Sailor Moon, avagy a rizsnyuszi és rajongói

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, asszem megyek én is tölteni az ahq-ra, mert a hülye mirc eszméletlenül belassult nálam (egy live rész 6h míg lejön! :? :shock: )...
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Hehe, néztem 3 részt belőle... Igazából nehéz róla eldönteni, hogy ez most klassz vagy ciki...
Nem tudom, hogy mennyibe került, de az egész - különösen a "mágikus" cuccok, hangeffektek - egyfajta "Űrgammás" amatőrizmust sugároz. (A rajzfilm egyébként egyike a legdrágább és legmunkaigényesebb mozgókép-ágazatoknak, szóval egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez drágább volt...)
Viszont ami szörnyen szimpatikus, hogy "igazi" japán nyelven beszélnek az emberek. Az animékben valahogy... hát szóval "animéül" beszélnek...
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Szélfi írta:Nem tudom, hogy mennyibe került, de az egész - különösen a "mágikus" cuccok, hangeffektek - egyfajta "Űrgammás" amatőrizmust sugároz.
Na azért ne túlozzunk szerintem pont ezek az effektek sikerültek egész jól (elvégre ha a rajzfilmből indulunk ki ott kicsit könyebb egy rajzolt karakternek mindenféle mágikus képességet adni).Itt meg ugyebár valamihez kellet magukat tartani hiszen ez mégis csak SM! Na ehhez képest nem rossz...sőt!Mondjuk a zuhanás jelenetek meg a szörnyek megragadnak valakit és behúzzák egy dimenzió kapuba jelenetek egy picit lehetnének jobbak is. Külön jó volt amikor Mamoru meg Usagi zuhannak a tetőröl vagy 10 percig aztán mikor a lebegésüket mutatták messzebről akkor lehettek vagy 6 m-re a tetőtől :D . Viszont azzal egyetértek hogy a rajzfilm kicsit magasabb költségvetésű volt. 8)
Peace 4 ever!
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Szélfi írta:Hehe, néztem 3 részt belőle... Igazából nehéz róla eldönteni, hogy ez most klassz vagy ciki...
KLASSZ. Engem kb. a masodik resztol fogva baromira nem erdekeltek a lama spec. effektek, az otodik resz kornyeketol mar a gumimonsztak es a muanyagcuccok se. Nagyon jok a karakterek, nagyon jo a sztori, es innentol kezdve engem mar nem erdekel mas.

(Az Urgammak se azer' volt kaki, mert lamak voltak a specko effektek, hanem azert, mert a sztori es a szereplok voltak lamak...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

mufurc írta:KLASSZ. Engem kb. a masodik resztol fogva baromira nem erdekeltek a lama spec. effektek, az otodik resz kornyeketol mar a gumimonsztak es a muanyagcuccok se. Nagyon jok a karakterek, nagyon jo a sztori, es innentol kezdve engem mar nem erdekel mas.
Teljes mértékben igazad van... A karakterek kifejezetten életszerűek (bármilyen abszurdnak is hangzik ez olyasvalaki számára, aki még nem találkozott japánnal), a történet eddig kifejezetten jól indul, szóval egész jó, na.
Csak kicsit, szóval... Kicsit "túl életszerű". ::japhaha::
mufurc írta:(Az Urgammak se azer' volt kaki, mert lamak voltak a specko effektek, hanem azert, mert a sztori es a szereplok voltak lamak...)
Ez igaz, nem is karakterek terén tettem az összehasonlítást... "Jocó zorg" hehe...
Ehehe
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.12.21. 23:59
Tartózkodási hely: Győr

Hozzászólás Szerző: Ehehe »

Annyan nézie ezt a lájv eksönt, hogy lehet én is belenézek :)
Ne töröggyé semmivee, egyé zsömlét kiflivee!!!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

*meg akarja nézni a KOK new myut, épp folyik a Galaxia számon, megtalálta élete kedvenc Galaxia színésznőjét aki olyan devil mint még soha senki... 8) *

