Yuu Watase

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenced az Ayashi no Ceresből?

Aya
4
10%
Aki
1
2%
Ceres
6
14%
Mikagi
1
2%
Touya
15
36%
Yuuhi
10
24%
Chidori
2
5%
Suzumi
1
2%
Shuro
2
5%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Maron: ::sugoi:: ::hehe::
Én meg megtaláltam 26-ig, úgyhogy pont passzol!^^

Más:
Megjelent a 4. Perfect World...*_______________________*
Annyira szép új képek vannak benne!!!*o*
Ha vkit érdekel, az itt megnézheti:

http://fygenbukaiden.free.fr/manga/fyperfectworld.htm

Az a nagy csoportkép eszméletlen szép lett. Egyedül csak a színösszeállítással van bajom...egész pontosan a Suzakus színek összeállításával..Suzaku PIROS, és NEM rózsaszín >_>; De ezt leszámítva sztem gyönyörű lett!^^
...GKból is kellene raw scan-t találni...<.>;
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Aú... >.< Az a Pink Hotohori nagyon fáj. De amúgy gyönyörű a kép. Mikor lesz már új Artbook. >.<
Mako: sok sikert a fordításhoz. Már várom. *o.o*
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Csak halkan megjegyzem, hogy akit érdekel, azt meg tudom dobni Zekkare 6. kötet, ill. 5. kötet végéig scannel, ebből a 6. kötet kínai, az 5-d japán, és ahhoz van csak szöveg angol fordítás is.

-----

Sorry a doublepostért, csak azért van ez, hogy reagálásokat várok^^;;
Edited by Rage: Sajnos a duplákat összevágom, de így is ez a legfrissebb post, úgyhogy biztosan kapsz majd választ.

"Végigolvastam" (pontosítva: végignézegettem, kínaiul az összes tudásom "nihao" és "wo ai ni", de ezt sem tudom kiolvasni) a Zettai Kareshi utolsó kötetét. Ebből az első 3 fejezet a ZK utolsó fejezetei, a másik 2 viszont one-shot (és az egyiket tegnap hozta ki a SM angolul ;)). Hát... vannak meglepő dolgok benne. Riiko és Night összejöttek (végig kéne olvasnom az előző 3 fejezetet is), és úgy tűnik, minden szép és jó, Soushi is beletörődött a dolgokba, Night is helyrejött, Gaku és a kisrác sem kavar, sőt, Riiko és Night gyűrűt is vettek. Ám egyszer csak egy buli után Soushi és Night beszélnek vmiről, majd miközben Night háttal áll kinnt az erkélyen, Soushi megcsókolja Riikót (na, az ilyen beszélgetéseknél hiányolom, ha nem számomra is érthető nyelven van).
A hideg zuhany azonban nem sokkal ezután jött: Riiko jön haza, és látja, hogy Gaku ott térdel Night mellett, és pont húz rá egy zsákot, ahogy a halottakra szoktak. Riiko totál kiakadva, megpróbál mindent, hogy visszahozza, de hiába (T_T iszonyúan sajnáltam), és közben Gaku magyaráz vmit (remek, már megint nem értettem egy kukkot sem >_<). A végére csak tippem van (de nem mernék nyilatkozni), mert szintén nem értettem. Riiko megy szomorúan, felemeli a kezét, a gyűrűt nézi, és észreveszi vele szemben Soushit, majd vmi beszélgetés jön, és megölelik egymást.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Húúú... az a csoportkép hagy némi kívánnivalót maga után ami a színeket illeti :shock: szegény Tasuki mint egy vámpír... de legalább Tamahomét rendesen kiszínezték :D
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Maron írta:Csak halkan megjegyzem, hogy akit érdekel, azt meg tudom dobni Zekkare 6. kötet, ill. 5. kötet végéig scannel, ebből a 6. kötet kínai, az 5-d japán, és ahhoz van csak szöveg angol fordítás is.
O_O NEKEM_NEKEM!!!!!!!!
btw... ha vkinek hiánycikk: forest rainen van az első 2 fejezet magyarul, és elkezdték a manga.hu-ra is feltölteni.
de ezt már valszeg mondtátok, csak lusta vok átnézni a topikot...
GOOOMEEEEN ^ ^"
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Yuki: felvettelek az ICQ-ra, ott átküldöm majd vmikor^^

BTW, nem tud vki vmit Watase új sorozatáról?
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: BTW, nem tud vki vmit Watase új sorozatáról?
Ha arra a "csodára" gondolsz, amiről kb. egy képet láttam, hát nem tudom...
Első ránézésre abszolúte nem jött be. Ha jól emléxem egy szokásos Watase pasi volt az elején, vmi tradicionális japán ruhában, asszem... (O_o), de tényleg nem maradt meg nagyon.

