Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Egyre jobban megutálom Narakut... Olyan álnok... :mad:
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eszembe jutott még valaki... X-ből Yuuto mindig unszimpatikus volt. Nem tudom megfogalmazni miért, de sosem szeretettem ._.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

- Anthony, Archy (Candy Candy)
- Mamoru, Chibiusa (SM)
- Chichi, felnőtt Gohan (DBZ)

Mako: Én szeretem Yuuto-t, de nem fogok veled összeveszni. :)
Kép
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Most, hogy egyre többet látok a Berserkből, egyre jobban kezdem én is megútálni Griffithet. Valahogy nekem úgy tűnik, hogy túlzottan is köré épül a történet. Na meg azt ki nem állhatom amikor valami baja van és mindenki kiabál mellette:"Grifiszü! Sikáriste, Grifiszü!" :wwall:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hoc írta:Most, hogy egyre többet látok a Berserkből, egyre jobban kezdem én is megútálni Griffithet. Valahogy nekem úgy tűnik, hogy túlzottan is köré épül a történet.
Ahem.... talan nem veletlenul? ^^;; Nezd vegig, es meglatod, miert.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

mufurc írta:
Hoc írta:Most, hogy egyre többet látok a Berserkből, egyre jobban kezdem én is megútálni Griffithet. Valahogy nekem úgy tűnik, hogy túlzottan is köré épül a történet.
Ahem.... talan nem veletlenul? ^^;; Nezd vegig, es meglatod, miert.

Jah... Griffith Argh!!! Fogod te még jobban is útálni... Egyre jobban... ^^ Mint én... ^^
Hoc írta::"Grifiszü! Sikáriste, Grifiszü!"


XD XD Még a neve is rettenetes! Na jó, utálkozó mode OFF
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Na most, hogy egyre többet tudok Griffithről, már nem is tudom, hogy útálom-e, vagy sem. Íeok róla véleményt még, de azt most inkább fehérbetűkkel, hátha elszólom magam :lol: A végén már tényleg durva volt, hogy elvágták az inait, meg a nyelvét levágták, meg stb. Akkor még kicsit sajnáltam is... De amikor elmentek érte Gattsék, akkor úgy tűnt, hogy megakarja folytani Gattsot. Nem? Abban a sisakban ilyen vékonyan poor Griffth úgy nézett ki mint egy UFO(gomen^^")
na de offot befejezve, ha végignéztem, akkor majd a helyén folytatom.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Törtem is a fejem, hogy kiket nem kedvelek, mivel nem sokan vannak a "listámon", végül őket emelném ki:
Mikage Kagami (Ayashi no Ceres) =>elejétől-végéig egy szemét alak, nem volt mit kedvelni rajta.
Nakago (FY)=>sokan tudják miért.
Allen (Escaflowne)=>ezt az Esca fórumban kifejtettem.
Griffith (Berserk)=>a hideg is kiráz az olyan karakterektől, akiknek semmise szent.
Yuki fanklubja (Fruits Basket)=>ritka idegesítő társaság! Volt, amikor a falat kapartam tőlük.
Tohma Seguchi (Gravitation)=>ez a szimplán "nyomulás" Yukira már az agyamra ment!=>Mintha nem lenne neki felesége! :evil: Shuichi-párti vagyok, szóval duplán idegesített, hogy Tohmának mindig keresztbe kellett tennie.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ez egy nagyon jó topic ^^ uhhuhuh...
Aki nagyon ellenszenves számomra az Mayu [az idegesítő, pattogó kis pi*** kategóriából] az Ai Yori Aoshiból, vele együtt Kaourudono is... fel nem fogható számomra, hogy hogy viselkedhet így szegény Aoichannal... ˘˘° olyan szívtelen... észre sem veszi néha, h hogy beletapos Aoichan kis lelkébe... T_T aztán EVA: Shinji, SM: Hino Rei... most nem jut eszembe több ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Eszembe jutott még Yuri a Wedding Peach-ből. A mangában semmi bajom vele, de őszintén szólva, kevés hasonló beképzelt anime karaktert ismerek, pláne a jó oldalon, és egytől egyig mindegyiket utálom. Ő se kivétel. Nem az első perctől fogva, de nagyon hamar elérte, hogy ellenszenvesnek tartsam... Megvannak persze a jó tulajdonságai, de erősen kétlem, hogy hosszú távon elviselném a környezetemben ezt a csajt...
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Naraku nekem se szimpatikus, föleg, hogy mindent tulélt. mindig azt vártam mikor nyiffan már ki! :?
Nakago (FY), Kagami (AnC)- tipikusan olyan karakter, akit rühellek!
az FMA-bol Kimbley-t + Archer-t is utálltam rendesen.
és (ide lehet löni) a Fullmoon-bol a föszereplö kiscsaj (már a nevére se emléxem...) + Meroko. gomen minden Fullmoon fantol, de falramászok az ilyen karakterektöl... :roll:
Kép
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Naraku-t én sem bírtam. Egyszerűen idegesített, hogy képtelen meghalni. Még egy-két erősebb támadás után is csak mosolygott és ez roppantul idegesített. Mellesleg a Fullmoon-t még nem láttam, da a kiscsaj aranyosnak néz ki benne, de hogy valójában milyen azt nemtom.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Matt-kun írta:Mellesleg a Fullmoon-t még nem láttam, da a kiscsaj aranyosnak néz ki benne, de hogy valójában milyen azt nemtom.
gondoltam... szerintem neked tecceni fog. :D
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én se szeretem Mizukit de azért rendes a csaj... mondjuk néha leesek a székről amikor énekel mert olyan magas... :roll: úgylátom hogy nem szeretitek merokot pedig az a csaj nagyon baka...! (főleg amikor Ribon-t olvas^^) narakut én meg csak azért bírom mert helyes!XD

