Naruto

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Szereted a Naruto-t?

Nem ismerem
63
23%
nem jön be
47
17%
nagyon jó!
170
61%
 
Szavazatok száma: 280

Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Nona írta: Ez nekem valahogy eddig nem tünt fel...amíg nem láttam így a képet...
én sem magamtól vettem észre, de akkor is fura ^^" de lehet hogy csak véletlen, vagy az anime rajzolói rakták be poénból, hogy hátha nem veszi észre senki
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Shikamaruuuu... a kis piszok... nem szégyeli magát...? XDDDDD
Fúúú már nem tom honnan szedtem le.... de majd utánnanézek.... ^^
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Cruel Angel írta:nem nagyobb ugrás kell, hanem sprint kétszer egymás után az irány gomb és akkor fel lehet futni a falra
Biztos, de most nem tudom kipróbálni :D
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Nona írta:
Cruel Angel írta:nem nagyobb ugrás kell, hanem sprint kétszer egymás után az irány gomb és akkor fel lehet futni a falra
Biztos, de most nem tudom kipróbálni :D
Amúgy én azt hiszem, hogy tom melyik részre gondolsz... ott úgy lehet feljutni, hogy ugrasz és az ott álló ellenfelet megütöd... nem nehéz, csak a ritmusát kell jól eltalálni...
Amúgy ha kell, majd ICQ-n elküldöm! ;)
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Akumaryuuki írta:Amúgy ha kell, majd ICQ-n elküldöm! ;)
Köszi, hogy elkülted :D Hátha elfelejtem majd később ICQ-n mondani...majd próbálkozok vele mindjárt :D
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

nekem meg van ennek a játéknak a 2. része is, sőt most fejeztem be 8), remélem senkit nem zavar, ha egy rövid leírást közlök veletek (most úgy kedvem van hozzá)
ez a 2. rész sokkal jobb, történetileg hűbb (bár azért volt pár "oldal ág", aminek nem túl sok köze volt az eredetihez)
szal chuunin exam elejétől (Rock Lee leverésével az előtérben kezdjük) egészen Gaara végső formájáig játszódik, a karakterek szebbek nagyobbak (ráadásul mostmár Sakura is játszható)
apropo karakterek a történet nagy részében bármikor lehet köztük váltogatni
a jutsukat már nem olyan egyszerű behozni, de mégsem tartanak olyan soká mint az előző részben
a scrollok most nem varázslatokat tudnak, hanem egyéb karaktereket idéznek meg, akik lenyomnak egy támadást (Shikamaru, Choji, Shino, Kiba & Kakashi-sensei!)
és ha végig vittük megint van meglepetés karakter... bár ennek én kevésbé örülök mint az első rész Kakashijának... Rock Lee teljes életnagysában

behozható jutsuk
Narutonál:
- Uzumaki Naruto combo
- Sexy no jutsu (ennek megint nincs túl sok értelme)
- Gama bunta summon (van amikor a hülye gyerek elcseszi és kapunk egy ebihalat -.-)
Sasukenál:
- Lion combo
- Sharingan (egy ideig az ellen lelassul, mi meg erősebbek leszünk)
- Chidori!
Sakuránál:
- nem tom mi, de megjelenik a feje fölött az inner-sakura
- koncentráció vagy mi (egy ideig gyorsabbak leszünk, nagyobbakat tunk ugrani
- kb. az előző kettő kombinációja... látjuk a belső Sakurat, és jobbak leszünk 20 mpig az ellennél
Rock Leenél:
- Lotus (amikor betekeri az ellent és fejjel viszi a földnek)
- leveszi a nehezékeket a lábáról: nagyon gyorsak leszünk... (aztán ez elmúlik... újra lenyomom a kombinációt megint leveszi... de vissza nem veszi soha -.-)
- Extreme Lotus (haláli, csak utána sürgőssen szerezzünk valmi tápszert Leenek mert annyi neki)