Persze lehet, hogy nem ez az új sorozata, én nem tudok semmit ^^"
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Yuu Watasénak tulajdonképpen melyik a keresztneve? Én a Watasére tippeltem, de szeretném tudni biztosra :)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ainariel-hime írta:Yuu Watasénak tulajdonképpen melyik a keresztneve? Én a Watasére tippeltem, de szeretném tudni biztosra :)
Eredetileg Watase Yuu, tehát a vezeték a Watase, a kereszt pedig a Yuu.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Ha arra a "csodára" gondolsz, amiről kb. egy képet láttam, hát nem tudom...
Adjatok linket! ^^"
Most Alice19th olvasok (végre). És addig nem mondok kedvencet, amíg a végére nem értem. ^^" Az meg félek, soká lesz, de istenem. ^^" Eddig nagyon tetszik, érdekes nagyon. ^^ Furei meg eszméletlen fárasztó tud néha lenni. XD
Zettai Kareshi-t meg nem olvasok. Egy egyszerű okból. Kínaiul nem tudok, képekről nem olvasok félre, és ha egyáltalán nem lesz tovább fordítva, akkor kizárt dolog, hogy belekezdjek és ne tudjam végig olvasni.
*pénzem nincs megvenni, ha lenne, akkor meg Arina-mangát vennék most ^^"*
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

GRRRRR...*végigolvasta a Zettai Kareshit...*

Most hatalmas spoiler következik...
MaKo írta:Minden FANTASZTIKUS volt... leszámítva az utolsó tíz oldalt... >_> Egyszerűen Watase zseniálisan összehozta a szálakat, végig pörgött, Nightot annyira a szivembe zártam, hogy kevés ilyen karakter van, akit ennyire megszeretek, nagyon felugrott a listán... de Soushit is megkedveltem a végére, annyira megérdemelt volna egy lányt... (#_#)... Rajta keresztül nagyon klasszul be lett mutatva az, ahogy Night egyre emberibb lett, megismerte Riikot, Soushi volt a "példaképe". És hát az a jelenet, mikor Soushi mondta Nightnak hogy hajrá, mentse meg Riikot... nagyon klassz volt. Szóval le a kalappal, izgalmas, akciódús, fantasztikus kavarok, isteni sd-k (szerintem itt rajzolta Watase élete legjobb SD-it xD)...

És akkor az utolsó pár oldal... ANNYIRA NEM ILLETT ODA... basszus >_>. Hát ha van történet, ami nagyon nem érdemel drámát, az ez. A fene gondolta volna, hogy bekavar ezzel a "nem baj, a szívemben tovább él" szöveggel. Akkorát néztem (a mangát meg a földhöz vágtam dühömben ^^")... OK, szép, jó, megható, meg Night előbb-utóbb úgy is eltűnt volna, ld. nem ember... de könyörgöm, elég lett volna ráhagyni ezt az olvasóra, aki amúgy is tudja ezt. Miért kellett így lezárni?? *bőg* Ráadásul Night... *mégjobban bőg*... annyira szeretem ;_; Nem érdemelte ezt, hogy csak így szerepeljen az utolsó oldalakon.
Konklúziók...
1. Watasét felnégyelem.
2. Ez Watase legaranyosabb mangája (sd-k, viccek, chibi Night, stb...egyszerűen le a kalappal). A karakterek is teli találatok (főleg Night, nagyon ritka, hogy egy ilyen főbish nem megy el a nyáltengerbe... hát Night abszolúte nem ilyen hál'istennek =D!! *szutty Night*
3. Watase megrajzolta élete legaranyosabb ágyjelenetét =D XD
4. Történet lezárálisag bár kissé klisé, logikailag és történetileg teljesen oké, de érzelmileg BORZALMAS.

