Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pata írta:Nem tudja valaki hogy mi történt Ed és Al "újrakreált" anyjával?
Mert mindig csak annyit mutattak hogy kicsit mellésikerült alchemistry-vel :?
Nem lehet hogy rágyujtották a házat?
Ha ranezel Slothra, meglepo hasonlosagokat fedezhetsz fel kozte es Elricmama kozott... sot, meg Edeknek is feltunt mar, hogy hasonlit ra. Az az elterjedt velemeny (marmint, ugy 99%-ban valoszinu o_o marmint, meg a seiyuu-juk is ugyanaz), hogy mivel a homunculusok felresikerult embertranszmutacio eredmenyei, igy Sloth = Elricmama. (Persze, a hazat felgyujtottak, de az mar joval a baleset utan tortent, es vmikor vagy Ed, vagy Al megjegyzi, hogy az a valami akkor mar nem volt ott.)

Na ma este mar en is nezek ep 35-ot, rettegjetek. :P
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Hol van a Spoon???
There is no Spoon
Spoont akarooook!!!!!1111111 ~~~~^o^~~~~
Kép Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Ne feledd... nincs kanál... XDDDD

-----

Na megnéztem a 35. részt és tényleg nem volt semi értelme, főleg felirat nélkül...
A következő rész lehet, hogy jobb lesz... nehogy már ellaposodjon az FMA...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nna, megneztem ep 35-ot... OMGWTF, etc. (ez telleg durva ep volt -_-)

1) a hamis ko ereje idovel elhal.... es a hatasa is csak addig tart. (homikban viszont friss marad? hiszen Greed 140 evig nem evett... gondolom)

2) Lust nem emlekezett, csak random emlekek tortek ra... nem tudta, kire emlekszik vagy miert. Ettol eltekintve ez erdekes dolgokat jelenthet... pl. adott esetben megtortenhet, hogy Slothnak is felremlik majd egy-ket dolog...

3) ez az ember-transzmutacios dolog egyre durvabb =__= Az elo trutyi visszakerul a kapu moge, ahol szembetalalkozik a homunculussal, aki letrejott az egesz folyaman.... huh. (van egy teoriam arrol, hogy a dolog pontosan hogyan zajlik, de egy-ket dologhoz tul keves az info... mindenesetre sztem vmi olyasmi van a dolog hattereben, hogy az ember- transzmutacio olyaman odaat letrejon egy kopi az illetorol)

4) aze'.... valahol megertem Lustot. Eleg kaki lehet ugy elni, hogy nem tudod, ki vagy, honnan jottel, es mi a fenet is keresel ezen a vilagon. Meg annyira sem, mint egy atlag ember. Gondolom hozza lehet allni tobbfelekeppen (ld. Envy vagy Greed... utobbinak ugye celja volt az eletevel), de azert micsoda "elet" ez mar. Rohangalni vmi utan, ami talan majd megadja azt, amire vagysz, noha azt se tudod, az mi a fene lehet... (mert oke, emberek lesznek, es akkor mi van o_o)

5) durvulunk, durvulunk? Ez az ep teljesen olyan volt, mintha Yuki Kaori irta volna a sztorit... >__> "お前は私の小さなおてんだ。" Brrr.

Azt nem mondanam, hogy semmi ertelme nem volt az epizodnak... csak szokas szerint pici adagokban voltak elszorva a hintek, hogy az ember megoruljon a teoria-keszitestol. o_O Raadasul vhogy el kellett intezni, hogy eljussanak Ishbalba (ahogy elnezem, kov. reszben mar ott lesznek), az megis milyen lenne mar, hogy elindulnak aztan hopp, kov. reszben mar ott is vannak... Kellett ez a kis epizod az uton odafele.