na akiket én nem szeretek...:
-Kikyo(Inuyasha)
-az ojomajo doremiből azt a szőke bigét... öööö... mi is volt a neve? Rika?
-az Utenaból a Saionji-t és az Anthyt nem szeretem...
-EVA:-MISATO;Rei
-YnM: hisokat nem akarom bántani a múltja miatt de őt nem annyira kedvelem...

így hirtelenjéből ennyi... :dirr:
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

nekem Hisoka a kedvencem... :roll:
viszont Murakit ki nem állhatom.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Amy Jade írta:nekem Hisoka a kedvencem... :roll:
viszont Murakit ki nem állhatom.
mooooooooooo~?! :cry:
nem szeretni murakit... pedig az nyomni sok-sok fanservice-t tsuzukival...
és télleg eszembe jutott még valaki akit nem szeretek!
ALLEN az Escaból! na az elmehet a jó... ja meg a MKR-ből azt a kék hajú csajt... de csak azért nem kedvelem mert mindig pattog! :mad:
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

K@e-chan írta: úgylátom hogy nem szeretitek merokot pedig az a csaj nagyon baka...! (főleg amikor Ribon-t olvas^^)
Emlékszem erre a jelenetre! :D Jó poén volt, meg kell hagyni!
Narakun én is csodálkozom, hogy mikor fogja már végre alulról szagolni az ibolyákat, de annyira nem nagyon idegesít!
Muraki viszont nagy arc=>őrült gyilkos és még van humora is! LoL
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Amy Jade írta:és (ide lehet löni) a Fullmoon-bol a föszereplö kiscsaj (már a nevére se emléxem...) + Meroko. gomen minden Fullmoon fantol, de falramászok az ilyen karakterektöl... :roll:
Nem lövök rád, mer megértem a véleményed,mmeg mindenkinek lehet saját. Kivéve, ha más, mint az enyém. XDD Olvastál Full Moon mangát? Ha nem, sztem olvasd végig, sok fordulat van benne, és ha nem is egészen más, de Meroko-ról sokkal többet megtudunk, meg sztem kevésbé idegesítő. Amúgy a főszereplő neve Mitsuki.
K@e-chan írta:na az elmehet a jó... ja meg a MKR-ből azt a kék hajú csajt... de csak azért nem kedvelem mert mindig pattog! :mad: + úgylátom hogy nem szeretitek merokot pedig az a csaj nagyon baka...! (főleg amikor Ribon-t olvas^^)
Umi, és imádom. ^^" Fuu-t viszont kinem állhatom, elsőperctől nem bírtam. Egyébként ebből az animéből senkivel semmi bajom mára. ^^" Hikaru meg az első sorozatbannekem fel se tűnt. Olyan... nem is tudom, olyan volt, h azér van ott, mer kawaii. Sokat harcolt meg stb. de komolyan fel se tűnt. ^^"""" Mmint mikor először láttam.
Meroko-t meg nem kell félteni, a rajongói elég sokan vannak. Köztük én is. Bár én is inkább a mangában.
Fuuma nekem is ellenszenves.
Myotismon a Digimon-ból. Nemtom, de valahogy a hideg ráz ki ettől az alaktól. ^^"" Takeru szintén a Digimon-ból. A sorozatból a kisgyerekeket nem bírom (kivéve Cody és Kari), de TK-től kifutok a világból. Amikor idősebb, akkor meg pláne. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen az egész srác nem szimpatikus. (Patamon-t se szeretem.)
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Yami no Matsuei-ből én se szeretem Murakit... :mad: (*me Hisoka fan*)
Ja, és Fuu nekem is roppantul unszimpatikus...T.T; (hogy ne használjak rondább kifejezést...-_-)
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Ami-chan írta:Yami no Matsuei-ből én se szeretem Murakit... :mad: (*me Hisoka fan*)
Csatlakozom ^^
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Ayumi-chan írta:
Ami-chan írta:Yami no Matsuei-ből én se szeretem Murakit... :mad: (*me Hisoka fan*)
Csatlakozom ^^
végre valakik!!! :goodpost: ::beer::
muraki hiába nyomja a fanserviet, akkor is egy szadista, perverz állat. nem birom az ilyen örülteket... scaryyyyy (miért nincs elbujos emoticon???)

