Yuu Watase

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenced az Ayashi no Ceresből?

Aya
4
10%
Aki
1
2%
Ceres
6
14%
Mikagi
1
2%
Touya
15
36%
Yuuhi
10
24%
Chidori
2
5%
Suzumi
1
2%
Shuro
2
5%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Yuu Watase

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na, gondoltam, nyitok egy ilyet is. Nem tudom, kiknek kell még bemutatni a hölgy nevét. Akiknek a név nem ismerős, ő olyan gyönyörű művek szülőanyja, mint a Fushigi Yuugi és az Ayashi no Ceres.
Itt lehet a mangáiról, és Watase-senseiről beszélgetni. 8)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nos, ez jó nehéz téma... kedvenc mangaka-m, mióta az eszemet tudom ^_^ meg mióta az AnC-t megnéztem, de hogy ki a kedvenc, ez elég nehéz kérdés. Kapásból Ceres és Yuuhi közt vaciláltam, végül Yuuhira szavaztam, de női karakterek közül úgy animéket összevetve is Ceres dobogón lenne, mert nagyon szeretem. És Watase meg hát... éljen sokáig ^________^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na, akkor ebben (is) egyetértünk! :wink: Én is Ceres és Yuuhi között vaciláltam, míg végül Yuuhi-ra tettem a voksomat! Ceres pedig tényleg a legjobb!! (Jó, az más kérdés, hogy nem a fő kedvencem, de ha más szempontból döntenék, tuti, hogy dobogós lenne!!) :D
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Aham... ha már erre jártok, és érdekel, van egy magyar AnC site ^^"

http://www.tar.hu/bluevision

yeaah, egy kis reklám ^^""" egyébként hamarosan lesz frissítve, meg költözni is fog, meg szülinapja is van ^___^" (eh, volt októberben)... csak még készül az új dizájnja...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ajánlom a fent említett szájtot, nekem az egyik nagy kedvencem!! :thumb: Biztos jó lesz az új dizájn, és utólag is hepi börzdéj!! :mrgreen:
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Um, egy "Yuu Watase" c. topicnal nem lenne logikusabb, ha a szavazas arrol szolna, hogy szeretem-e Wataset, esetleg melyik tole a kedvencem? :roll:

(Amugy nah, szemely szerint nem szeretem... vhogy a rajzstilusa nem jon be. Akkor mar inkabb Higuri Yuu.)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Az AS topicban sincs szavazás, hogy szeretjük-é, vagy sem. :^_^: Meg ennyi erővel van még jó pár topic, ahol "logikusabb" kérdés lenne, dehát ott se kérdezik, és itt is más a kérdés. Amúgy meg sajnos nem tudom fejből az összes műve címét, ezért nem az lett a szavazás. ::jtears:: Bishounenekből meg túl sok van. :^_^:
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A Fushigi Yuugi sorozatot meg az Ayashi no Cerest láttam. FY-től akkor nagyon el voltam szállva, írtó jó :lol: egyszerre röhögük és sírok. Mondjuk néha kicsit erőltetettnek tűnik, mégis nagyon imádnivaló :D
Hoti forever :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Hihihi, szeretem Watase Yuut, szeretem az Ayashi no Cerest (Yuuhi ::daisuki::), a Fushigi Yuugit (Nuriko, Tasuki, Suboshi ::daisuki::) és szeretem a legtöbb mangáját, amikből sajnos 1-2 fejezetnél tovább sosem jutottam ^^""
Ja igen, amúgy Yuuhira szavaztam! Látom magasan vezet egyelőre a kis drága! :mrgreen:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sajnos nekem csak egy FY mangám van. :( de imádom a stílusát!
Luluko: azért mostmár Touyán én is nyomtam egy kicsit :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

FY mangából van kemény 2 kötetem, Ha! Yea! Majd kiraboljuk Nuriko-t. Csak meg ne hallja!! Amúgy áj em Hotohori-fan!! ::daisuki::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Nekem 6 kötetem van az FY-ből de majd idővel megveszem a többit is!^.^
Az Ayashiból pedig 2 kötetem van ^__^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Luluko írta:Nekem 6 kötetem van az FY-ből de majd idővel megveszem a többit is!^.^
Az Ayashiból pedig 2 kötetem van ^__^
de jó nekeeeed!! ::bawl:: Nekem is kell. ::jtears:: Az a jó, hogy pont az a rész van meg mangában, mikor Hotohori és Nuriko nőnek adja ki magát, és megvan az a fej, amit Nuriko vág Hotohorira!! XĐ Nem tudom, én sose néztem nőnek. Se az animében, se a mangában.
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sister Tenshi írta:Nem tudom, én sose néztem nőnek. Se az animében, se a mangában.
Neem? Én meg hogy megijedtem, mikor kiderült, hogy pasi! Én az animében és a mangában is nőnek néztem! XĐ Mert a mangát először pont addig olvastattuk el Kucival, hogy a Nurikos dolog még nem derült ki.. Aztán elkezdtük nézni az animét, pont addig, amíg ki nem derül, hogy ő tulképp... Ááááhh!! :shock:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Jaj, nem, nem Nurikora gondoltam!! Őt még mindig nőnek látom!! XĐ Én Hotohorira gondoltam!!
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sister Tenshi írta:Jaj, nem, nem Nurikora gondoltam!! Őt még mindig nőnek látom!! XĐ Én Hotohorira gondoltam!!
Ja így más.. baka vagyok ::japtoun:: Őt én sem néztem nőnek... ^^"
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Yuu Watase-től csak Fushigi Yuugi mangám van,azis Olaszul.... ::reliev::
Viszont az AnC-ből imádom Yuuhi-t,,a Fushigi Yuugi-ból,pedig Hotohori,Chichiri,és Nuriko,és Tasuki nálam a favorit! ::jthrill::