ami zavart/hiányzott:
- az előző részben a jutsuknál volt emberi hang ami kimondta, hogy most mi van... hát ez most nincs, kár
- Hinatát hiányoltam ;_;, akárcsak Temarit
- Sakura jutsui nincsenek igazán kitalálva szerintem
- kicsit röhejesnek tűnik, amikor Orochimaru megidézi az első két Hokaget, és mi ott egyedül, genninként elbánunk vele
- Gaaraból már Shukakkuként van... akkor hogy kell leverni? nem... nem meg kell idézni Gama buntát..., fel kell rá mászni, miközben ninják jelennek meg a testfelületén és a végén a fejét elveregetni... ezt a baromságot
- Orochimaru a két Hokageval nehezebb volt mint Gaara a "főellen", aki csak sokáig tartott
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Cruel Angel írta:- Orochimaru a két Hokageval nehezebb volt mint Gaara a "főellen", aki csak sokáig tartott
Nem tom én abban a játékban mindig Nejinél akadtam meg... főleg akkor mikor 3X kapott el a pálya szélén a 64 kezes kombójával...
Tényleg lehetett volna több ellenfél.

Amúgy Sakurának milyen értelmes jutsut lehet kitalálni? A sorozatban sincs neki sok értelme... csak van.. olyan erkölcsi támogatásként XDD
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Akumaryuuki írta:Nem tom én abban a játékban mindig Nejinél akadtam meg... főleg akkor mikor 3X kapott el a pálya szélén a 64 kezes kombójával...
Neji? sztem ő visznylag egyszerű volt, ha látod, hogy elsötétül a pálya csak át kell ugrani fölötte és elhúzni a csikot mielőtt megjelenik a talpa alatt az a pár kör, meg jingjang, meg mittomén mi
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Cruel Angel írta:- Orochimaru a két Hokageval nehezebb volt mint Gaara a "főellen", aki csak sokáig tartott
Már én is végigjátszottam, és engem ez idegesített leginkább...nem volt túl reális...de tényleg sokkal jobb mint az első :D
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Na akkor frissítsünk... a 221-es manga /bár ez anime rovat/
Ki mit szól hozzá? Kezd kétségessé válni az, hogy Itachi annyira gonosz, szemét lenne... a 222.ben remélem kiderül, hogy végülis miért kellett kicsinálni az egész klánt...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Akumaryuuki írta:Na akkor frissítsünk... a 221-es manga /bár ez anime rovat/
Ki mit szól hozzá? Kezd kétségessé válni az, hogy Itachi annyira gonosz, szemét lenne... a 222.ben remélem kiderül, hogy végülis miért kellett kicsinálni az egész klánt...
én ugyan nem olvastam a mangát... de ideáig animében nem tetszik, miért? mert hülye
miért kellett Sasuken bevetni azt az egész napos genjutsut? mikor egy pöccintéssel elintézhette volna, hogy egy ideig ne kelljen fel? ezzel csak a saját chakráját vesztegette... szal, nekem azóta nem tetszik, hogy csak úgy szórakozásból is kínzott egy keveset az öcsikéjén
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Cruel Angel: Sokáig ugyanezen a véleményen voltam én is Itachival kapcsolatban, egészen a 220. fejezetig :D Még így se tudjuk pontosan az okát, hogy miért írtotta ki a klánt, de biztos vagyok benne, hogy megvolt az oka, és ha nem is vagyok oda Itachiért, de már nem utálom ez a két fejezet után :D
Egyébként meg nagyon ajánlom, hogy olvasd a mangát, mert így sokmindenről le vagy maradva :D És állítom, hogy így is ugyan olyan jó nézni a részeket, pedig pontosan tudom, mi lesz benne :D
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Nona írta: És állítom, hogy így is ugyan olyan jó nézni a részeket, pedig pontosan tudom, mi lesz benne :D
Csak nem úgy kell csinálni, mint én a Kenshinnél: kivégzem a sorozatot + az OVA-kat és utánna olvasom a mangát... /mert úgy nem valami érdekes... max a vége, amit valamiért nem csináltak meg animében :(/
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Akumaryuuki írta:Csak nem úgy kell csinálni, mint én a Kenshinnél: kivégzem a sorozatot + az OVA-kat és utánna olvasom a mangát... /mert úgy nem valami érdekes... max a vége, amit valamiért nem csináltak meg animében :(/
Hát igen...úgy tényleg nem...
Narutoban viszont el bírnám viselni, ha minden héten két fejezet jelenne meg :D Annyira rövidek a fejezetek...
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Nona írta:Annyira rövidek a fejezetek...
Legalább a fejezetek fordításával kevesebbet kell bajolni ;)
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Akumaryuuki írta:
Nona írta:Annyira rövidek a fejezetek...
Legalább a fejezetek fordításával kevesebbet kell bajolni ;)
Ez is igaz...de most legalább valaki eszembe juttatta, hogy fordítanom kéne...őszintén mostanában eszembe se jutott :oops:
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Na vigyük feljebb a Naruto topicot... bár mivel az animében semmi új nincs/a mangához képest/, én a magáról fogok itt most írni:

Naruto Manga 225...
a visszaemlékezés tovább folytatódik és most többet tudhatunk meg Sasuke-kun múltjáról...

