Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Soráékkal ott voltam én is a Holnapután-on, de sajna úgy kb a felére emlékszem csak^^"
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Xellos: Ja, mert ha jól hallottam nem igazán a filmre figyeltél...^^;;;

Jelzem én szeretem a látványos filmeket, de tényleg nem volt egy nagy szám, ahogy ezt már írtam... az hogy a csajnak megmaradt a lába annyi idő után elég abszurd...>_<;;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Ayanami írta:Aliens (A bolygó neve: Halál).
Végre. Szembesültem azzal a filmmel, amitől három évig rettegtem, amikor kicsi voltam :oops: mindenhol az alieneket láttam, még fürdeni se mertem egyedül ^^"""". Jól van na, 6-7 éves lehettem...^^"" Tudom, akkor azt hittem az alienekre, hogy ők a T-rexek ^^"". Mindegy...megnéztem, végre, és nem is volt annyira félelmetes mostmár :wink: De persze nagyon tetszett :D
Az alien film rám is nagy hatással volt mikor még 9-10 évesen láttam nem akarom mondani hogy milyen régen mert lol ('86-87 körül)
Na akkor én nem tudtam tőle aludni :))
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Már csak egyet kell aludni és vár a mozi HP3-mal... 8)
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

MaKo írta:Már csak egyet kell aludni és vár a mozi HP3-mal... 8)
Helikopter 3?? :lol:
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

fin.dest.2

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Tegnap láttam a Final Destination 2-t.. hát.. azt nem mondanám, hogy jó film volt.. mert nem az. de az, hogy ennyit már rég röhögtem, az fix.. volt annyira cifra és vicces, mint az első része...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Az arany ember. Jó, a könyv nekem százszor jobban tetszett, de hát nehéz is lett volna úgy ahogy van filmre vinni ^^"
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

HP3...

Na, most estem haza a moziból ^_^
Meg kell hagyni nem volt rossz filmecske... Jó, mondjuk nekem minden tetszik ami HP ^_^"""Nagyon jó volt a három gyerekszínész (izé, már nem is gyerekek :wink: ), főleg Harry és Ron is fejlődött, de Hermione is nagyon klassz volt! :P Remélem sose fogják őket leváltani vagy mi. Az új Dumlin fel se tűnt, hogy egy másik színész, a kellékeken/színhelyeken megint csorogtam egy rakatot (bár luxus lett volna kétszer megcsinálni Ágas patrónusunkatXD? Ha már olyan szépen nézett ki, nehogy mégegyszer megcsinálják, még a végén el leszünk kényeztetve XDD), Csikócsőr naagggyon jól volt megcsinálva, egyedül Mr. vérfarkas nem tetszetszett, vhogy nem így képzeltem el... :? Meg picit belekavartak a sztoriba, mondjuk iszonyú sűrű lett így is, le a kalappal az olyan előtt, aki úgy fogja megnézni, hogy még nem olvasta, na ha ebből vmit ért, akkor gratula... :shock: Én kapkodtam a fejemet, pedig én legalább 8x olvastam a hármas kötetet ^_^"" Kicsit zagyvább (izé, sűrűbb, ez jobb szó...) lett a sztori, de a trükkök mind jók voltak... Féregfark színésze még nem tetszett, abszolúte másképp képzeltem el, de hát ez én vagyok ^^" Viszont Piton továbbra is rulz, Malfoyka meg tényleg fejlődik (és Hermione balegyenese ruuulz! 8) )! Lupin&Sirius se voltak olyan rosszak mint amire gondoltam elsőre, jó nem bishek (/me japán HPfanart fan *^^*), de azért jól játszottak! Szóval jó kis film volt :wink: !
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nos megnéztem a Van Helsing-et.... Izéééééé... ezt most komolyan gondolták? Szerintem nevetségesen béna film volt.... Már a végén röhögtem az egészen... Annyi hiba volt benne, hogy most nem is tudnám mindet felsorolni... (pl. kiugrunk az ablakon, de lám a frizura tartós és rendezett, vagy Van Helsing most végülis ki a fene volt? kit érdekel ,de szép a naplemente, nem?)
....ááááááááááhhhh!! szóval nagyon nagyon gáz volt!!! Ennél a még a káthozottak királynője is jobb volt, pedig én már azzal se nagyon szimpiztem...
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

