Kinek milyen háziállata van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Hát én meg sorolhatnám....a szüleim nagy "állatvédők"...- -" Úgyhogy jelenleg van 5 macskánk, 4 kutyánk, nekem pedig 1 énekes papagájom, egy ninfapapagájom, egy Burk papagájom, és Két gerlém akik mellesleg buzik...el nem mondom miket csinál az a két madár... ::reliev:: Bár engem nem zavar mert szeretem a yaoi-t^^
+ ba pedig van két lovunk. ( de semmi hasznuk...csak szarakodás.Főleg amelyik nálunk született...egy hálátlan insolent kis morc, harapós DÖG! :gun: Buwaaaah!...Amit vettünk az már rendesebb...vele nincs bajom.) Pillanatnyilag asszem ennyi... :drop:
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Narumi írta:nem tartanék itthon ilyen dögöt
naaaa :-/
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Hááát jelenleg van kutya, macska (nyulak is vannak de mivel őket megesszük, nemigazán számítanak igaz? ^^)
Volt már anoliszom (az egy gyík....), egy rakás madaram, fecskétől a verében át a pacsirtáig, amik közül elég keveset sikerült életben tartanom (a legtöbbet betegen vagy sérülten hoztam haza) és utána elengednem

ja igen és volt egy skorpióm is, ami miután 3szorra szökött el, és előtte kétszer megcsípett nem kerestem meg...azóta meg elköltöztünk :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

Fenyx írta: ja igen és volt egy skorpióm is, ami miután 3szorra szökött el, és előtte kétszer megcsípett nem kerestem meg...azóta meg elköltöztünk :D
Juj!
az új lakók meg megtalálták. és nem tudták hova teni. :gurul: :crazy:

Egyébként szép állatgyüjteményed van irigyellek. vagy inkább ne? :roll:
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Fenyx ha nem bánod megkérdezném hogy az avatarod a Shaman King-ból nem a 8. faust véletlenül??? Tudom hogy nem ide tartozik de az állattartási szokásaid hasonlitanak az övéihez....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Igen, az avatarom onnan van...az asztalomon pedig van egy halálszobor, egy emberi , egy kutya koponya, és egy kitömött a kígyó (falon preparált skorpió, szekrényben egyéb nyalánkságok)
De ettől függetlenül, amíg él vmi addíg természetesen minden erőmmel azon is vagyok, hogy úgy maradjon....elég sokat gyászoltam már pici földhalmocskák fölött....

Zline: hogy irigyelsz-e vagy inkább ne az teljesen személyiségtől függ. Én imádom az állatokat, és soha egy pillanatra sem bántam egyetlen másodpercet sem amit velük töltöttem, mégha a búcsúzás keserves vagy fájdalmas volt is...huhh ezt jól idartam :)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

j.e.h.u.t.y. írta:Fenyx ha nem bánod megkérdezném hogy az avatarod a Shaman King-ból nem a 8. faust véletlenül???
abbol van ::^_^::

nekünk most 2 kutyánk van (akik lehet, hogy szintén buzik... :^_^: ) a kicsinek most kellett müteni a lábát. kawaiiso. :( amugy 1 átkozott dög! ha nem lenne olyan halál kawaii utálnám, de igy nem megy. :vigyor:
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Hmmm... itt aztán minden van! Nálunk 2 kutya 1 teknős(vörösfülű ékszer teknős!-mára már védett lett) és 3 ló van! Ki tart még lovakat?( :.........mm a ló háziállat....??...?
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ayase-nak vannak lovai... 2... h jól tom már írta...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem két zebrapintyem van (Sango és Miroku :D). Hát, nem kell mondanom, mire kelek fel reggelente. De imádom őket. Főleg mikor kiengedem őket és nem akarnak visszamenni. :)
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Fenyx írta:Volt már anoliszom (az egy gyík
Fenyx: milyen skorpió? Gyümölcsskorpió? Mert az nem akkora gáz, ha megcsíp, de azért.... O_O Skorpió...
Höh, én tartottam királygyíkokat meg sima zőőőd gyíkokat otthon terráriumba... de miután 1X elszabadultak anyám meg sírógörcsöt kapott el kellett engednem. Azóta vannak felénk gyíkok #D
akiknek buzi a háziállata: nem biztos. Lehet h a fiúkat IS szereti. /Kutyáimnak vannak néha fura dolgaik ^ ^"/
Az összes háziállatom furcsa volt idáig. De ezek csak növelik a jókedvet.
Egyik macskám hobbija a merőleges-falra-mászás-és-első-emeleti-ablakon-való-bekukucskálás... Volt egy vietnámi malacunk, ami visszahozta az eldobott fadarabot, és elvárta, hogy simogassuk. Cserébe házörző volt. /simogatós változatban volt tyúk is/ volt egy ámokfutó nyulunk, ami mindent kinyírt ami a közelébe került. Egy papagájom ami ideggyengeség miatt elhalálozott /klausztrofóbia és depresszió... nem vicc!/
A teknősökről ne is beszéljünk.... Úgyhogy most megvagyok a macskákkal meg a kutyákkal otthon ^ ^
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Neeeeem messze nem gyümölcs skorpi..XD, 2szer megcsípett és nem volt túl jó...szerencésre még kicsi volt