szerintem aranyosak a MKR lányok. :roll: én Alchione-val nem birtam szimpatizálni.
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Amy Jade írta: muraki hiába nyomja a fanserviet, akkor is egy szadista, perverz állat. nem birom az ilyen örülteket... scaryyyyy (miért nincs elbujos emoticon???)
Ugyan már mindennek van helye a világban még az ő fajtájának is...különben sztem nem számít, hogy egy szadista, perverz állat, lényeg hogy stílussal csinálja :wevil:
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Fenyx írta:
Amy Jade írta: muraki hiába nyomja a fanserviet, akkor is egy szadista, perverz állat. nem birom az ilyen örülteket... scaryyyyy (miért nincs elbujos emoticon???)
Ugyan már mindennek van helye a világban még az ő fajtájának is...különben sztem nem számít, hogy egy szadista, perverz állat, lényeg hogy stílussal csinálja :wevil:

ezt meg hogyérted hogy stílussal csinálja? azta hogy nyomul? és sztem még a legszadistább embereknek is vannak érzéseik... ha jól tom...
AH ALLEN MENNE A FRANCBA NEM SZERETEM A NYÁLAS EMBERKÉKET! ::box::
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Úgy értettem, hogy nem baj az ha egy anime szereplő (hangsúlyozom ANIME szereplő) szadista, kéjgyilkos, meg miegymás, HA stílusosan csinálja a szadizmust, kéjgyilkolást, miegymást, értsd...profin, egyénien, ügyesen.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Fenyx írta:
Amy Jade írta: muraki hiába nyomja a fanserviet, akkor is egy szadista, perverz állat. nem birom az ilyen örülteket... scaryyyyy (miért nincs elbujos emoticon???)
Ugyan már mindennek van helye a világban még az ő fajtájának is...különben sztem nem számít, hogy egy szadista, perverz állat, lényeg hogy stílussal csinálja :wevil:
Megelőztél ezzel a hozzászólással. :D Muraki am blokk az egyik kedvenc karakterem (valahogy beteges módon vonzódom hozzá, ez rólam vajon mit árul el :whaaa:), kár, hogy a legtöbben csak annyit látnak belőle, hogy "OMG oan gonoc és hentaaaiii és szegény Hisoka, bla bla".
OK, Muraki nem a jóság angyala, de legalább nem is tartja magát annak, és épp ettől érdekes. :) (Kevés pszichopata ismeri be magáról, hogy igen, pszichopata vagyok. ::reliev::) Pontosan azért, mert "stílussal csinálja", képes megvezetni mindenkit - Tsubakit, Satomit, és bizony először Tsuzukit is.
Sztem ő az, akinél nem kell magyarázkodni - mint ahogy azt a "gonosz" szereplők esetében szokták :P - hogy "jaj, azért lett ilyen, mert ilyen meg olyan szörnyűség történt vele, és valahol azért sajnáljuk ám" (pedig lehetne, aki ismeri a mangát az tudhatja). Muraki attól félelmetes, hogy borzasztóan emberi, az összes emberi gyarlóságot egyesíti magában, viszont kombinálja egy olyan stílussal, hogy akár a kedves háziorvosod is lehetne, akinél csak akkor eszmélsz rá, hogy cián volt az injekcióban, amikor már késő. :dirr: De ettől még egyáltalán nem sablonos "hűdegonosz".

Én egyébként Hisokát is kedvelem, csak azt nem értem, hogy sokan miért rajongják annyira körbe. :D Hisoka jó kari, de valahogy belőlem nem tud túlzott érdeklődést kiváltani. ::jumph::
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Válasz küldése