Animék, amiket rossznak tartotok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Most nagyon sokan meg fognak utálni, de nálam az EVA a mélypont. Szerintem katasztrofális. Sem grafika-, sem történet-, sem semmilyen-szinten nem tetszett. Ez van. Ízlések és pofonok. Ez az én véleményem.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Próbáld olvasni a mangát [mondjuk néhol botrányos a rajzolás, de jóval erősebb, mint az anime]. Az anime nekem azért nem tetszett, mert nem találtam elég pörgősnek... ez meg az én véleményem ^^
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem a Naruto és a One Piece nem jön be. Se grafikailag, se történetileg nem tetszik.
Kép
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Legrosszabb anime amit valaha láttam:
Shin-Shan (vmi ilyesmi a címe)
Grafika 0, a részek nem függnek egymástól, karakterek 0, zene 0.
Elvileg azt mondják hogy vicce, de én nem nagyon tudtam nevetni rajta. De ha ez vkinek bejön akkor egészségére.

Relunx
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Relunx írta:Legrosszabb anime amit valaha láttam:
Shin-Shan (vmi ilyesmi a címe)
Grafika 0, a részek nem függnek egymástól, karakterek 0, zene 0.
Elvileg azt mondják hogy vicce, de én nem nagyon tudtam nevetni rajta. De ha ez vkinek bejön akkor egészségére.

Relunx
Teljes mértékben egyetértek. :) (Egyébként Shin-chan a címe, de ez nem annyira lényeges, a leírásból úgyis mindenki ráismert.)
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Relunx írta:Legrosszabb anime amit valaha láttam:
Shin-Shan (vmi ilyesmi a címe)
Grafika 0, a részek nem függnek egymástól, karakterek 0, zene 0.
Elvileg azt mondják hogy vicce, de én nem nagyon tudtam nevetni rajta. De ha ez vkinek bejön akkor egészségére.

Relunx
Hű, ezt kihagytam, pedig gyűlölöm ezt az animét. És igazad van. Egy nagy baromság.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Kép

Miután végigszenvedtem a fantasztikus és feledhetetlen Raimuiro Senkitan című művészeti remeket tavaly nyáron, és azóta láttam már pár tucat anime sorozatot, azt hiszem elmondhatom hogy ez volt a legrosszabb mind közül :D

Ha egy szóval kéne illetnem, az valószínűleg a "katasztrófa" lenne. Az egyetlen szívderítő jelenet az ending volt, mikoris a lánykák egyenruhában és ahhoz megfelelő rövid szoknyácskában riszálták magukat, na azon jót röhögtem :D
Dragonmas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.06.06. 16:24

Hozzászólás Szerző: Dragonmas »

Hat Cowboy Bepop a legroszzabb anime amit edig latam de nem utalom csak
ez a legroszabb amit latam de azert meg nezem vegig :D
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Relunx írta:Legrosszabb anime amit valaha láttam:
Shin-Shan (vmi ilyesmi a címe)
Grafika 0, a részek nem függnek egymástól, karakterek 0, zene 0.
Elvileg azt mondják hogy vicce, de én nem nagyon tudtam nevetni rajta. De ha ez vkinek bejön akkor egészségére.

Relunx
Mennyire igaza van itt valakinek!!! :lol:

-----
Dragonmas írta:Hat Cowboy Bepop a legroszzabb anime amit edig latam de nem utalom csak
ez a legroszabb amit latam de azert meg nezem vegig :D
Enyje Dragonmas mennyire nem értünk mi ketten egyet! :shock:
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Dragonmas írta:Hat Cowboy Bepop a legroszzabb anime amit edig latam
tulajdonképpen... miért? (és úgy körülbelül hányból? :oops:)
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Nem tudom, de szerintem nem nagyon ismeri az animet, vagy nem rajong az ilyen akció animekért, ami tele van humorral. Remélem nem sértettem meg vele... bocsi :o
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

