Emule

Számítógép, programok, és minden ami ide sorolható

Ismered az Emule-t? Szoktad használni?

Igen
81
59%
Nem
56
41%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Decayer-9
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.04.18. 16:18
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Decayer-9 »

en is hozzaszolok :] csak hallomas es mas infot nem is talaltam eddig.. elvileg a U P C szuri a portokat... nalunk [m o n o r n e t - U P C tag .. ehh] allitolag cirka 16 oraban 1 nap, de ossze vissza, ezert van, hogy egyik pillanatrol a masikra behal, ill. akar "megjavulhat". pl most jo, de a 24:00 elott nem volt az. mostanaban nem voltam itthona gep sem mennt, majd tesztelgetem ;)
amit erdekesnek lattam, hogy mikor semmi nem mukodott gyakorlatilag.. (serverre nem fellepos, KAD-ot tuzfalasnak velos eMule-os... szerintem)
par src akkor is elt, es pl magyarok toltottek is fel/le, de csak magyarok!
ipfilter.. hat nem tudom.. ha tenyleg a szolgaltato, akkor cseszhetjuk az ipfilter-t ;)

------

humm.. lehet exploit...
Mui
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2004.12.12. 23:08
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mui »

Nekem most tegnap óta jó!
Remélem igy is marad!
Avatar
Norrec
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.01.04. 16:35
Tartózkodási hely: Gyál

Hozzászólás Szerző: Norrec »

Most nekem is simán megy! :cool:
"Here i come, and the Hell's come with me"
Avatar
Tamao
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.01.05. 15:25

Hozzászólás Szerző: Tamao »

Az én tűzfalam is megjavult... :wink:
Részemről a teljes káosz.
funksn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.01.07. 14:01

Hozzászólás Szerző: funksn »

:( Hi. Kuszkodok az Emuleval inbounding icmp traffic ugyben - azaz hogyan lehetne az icmp forgalomtol megszabadulni ? Miutan mar nem futtatom az emulet utana is pingelnek..... upc-n vagyok es mindig ugyanazt az IP-t kapom......
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

funksn írta::( Hi. Kuszkodok az Emuleval inbounding icmp traffic ugyben - azaz hogyan lehetne az icmp forgalomtol megszabadulni ? Miutan mar nem futtatom az emulet utana is pingelnek..... upc-n vagyok es mindig ugyanazt az IP-t kapom......
Verziószám?
Mod?

-----
Decayer-9 írta:ipfilter.. hat nem tudom.. ha tenyleg a szolgaltato, akkor cseszhetjuk az ipfilter-t ;)
Ezt nem tudtam...
Mármint, hogy a UPC szűri a portokat...
Én axelero-s vagyok, és működik a dolog...
Ez a baj a mostani Ipfilterrel:
Huh.I'd discovered ip filters are banning upto 3 MILLIARDS (>3 000 000 000) of IPs!This is a noticeable amount and some 3 out of every 4 IPs in the world just banned!Really.Those who creates such ipfilters... are you MAD?Why not-yet-used IP ranges are banned?The only things should be banned is permanently reserved IPs,etc.Not those "not yet allocated".
és pár szerver:
need adding to the IP fillter (fake servers)

Kód: Egész kijelölése

ed2k://|server|66.192.117.39|4661|/
ed2k://|server|66.192.117.42|4661|/
ed2k://|server|66.192.117.37|4661|/
ed2k://|server|66.192.117.38|4661|/
ed2k://|server|66.192.117.44|4661|/
ed2k://|server|66.192.117.36|4661|/
ed2k://|server|209.61.191.17|4661|/
ed2k://|server|66.192.117.43|4661|/
ed2k://|server|66.192.117.41|4661|/
ed2k://|server|209.61.190.154|4661|/
Szóval valószinűleg újrafogják írni az ipfiltert, mert azért 3 milliárd ip-t talán mégsem kéne bannolnia...:)

CHRONOS
funksn
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.01.07. 14:01

Hozzászólás Szerző: funksn »

Hi. Verzio: 0.44d unicode
Mod: ? Pontosan mire gondolsz?
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

funksn írta:Hi. Verzio: 0.44d unicode
Mod: ? Pontosan mire gondolsz?
Hát hogy használsz-e modot...:)
De már látom, hogy nem használsz... :cool:

OK, szóval sima Emule 0.44d...
Huhh...:)
Nem tudom pontosan, hogy mi lehet a hiba...
Kikapcsoláskor is pingelnek? :shock:
Nem fut mégis az Emule továbbra is a memóriában? :?