Azt se mondanam, hogy lapos volt. Persze, nem volt olyan akciodus, mint az elozo ep, de a tortenet szerintem elegge ott volt, es szerintem kifejezetten erdekes volt Lust szemszogebol latni a dolgokat. (Raadasul azert elozo ep utan kellett egy kis "kikapcsolodas"... nekem legalabbis. :P)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Ti honnan szedtétek le felirat nélkül, mert én még úgy se láttam....
Feliratozás meg erősen késik, eddig hétfőre mindig megvolt
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nona írta:Ti honnan szedtétek le felirat nélkül, mert én még úgy se láttam....
Feliratozás meg erősen késik, eddig hétfőre mindig megvolt
http://www.l33t-raws.com/bt/
A Spoon-subok alt. kesobb szoktak lenni (en csak azt szedem, a masik ketto tul gyakran sux), most meg vmiert amugyis kestek... de allitolag mar ma kint lesz valszeg.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Hehe, lassan eljutunk oda, h azt mondjuk, minden epre, h ZOMG ez volt a legdurvább ep ^^;

1) Szerintem Homonculusokban is. Különben nem forgatnák fel az egész
világot az Igazi B.K.-ért.

4) Dunno... én személy szerint ugyanígy vagyok... jóóóó ennyire durván nem. Meg nem szoktam magam látni lüktető húscsomó alakjába ^_-
De Lust

Ja, nem volt értelmetlen, jó kis creepy filler volt X_X
Fillerek meg kellenek, különben olyan lesz, mint az X-Evo 4. szezon :P

Ez meg zseinális volt: "Kenja no... ISHIIII?!!!!!1111111!!!!!!!" ^____^
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csokit kérek!!! *.* írta:Hehe, lassan eljutunk oda, h azt mondjuk, minden epre, h ZOMG ez volt a legdurvább ep ^^;
Az aze' tulzas, de ez telleg nem volt egy happyhappy vidam sztori... ^^;; Egy szep, creepy love story volt. ^^
Csokit kérek!!! *.* írta:1) Szerintem Homonculusokban is. Különben nem forgatnák fel az egész világot az Igazi B.K.-ért.
Oo, nemt'om. Sztem akkor Greed mar nem elt volna, amikor kiszabadult...
Csokit kérek!!! *.* írta:4) Dunno... én személy szerint ugyanígy vagyok... jóóóó ennyire durván nem.
Eszondom... sz'al, nekik meg az atlag embernel is rosszabb, mert tenyleg semmit nem tudnak, csak ugy elvannak a vilagba bele, rohangalnak valami utan valaki parancsara... kozben meg (mint latjuk), idonkent bevillan nekik valami, amit nem tudnak hova tenni.
Csokit kérek!!! *.* írta:Ez meg zseinális volt: "Kenja no... ISHIIII?!!!!!1111111!!!!!!!" ^____^
xD A lepke utan bamulo Ed meg.... AAAAAAAAAAAAAAAWWW ::neko:: *szuttyszutty Eddy*

(apropo, ez a FMA OST I aaaannyira joooo...... o_o hallgatom, kozben mar latom a penztarcamat sikitva menekulni, hogy "nem, nem adok penzt ra! nemnemnem" #__# Sz'al, en regen nagy filmzene-manias voltam, es eleg sok zenet hallottam, de ez elegge a jobbak kozul valo...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Nyan~

Homonculusok lehet hogy csak akkor használják fel a benne levő köveket, amikor ténylegesen működnek/használják a speckójukat. Talán ezért "nem fogyott ki" Greed.

Amúgy felirat nélkül télleg mildnek tűnhet a sztori (kiv utolsó pár perc, azt anélkül is lehet fogni) >,> De azzal együtt... eh. Nem tudok Lusttal dűlőre jutni. Egyik pillanatban szegény, mert mégiscsak homonculust csináltak belőle és default szr volt neki, másik pillanatban meg haljon meg o_O
Amit azt mondja, hogy hiba volt a szervezetében a doki... nem akart emlékezni? Mármint amiket a doki mondott, azok előhozták az emlékeit arról, hogy túlképp őt összetákolták és mennyire inhumán valami, lehet hogy ezért szúrta le?

