné. Ez van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zelmor 2004.12.29. 17:19-kor.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Valahogy sejtettem, hogy előbb-utóbb nyitsz egy erről szóló topicot. :]]]
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Rage írta:Valahogy sejtettem, hogy előbb-utóbb nyitsz egy erről szóló topicot. :]]]
Ki, ha nem én? 8) Valahogy sejtettem, hogy előbb utóbb megemlíted...:) Mennyit láttál amúgy belőle?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Már úgyis terveztem, hogy megnézem.... 8)
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Zelmor írta: Ki, ha nem én? 8) Valahogy sejtettem, hogy előbb utóbb megemlíted...:) Mennyit láttál amúgy belőle?
Még sajnos egy részt sem, de biztos megtekintem valamikor (de előtte FLCL :dirr:) 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Már töltöm egy pár napja az első 8 részt, ha lejön meglássuk ;) nagyon kíváncsi vagyok...

((Rage FLCL RulZ! :^_^:))
kk-krisi

GsG

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

Nem tudom miről beszélsz te itt, szépöcsém ^___^
Zelmor írta: Ki, ha nem én? 8)
Na vajon ki? Szerinted miért vártam meg amíg te nyitsz topicot? Azért, mert te vagy olyan elvetemült, hpgy még sub-ot is akarsz hozzá csinálni. Nem akartam elvenni tőled a topickreálás örömét ^___^ de ha jól körülnézel már tettem említést a sorozatról az Animeajánló-ban.

Ha valaki azt nem olvasta volna, akkor elmondom, hogy én is kedvelem a sorozatot, igaz belőlem akkor sem lesz Rico-fan.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Jujj, de rendes itten valalki.:) Tényleg jó a sorozat, csak egyetlen gond lehet hogy Triad nagyon csuklik egy-egy rész kiadása után, mert szapuljuk őket, hogy miért olyan naon lassúak... :lol:
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Mondjatok mar par szot, milyen anime?
Igy latatlanban Noir jut rola eszembe, szolid kislanyok puskakkal...
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Acheron írta:Mondjatok mar par szot, milyen anime?
Igy latatlanban Noir jut rola eszembe, szolid kislanyok puskakkal...
Egy olasz szervezet kislányokat karol fel -akiknek úgymond vakvágányra futott ifjonti életük- és átülteti a testüket kibernetikus testrészekkel, valamint kondicionálják őket, hogy parancsszóra engedelmes antiterrorista gyilkológépek legyenek belőlük. Ennek a szervezetnek a mindennapjait kísérhetjük figyelemmel, és ezzel együtt a kislányok egymáshoz és felügyelőikhez kapcsolódó viszonyát.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Valaki nem akarja felpakolni a UsTeam-re? :eyes:
A filecsereberélősdi meg a BitTorrent Macintoshon nem meeeeeeeegy... ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Őrnagy írta:Valaki nem akarja felpakolni a UsTeam-re? :eyes:
A filecsereberélősdi meg a BitTorrent Macintoshon nem meeeeeeeegy... ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
Zsozsonak tisztelettel megjegyeztem, hogy feltehetném, mivel megvan. Azt mondta, az neki nem kell. Szal ez van. Ha valaki megkérdi és mégis kell neki, szóljatok és kk-krisivel feltesszük, ugye sakkmester? 8)
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Őrnagy: én láttam 1szer DC-n egy Mac-est, PPC-re fordított DCGUI-QT-je volt. Gyenge progi (linux-hívő vagyok és mégis fenn van a DC miatt a windows) de a semminél jobb -- sztem nézd meg, http://dc.ketelhot.de
kk-krisi

uff

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

to Őrnagy és érdeklődők:

amennyiben kapok zsozso-tól jelzést, hogy kell neki, akkor el is kezdem feltölteni. most viszont valszeg fel fogok rakni webtárhelyemre egy részt valamikor a hét folyamán, mert több embernek is kellene a sorozat és majd cserélgetve fel is rakom, csak max 500Mbyteom van szal egyszerre 2 részt tudok feltenni, többet nem, mert kell más dolgoknak is a hely :dirr:

a linkeket majd valszeg megadom, amint kész az első upload.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Az jó lesz, és akkor leszedjük :dirr:
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Re: uff