A mai nap folyamán sikerült megnéznem a Kill Bill 2-t. Ha az Underworldre azt mondtam, hogy borzalmas, hát ez mérföldekkel alulmúlja még azt is. Eszméletlen sz*r. Aki tudni akarja, miért, nézze meg. :dirr: (Ha még nem látta...)
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Johnny English-t. A történet maga annyira bugyuta, hogy az már fájt (komolyan). De Rowan Atkinson szépen visszafogta magát (Mr. Bean karakterét még nagyon bírtam, de amit a Thin Blue Line-ban gányolt, az már harmatgyenge volt), és számomra ez mentette meg a filmet. És legalább nem a "mit sem sejtő, teljesen bugyuta ember a lecsó kellős közepén" klisét vették elő. Kicsit inkább Lt. Frank Drebinre (Csupasz stuki) hasonlít.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Őrnagy írta:A mai nap folyamán sikerült megnéznem a Kill Bill 2-t.
Én a második résztől már alapból undorodom ^^' Az első részt se bírtam végignézni.. Osztályom csütörtökön marha nagy ötlettel állt elő: Nézzünk Kill Billt! Hála az égnek -.-'' Én jól megmondtam mindenkinek, aki még nem látta, hogy szerintem borzalmasan rossz, erre az az osztálytársam, aki behozta DVDn, beszól nekem, hogy "Nah, aki nem bírja a sok vért..." (enyhe lenéző pillantással...) :shock: Na, kösz.. Ezen felül...én vagyok hülye, vagy tényleg enyhén túlzás ami történik ebben a filmecskében? ^^'''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Sora írta:"Nah, aki nem bírja a sok vért..." (enyhe lenéző pillantással...) :shock: Na, kösz.. Ezen felül...én vagyok hülye, vagy tényleg enyhén túlzás ami történik ebben a filmecskében? ^^'''
Ami az első részben történik, az a legeslegjobb esetben is csak vicc, éppen ezért szórakoztató. Nekem legalábbis ezért tetszett. Amolyan limonádé-akció, de pörgős. Viszont a második résznek köze nincs hozzá, nyugodtan mehet rá a 12-es karika, borzasztó unalmas és vontatott, stb, stb...
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Őrnagy írta:A mai nap folyamán sikerült megnéznem a Kill Bill 2-t. Ha az Underworldre azt mondtam, hogy borzalmas, hát ez mérföldekkel alulmúlja még azt is. Eszméletlen sz*r. Aki tudni akarja, miért, nézze meg. :dirr: (Ha még nem látta...)
Szerintem sokkal jobb, mint a vol.1, amit egyébként nézhetetlennek (sheesh! ;D), tartok, bár lehet csak azé' tetszett jobban a második, mert eléggé nagyon részegek voltunk a megtekintése közben... is... =))
Jahh, talán David Carradine alakítása miatt érdemes megnézni a filmet, de másért nem nagyon szvsz.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na, én is megnéztem a Harry Potter and the Prisoner of Azkaban-t, hál' istennek angolul.
Nos, tetszett. Jobb volt, mint az előző két film. Az efektek nagyon szépre sikeredtek, Csikócsőr csodás volt és Ágas-t is szépen megoldották. A dementorok alatt kisebb Lotr feelingem lett, de amúgy tetszettek.
Amivel gondom volt: 1. Harry nem nagyon tud sírni. Legalábbis nem midig jön neki össze. 2. Siriusnál a fogakat sikerült eltalálni, csak a színész arcát nem tudtam elfogadni. Én nem vártam bishounen-t, mert inkább J. K. leírásait figyelem, és hát 12 év Azkabani fogság után egy szökött rab inkább zakkant csövesnek néz ki, nem valami hű de klassz 20-as éveiben járó pasinak. ^^" 3. Sok fontos fordulatot kihagytak (miért utálja Piton Sirius-t stb.), ez zavart. Aki még nem olvasta a könyvet, annak nagy szívás.
Viszont nagyon szép lett a zenéje!
Lupin színésze tetszett. Bármilyen meglepő. Jó, nem teljesen így képzeltem el, de megközelítette azt, akit J. K. leírt. Viszont Féregfark szörnyű. Abszolút nem tetszik.
Mindent összevetve, szvsz ez volt az eddigi 3 rész legjobban sikerült darabja. Szerintem nem volt kár lecserélni a rendezőt, tényleg jobb lett a film. (Csak Serverus nem szerepelt eleget. T.T) Eredetiben angolul pedig külön nagyon-nagyon jó volt, nagyott dobott a hangulaton, hogy nem a magyar változatot néztem meg. ^^ Bár tudok olyan HP-fan-ről, akinek nem tetszett, de én örülök, hogy nem hagytam ki.
Ja, és nagyon tetszik az új Dumbledore is!
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jaaajaaa, zenét én is kihagytam dícsérni, tényleg jó, és ugrásokkal jobb mint az előző... összevetve meg a film is jobb, érezni lehet hogy lecserélték (éljen ^^) a rendezőt, ahogy Tenshi is írta, már csak az a kérdés, hogy aki NEM olvasta a könyvet, vajon mennyit fog föl belőle? Sztem vajmi keveset, no hát erre egy gyógyír létezik, elolvasniiii :D