Mufi:
Így most már féligmeddig kipihent fejjel asszem kezdem érteni amit mondani akartál. Szpojlerteória, hipózok.

Nyaszal, arra gondolsz hogy ami husicsomó POV-ot láttunk, az már a kapun túl volt, azaz husicsomag eltűnt (ezért kiabált Scar bá... Ödön XD hogy ne menjen el(?)), és ott félig-meddig még tudatánál léve meglátta a Homonculust amibe később átkerült a tudata? O_o
A scene-nek túlképp nincs, azaz inkább feketés a háttere, úgyhogy télleg akár a kapun túl is lehetünk...


Edék meg kifejezetten zabálnivalóak voltak ^^; Addig a pár pillanatig amíg szerepeltek :) (lepke XD)
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Vejitto írta:Amit azt mondja, hogy hiba volt a szervezetében a doki... nem akart emlékezni? Mármint amiket a doki mondott, azok előhozták az emlékeit arról, hogy túlképp őt összetákolták és mennyire inhumán valami, lehet hogy ezért szúrta le?
Nemt'om... szerintem ennyire nem specifikus. Nekem ugy tunt, ugy erti a dolgot, hogy nem tudja hova tenni ezeket a (szamara) ertelmetlen, de felkavaro dolgokat, amik a doki miatt felvillantak benne... es sztem azert szurta le, hogy megszabaduljon ezektol. "Te egy hiba vagy a 'rendszeremben'", sztem ezzel ezt akarta mondani, hogy a doki bezavar az o "normalis" mukodesebe es lelkivilagaba. (Mar ha telleg ezt mondta. Eleg biztos vagyok benne, hogy jol ertelmeztem a mondatot, de... ^^;; )
Vejitto írta:Nyaszal, arra gondolsz hogy ami husicsomó POV-ot láttunk, az már a kapun túl volt, azaz husicsomag eltűnt (ezért kiabált Scar bá... Ödön XD hogy ne menjen el(?)), és ott félig-meddig még tudatánál léve meglátta a Homonculust amibe később átkerült a tudata? O_oA scene-nek túlképp nincs, azaz inkább feketés a háttere, úgyhogy télleg akár a kapun túl is lehetünk...
Jaja, erre gondoltam. Sz'al, sztem az tortenik, hogy az ember-transzmutacio nem csak a huscsomot hozza letre, hanem a kapun tul a homit is, es mikor a huscsomo atkerul a kapun tulra, akkor vhogy atkerul a homiba a tudata (vagy esetleg full merge, es a homi igy jut "fizikai" testhez, hogy atlepjen ebbe a vilagba?). Meeh @___@ mar iszonyu kivancsi vagyok.... ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Nem tudom, nekem a 34. részig úgy jött le, hogy a homonculusok konkrétan az elcseszett teremtmények, akik a "kifejlett" formájukat, és talán a lelküket a kapun túl nyerik el.
Tehát az elcseszett húscsomó átmegy a kapun túlra, és ott "kifejlődik", aztán kész homonculusként valamilyen módon visszajön.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Szélfi írta:Tehát az elcseszett húscsomó átmegy a kapun túlra, és ott "kifejlődik", aztán kész homonculusként valamilyen módon visszajön.
Hat, a 35. epben a huscsomo szemtol szemben all (...van o_o) a "kifejlett" homunculusszal, sz'al...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Szélfi írta:Nem tudom, nekem a 34. részig úgy jött le, hogy a homonculusok konkrétan az elcseszett teremtmények, akik a "kifejlett" formájukat, és talán a lelküket a kapun túl nyerik el.
Tehát az elcseszett húscsomó átmegy a kapun túlra, és ott "kifejlődik", aztán kész homonculusként valamilyen módon visszajön.
Hát lelkük imho nincs. Ezért keresik imho a Philosopher stone-t, ami emberekből készül.
Meg nézz ep35-öt. Ott a kapuntúlramenetel/visszajövetelről esik szó
(bocs az apró spoilerért).
Egyébként Wrath spéci eset, mert őt visszavitte a sensei a kapun túlra.
Kép Kép
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Hát, nekem a fejem belefájdul a kapujárásba, de lélek nincs, az tutifix ^^
Tudat van. Imho itt szétszedték az embert úgy hogy test-tudat-lélek. Az alkímia a lélekhez kapcsolódik, ezért nem tudnak a homonculusok alkímiázni (Wrath-ot hagyjuk ^^), nekik csak tudatuk és testük van (ld. Greed is lelket akar magának).
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