Őszintén szólva, fogalmam sincs hogy mi lehet a hiba... :(

CHRONOS
Avatar
Decayer-9
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.04.18. 16:18
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Decayer-9 »

http://kademlia-mods.de/?mods=phoenix
majd kiprobalom a kovi reboot-nal :D
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Decayer-9 írta:http://kademlia-mods.de/?mods=phoenix
majd kiprobalom a kovi reboot-nal :D
Jó mod...:)

CHRONOS
darakan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.01.10. 15:37

Hozzászólás Szerző: darakan »

Hell itt még új vok amúgy már jó ideje használok ilyen és egyéb p2p progikat pl. torrent v. irc v dc++ ...
És most nálam 0.42 g MorphXT 3.5 van fenn, mert az újabb modok a kikapcsoláskor meg sérül a credit fájlja( de ez olyan kikapcsolás hogy mondjuk nem én kapcsolom ki a gépet hanem valamelyik családtag és azok meg csak start kikapcs és így az emulet a windows nyírja ki aminek az emule nem örül...) és akkor ha megsérül a credit fájl akkor ki kell cserélni az emule szerint : ( de így mindig elvesznek a pontjaim.. áááááá
Avatar
Tamao
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.01.05. 15:25

Hozzászólás Szerző: Tamao »

darakan írta: és akkor ha megsérül a credit fájl akkor ki kell cserélni az emule szerint : ( de így mindig elvesznek a pontjaim.. áááááá
Igen, kivéve, ha az eMule config mappájában a clients.met.BAK file-t egyszerűen átnevezed clients.met-re. Akkor marad a kredited. :)

De igazából az lenne a legegyszerűbb, ha szólnál a családodnak, h legyenek szívesek kilőni az eMule-t, mielőtt kikapcsolják a gépet... :wink:
Részemről a teljes káosz.
darakan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.01.10. 15:37

Hozzászólás Szerző: darakan »

De igazából az lenne a legegyszerűbb, ha szólnál a családodnak, h legyenek szívesek kilőni az eMule-t, mielőtt kikapcsolják a gépet...

Hát ja! De sajna nem olyan nagy a tudásuk a szüleimnek hogy ezt megértesem velük...
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Nem tudjátok, mi van a Sivka-moddal mostanában? Valahogy nem jönnek az újabb verziók, pedig az alap emule lépett már azóta.
Abbahagyták volna a fejlesztését, vagy csak nem akarják elkapkodni? :D
Így lassan elkezdhetek tanakodni, hogy mire cseréljem le :(
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

sodd írta:Nem tudjátok, mi van a Sivka-moddal mostanában? Valahogy nem jönnek az újabb verziók, pedig az alap emule lépett már azóta.
Abbahagyták volna a fejlesztését, vagy csak nem akarják elkapkodni? :D
Így lassan elkezdhetek tanakodni, hogy mire cseréljem le :(
Állítólag már nem foglalkoznak vele...:(
Kár érte, pedig jó mod volt....

CHRONOS
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

ehh, kár érte
no mind1, akkor talán kipróbálom ezt a pachinco (vagy mi a rák) modot, elég magas értékelést kapott az is
szerintetek melyik modot érdemes mostanában használni?
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

sodd írta:ehh, kár érte
no mind1, akkor talán kipróbálom ezt a pachinco (vagy mi a rák) modot, elég magas értékelést kapott az is
szerintetek melyik modot érdemes mostanában használni?
Én a Phoenix-et és a MorphXT-t ajánlom, mert ezzel a 2 moddal állandóan foglalkoznak, szinte hetente jönnek ki a frissebb verziók...:)
Ajánlom még az Ionix modot, az is jól teljesített...:)

CHRONOS
mila69en
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.01.17. 13:37

Hozzászólás Szerző: mila69en »

üdv
emule lsd 19b-t használok és állandóan kapok egy üzenetet

Need a new eMule Mod ? Join the L33cher Team and buy a Ketamine ! This is the better and the only way to have a fastest download speed, think about it idiot

nem tom mit jelent ha valaki lefordítaná

köszi

>> Edited by Rage: Erre a postra ne válaszoljatok, már megtettem PÜ-ben. Köszönöm.
Avatar
maowl3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.12.04. 16:23

Még pár kérdés

Hozzászólás Szerző: maowl3 »

Sziasztok,
Lenne még pár kérdésem eMule-al kapcsolatban, v0.44c-t használok.
1. Ha egy felhasználóra jobb klikk akkor kijön egy lista és ott a legutolsó rovat az hogy rendszertöltő. Ez egész pontosan mit jelent? Van akinél szürke van akinél fekete. :cool:
2.Többször jártam úgy (qrv@ idegesítő :weh: ) hogy 99,9 % vagy 99,...% és ahelyett hogy befejezné visszaugrik pl 80%ra. Ez mitől van?
3.A Forgalom ablaknál alul van a feltöltők listája. Nálam mindig csak 4-en vannak. Hogyan növelhetem a számukat?
4.Az ugye igaz hogy minél több fájlt osztok meg annál gyorsabbak a letöltéseim? :idea:
5. Bocs de ebben a témában kicsit visszamaradott vagyok. Írjátok le lépésről lépésre hogyan tudok feltenni olyan modokat mint a Phoenix
:?:
THXXX - M@owl
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

@maowl3:

2. Ez akkor szokott történni, amikor valaki hibás chunkot tölt fel neked. Ezt a program automatikusan "félrerakja", és később, ha lehetősége nyílik rá, megpróbál valamennyi adatot ebből "megmenteni". De az is lehet, hogy "Suspicious block - block dropped" üzenettel eldobja az általa "gyanúsnak" tartott blokkot. Ilyenkor azt a szeletet újra le kell töltenie.