A CB nekem sem a kedvencem, de azért korántsem nevezném a legrosszabbnak. Kicsit túlzásnak tartom hogy tele lenne humorral, de tény hogy van egy sajátos, magával ragadó hangulata.
Erre azonban van egy külön topic (:
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Tiara írta:A CB nekem sem a kedvencem, de azért korántsem nevezném a legrosszabbnak. Kicsit túlzásnak tartom hogy tele lenne humorral, de tény hogy van egy sajátos, magával ragadó hangulata.
Erre azonban van egy külön topic (:
No problem, ízlések aés pofonok különböznek. Szerintem mindenkibek van joga a véleményének kinyilvánításához.

Szerintem, mint mondtam a legrosszabb anime a Shin-chan, és szerintem még a MegaMan NT sincs az animek csúcsán. Nekem nem nagyon jön ez a Cyber világ... :shock:
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Blue Gender. 100×-szor rosszabb, mint az EVA. Ronda grafika, sekélyes sztori, üres karakterek, ecchi, perverzió, undorító csápos izék, vér, erőszak. Sajnálom, soha nem fogom szeretni. Aztán még: nem utálom, szimplán nem szeretem és ezt is csak azért írom, mert már volt róla szó. Cowboy Bebop. Sem a hangulat, sem a poénok, sem a színek, sem a stílus nem jön be. Az egész nem tetszik. Sorry.
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Midoo írta:Blue Gender. 100×-szor rosszabb, mint az EVA. Ronda grafika, sekélyes sztori, üres karakterek, ecchi, perverzió, undorító csápos izék, vér, erőszak. Sajnálom, soha nem fogom szeretni. Aztán még: nem utálom, szimplán nem szeretem és ezt is csak azért írom, mert már volt róla szó. Cowboy Bebop. Sem a hangulat, sem a poénok, sem a színek, sem a stílus nem jön be. Az egész nem tetszik. Sorry.
Öm... jó... most kicsit összementem, de nem baj... :oops:
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

FayeValentine írta:Öm... jó... most kicsit összementem, de nem baj... :oops:
Ugye nem két kedvencedet húztam le? Ezer bocs, nem állt szándékomban bárkit is megbántani.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Midoo írta:Ugye nem két kedvencedet húztam le? Ezer bocs, nem állt szándékomban bárkit is megbántani.
:dirr:
Szerintem senki nem fog amiatt megsértődni (ill. személyes sértésnek venni), hogy "leszólod", pontosabban véleményt nyilvánítasz egy animéről...
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Rage írta:
Midoo írta:Ugye nem két kedvencedet húztam le? Ezer bocs, nem állt szándékomban bárkit is megbántani.
:dirr:
Szerintem senki nem fog amiatt megsértődni (ill. személyes sértésnek venni), hogy "leszólod", pontosabban véleményt nyilvánítasz egy animéről...
Igazad van, semmi bajom nincsen. Csak jót nevettem rajta, hogy pont azt a két animet bíráltad, amiket újonan szeretek. Mondjuk a Blue Genderrel félig egyet is értek, csak a Cowboy Beboppal nem. Amúgy szerintem nem baj, hogy elmondtad a véleményed, így leglább tudom, hogy mik amik még a negatívumok ezen kettő animeben, és sokszor jó is ellenvéleményt hallani. Úgyogy igazat adok mindkettőtöknek. :)
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