(Komolyan, Gankutsuou óta csak ilyen sztorikat fogok ki? Már nincs szivem ami összetörjön... *megy Watasét ölni*).
Ez teljesen az én véleményem, másnak lehet, hogy tetszeni fog, de én most még jelenleg rohadt mérges vagyok Watasére, mert ez a történet nem érdemelt drámázást. NAGYON nem.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Az Alice 19th nekem nagyon tetszett, érdekes volt a történet és a koncepció, meg a rajzok is nagyon szépek. Csak az zavar hogy Kyou eléggé sztereotíp hős(kedves/figyelmes/sexy stb), nincs annyira sokrétű személyisége. De hát ízlések és pofonok :)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ainariel-hime írta:Az Alice 19th nekem nagyon tetszett, érdekes volt a történet és a koncepció, meg a rajzok is nagyon szépek. Csak az zavar hogy Kyou eléggé sztereotíp hős(kedves/figyelmes/sexy stb), nincs annyira sokrétű személyisége. De hát ízlések és pofonok :)
Jah, ebben igazad van - mondjuk én még Kyout szerettem a legjobban az Aliceban, de az hosszú, hogy miért ^^". Pont ezért jó sztem a ZK, Night - a főszereplő pasi - hiába szexi, és túl tökéletes, pont ezért béna és sokszor lúzer, meg annyira sok "Nightos" dolga van, hogy az ember folyton a fejét fogja, szóval összetéveszthetetlen ^^ ...meg ugye nem is ember, de ez mellékes xD. Nagyon féltem, hogy tipikus kétdés szexi pasi lesz, de ennek a teljes ellentéte lett, úgyhogy ilyen szempontból nagyon örülök ^_^.

Mondjuk Night eddig talán a legjobb főszereplő pasija volt Watasénak (*ténylegi megöli Watasét*). OK, Tamahome nagyon aranyos tudott lenni (<3), de én spec Takát nagyon utálom. Tooya meg oké hogy kétlábon járó fanservice (cegény xD), de azért elég fontos szerepet kapott, úgyhogy azért van benne sok jó tulajdonság is... Koukit pedig szimplán nem szeretem T_T (Imadoki).

Yappari Night-kun iz da beszt *_*
*tovább készíti a "Kill Watase"-projectet*
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

KILL TAKA!!!! látom ebben egyetértünk! :D

Tamahomét imádom, de Taka egyszerűen már nem hasonlít az eredeti Tama-ra, nincsenek vicces pénzszerzési kísérletei/stiklijei/nem mond vicceseket, nem vág SD képet, mit mondjak, eléggé hasonlít Kyou-ra! Még csak a 16. kötetnél járok, szóval remélem hogy a végén visszatér a jó öreg Tamahome :)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

ZK hiányában kijelenthetem, hogy egyelőre Kyou-s vagyok. :b *szutty kedvenc AliceKyou kép XD* Na nem, mintha Furei olyan hű de rossz pasi lenne. XD *nem vagyok nagy bishounenes, de akarok még sok fél pucér és szappan habos Kyou-t meg Furei-t XD* Hatalmas az a pasi. XD Alice-t is nagyon szeressem, nagyon közel áll hozzám személyiségben. Félelmetes, mennyire. O.o És még Mayura is, bár ettől függetlenül őt még nem szeretem, talán majd a végére. ^^ Valaki lespoilerezi nekem, megölöm. ^^"
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ainariel-hime írta: Tamahomét imádom, de Taka egyszerűen már nem hasonlít az eredeti Tama-ra, nincsenek vicces pénzszerzési kísérletei/stiklijei/nem mond vicceseket, nem vág SD képet, mit mondjak, eléggé hasonlít Kyou-ra! Még csak a 16. kötetnél járok, szóval remélem hogy a végén visszatér a jó öreg Tamahome :)
Pont ezért nem szeretem én se Takát ^^. Egyszerűen ő már nem Tamahome. Szóval nem az a klasszikus figura, nah. De hát ez van (én az OVA-kat se szeretem, hasonló okokból, bár nem csak Taka miatt...). Maradok az AnC-nél, meg a ZK-nál, de előbb megölöm Watasét ^^V.

Tenshi: jah, Alice szerintem is nagyon eltalált figura lett, szeretem, mikor a főszereplőnők nem a nagyszájú, kitartó emberkék, hanem "nayanderu hito"-k... Egyrészt ez kicsit életszagúbb is, másrészt sok tanulságot lehet belőle leszűrni (főleg az Alice vége ilyen tanulságos, nekem tetszett ^^).
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nem tervezi valamelyik csoport a ZK fordítás folytatását? Hamár az Alice-t is csinálják. Csak mert tényleg elolvasnám, de úgy nem, hogy x fejezet után nincs több én meg rágódhatok a végén. *VÍZ kiadást max. majd Full Moon-t veszek, japánul meg annyia még nem tudok*
Le vagyok amúgy maradva scannek terén, ahq-n nincs fenn végig, fenn van vhol végig FY manga? *Ha vki msn-en megdobna a Genbu-val, azért is hálás lennék.*
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

grrrrr Mako most azt hiszem lelőtted a poént!!! Hogy most már Taka marad végig! :sobsob: Pedig direkt mondtam hogy csak a 16.ikig olvastam :cry:
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ainariel-hime írta:grrrrr Mako most azt hiszem lelőtted a poént!!! Hogy most már Taka marad végig! :sobsob: Pedig direkt mondtam hogy csak a 16.ikig olvastam :cry:
Én nem mondtam semmit, csak azt, hogy nem szeretem az OVA-kat ^^" Mellesleg én elég elfogult véleménnyel vagyok az OVA-kal kapcsolatban, könnyen lehet, hogy Te majd másként vélekedsz...