Hozzászólás Szerző: Rage »

kk-krisi írta:to Őrnagy és érdeklődők:

amennyiben kapok zsozso-tól jelzést, hogy kell neki, akkor el is kezdem feltölteni. most viszont valszeg fel fogok rakni webtárhelyemre egy részt valamikor a hét folyamán, mert több embernek is kellene a sorozat és majd cserélgetve fel is rakom, csak max 500Mbyteom van szal egyszerre 2 részt tudok feltenni, többet nem, mert kell más dolgoknak is a hely :dirr:

a linkeket majd valszeg megadom, amint kész az első upload.
Feel my respect, kk-krisi! 8)

(Csak halkan megjegyezném, hogy nekem a legutóbb ATWről kemény 12K/seccel jött le az anyag, szal ne várjatok vmi extrém sebességet :dirr:)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Re: uff

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

kk-krisi írta:to Őrnagy és érdeklődők:

amennyiben kapok zsozso-tól jelzést, hogy kell neki, akkor el is kezdem feltölteni. most viszont valszeg fel fogok rakni webtárhelyemre egy részt valamikor a hét folyamán, mert több embernek is kellene a sorozat és majd cserélgetve fel is rakom, csak max 500Mbyteom van szal egyszerre 2 részt tudok feltenni, többet nem, mert kell más dolgoknak is a hely :dirr:

a linkeket majd valszeg megadom, amint kész az első upload.
Oooooh, kk-krisi-samaaaaaaa... ::jbow:: ::jbow:: ::jbow:: ::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill:: ::hehe:: ::hehe:: ::hehe:: ::tenshii::
kk-krisi

GSG 01 up and runing

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

hát nem tudom, hogy mennyivel fog menni, de azért meg lehet próbálni leszedni [a BTnél valszeg gyorsabb]

Gunslinger Girl episode 01
Gunslinger Girl episode 01 sub

a sub Zelmor jóvoltából került fel, kicsit bugos, de lusta volt másikat küldeni, majd ha küld frissítem a linket

ha minden igaz valamikor a közeljövőben felrakom a második részt is
jó töltögetést
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Küldtem újat. Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan felpakolod. :D Ezt a kettőt már véglegesítettem. A többi részt meg majd akkor folytatom, ha készen leszek az eheti 8 dolgozatommal. :evil:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A sebesség jó (56.4 K/s és BT is megy :dirr:), már el is kezdtem szedni. 8)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
kk-krisi

GSG 02 up and runing

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

nah akkor még egy kicsi update:

Gunslinger Girl episode 02
Gunslinger Girl episode 02 sub

sajnos mivel haldoklik a primposta még nem kaptam meg a javított feliratokat Zelmortól. amint gyakorolnak egy kis önkritikát a postások azon nyomban frissítek. [ez a topic meg lassan olyan lesz, mintha az animereactor-on lenne :dirr:]

talán még sikerül valamennyi helyet kikunyerálnom és akkor teszek fel még részeket, de mivel nekem kicsit bugos az episode 03am, le kell szednem vagy fel kell töltetnem Zelmorral, de addig elkezdem felrakni az ep 04et, ha sikerrel járok akkor még talán a héten fent lesz a sorozat első 4 része

jó töltögetést!
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Tetszett az első rész. Pakoljátok, pakoljátok. :sniper:
Kép
Close the world,txEn eht nepO
kk-krisi

modified subs

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

szerencsére Zelmornak köszönhetően felkerültek a javított subok. ma elkezdem [vagy nem :dirr:] feltölteni a negyedik részt. a harmadikat pedig remélem a fent említett személy rakja majd fel. a régi linkek még élnek, de aki lusta annak itt vannak megint:

Gunslinger Girl episode 1 hunsub by Zelmor
Gunslinger Girl episode 2 hunsub by Zelmor

remélehetőleg Zelmor sikeresen veszi a dolgozatok által képviselt akadályt és hamarosan elkészíti a harmadik illetve negyedik rész feliratait is.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Re: modified subs

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

kk-krisi írta: remélehetőleg Zelmor sikeresen veszi a dolgozatok által képviselt akadályt és hamarosan elkészíti a harmadik illetve negyedik rész feliratait is.
Remélhetőleg Zelmor nem bukik egy tárgynál többől félévkor. Ha így történik, megünnepelem és az 5 napos hétvégém néhány napját rászánom a fordítások elkészítésére. Ha nem, akkor is fordítok, max rosz kedvem lesz és sokat fogok mellette alkoholizálni. Nem baj, így viccesebb lesz nézni a subot... :oscool:
Avatar
AMD
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2004.01.18. 14:14
Tartózkodási hely: Over the hills and far away...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AMD »

Most bennem/a böngészőmben van a hiba vagy télleg nem műxik a GSG felirat link? (403-nincs jogosultság megtekinteni) :(
Válasz küldése