Chrno Crusade

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Rage írta:Btw megjegyezném, hogy az AHQnak (ripperteam) semmi köze nincs a magyar AnimeHQhoz (bár ezzel gondolom úgyis mindenki tisztában van).
Persze, csak AHQ-nak hívom mind a kettőt, és mostanában sokat emlegettem, és nem akartam, hogy keverjék. ^^"
Holnap megnézem a 16. részt. Most nincs kedvem animét nézni, pedig már lejött. ^^""""
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Na elkezdtem én is... most tartok a 10. résznél és mondhatom hogy igencsak zavar hogy nem tudom egyszerre végignézni -.- Hja én bajom, minek kezdtem el :D Pedig most már érdekel a folytatás.. nem tudjátok mikor jön a többi rész?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tiara írta:Na elkezdtem én is... most tartok a 10. résznél és mondhatom hogy igencsak zavar hogy nem tudom egyszerre végignézni -.- Hja én bajom, minek kezdtem el :D Pedig most már érdekel a folytatás.. nem tudjátok mikor jön a többi rész?
Az Anime-kraze.net -en 16-ig van, és az Anime Junkies honlapján is. Most csinálják a 17. részt és ezen a héten ment sztem a 18. rész Japánban.
Na most akkor, keress rá a neten a google-ban az anime-kraze -re vagy az Anime Junkies -ra.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Sister Tenshi írta:
Az Anime-kraze.net -en 16-ig van, és az Anime Junkies honlapján is. Most csinálják a 17. részt és ezen a héten ment sztem a 18. rész Japánban.
Na most akkor, keress rá a neten a google-ban az anime-kraze -re vagy az Anime Junkies -ra.
Köszi, 16-ig megvan nekem is, én a többire gondoltam, de ha még csak a 18. megy Japánban akkor nem reménykedek ^^""
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

24 részes lesz, ha minden igaz.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Sister Tenshi írta:24 részes lesz, ha minden igaz.
ITT azt írják 26. Mire lejön a következő rész elfelejtem mi volt eddig :(

---------

Ha valakit érdekelne EZ az első hely ahol találtam néhány szép CC-s hátteret :)
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tiara írta:Ha valakit érdekelne EZ az első hely ahol találtam néhány szép CC-s hátteret :)
Az első oldalon adtam egy címet, ott is van pár és, ha jól emlékszem, az animewallpapers.com-on is van pár....
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jé nem is tudtam hogy van ilyen topic ^_^
Na szóval közben meg tudtam nézni az első két részt, meg az ötöset (tudom, nem logikus de így kaptam kölcsön -_-), és nekem nem tetszett. Lehet hogy ez majd még fog változni, de vmi borzalmasan zavar ebben az animében, csak még nem tudtam kideríteni hogy mi ^_^"
Rosette nem túl szimpatikus, Chrno jobbnak TŰNIK, de talán ami az egészben a legjobban idegesített hogy a sorozat mintha nem tudná eldönteni hogy "na akkor most drámaian izgalmas" vagy "pattogósan kawaian baka és idióta" legyen. Ez van ahol tök jól bejött hogy így hullámzik az anime (ld. FY), de ez most itt nekem nem tetszett. Eh, még adok neki időt, majd folytatom tovább, de jelenleg nincs hozzá túl sok kedvem -_-
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Első 7-8 részig szerintem érdemes kibírni. A 14. rész meg akkor sem kellett volna :p, de amúőgy nekem az ugrándozás pont hogy tetszik. Rosette *.*.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eh, majd meglátom, hogy most tovább nézzem-e... jelenleg szüneteltetem, ellenben a Rahxephon-t szeretném már folytatni... (csak nincs meg tovább -_-)
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Nem t'om. Az elején egész tetszegetett, de mostmár hogy nem tudom letölteni a továbii részeket, valahohy megvagyok a CC nélkül. :P
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Én úgy jártam vele, hogy letöltöttem egy részt USteamről és megnéztem.
Semmit nem értettem belőle.
Aztán rájöttem hogy az első rész helyett a tizenötödiket szedtem le.
:oops:
De most végre sikerült hozzájutnom az első két részhez és nagyon tetszik.
Mondjuk a történet nem a legeredetibb, de nagyon szépen van megrajzolva és a színek is gyönyörűek.
Plusz jól vegyítik a komoly és a vicces részeket.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Na, most hogy megnéztem a 17. részig, úgy vélem hogy konkrétabb véleményt tudok a sorozatról alkotni. Szvsz nagyszerű ötlet, de sajnos igencsak gyenge kivitelezésben. Nekem az egész kicsit összecsapottnak tűnik, főleg azért, mert az elején nem lehetett eldönteni, hogy milyenre akarják venni a figurát. Azonkívűl szerintem se a színvilág, se a karakterdizájn nem illik a történethez. Ha egy kicsit komolyabban vették volna az egészet, akkor valami igazán jó is kisülhetett volna belőle, de így, imho, csupán a középkategóriába fér bele, ami első végignézésre szórakoztató, de aztán soha többet nem fogod elővenni. Erősen limonádé, nna. :P
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, első két rész után ítélve nekem is ez esett le, hogy nem illik a színvilág a karakterekhez, és fordítva... :crazyy:
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Nekem tetszik, akárki akármit is mond! Kép
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Nyah, végre megnéztem a 18. és a 19. részt.Az első kissé nyálas volt az izlésemnek,de a nagy dráma előtt mindíg kell 1-2 ilyen rész,ezért kibékültem vele.A második,nos...tetszik.Végre kicsit bedurvul a sorozat, kiderül,hogy nem véletlenül smárolgatta volna Aion Rosette-et.Remélem Joshua megdöglik.Lehetőleg szenvedjen.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Dru írta:Remélem Joshua megdöglik.Lehetőleg szenvedjen.