ep35 merre lelhető fel?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Szélfi írta:ep35 merre lelhető fel?
ITT - immar felirattal. ^_^ (vmi ot perce johetett ki xD)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Szerintem már kezdik nagyon túlbonyolítani ezt az egész történetet...
Le merném fogadni, hogy nem is lesz egyértelmű befejezése...
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Ez eddig is bonyolult volt, csak attól robban fel az emberek feje, hogy részenként ilyen kis szilánknyi hint/válaszmorzsákat kapunk XD
Amúgy ha már eddig mindent megmagyaráztak, akkor nem fogják a végét lecsapni. Főleg hogy egyik key karakterrel még nem is futottak össze, lesz itt még bőven alkalom arra, hogy mindenre ráállítsák a reflektort ^^;
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Vejitto írta:Ez eddig is bonyolult volt, csak attól robban fel az emberek feje, hogy részenként ilyen kis szilánknyi hint/válaszmorzsákat kapunk XD
Jah... FMA eddig kb. ugyanolyan, mint az Infinite Ryvius... amiben az utolso reszben derult ki a dolgok 90%-a. ^^;;;
Vejitto írta:Főleg hogy egyik key karakterrel még nem is futottak össze, lesz itt még bőven alkalom arra, hogy mindenre ráállítsák a reflektort ^^;
Arrol nem is beszelve, hogy itt (szerintem) nagyon sok szal vezet egyfele...

(Ah, ep 35 elejen a zene *____* tiszta Trigun *_*)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Utolsó részbeeeen? Nanneeee~
*rúgharapkarmol*
Egyébként azért lassan elég sok infót kaptunk...
imho csak mi komplikáljuk túl ^^;;;
Jó, nemtudjuk, ki áll az egész mögött, mi a célja (bár
úgyis valami olyasmi lesz, mint Cornello-é... legyőzhetetlen
homonculus hadsereg.
Meg hogy kicsoda Pride
Meg mi van Roy&co-val @_@;
Kép Kép
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Hát, jó klisé szinten, és mert az egyik főhős rühelli, én gyanítom hogy Hohenheim áll az események hátterében. Ha meg Homonculus sereget akarna, akkor a 7 főbűn nem felalá járkálna szabadmozgalomban hogy nekik márpedig a Pstone kell. Imho a főcél az a kavics lesz, ez egybeesik Edék céljával is, amiken majd lehet jó nagyokat angstolni. ^^

Pride imho az ilyen bónusz atomtáp Homonculus lesz *cough*Fuhrer*cough* . Roy&co meg imho hamar le lesz zavarva.
Mufi felvázolta a fő sztoriszálakat:
Ishibal és Scar, Homonculi (darabonként lebontva?), Edpapa és végül a Philosopher's stone, kb ebben a sorrendben is. Gyanítom hogy a military az első részben lesz majd csak érdekelt, meg ha Pride az akinek gondoljuk, akkor majd az ő részénél. Hacsak nincs valami hatalmasnagy csavar amiben kiderül hogy Roynak több köze van a nagy sztorivonalhoz (gyak. Ed-ék questeléséhez), mint ami elsőnek látszik, akkor a végkifejletben ők már max. a romeltakarításban tudnak segédkezni ^^; (bár az is jó indok belepofátlankodni, hogy Ed State Alchemist, a la 5. labor esete).