FayeValentine írta:...
Tényleg bocs, nem akartam így belenyúlni. Természetesen mindkettőt sokan szeretik, ez természetesen nem baj, de nekem nem jön be. Egész más stílusú animéket nézek. A Bebop-nál meg csak a grafika volt szép, sajnos a többit nem tudtam értékelni. Ez az én hibám. Mindenesetre további jó szórakozást az animékhez... :D
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Midoo írta:
FayeValentine írta:...
Tényleg bocs, nem akartam így belenyúlni. Természetesen mindkettőt sokan szeretik, ez természetesen nem baj, de nekem nem jön be. Egész más stílusú animéket nézek. A Bebop-nál meg csak a grafika volt szép, sajnos a többit nem tudtam értékelni. Ez az én hibám. Mindenesetre további jó szórakozást az animékhez... :D
Köszike! :D Amúgy nem volt semmi bajom azzal, ahogy fogalmaztál. Sőt, mint mondtam kell a kritika is az animekre. Úgyhogy nyugi, nincs semmi baj. :-P
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Mondjuk ahogy latom, sokan szeretik elfelejteni azt, hogy "nekem nem tetszik" nem feltetlenul = "rossz"... Sz'al nekem nem tetszik pl. a Gundam Seed, de ettol meg nem mondom, hogy rossz... csak nekem nem tetszik. Amugy biztosan jo, de nekem nem az esetem. Mig pl. ott a Weiss Kreuz, ami minden teren annyira szornyu, hogy az mar tenyleg rossz anime.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

mufurc írta:Mondjuk ahogy latom, sokan szeretik elfelejteni azt, hogy "nekem nem tetszik" nem feltetlenul = "rossz"... Sz'al nekem nem tetszik pl. a Gundam Seed, de ettol meg nem mondom, hogy rossz... csak nekem nem tetszik. Amugy biztosan jo, de nekem nem az esetem. Mig pl. ott a Weiss Kreuz, ami minden teren annyira szornyu, hogy az mar tenyleg rossz anime.
Ha rám céloztál, én egy szóval sem mondtam, hogy rossz, de nekem nem tetszik. Trágár kifejezéseket meg még úgy nem használtam...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Midoo írta:Ha rám céloztál, én egy szóval sem mondtam, hogy rossz, de nekem nem tetszik. Trágár kifejezéseket meg még úgy nem használtam...
:roll: Nem celoztam senkire, altalanossagban beszeltem. Tragarkodast sem emlitettem. De a topic cime "Legrosszabb animek", ebbol pedig az ember (tan naivan) arra kovetkeztet, hogy ha vki ide ir egy animet, azt rossznak talalja...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

mufurc írta:
Midoo írta:Ha rám céloztál, én egy szóval sem mondtam, hogy rossz, de nekem nem tetszik. Trágár kifejezéseket meg még úgy nem használtam...
:roll: Nem celoztam senkire, altalanossagban beszeltem. Tragarkodast sem emlitettem. De a topic cime "Legrosszabb animek", ebbol pedig az ember (tan naivan) arra kovetkeztet, hogy ha vki ide ir egy animet, azt rossznak talalja...
A topic címe nekem sem tetszik, de én úgy értelmezem, hogy mindenki az EGYÉNI véleményét írja, nem pedig globálisan állítja egy animéről, hogy rossz.
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Midoo írta:
mufurc írta:
Midoo írta:Ha rám céloztál, én egy szóval sem mondtam, hogy rossz, de nekem nem tetszik. Trágár kifejezéseket meg még úgy nem használtam...
:roll: Nem celoztam senkire, altalanossagban beszeltem. Tragarkodast sem emlitettem. De a topic cime "Legrosszabb animek", ebbol pedig az ember (tan naivan) arra kovetkeztet, hogy ha vki ide ir egy animet, azt rossznak talalja...
A topic címe nekem sem tetszik, de én úgy értelmezem, hogy mindenki az EGYÉNI véleményét írja, nem pedig globálisan állítja egy animéről, hogy rossz.
igaz, de Mufurcnak is igaza van. de, ha vkinek nem teccik 1 anime, akkor azt vmilyen szinten rossznak tarja imho, szoval ez itt már fogalomzavar. :D de hagyjuk az ilyesmiket!
a Cowboy Bebop nekem se teccett (csak azért néztem végig, hogy leszálljanak rolam a CB fan haverjaim... :drop: )
Kép
Válasz küldése