3. Használj modot.
4. Nem igaz, nem tudom, hogy ezt kitől hallottad. Azon kívül, amit letöltesz, nem kell megosztanod semmit. (Sőt, hacsak nem akarsz valamit direkt megosztani, elterjeszteni, nem is ajánlott [csak a feltöltési sávszélt foglalja, a letöltési sebességed ettől nem fog nőni].)
Amilyen éppen letöltés alatt lévő fileből akár egy chunk-nyi rész is megvan, azt automatikusan feltöltöd, tehát ezzel nem is kell foglalkoznod, a program megcsinálja helyetted.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
mila69en
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.01.17. 13:37

Hozzászólás Szerző: mila69en »

köszi a segitséget azt nem használjuk majd csak meg unják aki nem ad az nem kap ĐĐĐ danke
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Rage kollega viszont elfelejtette megemlíteni a credit rendszert, mely mind a szervernél, mind az épp neked feltöltő vagy tőled töltő kliensnél számításba jön. Minnél többet töltöttél fel adott felhasználónak, annál több pontal rendelkezel nála. Ennek abban látja hasznát az ember, mikor az adott embertől akar tölteni. Ilyenkor előkelőbb helyet kapsz a sorban, a pontoktól és egyéb statisztikáktól függően, amiknek pontos felépítéséről lövésem sincs.

De mivel egy alapvetően filecserélő rendszerről beszélünk, így ajánlatos megosztani, hisz ez az értelme az egésznek. Nomeg ha pl. kéne neked egy sorozat egy része, és rendelkezel más részekkel, érdemes azokat megosztani, hisz aki tőled azt töltené, lehet, hogy rendelkezik a neked szükséges fileokkal,viszont neki a nálad lévőkre lenne szüksége s így hamarabb indul meg neked is, neki is a másiktól való töltés, hisz mindketten pontokra tesztek szert a másiknál.

Kérek korrekciót, ha valamit nem jól mondtam.
Avatar
Decayer-9
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.04.18. 16:18
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Decayer-9 »

[OFF: tegnap nem tudtam belepni a forumba.. ehh..]

kredit rendszerrol hivatalos laponvan leiras.. aztan meg a pHoeniX help-jeben le van irva a LOVELACE es PAWCIO kredit szmitasa is.. igaz spanyolul :D de valahol csak van angol is, csak en nem talaltam... :-/ [kozben "szuletett" pHoeniX 1.13 par javitassal]

Zelmor nagyjabol jol mondta.. amit meg ehhez, is hozzatennek, hogy erdemes a megosztott file-ok prioritasaval is jatszani, mert minnel tobbet toltesz 1 fil-bol, annak hamarabb jon le neked is, mert azok az emberek fognak neked feltolteni, akik toled le... ha olyas valakinek toltesz, akitol te sosem fogsz letolteni, az humanus, csak kis savval nem igazan eri meg :-/
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Re: Még pár kérdés

Hozzászólás Szerző: Chronos »

maowl3 írta:Sziasztok,
Lenne még pár kérdésem eMule-al kapcsolatban, v0.44c-t használok.
1. Ha egy felhasználóra jobb klikk akkor kijön egy lista és ott a legutolsó rovat az hogy rendszertöltő. Ez egész pontosan mit jelent? Van akinél szürke van akinél fekete. :cool:
5. Bocs de ebben a témában kicsit visszamaradott vagyok. Írjátok le lépésről lépésre hogyan tudok feltenni olyan modokat mint a Phoenix
:?:
THXXX - M@owl
1. KAD-nál van a rendszertöltő funkció, de ma már nem ér semmit mert az Emule automatikusan megkeresi a legközelebbi rendszertöltő usert és elindítja a KAD-ot...:)
5. Töltsd le a mod-ot (a bin-eseket :)) és csomagold ki, majd írd felül az Emule fájljaival...:)
Ennyi...:)

CHRONOS
mila69en
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.01.17. 13:37

Hozzászólás Szerző: mila69en »

üdv!!

lenne egy kérdésem nemrég tértem át emule(LSD)-modra és itt a beállításoknál van egy ilyen hogy bandwidth control ez mire szolgál pontosan
(USS) (DDS) előre is köszi!
ja és (LSD)-ez jó vagy lecseréljem? üdv!!
Válasz küldése