Kép
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Setike írta:Yuu Watase-től csak Fushigi Yuugi mangám van,azis Olaszul.... ::reliev::
Viszont az AnC-ből imádom Yuuhi-t,,a Fushigi Yuugi-ból,pedig Hotohori,Chichiri,és Nuriko,és Tasuki nálam a favorit! ::jthrill::

Kép
Kiváló választások, Setike. Ezegyszer full egyetértünk. :taps: (Legjobb barátok, akik soha nem értenek egyet. Na szép. ^__^)
Yuuhi akkor is a legjobb!! ::daisuki:: Meg Hoto-chan!!
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Setike írta:Yuu Watase-től csak Fushigi Yuugi mangám van,azis Olaszul.... ::reliev::

A Holdfényteamtől féláron,ugye?
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Dru írta:
Setike írta:Yuu Watase-től csak Fushigi Yuugi mangám van,azis Olaszul.... ::reliev::

A Holdfényteamtől féláron,ugye?

Nyem,sajnos teljes áron,még a nyáron,de igen a Holdfényben.... ::bawl::
Kép
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát nem tudom, olaszul én csak akkor vennék mangát, ha tényleg annyi fölös pénzem lenne, mert amúgy inkább maradok a németnél. Az angol se sokkal jobb, mert az szétesik, a francia pedig nagyon szép, csak néha, néhány oldalon halvány. A japán a legjobb!! Kép
Amúgy meg lusta vagyok most mangát olvasni, pedig azt a két árva FY-t igazán kiolvashatnám!!
Az AnC-ből kéne az, amikor Aki kinyírja a nagyapust. Na AZ a kedvenc jelenetem!! ^^"
Kellenének nekem is Watase mangák japánból. ::jtears:: Ha valaki elad egyet-kettőt, szóljon!!
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nos, akkor gyorsan én is...

Megvan végig az Ayashi manga japánul ^_______^ (egy cipősdobozban kaptam meg az összeset még két éve, ha tudnátok milyen boldog voltam...), van FY-ből kb. 4kötetem franciául, és egy kötetem olaszul. Szerintem amúgy féláron megéri, legalábbis nekem (mert én még kb. értem is a szöveget - jah, mire jó ha az ember négy éven keresztül nyúzza a halál unalmas olasz nyelvet a gimiben ^___^""")

Egyébként az az ötös kötet Tenshi... de vmi kegyetlen... Akit imádom ^^ de főleg mikor egy pszichopata*^_____^*
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Na, végre sikerült végigolvasnom az AnC mangát is! Nagyon tetszett! ^____^ Néhány részt végigszipogtam, a végén a zsepi is kellett :sobsob:

Mindesesetre most a novellák után kutatok...Remélem, találok vmit, vagy ha nem, akkor legalább adják majd ki őket németül, mint a FY-t (lehet, hogy nem jelentek még meg)
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nekem a favoritjaim:

Fushigi: Hotothori és Nuriko /együtt/ (már látom ahogy pár rajongó, köztük Mako, belém állítja a nagykést...^^;; :knife: )
Ayashino Ceres: TOUUYAAAAAAA!! ::daisuki::
Imadoki, Eptsrans Mai: itt a főszereplő páros:) de az utóbbiban a kis "gép" is nagyon tetszett:)

Alice19th: Nekem ez nagyon kell!!!! Ebben a főszereplő páros nagyon bejön^___^ ::jthrill:: kár hogy csak az eleje van meg ::bawl::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta:Mindesesetre most a novellák után kutatok...Remélem, találok vmit, vagy ha nem, akkor legalább adják majd ki őket németül, mint a FY-t (lehet, hogy nem jelentek még meg)
Jaja, én is ezer éve vadászok rájuk, mármint a novelekre... *__* De tudtommal még csak Japánban adták ki őket, sajnos, viszont vannak belőle szkenjeim és a rajzok jáááj, szal nagyon jóóók!!! *.* Ja, a mangát egyébként én is imádom (kedvencem ^^), főleg mostanság, hogy fordítom, imádom újraolvasni ^_^V!!!
/me óriási Watase-fan

Sakumo: dehogy állítom beléd a kést ^^;;; Ízlés kérdése az egész ^^! Én is soxor mindenkit az őrületbe kergetek a Seishirou/Subaru mániámmal, szal ^^""" És Alicet én is imádom!!!! Olyan jó lenne ha már animét csinálnának belőle, mert a sztori szerintem nagyon klassz! Én csak japánul olvastam végig eredetiben (kölcsönkért), de gépen nekem is csak az eleje van meg :cry: Tényleg, nem tud vki egy helyet ahonnan végig le lehetne esetleg tölteni? Amúgy a vége nagyon horror, sose láttam még ilyen durva rajzokat Watasétől... súrolta a szörnyek grafikája Clamp néniéket... :shock: Ja, és Kyou-t én is imádom ^^! Meg Frey-t is ^_^!

Epotoransu Mai!-t meg nem rég olvastam és szakadtam a röhögéstől :P Komoly, ha nem látom a grafikáját (ami nagyon Watasés ^^"), akkor a történet alapján simán rámondom hogy Rumiko, mert a viccek azok kábé olyan Ranma szintűek voltak ^_^!!!!
Válasz küldése