A Mangekyou Sharingan /lehet rosszul írtam/ titka, hogy a legközelebbi haverod kinyírjad...

A végén, mikor visszatérünk a jelenbe... mit is mondd Sasuke Narutonak?
Amit a 7-es csapatban csináltunk, nem volt hiábavaló... te lettél a legjobb barátom /akkor milyen lehet Sasuke ellensége? ((O__O))/
Tomee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.05.19. 16:18
Tartózkodási hely: Ahol LordLynxx:)

Hozzászólás Szerző: Tomee »

Azok az animek közül amit eddig láttam ez tetszet az egyik legjobban sztem egy naon király sorozat :!: :!: :lol:
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Tomee írta:Azok az animek közül amit eddig láttam ez tetszet az egyik legjobban sztem egy naon király sorozat :!: :!: :lol:
Király sorozat, csak mivel a manga sokkal előbb jár, így az anime nem beszédtéma... PEDIG az animében vannak olyan részek, amiket a mangában nem adtak le... szal tessék szokat is nézni
Kép
Tomee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.05.19. 16:18
Tartózkodási hely: Ahol LordLynxx:)

Hozzászólás Szerző: Tomee »

Akumaryuuki írta:
Tomee írta:Azok az animek közül amit eddig láttam ez tetszet az egyik legjobban sztem egy naon király sorozat :!: :!: :lol:
Király sorozat, csak mivel a manga sokkal előbb jár, így az anime nem beszédtéma... PEDIG az animében vannak olyan részek, amiket a mangában nem adtak le... szal tessék szokat is nézni
Az a gond h nem naon tuok angolul amikor az animet nézem akkor se egyedül nézem hanem az unokabátyámmal Lynxx-el és ö fordit közbe de a mangát nem olvashatya fel nekem:D és a manga nagy része még nincs lefordítva magyara:( de nem baj ebböl is okultam jobban bele kell huznom az angoltanulásba:D
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Tomee írta:és a manga nagy része még nincs lefordítva magyara:( de nem baj ebböl is okultam jobban bele kell huznom az angoltanulásba:D
Hehe.. a manga fordításánál nállam kell panaszkodnod, meg Nonánál... mert mi csináljuk ^^"
Tényleg el vagyunk maradva egy cseppet, de csináljuk...
Kép
Tomee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.05.19. 16:18
Tartózkodási hely: Ahol LordLynxx:)

Hozzászólás Szerző: Tomee »

Akumaryuuki írta:Hehe.. a manga fordításánál nállam kell panaszkodnod, meg Nonánál... mert mi csináljuk ^^"
Tényleg el vagyunk maradva egy cseppet, de csináljuk...
Hupsz akkor bocs :oops: :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Tomee írta: Hupsz akkor bocs :oops: :)
nem kell elnézést kérned, minél gyorsabban fordítják annál jobb nekünk :dirr:
Kép
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Cruel Angel írta:
Tomee írta: Hupsz akkor bocs :oops: :)
nem kell elnézést kérned, minél gyorsabban fordítják annál jobb nekünk :dirr:
Ez az.. nem kel bocsánatot kérnetek..
Amúgy az én dolgom az a 98-138-ig fordítani... ma reggel lettem meg a 107-tel csak a címét nem találom sehol...
Kb másfél 2 óra egy fordítás, de utánna 4-5 óra pihenés kell...
Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Fordítani se én se a húgom nem fordítottunk mostanában...pedig nagyon kéne, mert az elején tényleg sok hiányzik (végén is, de eleje zavaróbb XD )
Szerencse, hogy legalább Miranu fordít :D Én most nem tudom rászánni magam, mert még nyár elején elégggé folyamatosan megcsináltam kb 20 fejezetet és kell még idő, hogy újra belendüljek :D Meg kedvenc részeimet már lefordítottam
Kép
Válasz küldése