Hmm... működik a tar.hu... csoda történt >,>
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Vejitto írta:Imho a főcél az a kavics lesz, ez egybeesik Edék céljával is, amiken majd lehet jó nagyokat angstolni. ^^
Egyebkent ezt nem ertem. Ha Hohenheim a fogonoc, es neki is a ko kell, akkor miert nem csinalta meg o maga? o_O Marmint, hello, (a mangaban) homunculusokkal szorakozik, kinyirja oket, manipulalja az embereket, stb stb, sz'al nem kifejezetten jofej figura. Es o is alkimista - most mibol allna neki osszeszednie par szerencsetlent, aztan kinyirni oket, es igy elkesziteni a kovet? o_o

(Es most tetelezzuk fel, hogy Yuki Kaorinak semmi koze nem volt a sztorihoz, es Hohenheim nem ilyen Alexis-fele picopata allat lesz, aki csak azert csinal mindent, mer' milyen jo mar kinozni a gyermekeinket. ^^;; )
Vejitto írta:Pride imho az ilyen bónusz atomtáp Homonculus lesz *cough*Fuhrer*cough* .
Ajanlom is! >___< Es ne legyen uj Greed! >_<
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Hát... imho a Pstone elkészítésénél van valami piszokság ami az elkészítővel történhet (Scar bátyja, hmm? Nem tuti hogy megcsinálta, de aszondja most már tudja hogy miért tabu a dolog (nemhiszem a kapura értette, mert már előtte, amikor Scar kicsi, is próbálkozott)), és akkor már inkább csináltassuk meg vki mással. Ami nekem hiányzik, hogy ha Hohenheim az, akkor miért pattant meg otthonról és tűnt el mint szürke szamár a ködben (azon kívül h kavicsot keresett. Trishát akarta meggyógyítani? De akkor miért nem ment haza mikor haldoklott? Vagy közben elkapta az emberi gyengeség és letért a jó útról? o,o?).

Mangában télleg nem egy jófej ürge, de animében imho még nem volt utalás hogy az "ano hito" csinált volna valami nagy szemétséget (ha Homonulus-készítést nem számoljuk ide).

Amúgy, ha Envy aszondja hogy az "ano hito" csinál Homonculusokat, akkor az azt jelenti hogy keres adott hullát es humántranszmutálja őket, vagy a már elcseszett dolgokat rakja helyre? Mert első esetben "ano hito"-ból már nem sok kell hogy maradjon, ha a kapu mindig leszed belőle valamit (gondolom csak a Pstone-nal lehet átlépni és megtaposni a touka koukant, de ha azt keresik, akkor gondolom nincs meg nekik). Envy pedig nagyon olyan leintően mondja ezt, mintha ez olyan kis rutinmeló lenne, hogy "na, csinájjunk Homonculust". Ha pedig második, akkor hogy is van ez az elmélet >_>
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Szélfi
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.04.21. 12:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Szélfi »

Hm... 35. rész egész jó volt... Őszintén szólva abból az egyetlen fura emlékképből nem vonnék le hosszú távú következtetéseket, az bármit jelenthet... Ez tipikusan az a fajta hintezgetés, amiből semmit nem érteni addig, amíg meg nem magyarázzák.
Csak nehogy tényleg az legyen, hogy az utolsó részben a főgonosz egyetlen tizenöt perces monológgal mindent a helyére tesz, aztán nagy epikus leszámolás és mindenki mehet amerre lát...

Viszont a kiscsaj miért halt meg hirtelen a végén? Amikor a kő széttört, a gyógyítás is visszájára fordult? Mert ugye volt még régen a madár, amit meggyógyított a doki, és utána lefordult az ágról. De a lány két évig egészséges volt...
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

A 36. részben Edék fognak beszélni az Ishbali öreggel... egy pár dolog kiderülhet... hogyhogy Roi-t nem mutatták az előzetesben? Csak nem ... halt meg? És azért mutogatták ott a kitüntetéseket + a képeket + Hawkeye dühös fejét a pisztolyal
Válasz küldése