Tenshi: a mangazinon fogják fordítani, azt nem tudom, hogy meddig, de elvileg Mira tervbevette, hogy végig lefordítja... a szken az már más kérdés, hogy meg lesz-e angolul is...
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ainariel-hime írta:grrrrr Mako most azt hiszem lelőtted a poént!!! Hogy most már Taka marad végig! :sobsob: Pedig direkt mondtam hogy csak a 16.ikig olvastam :cry:
Sztem Taka-ban épp az a lényeg, hogy NEM teljesen Tamahome. (---> manga utolsó kötete meghökkentő, megtudjuk, miért van Taka és miért Tamahome...és ismét egy ok, amiért segítek Mako-nak Watase-t ölni...^^""" szerintem rohadt igazságtalan AZ a dolog Tamahomével szenben...>__>)
A manga végének lényege MÁS, mint az OVA-ké...és eleve az utolsó 4-5 kötet is elég sok mindenben különbözik...T.T
(Sosem fogom felfogni, miért nem lehetett manga szerint csinálni az OVAkat is..T.T") Egyébként mintmár párszor mondtam, nekem csak az első OVAval vannak nagyobb bajaim...^^; A többi nézhető...^^

Alice 19th-ből én Furei-t szeretem a legjobban (meg Chris-t^^")!XD Na Ő egy akkora arc! XDDD Szerintem ő is egyedi...egyedien hülye XD (az akkora poén amikor Kyou le akarja nyilazni az iskolaudvaron XDDD)

ZK-ból Night meg Yuki eddig a kedvenc, viszont Soushit ki nem állhatom..<.>

Hmmm..fordítja vki az I won't let you become a star című short story-ját Watase-nek? :weh: :roll: Mert ha még nem, akkor én lestoppolnám...^^;; (még nem fordítottam semmit, de asszem itt az ideje.. XD)
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ami-chan írta:Hmmm..fordítja vki az I won't let you become a star című short story-ját Watase-nek? :weh: :roll: Mert ha még nem, akkor én lestoppolnám...^^;; (még nem fordítottam semmit, de asszem itt az ideje.. XD)
Én terveztem, majd a távoli jövőben vmikor, de ha te lestoppolod most, akkor sok sikert hozzá! :lufi: Úgyis, ha sorra került volna, az nagyon soká lett volna még.
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Lestoppolom akkor most, de csak ha tényleg nem baj. :weh: :weh:
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Na, most már elolvastam a 18.dikat is :) és hát, tök szemétség hogy Tamahome "csak azért élt hogy utána reinkarnálódhasson Taka személyében" vagy vmi ilyesmi volt a magyarázat... kicsit zavaros, de mindegy, nagyot dobbant a szívem mikor előjött Tamahome megint... ÉS MIÉRT NEM TUDTÁK KINYÍRNI TAKÁT??? wááááh XD

Mako, Ami-chan: JÓ! ÖLJÜNK EGYÜTT WATASÉT!!! :sniper:

De most megvettem DVD-n is az első 26 részt, és tök jó szerintem, csak MIaka hangja borzalmasan idegesítő :mad:

Ami-chan: az tök jó lenne ha valaki lefordítaná! Hajrá :oswink:
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ami-chan írta:Lestoppolom akkor most, de csak ha tényleg nem baj. :weh: :weh:
Tényleg nem! :wink: Úgyis nagyon soká került volna nálam elő, és így egy vérbeli Watase-fan kezében van ^__^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ainariel-hime írta: Mako, Ami-chan: JÓ! ÖLJÜNK EGYÜTT WATASÉT!!! :sniper:
Én benne vagyok... egész idáig csak kiborultam miatta, de ez amit a ZK-ban művelt a történet végével, szóval ez egyszerűen VÉRT kíván... Úgyhogy benne vagyok, menjünk Watasét ölni!!

Ami-chan: hajrá! ^^ Egyébként több Watasés short-storyt is lefordíthatnál... (Bár a ZK végén lévőket nem olvastam, bevallom a ZK vége óta kezembe se vettem a mangát, annyira mérges lettem... és egy ideig nem is fogom. Egyszerűen tiszta sokk... >_> *feni a kését Watasére*) De én a részemről egy Epotoransunak is örülnék (annak legalább nem rontotta el a végét >_<)...
Válasz küldése