HP reklám befejezve ^^"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

TITAN AE. El se hiszem, hogy teljesen megértettem bármiféle felirat és előismertet nélkül ^^ az első ilyen film :dirr:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Én ma néztem meg az Azkabani fogolyt , magyarul a moziban
Szerintem nagyon jó lett, új rendező hazsnált neki nagyon (előző kettő rémesen nem tetszett nekem...egyszer megnéztem mindegyiket, de nem bírnám mégegyszer...)
Nekem mondjuk nagyon furcsa volt Lupin és Harry viszonya a filmben...egyáltalán nem olyan volt, mint a könyvben...mert igaz, hogy a könyvben is látszott, hogy Lupin kedveli Harryt, de azért a filmben már kissé túlzásnak találtam, hogy együtt mászkál vele Harry szabadidejében...legalábbis könyvből kiindulva...
Sirius jó volt, csak szerintem még inkább csövesnek kellett volna kinéznie..
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nona írta:Sirius jó volt, csak szerintem még inkább csövesnek kellett volna kinéznie..
Köszönöm! Köszönöm szépen! Végre valaki, aki megérti, miről beszélek! Nekem is pontosan ugyan ez volt a bajom (12 év Azkaban után ne várjuk már el tőle, hogy szökése kor már frissen beretvált az arca, levágta a haját, tökéletes fogsor, a ruháiról meg már ne is beszéljünk ^^""). Nekem ez volt a legfőbb bajom vele, a rendező túl kedves volt (biztos nem akarta ilyesztgetni a gyerekeket). ^^"
Kép
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

HP3: az első HP film amit nézhetőnek tartok, nagyon jót tett a rendezőcsere... meg persze, tudom, könyvben is ez a legobb...
télleg valaki írta, h szerinte nagyon összetett pedig 8x olvasta a könyvet... hát erre csak annyit, hogy én csak egyszer olvastam, de úgy látszik elég alaposan, mert nem találtam tömörnek a filmet...

Kill Bill: szánalmas...
Shrek 2: ISTENKIRÁLY!!!::jsmile::

Tenshi: Gary Oldman kicsit messze van a 20-on éves kortól :) de az hogy Harry nem tudott sírni az nekem is szemet szúrt, van még mit fejlődnie a gyereknek, mert ilyen apró színészi hibákon simán bukik egy film

és Titan AE rulz!
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A sulival a Magyar vándort. Kellemesen csalódtam, bár kicsit már fárasztó volt...^^"
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Nya, megnéztem a HP3at, és naaaaaagyon tetszett! Tényleg sokkal jobb, mint az első kettő. És - kövezzetek meg, magyar szinkron ellenesek - , de szerintem jók voltak a magyarhangok, főleg Siriusé. Aki nekem nem nagyon jött be az Lupin (pedig ő a kedvenc szereplőm a könyvben T.T). Egyébként tényleg élvezhető film volt, grat az új rendező bácsinak ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én nem így képzeltem el Lupint a filmben. Na de mind1, a rendező bácsi meg így képzelte el :)
Amugy nagyon jó volt, és most tényleg igazán lényegre törő volt a film :)
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Álljatok már le gyerekek! Csorog a nyálam már, olyan Pitonozhatnékom van :dirr: anyáékat meg nem tudom rábeszélni, hogy hagy' vegyek már egyet itthonra...kis házi kedvenc :dirr:
A héten - holnap? - akarok menni megnézni. Sokan vannak? ^^""---azért jegyet nem foglaltatok...max. megnézek valami mást ^^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Resident Evil.

Xellos, ezért kapsz :shock: nagyon tetszett, főleg hogy olyan elvont :shock: a vége nem semmi...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Válasz küldése