Én ugyan ezt tiszta szívből kivánom Aion-nak, az ügyeletes fehér hajú szemüveges bishounennek. XDD
Még nem láttam. Nem volt időm animét nézni. T.T
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Dru írta:Remélem Joshua megdöglik.Lehetőleg szenvedjen.
Nemá, akkor Rosette is szenvedni fog, ha ő szenved akkor Chrno is szenvedni fog és lassan az egész filmből egy nagy nyavalygás lesz... :roll: :?
Kép
Avatar
endberg
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2003.09.11. 01:11
Tartózkodási hely: hol is vagyok?

summary

Hozzászólás Szerző: endberg »

Hi!

nna, a mai nappal kiporgettem a teljes sorozatot (bar az animenfo szerint 26 reszes, de szerintem 24-nel vege van). A sorozat teljes egeszet nezve azt kell mondjam hogy eleg jo, bar (az animektol megszokott modon) gennyesul jatszik az ember erzelmeivel.

Aki az elso nehany reszt meglesi, az affele porgos akciosvicces dologra szamit, amiben minden benne van, ami figyelemfelkelto lehet manapsag:
Nuns with Guns, egyenruhak, okkultizmus, kuul bishounenek, kawaii leanyzok (sot, chrno igazi joker, hol kawaii demonka, hol kuul bishi ^___^), sok action, vicces helyzetek, nem tulspilazott fanservice, (azert Satela mellbosege kicsit zavarbaejto... kivancsi vagyok mekkora lesz az anime "szabvanymeret" mondjuk 2 ev mulva...). Az epizodok szepen tellnek, van kozottuk filler (sztem nagyon szorakoztato modon), meg flashback, meg minden ami kell, es egyre tobbet megtudunk a karakterekrol... es aztan el kezd darkosodni a dolog, jonnek az angstok, egyre erosodik a nyomaszto erzes, egyre kevesebb a vidam pillanat... a veget pedig nem akarom leloni, de annyit mondhatok, hogy van benne meghato, megdobbento, es szivszorongato rendesen, es ahogy az utolso kepkockak leperegnek, akkor dobben ra az ember, hogy valojaban mirol is szolt az egesz.

szoval szerintem meg er egy miset ^__^

udv:
endberg
--- champuruuuu! ---
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Re: summary

Hozzászólás Szerző: Tiara »

endberg írta:Hi!

nna, a mai nappal kiporgettem a teljes sorozatot (bar az animenfo szerint 26 reszes, de szerintem 24-nel vege van).
24. részt honnan szedted le? :shock:
Kép
Avatar
cico
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.03.04. 15:59
Tartózkodási hely: na vajh hol?

Hozzászólás Szerző: cico »

nekem csak felirat nélkül van meg az utolsó rész,de remélem lejön ma felirattal is
én az anime.mircx.com-ról töltöttem eddig mindent,de az az oldal befuccsolt,úgyhogy marad a dc++,sztem máshonnan most nem nagyon lehet megszerezni
EgyHozzaszolasos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.06.15. 20:10

Re: summary

Hozzászólás Szerző: EgyHozzaszolasos »

Tiara írta:
endberg írta:Hi!

nna, a mai nappal kiporgettem a teljes sorozatot (bar az animenfo szerint 26 reszes, de szerintem 24-nel vege van).
24. részt honnan szedted le? :shock:
http://isohunt.com/torrents.php?ihq=chr ... xt=&op=and

Minden jót ^_-
phr0zen

Re: summary

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

EgyHozzaszolasos írta:
Tiara írta:
endberg írta:Hi!

nna, a mai nappal kiporgettem a teljes sorozatot (bar az animenfo szerint 26 reszes, de szerintem 24-nel vege van).
24. részt honnan szedted le? :shock:
http://isohunt.com/torrents.php?ihq=chr ... xt=&op=and

Minden jót ^_-
Repairing database, Bit Torrent search will be back online soon.

-_-
EgyHozzaszolasos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.06.15. 20:10

Re: summary

Hozzászólás Szerző: EgyHozzaszolasos »

Vázz... Elcseszted a koncepciómat, miszerint egy hozzászólásos leszek, továbbá elvesztem az inkognitómat, ha ennyit beszélek, de sebaj, belinkelek pár torrentet... ^^;

http://66.90.75.92/suprnova//torrents/1934/[Azn-Pro]Chrno_Crusade_-_24[Final][F7302FAB]-avi.torrent

http://66.90.75.92/suprnova//torrents/1 ... vi.torrent

<-- ez ugye még az eredeti, angol felirat nélküli fájl, úgyhogy ha nem tudsz elég jól japánul, várj még :)
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Köszönöm, azóta felkerült az animehq-ra is :)
Kép
Válasz küldése