...nya, egyébként sztem az effektek jók! Legalábis pl. én teljesen odavoltam Mars kakkoi új támadásán (mikor feléledt benne az ereje... hát sztem fantasztikus volt! 8) Akkor voltam úgy hogy LA 4ever :wink: )
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:*meg akarja nézni a KOK new myut, épp folyik a Galaxia számon, megtalálta élete kedvenc Galaxia színésznőjét aki olyan devil mint még soha senki... 8) *
Az a csaj, aki a fankanshan volt? Mert ő nekem bejött. SRD-t meg még mindig nem láttam (még akkor is szeretném megnézni, ha tényleg olyan, amilyennek eddig mesélted/tétek). T.T
Nekem a Kakyuu Ouhi Kourin már a fankan alapján is szimptikus volt. Az egész jól volt összerakva. Csak a narrátorok >.< ... Grr egyszer az életben befoghatnák, vagy élvezik azt, hogy a legjobb számokat dumálják végig? És nekem nagyon tetszett Miki-sama Kunzite-ként. *.* Hogy Akiko/Beryl-ről már ne is beszéljek. *___*
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta:Az a csaj, aki a fankanshan volt? Mert ő nekem bejött.
Jaja, az a banya az... esszéletlen gonosz a hangja!! Van egy olyan érzésem hogy be fog jönni a KOK nekem... minden negatívum (Hikari nincs benne >_<) ellenére! :D Kegyetlen jó az összes szám eddig amit hallottam, sok színész fejlődött (Asako no comment, akkor is szar Uranus..., wáh Nao miért mentél férjhez? :cry: )... és a sorezore-ben Marina akkorát sikít hogy a szőr feláll a hátamon, lekőrözi Anzát komolyan... és sír is, olyan aranyos kis gyámoltalan Usagi hogy megőrülök, mondom ezt és még nem is láttam a myut... ^_^"""
De ami késik nem múlik :P És a fankanja sztem is baró volt 8) SRD-t meg majd odaadom eccer ha összefutunk... :roll:
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Meglivorn írta:Lesz-lesz, ha nem felejtem el holnap betárazom es fellövetem.
TVnihon 33-nál tart, amúgy eddig folyamatosan ment fel.
Na meg is van. Már tegnap a szerveren vaolt csak eltartott egy ideig amig a helyére került ^_^°
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Nem hittem volna hogy ezek még tudják überelni a szinvonalukat de ez minden résszel egyre jobb lessz...Nem tudjátok honnan lehet a zenéjét leszedni? Mer az epizódok végén már reklámozzák :wink: .
Peace 4 ever!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nekem megvan az első cd (C'est La Vie, C'est La Vie karaoke, meg az opening, plusz most kapom mircen az image songokat ~Mako meg Ami tud a legjobban énekelni sztem XD Venus viszont sztem gyenge... :roll: ), ha akarod vhogy át tudom küldeni, nem sok szám... :roll: Mert hogy linket nem tok ^^"
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Az jó lenne!!! De hol? mIRC?
Peace 4 ever!
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Nekem a 20-as résszel problémám van :( Elindítom, de a Media Player nem játsza le, hanem egyszerűen kilép... Ti milyen codec-et használtok?
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Kagero írta:Az jó lenne!!! De hol? mIRC?
Majd priviben ^^"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én még csak 22-ig láttam és imádom. Most jelenleg Dark Mercury tetszik a legjobban. Bár elsőre kissé meglepett, de nagyon ott van!
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ja, Dark Mercury szimplán rulz... 8)
Ő nekem is nagyon bejött! A csaj jól játszik, jó új szál a sztoriban, szóval mindenképp tetszett... és a jelenet mikor Mamoruról Moon leveszi az álarcot...! Állati jó volt XDDD
Csak az a szám (opening)... hogy képesek mindig a legrosszabb helyekre betenni? Lenne kedvem néha elbeszélgetni a zenei rendezővel... :?
Avatar
Kagero
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.04.29. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Kagero »

Még csak a 18.nál járok de ezek szerint még várható meglepi :lol: ! Jaaaaaaaaj úgy örülök hogy nem másolták le teljesen a storyt hanem érdemes megnézni annak is aki jól ismeri az eredetit mert tele van új dolgokkal és ötletekkel...SM Live Action RULEZ!!! ::sugoi::
Peace 4 ever!
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Nyah, végre itt a nyári szünet, és nem csak heti egy részt nézhetek ^^' Még csak a 11-nél tartok, de mufurcnak igaza volt, tényleg függő lettem! XD Mamoru továbbra is tetszik, a senshik közül pedig Mako és Rei a legjobb szerintem. Jah, és persze Dark Kingdom... ^___^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Kövezzetek meg, akasszatok fel, borítsatok lángba, daraboljatok föl, löjetek atomjaimra, vagy mittomén ha akartok, de én nem értem, mit lehet ezen szeretni..............................Lehet attól van, mert egyfolytában Warhammer könyveket olvasok?
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Kövezz, meg, akassz fel, boríts lángba, de nem értem mit lehet azon szeretni (olvastam, untam, totál működésképtelen és marhaság).
Ennyit az izlésekről és pofonokról :D
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Ha má itt tartunk, kifejtenéd bővebben egy kicsit, mér csíped az SM-et?
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Zero00 írta:Ha má itt tartunk, kifejtenéd bővebben egy kicsit, mér csíped az SM-et?
Ha ma' itt tartunk... ha te nem csiped az SMet, akkor mi a fenet keresel az SM threadben? :P Vagy ha mar a velemenyedet akarod elmondani, akkor miert nem fejted ki? Mer' annak nem sok ertelme van, hogy bejossz, es beanyazol.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Mert aranyos és vicces. A karakterek imádnivalók, az ellenfelek meg humorosak.
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Várjunk csak! Te az a Meglivorn vagy, aki a Mangazin főszerkesztője? Akkor elnézést kell kérnem tőled, én szegény barom! Tudod én olyan vagyok, akinek előszőr jár a szája (ebben az esetben a keze :)), mint az esze és egy kicsit felkaptam azon a vizet, hogy a kedvenc univerzumomat ócsárolták. Fogadd bocsánatkérésemet.
Egyébként Jeanne öccse vagyok :).
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Válasz küldése