Oh igen update az "álltakertről": van egy nőstény feketerigó fiókánk! marha aranyos, és egyelőre egészséges...a macska nagyon kíváncsian vizslatja, és még a tüzelésről is meg-meg feledkezik, ha nejuthat hozzá XD Szerencsére a amdárka ketrecben, amíg nem tud repülni ^^
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

Nekem egy csomó belső háziállatom van!!! ::jthrill::
Van 3 törpehörcsög, egy aranyhörcsög, egy tengerimalac, egy nimfa és egy hullámos papagáj... de akarok majd még egy kis disznót(tengerimalac) vagy egy csincsillát... kinti állataink nincsenek (már) volt 2 kutyánk meg 3 macskánk is...
most a bentiek boldogítanak minket, szeretem őket...
az álmom hogy egyszer legyen egy szép akváriumom is... :D tele szép halakkal (főlegy duccanós nagyfejű aranyhallal ::jeye:: )
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

A nimfa az milyen állat? ::jhuh:: Bocsi, nekem sajna nics háziállítom, álmodni se lehet nekem róla. ::reliev::
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Awary Riyuuken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.07.02. 16:58
Tartózkodási hely: Hidden Sound Village

Hozzászólás Szerző: Awary Riyuuken »

az egy papagájfajta mint a "hullámos" papagáj... :D
Nagyobb mint a hullámos, és búb van a fején... nagyon aranyos (és fülrepesztően hangos) de még csak az elején...

Azért nem lehetnek állataid mert aszmás vagy? (barátnőm is ilyen és ő sem bír semmilyen állatot :mad: )
Én biztos megőrülnék nélkülük... ::frog::
"Nézz a szemembe, és halálramarom a lelked!!"
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem, nem vagyok asztmás. Egyszerűen csak az van, hogy anyum semmilyen háziállatot nem tűr meg a lakásban. :(
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nekem olyan alligátor kell mint ami a He is my masterben van :dirr:
De anyu nem engedné meg sztem =( lol
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Alligátor :D jó 5let XD bár nekem már van egy westie-m(kutya) aki mindehogy kinéz csak nem úgy mint egy westie ^^

De egy olyan teknősnek mint Tamago a Love Hinából is nagyon örülnék ^___~ *myu!*
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Szóval egy két hete kaptunk egy kis nekot , fullra be van mindig pörögve.
Rohangál ide-oda már az erkélyről is leesett. Amortizálja a házat.
Aztán mikor elfárad akkor féluton elalszik. Hehehe.
Már korábban is mondtuk, hogy nekünk nem kell most macsek. De hát ez van. Majd csak megoldjuk. ::neko::
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Itt zúz az erkélyen 4 kiscica ^^ annyira aranyosak ^^ mindig betámadják a szúnyoghálót és hintáztatják magunak ^^
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Anno mi is erkélyen tartottuk a macskáinkat. Télen is! Jó, ha nagyon kemény fagy volt, akkor nem hagytuk kint őket. De reggel hogy hálálkodtak, amikor beengedtük őket... ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

nekem nincs szívem az erkélyen tartani.. sose volt szívem hozzá. most pedig, mivel a hetediken lakom, kész életveszély a macskámnak, ha kimegy. néha egyszerűen átugrik az erkély párkányáról az ablakoméra (kettő között van kb egy méter), és OMG mi van ha egyszer megcsúszik?! úgyhogy nekem vérbeli szobacicám van, a szó minden értelmében...
Kép
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

én is szeretnék cicát... de sajna a kutyák nem türnék meg... :cry:
pedig olyan jo lenne, sok-sok cica! ::^_^:: nagyon imádom öket, a legjobb Help Megumiéknél! :lol:
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

kawai neko: Mi csak harmadikon lakunk, és volt, hogy az egyik leugrott, és semmi baja nem lett. Egyszer a két ház közül szedtük ki, az elég húzós volt...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nekem csak porcicáim vannak. :oops:
De szeretnék egy beo-t.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése